Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Hahahah...
Dorota, napisz dalej ... to ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah...
nie jadłam obiadu a na kolacje wsuwam sznycel wieprzowy z duza ilością warzyw... I was czytam... Różyczko👄 za fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah...
Szkoda , ze się link nie otwiera ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah...
Jesienne liście - Ewa Szelburg Zarębina Z tym jesiennym wiatrem tańczą sobie liście, tańczą sobie tańczą czerwone złociście. Z tym jesiennym wiatrem odtańczą daleko, i nie skończą tańczyć, aż za siódmą rzeką. Aż za siódmą rzeką, Aż za siódma górą, Aż je śnieg przykryje Grubą, białą chmurą miłego wieczoru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahah...
Nie ten, kto z Tobą tańczy Nie ten, kto się z Tobą śmieje Lecz ten, co z Tobą płacze, jest Twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich serdecznie... Jutro was poczytam dziś dopiero niedawno ściągnęłam do domku.... WODA LECI MI DO WANNY::::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 To miejsce dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 Światło dla żywych wciąż nas Znam takie słowo, Które chciałbym Ci dać Myśli głęboko W sercu gdy budzi je wiatr Zamykam oczy, Które tak chciałbym Ci dać Ref: To miejsce dla Ciebie, Które przynosi nam czas Wciąż daję Ci wolność Kochasz kolejny raz Na swoim niebie, Które tak chciałbym Ci dać Zabierz mnie proszę Tam gdzie nie kończy się świat Jedna historia tysiące ulic i serc Ciągle na nowo Pełna nadziei, tak wiem Tak wiele znaczeń, Które przynosi nam czas Zamykam oczy, które tak chciałbym Ci dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Bajer i pani Bajerowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Różyczko... Witajcie Pastwo Bajerowscy:-D Milo witam tych co tu wpadną... Mam anginę ropna i szan podgorączkowy... Czuje się jak flaki z olejem:-D Dziećmi zaopiekowała się moja znajoma wzięła cala czwórkę na spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Różyczko ... Lubie śpiewać , lubię tańczyć, lubię zapach pomarańczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystam z okazji i przytulę główkę do ulubionego Jaska.... A tak nawiasem mowiac ja nigdy nie zasne bez swojego mięciutkiego jaska...:-D Milej środy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staff Leopold Babie lato Gdy zwieziono snopy na klepiska, Chłopcy sady z owoców otrzęśli, W ulach pszczołom podebrano plastry, A w ogródkach lśnią ostatnie astry: Babie lato schodzi na ścierniska I nić srebrną snuje z swojej przesil. Lśni pogody blask błękitnozłoty: Zda się, jakby wiosna pełnej treści Nie zużywszy, minąwszy niecała, Swe ostatki w wrześniu przeżywała I że lato oszczędzeń w dnie słoty Czar swój w środku jesieni dziś mieści. Co się wiośnie nie przeżyło wiosną, Co się latu nie udało w lecie, Co chmur czarnych ściemniła pogróżka, To babiego lata dobra wróżka Dłonią cichą, miękką i litosną Z swej kądzieli w srebrzystą nić plecie. Gdy spodziane nie dopiszą żniwa, Gdy nie udał się owoc wróżony, Zły roik-urok pobił rój wśród woszczyn; To, co spełzło dla chałup i wioszczyn, To dodadzą pajęcze przędziwa, Dadzą lata babiego kokony. To, co sercu z snów się nie wyśniło, Chociaż miłość roi i przeczuwa, Co z obietnic nigdy się nie spełni, Jak z obłoków gry, które wiatr wełni, Co nie wskrześnie w życie marzeń siłą: Babie lato swą przędzą dosnuwa... Nić się snuje srebrzysta i cienka, Po ścierniskach, po drzewach się mota, Jak marzenia, jak sny i nadzieje... Jutro wiatr je jesienny rozwieje I zostanie udręka i męka, I bezdenna, jesienna tęsknota. Babie lato, babie lato srebrne, Jak szron bliski i blade przymrozki, Snom i kwiatom spóźnionym trucizna... Babie lato szare jak siwizna, Szare jako serce niepotrzebne, Jak starości znużenie i troski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Janko, dobrze , ze to wszystko czeka nas jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Mnie dziewczynki, pomarańcze najbardziej smakują w okresie adwentu... Czuje wtedy zapach świąt...Ale dobrze , ze teraz je mamy przez okrągły rok.... Bowiem wnuki nasze nie znają i oby nie poznały nigdy jakim zdobycznym towarem były one kiedyś dla ich babć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Kto to pędzi tak przez miasto Komu w tych ulicach ciasno Biegnę gryząc pomarańczę Ziemia pod nogami tańczy Naokoło kipi życie I ja mam się znakomicie Wszyscy niosą oczy jasne Trotuary wprost za ciasne Przejmująco pachną lipy Rośnie mi po cichu broda Wieczór aż od dziewcząt kipi Może czeka mnie przygoda Lubię kiedy jest sobota Gdy po wszystkich już kłopotach Lubię śpiewać, lubię tańczyć Lubię zapach pomarańczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Ta piosenkę śpiewa: Tadeusz Woźniak » Smak i zapach pomarańczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa50
«•´`•.(*•.¸(`•.¸ ¸.•´¸.•*).•´`•» ..«•´¨*•.¸¸.*WITAM*.¸¸.•*¨`•» «•´`•.(¸.•´(¸.•* *•.¸`•.¸.•´`•» «•´`•.(*•.¸(`•.¸ ¸.•´¸.•*).•´`•» ..«•´¨*•.¸CIEPLUTKO¸.•*¨`•» «•´`•.(¸.•´(¸.•* *•.¸`•.¸.•´`•» ___Radości_____ __♥♥♥♥♥♥___♥♥♥♥♥ _♥♥♥♥♥♥♥♥_♥♥♥♥♥♥♥ _♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ __♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ _______♥♥♥♥♥ _________♥ _____Słońca_____ ________*__♥♥♥♥♥♥___♥♥♥♥♥ _______*__♥♥♥♥♥♥♥♥_♥♥♥♥♥♥♥ ______*___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ______*____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ _______*_____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ________*_______♥♥♥♥♥ ____Powodzenia____♥ _♥♥♥♥♥♥___♥♥♥♥♥___* ♥♥♥♥♥♥♥♥_♥♥♥♥♥♥♥___* ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥____* _♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_____* ___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥_____* ______♥♥♥♥♥_______* ________♥Szczęścia*_______ ________*__♥♥♥♥♥♥___♥♥♥♥♥ _______*__♥♥♥♥♥♥♥♥_♥♥♥♥♥♥♥ ______*___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ______*____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ______*______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ _______*________♥♥♥♥♥ ________*_________♥ ______Buziaczki !👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×