Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kasimo ..
ja poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas...
I ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasKa..
weźcie sobie tu leżą..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Kasiu kiedy jedziecie na urlop???? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
Po... 10.07.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska ..
A teraz spadam na zakupy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo..
Wpadnij wieczorkiem...miłych zakupów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska..
OK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani👄 Wszystkim Wam dziękuję za dobre słowa... Wiosenko!!! To super utulamka :) Dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi troszkę lepiej , nieraz nasuwają się na głowę takie czarne myśli... Tylko dobrze , ze szybko się z tego pozbieram... Ugotowałam rosołek najadłam się i niedlugo wybieram się do miasta,,, troszkę po sklepach polatać... Moze coś kupie wnuczce , albo sobie:) lubuje się w pięknej bieliźnie i często kupuje wnusi śliczne staniczki i majteczki , znam jej rozmiary ... A ona potem taka uradowana , a ja się ciesze , ze mam dobry gust , bo młodym dziś ciężko dogodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listeczek już uradowany :) weekend nic dziwnego ... dla tych co pracują odpoczynek... A mnie już nieraz to siedzenie w domu obrzydnie.... Teraz jak teraz , ogród, lato, widno, ciepło.... Ale jesień i zima się dłuży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś nie lubiłam tego pudla przed którym teraz tyle siedzę... Ale wnusia miała do mnie tyle cierpliwości i czasu by mi przybliżyć jego funkcjonowanie ... Teraz piszemy do siebie@ i rozmawiamy na Skype... No i jesień wydaje mi się nie taka straszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Wiosenko, dzięki za pozdrowienia.:) chociaż ty o mnie pamiętasz❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Dla wiosenki:) Zapomnę o tym co mnie boli, zapomnę o ciężkiej niedoli, Zapomnę nawet o sobie, lecz nigdy o Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
DO ja przebije!!! Nie patrz na piękno, lecz w serce człowieka, Bo serce zostaje, a piękno ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
DLA WBW!!! Ucz się i pracuj, baw się i śmiej, Lecz zawsze dobre, Serce miej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
Sabinko nie poddawaj sie , tryeba zyc. Ja tu w germanii zupelnie sama, i moze nie uwieryzcie , ale najgorszymi wrogami sa ... Rodacy..niestety. Predzej pomoze ci Niemiec , rosjanin , polak ... o nie, ogladam zdjecia , i czekam jak na zbawienie na Wasze wpisy... ale tryeba zyc.....Moj kupiony laptop jest ... gdzies... Listeczku dziekuje za link jakos w nocy udalo mi sie tych pieczatek nastawiac, ale to jest bardzo klopotliwe szukac tego linka.Chyba ze jest jakis inny sposob.Nie rozumiem tez jak to jest ze czesc nickow jest pomaranczowa a czesc czarna.Wczoraj czytalam Was w nocy do 313 stronki, cos tam piszecie o zmianie kolorow , ale nie moge znalezc pomocy kafeterii i nie wiem jak... ale to niewayne Mam nadzieje ze nasza chora koleyanka zdrowieje ... sle jej caluski ......wiem ze bedzie dobrze.Dalej bawie sie w robienie galerii mojej rodzinki.I wzielam sie za generalne porzadki. Lukas ty łobuzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Grazko!!! Przytulam ciebie koleżanko... tak po przyjacielsku...całym sercem{serce] Jesteś dzielna kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIrcyk w zalotach..
Dla Grazki:) Gdy słyszysz śpiew - tam idź! Tam ludzie serca mają. Źli ludzie, wierzaj mi, nigdy nie śpiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
JUTRO.:) # 28 czerwca - Czerwiec się czerwieni - będzie dośc w kieszeni. # Czerwiec mokry, zimny maj, gospodarzom pewny raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /////////////
Pozdrawiam wstystkich od A do Z!!! Wpadnę jutro!!! dziś mnie już nie będzie:) ❤️naprawdę jestescie WBW:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×