Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kaska ..
miętowe !!!.:-D Spadam ... Co tu dziś tak nudno? Kasimo!!! Lukas i inni gdzie wy?????????? aaaaaaaaaaaaaa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ... Dzis już was pożegnam:) gaszę kompa i biorę się za strzyżenie męża i moich chłopaków... W młodości dwa lata pracowałam jako fryzjerka i teraz i chłopakami mam urwanie głowy ... Bo mówią , ze nikt tak dobrze jak mama ich nie obstrzyże :-D miłego wieczorku WBW życzę ...👄 Najpierw biorę się za małżonka .-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulala...
Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ja tez tylko na chwilkę ,,, czas mnie goni ,,,, Gotuje na jutro obiad ... piorę pralkę pościeli i mam cala stertę do prasowania... Kiedy się wyrobie ? nie mam pojęcia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XL...
Dziewczyny nie mam czasu pisać , ale czytam was jak książkę:-D :classic_cool: z was kobietki pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wam milego wieczoru i duzo sloneczka wesolego w sezonie urlopowym:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Jantar » Żeby szczęśliwym być Ref: Tak mało trzeba nam i dużo tak , żeby szczęśliwym być, drugiemu szczęście dać. Wystarczy ciepło rąk, muśnięcie warg, wystarczy żeby ktoś pokochał nas. Żeby szczęśliwym być i szczęście dać, tak mało trzeba nam i dużo tak. Nim wygramy własny los, musimy wierzyć w tyle słów czy złe czy dobre są. Nim przyjdzie ktoś w nasz sen powszedni dzień nie powiem mu, że nic bo przecież wie. Ref. Tak mało... Nie uwierze w smutek dnia, uśmiechem słońca dotkę ust nim świt przemieni nas, świat będzie śnił swój sen powszedni dzień, wy w nim będziecie szli nie wiedząc, że ... Ref. Tak mało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas..
Bajm » Dwa serca dwa smutki Rośniesz jak młody buk na moich ramionach Jak drzewo, którego nikt, nikt nie pokona Dałam ci wolę istnienia Dałam ci siłę tworzenia Nowy nieznany szlak nad twoją głową Może jest tylko snem, a może koroną Zostań więc Bogiem i drzewem Między mną, ziemią, a niebem Ref.: Więc teraz serca mam dwa, smutki dwa I miłość po kres, i radość do łez Wieczory długie i złe Krótkie dnie, więc całuj mnie częściej, Bo nie wiem jak będzie, o nie Ojciec Twój pędzi-wiatr, uwieść mnie zdołał Tulił jak cenny skarb w swoich ramionach Dałam mu wolę istnienia Dałam mu siłę tworzenia Ref. (3x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas..
Wilki » Wolność jak marzenia Polne kwiaty we włosy wplótł Ci wiatr Tak zobaczyłem Cię pierwszy raz Zawsze tu byłaś - mówią od wielu lat Gdy mnie dotknęłaś zniknął świat Wolni jak marzenia Nie dotykając cienia Jakby zapomniał o nas czas Wiatr nie frunął, ale w miejscu stał Tak zobaczyłem Cię drugi raz Na uroczysku zasnąłem na jakiś czas We mgle zapomnienia zniknął świat Wolni jak marzenia Nie dotykając cienia Jakby zapomniał o nas czas (2x) Polne kwiaty we włosy wplótł Ci wiatr Tak Cię widziałem ostatni raz Mówią, że panna z bagien nie ma lat Na skraju światów ciągle trwa Wolna jak marzenia Nie dotykając cienia Jakby zapomniał o niej czas (2x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas..
Wilki » Śpij mój śnie Śpij mój śnie Zabierz dzieci Zabierz mnie Tak krótki jest brzask Już czas Zatańczmy w ogniu ten raz Śpij mój śnie Gdzieś na wojnę idzie się Nie będzie już nas Lecz świat ocali resztę dla gwiazd Śpij mój śnie Jutro będzie nowy dzień Nie będzie już nas Lecz świat ocali resztę dla gwiazd Nie będzie już nas Lecz świat zrozumie wszystko Jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUkas..
DOBRANOC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka biedka...
milo tu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka biedka...
ja tez lubie poezje i stare ptzeboje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzynka biedka...
czy moge do was pisac?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
kuzynka biedka... witamy , jasne ze dolaczaj do nas .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka 54
iemcy wygrali z turcja ... nie macie pojecia co tu sie dzieje !!!!ludzie tancza , krzycza,stryelaja petardy, ogolna radosc !!! jutro turcy na ulicach beda smutni i wyalienowani .... to tacy nimieccy turcy, sami nie wiedza do jakiego narodu naleza , a panosza sie ciegle w pretensjach , a sa pryeciey goscmi ... nic nie royumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Niemcy maja radochę wygrali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Grazka witaj ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
To mówisz , ze radość w Niemczech... No ale jest z czego się cieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Grazko , Kobitko kochana nie odchodź ja nie gryzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
No to na wesoło:) Dziewczyna przyprowadziła swojego chłopaka aby poznała go matka. Po wizycie matka mówi: - Bardzo źle wychowany ten twój chłopak jak z nim rozmawiałam to ziewnął z 10 razy. - Mamo on nie ziewał on próbował się odezwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Pani Kowalska przychodzi do sąsiadki i pyta: - Ma pani pożyczyć wałek? - Nie mogę, ja też czekam na swojego chłopa.ha ha ah !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Mój mąż zupełnie się mną nie interesuje jako kobietą! - Spróbuj włożyć jakąś seksowną, czarną bieliznę! - Już tak zrobiłam! - I nie pomogło? - Uniósł głowę znad gazety i spytał: "Kto umarł?!"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESOLOWSKI
Stawiam piwko żywieckie:-DYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×