Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość POLISZKA
A teraz mnie powieliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLISZKA
miłego tygodnia i dnia życzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina 57
Witaj podliszko, ja ciebie pamiętam... Fajnie , ze się odezwałaś... Ja właśnie upiekłam sobie chlebek tak mi sie zachciało swojego... Właśnie stygnie zawinięty w zwilżoną ściereczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj podliszko, ja ciebie pamiętam... Fajnie , ze się odezwałaś... Ja właśnie upiekłam sobie chlebek tak mi sie zachciało swojego... Właśnie stygnie zawinięty w zwilżoną ściereczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę do sklepu po kapustkę to jutro zrobię gołąbki... Teraz troszkę chłodniej to naszykuje więcej dla dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być tą, o której jedynie się wspomina. Pragnę być tą, której się nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być tą, o której jedynie się wspomina. Pragnę być tą, której się nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę być tą, o której jedynie się wspomina. Pragnę być tą, której się nie zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzywy nos...
jak wyprostować ? poradźcie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak duzy.
to go wsadź w drzwi i młotkiem puknij hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
🖐️ A co to za jakieś dziwadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 60 siatka
Cos net jak żółw chodzi ...ha ha ha ... tak jak ja dzisiaj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALiiss...
Posyłam pozdrowiona dla wszystkich w oazie... I BUZIACZKI:) 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALiiss...
Serducha tez i kwiatki❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani ledwo dycham po urodzinach a teraz idę pod prysznic się ochłodzić:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna para była świeżo po ślubie - dwa tygodnie temu było wesele. Mąż jakkolwiek wielce w małżonce zakochany, nabrał ochoty, by spotkać się ze starymi kumplami i poimprezować w ich ulubionym barze. Zaczał się wiec ubierać i mówi do żony: - Kochanie, wychodzę, ale wrócę niedługo. - A dokąd idziesz, misiaczku? - zapytała żona. - Idę do baru, ślicznotko. Mam ochotę na małe piwko. - Chcesz piwo, mój ukochany? - żona podeszła do lodówki, otworzyła drzwi i zaprezentowała mu 5 różnych rodzajów piwa. Maż stanął zaskoczony i jedyne, co zdołał wydusić z siebie to: - Tak, tak cukiereczku... ale w barze... no wiesz... te chłodzone kufle... Nie zdążył skonczyć, gdy żona mu przerwała: - Chcesz do piwa schładzany kufel? Nie ma problemu - i wyjęła z zamrażarki wielki, oszroniony kufel. Ale mąż, choć nieco już blady z wrażenia, nie dawał za wygraną: - No tak, skarbie, ale wiesz, w barach mają takie naprawdę świetne i pyszne przystawki... nie będę długo. Wrócę naprawdę szybko, obiecuję. - Masz ochotę na przystawki, niedźwiadku? - żona otworzyła drzwi od szafki, a tam słone paluszki, orzeszki, chipsy, pieczone skrzydelka, marynowane grzybki i wiele innych smakołyków. - Ale kochanie... w barze... no wiesz... te męskie gadki, przeklinanie, niewyszukany język... - Chcesz przekleństw, moje ciasteczko? ZATEM PIJ TO KUREWSKIE PIWO Z JEBANEGO ZMROŻONEGO KUFLA I ŻRYJ PIERDOLONE PRZYSTAWKI!! JESTEŚ TERAZ, DO CHUJA CIEŻKIEGO, ŻONATY I NIGDZIE, KURWA, NIE WYJDZIESZ!!! POJĄŁEŚ, SKURWYSYNU!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi facet do apteki: - Poproszę 500 metrów plastra. - Hmm... Sądzę, że wystarczy 100 metrów ... ja też mam trabanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała dziewczynka wraca do domu po zabawie w parku. Po chwili mama zauważa, że jak na sześcioletnie dziecko, ma ona bardzo bogaty zasób różnych słów uznawanych za bardzo wulgarne. Pyta więc: - Skąd ty znasz takie słowa? - A, taka dziewczynka tak mówiła. - Jaka dziewczynka? - A nie wiem, taka w sweterku w żółte paski. Następnego dnia mama biegnie do parku i owszem, po chwili znajduje dziewczynkę w sweterku w żółte paski. Podchodzi i pyta: - Czy to ty jesteś ta dziewczynka, która mówi takie strasznie brzydkie slowa? - A... A kto pani powiedział? - Ptaszki mi wyćwierkały... - A to pieknie! A ja te skurwysyny bułeczkami karmiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemioletni chłopczyk wraca ze szkoły. Podjeżdza samochód. Kierowca odsuwa szybę i mówi: - Wsiadaj do środka, dam Ci 10 zł i lizaka! Chłopczyk nie reaguje i przyspiesza kroku. Samochód powoli toczy się za nim. Znowu się zatrzymuje. - No wsiadaj, dam Ci 20 zł, lizaka i chipsy! Chłopczyk ponownie kręci głową i przyspiesza kroku. Samochód powoli jedzie za nim. - No nie bądź taki! Moja ostatnia oferta: 50 zł, chipsy i cola! - Oj, odczep się tato! Skoro kupiłeś matiza, to musisz z tym żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już ostatni;P;P Idzie facet ulicą i widzi drugiego który klęczy nad otwartym szambem i grzebie w płynnych nieczystościach. - Panie, co tam tak szukasz? - A bo marynarka mi tam wpadła. - Przecież nie będziesz jej pan nosił? - Pewnie, że nie, ale w kieszeni miałem drugie śniadanie. ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Kochani mam ochotę na loda takiego ogromnego z truskawkami... jak doczekam jutra to się do kawiarni wybiorę:) I zaraz zadzwonię do koleżanki , może pójdziemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Granaciku, jak ja się umiałam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 50+5
Podliszko. sabinus i cala reszta 👄 Aliiss👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×