Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość ALIISS..
Milutko pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
"Wrzesień" Jeszcze lato nie odeszło, a już jesień bliska. Wrzesień milczkiem borowiki skrył we wrzosowiskach, na polany rude rydze stadkami wygonił i rumiane jabłka strąca raz po raz z jabłoni. Jeszcze słońce o południu tak potrafi przypiec, jakby to nie wrzesień rządził, lecz upalny lipiec. Ale już chłodniejsze noce niż bywały w lecie. Liściom - żółknąć czas, a ptakom - za morza odlecieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIISS..
"Zdrowie jest najpierwszym darem, uroda drugim, bogactwo trzecim…" Banalne…, ale prawdziwe. :) Mileno wieczorku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
I pozdrawiam wszystkich:-D I pozdrawiam wszystkich:-D I pozdrawiam wszystkich:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OL
MILEJ NIEDZIELI:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina 57
Pozdrawiam :) zapraszam na gołąbki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał Gryczyński STAROŚĆ NIE RADOŚĆ Niewesołe jest życie ludzi starszych. Wbrew słowom znanej piosenki, której autor zapewniał ustami żwawego staruszka, że „świat śmieje się doń: haha...". Żyje się im źle, nie tylko dlatego, że zdrowie szwankuje, a z leczeniem jest - dzięki niefrasobliwym reformatorom - coraz gorzej. I nawet nie dlatego, że znajomych ubywa i coraz trudniej znaleźć przyjazne dusze, które rozumiałyby ich problemy. Bo większość z nich wie, iż upływ czasu żadnymi sposobami powstrzymać się nie da. Przekonują się o tym również ekscentrycy, którzy chcą oszukać czas liftingami oraz wszelkimi innymi zabiegami kosmetycznymi, wygładzającymi zmarszczki. Mało to razy oglądaliśmy na ekranach telewizorów i w kolorowych magazynach twarze pięćdziesięciolatków którzy próbują nosić się, jakby mięli po trzydzieści lat, choć, tak naprawdę, skończyli już siedemdziesiątkę? Nie wystarczy jednak przeciągnąć sobie skóry - choćby z pleców na twarz - aby wskazówki zegara cofnęły się zaledwie o minutę, a cóż dopiero o kilka, czy kilkanaście lat. Żywot polskich staruszków jest niewesoły z powodu nieustannego borykania się z biedą. Po okresie aktywności zawodowej w latach „przodującego ustroju" pozostały im emerytury, których wysokość jest, najczęściej, porażająca. Wiążą więc z trudem koniec z końcem, dokonując co i rusz dramatycznych wyborów, pomiędzy wydatkami na żywność, utrzymaniem skromnego mieszkania i, oczywiście, coraz droższymi medykamentami. Politycy rozmaitych opcji - a zwłaszcza ci, którym serca biją z lewej strony - przypominają sobie o ich niedostatku dopiero wtedy, gdy nadchodzi czas igrzysk. A to dlatego, bo osiemdziesiąt procent emerytów chadza jeszcze do urn wyborczych, więc stanowią liczący się elektorat. Mamią więc ich, bez opamiętania, obietnicami, których nie zamierzają nigdy zrealizować. A kiedy już zdobędą, tak bardzo pożądany, mandat, rychło zapominają o ich istnieniu. Jakby sami nie mieli ani dziadków, ani rodziców... Nie inaczej jest i teraz. Któż nie pamięta buńczucznych zapowiedzi członków Sojuszu Lewicy z okresu, gdy rządy sprawowała jeszcze ekipa Buzka, że kiedy wreszcie znajdą się u władzy, nikt nie będzie już musiał szperać po śmietnikach? I na cóż było wtedy, towarzysze, bajać ludowi takie rzeczy, skoro swoją nieudolnością i brakiem sprawności w krótkim czasie zdołaliście do reszty zrujnować gospodarkę, a kraj doprowadziliście do widma powtórki z Argentyny? Co uczyniliście dla ludzi najstarszych? Nawet jeśli emeryci otrzymają w tym roku po osiem, czy dziesięć złotych na głowę - choć, pamiętamy, że plan Hausnera nie przewidywał początkowo nawet takich żałosnych rewaloryzacji świadczeń -to i tak życie staruszków będzie jeszcze bardziej smutne, niż do tej pory. Wiadomo, co zacznie się dziać z cenami i podatkami po l maja, kiedy oficjalnie wejdziemy do UE. Ale niewesołe życie czeka także kolejne zastępy „staruszków". Jeśli nie nastąpi wzrost dzietności - a na to się nie zanosi - niż demograficzny doprowadzi do nieuchronnego zawalenia się obecnych systemów emerytalnych. Niegodziwych, bo opartych o przymus ubezpieczeń. Kto ma dzieci, może liczyć, że dopomogą mu na starość, ale Bóg jeden wie, co się stanie z pozostałymi? Uprzedzam więc tych, którzy nadal zamierzają tumanić ludzi starszych, że to się może źle skończyć. Jak pisał Szymon Szymonowic: „Źle szaleć młodemu; ale kiedy się przyda oszaleć staremu, tam już miary nie pytaj...". opr. mg/mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczytajcie
