Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Pod Budą Kiedy usłyszę dobre słowo Kiedy mi rzucasz dobre słowo Kiedy usłyszę słowo dobre To dach wyrasta mi nad głową I nawet strach ma oczy modre. Wokół spadają z drzew miesiące Lecz ja je sprzątam bez żalu I mocno zwiążę koniec z końcem I będzie piękniej niż w wersalu. Ty jednak milczysz niby zegar W którym kuranty są zaklęte. Pewnie się nawet nie spodziewasz Że we mnie coś za chwilę pęknie. Czy winna jestem czy bez winy W tych sprawach łatwo się pomylić. Ale uważaj by ktoś inny Nie mówił do mnie w takiej chwili. Bo gdy usłyszę dobre słowo Którego bardzo mi potrzeba. To dach urośnie mi nad głową A oczy wzlecą aż do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolowski
hej, hej, dziołchy!!!Wpadaj ta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolowski
. Te opolskie dziołchy Wielkie paradnice Kazały se poszyć Czerwone spódnice ...la la lala la la......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pięknie pan gra
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach......
cześć! CZEŚĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach......
Posmijta sie trochu... ha haha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się uśmiałam
:D:D:D dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na kawę:) `*.*´¨) ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•` (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) `•.¸(*)DZIEŃ DOBRY (*) (¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•.¸) ___________________ O O O O O ________________ O O ______ O O ________________ O __________ O ________________ O __________ O ________________ O __________ O ________________ O ____ O _____ O ________________ O ___$$$$___ O ________________ O __$$$$$$__ O _____))____$$___ O _$_$$$$$$_$_ O ____)_)___$$$$__ O __$______$__ O _____((_____$$$__$$$$$$$$$$$$$ ____(;)______$$$$$$$$$$$$$$$●$ ___((__)((_$__$$$$_$$$$$$$$●$$$ _________$_$_$$$$_$$$$$$●$$$$$ $$●$$$●$$__$_$$$$_$$$$$●$$$$$$ _$$●$●$$__$__$$$_$$$$$●$$$$$$$ __$$●$$_$$____$$_$$$$●$$$$$$$$ ___$●$__________$$$$●$$$$$$$$ ___.$$____________$$●$$$$$$$$ $$$$$$$$$$__________$$$$$$$ __$$$$$$___________$$$$$$$$$ XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(.•´ `*.*´¨) ¸.•´¸.•*´¨) (¸.•´ (¸.•` (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) `•.¸(*)Milego wieczorku ! nie mam czasu ale o Was pamiętam:-D (*) (¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.^v^.....^v^......^v^..... ……………......^v^.......^v^ __^v^_____________$____ ^v^___________$______$_________$ ___________ $_____$________$ ______$_____$$___$$______$$ _______$$___$$$_$$$___$$$$____$ _$______$$$$$$$$$$$$$$$$____$$ ___$$$__$$${{{{{{{{$$$$$$$$$$ ____$$$$$_{{{{{{{{{{_$$$$$ _______$____@ & @_____$$$ ____$$$$_____(_)______$$$$$$ _$$$$$$$$___( ~~ )___$$$$$$$$$ ________$$$_________$$$$$$_ _____$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$____ ___$$$___$$$$$_$$$$___$$_$$_ _$$_____$$$$____$$$_____$__$$ ______$$_________$$______$___$ _____$____________$______$____$ ____$_____________$_______ **♥*Czas szybko leci,.'* *'.,Pogoda się zmienia,.'♥ ,.'♥,A ja przesyłamdla Was WBW:) ,.'** '.,*Cieplutkie pozdrowienia,.'*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Pozdrowienia od Ja was lubię... I buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
wysyłam Wszystkim serduszka... ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Nie mam czasu was poczytać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimoczesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×