Policjant w małym miasteczku zatrzymuje motocyklistę, który pędził główną ulicą. - Ależ panie sierżancie, ja mogę wytłumaczyć - mówi facet. - Cisza - rzucił policjant - Zamierzam ochłodzić pański temperament w areszcie, zanim nie wróci komendant. - Ale panie sierżancie, chciałem tylko powiedzieć, że... - A ja powiedziałem, że ma być cisza! Idzie pan do aresztu! Parę godzin później policjant zajrzał do celi i powiedział: - Na szczęście dla pana, komendant jest na ślubie córki. Będzie w dobrym nastroju, jak wróci. - Niech pan na to nie liczy - odpowiedział facet z celi - Jestem panem młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poczytajcie
Damulka pracuje w biurze, kiedy jej współpracownik mówi, że jej włosy ładnie pachną. Natychmiast idzie na skargę do szefa, że jest molestowana seksualnie. - Dlaczego?! pyta szef. - On powiedział, że moje włosy ładnie pachną. - Nie pomyślała pani, że to komplement? - Normalnie bym tak pomyślała, ale on jest karłem. Mały Jasio chodzi do klasy matematycznej. Pewnego dnia nauczyciel wezwał go do odpowiedzi: - Gdybym ci dał 500 złotych - mówi nauczyciel - a ty byś dał 100 zł Marysi, 100 zł Basi i 100 zł Zuzi, to co byś miał? Rezolutny Jasio na to: - Orgię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie
. Porzadni mezczyzni sa brzydcy. 2. Przystojni mezczyzni nie sa porzadni. 3. Przystojni i porzadni mezczyzni sa homoseksualistami. 4. Przystojni, porzadni i heteroseksualni mezczyzni sa zonaci. 5. Mezczyzni, ktorzy nie sa przystojni, lecz sa porzadni, nie maja zwykle pieniedzy. 6. Mezczyzni, ktorzy nie sa tak bardzo przystojni, ale sa porzadni i maja pieniadze mysla, ze kobiety pozadaja ich tylko dla ich pieniedzy. 7. Przystojni mezczyzni bez pieniedzy ogladaja sie tylko za naszymi pieniedzmi. 8. Przystojni mezczyzni, ktorzy nie sa tak porzadni, ale jednak heteroseksualni, nie uwazaja nas za wystarczajaco piekne i inteligentne, by sie nami zainteresowac. 9. Mezczyzni, ktorzy mysla, ze jestesmy piekne, ktorzy sa przy tym heteroseksualni, porzadni i maja pieniadze, sa tchorzami. 10. Mezczyzni, ktorzy sa przystojni, porzadni, maja pieniadze, sa heteroseksualni i wolni, sa niesmiali i nigdy nie robia pierwszego kroku. 11. Mezczyzni, ktorzy nie robia pierwszego kroku, automatycznie traca zainteresowanie nami w momencie, gdy przejmujemy inicjatywe. 12. Mezczyzni,ktorzy nie traca zainteresowania nami w momencie, gdy przejmujemy inicjatywe, zakladaja, ze chodzi nam jedynie o szybki seks byle jak i byle gdzie. 13. Mezczyzni, ktorzy przekonuja sie, ze nie chodzi nam jedynie o szybki seks staja sie wulgarni i czesto brutalni. Reasumujac: Prawdziwi mezczyzni, godni uwagi sa jak biale kruki. Mowi o nich wielu ludzi, ale malo kto ich spotkal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki...
Witam! Mam 57 lat i podobne troski dnia codziennego do waszych,tylko,że wy stanowicie tu już zgraną paczkę,a ja jestem nowa. od dawna podczytuję to forum i bardzo serdecznie Was pozdrawiam. Pochodzę ze śląska,jestem mężatką mam dwie dorosłe córki ... Jeszcze pracuje i czuję się młodo (gdyby nie te okropne zmarszczki Lubię jazdę na rowerze , pływam uwielbiam) taniec...kocham słodycze , przez które ostatnio troszkę przytyłam:) Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKI...
Ryszard Rynkowski - Wypijmy za błędy Czego może chcieć od życia taki gość jak ja Nikt już z tego co ktoś znił nie wymyśli szkła Może w niebie zrobią błąd i w natłoku spraw To co szło do innych stron raz przypadnie nam Wypijmy za błędy, za błędy na górze Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze Czego można chcieć i kto może nam coś dać Czasem rzucą parę rad, a sklep pęka w szwach Kupić chcesz, gotówka jest nie masz czasu stać Złapie je emeryt choć swoich dosyć ma Wypijmy za błędy, za błędy na górze Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze Czego może chcieć od życia taki gość jak ja Ludzi których sam ciągle w sercu ma Czasem w nocy kilka godzin kręci osiem cyfr Głos przez setki mil, nie to już nie ty Czasem myślę jak się skończy ten nasz ziemski start Czy zbudziny kiedyś się a w koło będzie raj Wypijmy za błędy, za błędy na górze Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze Wypijmy za błędy, za błędy na górze Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze Wypijmy za błędy, za błędy na górze Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze Wypijmy za błędy, za błędy na górze Niech wyjdą na dobre zmęczonej naturze Wypijmy za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!! Cuda się dzieją ,,, męża nie mogę oderwać od telewizora , nie chce nigdzie wyjść z domu takim kibicem lekkoatletyki się zrobił.:-D Jak nigdy... Mowi , ze zawsze nie miał czasu na mistrzostwa patrzeć bo do pracy. teraz chce to nadrobić... ha ha ha , ak chłopaki nasze sie zmieniają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to ja umówiłam się ze znajoma na kawę i ciacho w pobliskiej kawiarence... Jak szaleć to szaleć:-D.... nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×