Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Kasimo ...
Czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasimo ...
Sie uczę,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani nie pisałam tak długo bo miałam przeprowadzkę... jeszcze jesteśmy ze wszystkim niegotowi... Roboty pełne ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanuszka...
Trzeba mi wielkiej wody, tej dobrej i tej złej. Na wszystkie moje pogody, na niepogody duszy mej - trzeba mi wielkiej drogi wśród wiecznie młodych bzów... Na wszystkie moje złe bogi i niebogi z moich snów. Oceanów mrukliwych i strumieni życzliwych, czarnych głębin niepewnych i opowieści rzewnych... Drogi białosrebrzystej, dróżki nieuroczystej, piachów siebie niepewnych i ptasich rozmów śpiewnych... I tylko taką mnie ścieżką poprowadź, gdzie śmieją się śmiechy w ciemności i gdzie muzyka gra, muzyka gra. ...nie daj mi, Boże, broń Boże, skosztować tak zwanej życiowej mądrości, dopóki życie trwa, póki życie trwa. Trzeba mi wielkiej wody, tej dobrej i tej złej. Na wszystkie moje pogody, i niepogody duszy mej - trzeba mi wielkiej psoty, trzeba mi psoty, hej... Na wszystkie moje tęsknoty, ochoty duszy mej. Wielkich wypraw pod Kraków, długich rozmów rodaków, wysokonogich lasów i bardzo dużo czasu. I tylko taką mnie ścieżką poprowadź, gdzie śmieją się śmiechy w ciemności i gdzie muzyka gra, muzyka gra. ...nie daj mi, Boże, broń Boże, skosztować tak zwanej życiowej mądrości, dopóki życie trwa, póki życie trwa. I tylko taką mnie ścieżką poprowadź, gdzie śmieją się śmiechy w ciemności i gdzie muzyka gra, muzyka gra. ...nie daj mi, Boże, broń Boże, skosztować tak zwanej życiowej mądrości, dopóki życie trwa, póki życie trwa. I tylko taką mnie ścieżką poprowadź, gdzie śmieją się śmiechy w ciemności i gdzie muzyka gra, muzyka gra. ...nie daj mi, Boże, broń Boże, skosztować tak zwanej życiowej mądrości, dopóki życie trwa, póki życie trwa. Agnieszka Osiecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka...
Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć Zamiast dmuchać na zimne Na gorącym się sparzyć Z deszczu pobiec pod rynnę Trzeba marzyć Gdy spadają jak liście Kartki dat z kalendarzy Kiedy szaro i mgliście Trzeba marzyć W chłodnej, pustej godzinie Na swój los się odważyć Nim twe szczęście cię minie Trzeba marzyć W rytmie wietrznej tęsknoty Wraca fala do plaży Ty pamiętaj wciąż o tym Trzeba marzyć Żeby coś się zdarzyło Żeby mogło się zdarzyć I zjawiła się miłość Trzeba marzyć Jonasz Kofta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaahdhhd
kasmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani wczoraj późnym wieczorem długo rozmawiałam z moją najlepszą przyjaciółką Złotą jesienią... Przesyła Wam serdeczne pozdrowienia i uściski... Kochani złota obiecała wpaść do oazy na 1 rocznice to znaczy 22.09... I ustaliłyśmy , ze to będzie 1 i ostatnia rocznica w oazie... Ponieważ ten temat powolutku staje się wyczerpany... Przeżyliśmy razem wszystkie 4 pory roku... Teraz byłoby dużo powtórek... Nie oznacza to , ze nie będziemy istnieć :-D założymy nowy topik dla naszego pokolenia , którego tematu nie mogę jeszcze zdradzić... Wszystko w swoim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę o wasze opinie , mamy jeszcze przeszło 20 dni ty w tym temacie się wypowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Piękne Różyczko👄 A to słoneczko ci się przyda... Saro👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Staff Leopold Gdzie się podziała... Gdzie się podziała dawna miłość nasza? Wszystko przemija, czas wszystko uśmierca. Jako kwaśnieje słodka wina czasza, Tak też i nasze zmieniły się serca. Ach, kamień, który stopa nasza depce, trawa, o którą szata się ociera, Wiatr, co nam muska włos, gdy w ucho szepce, Wszystko nam cząstkę nas samych odbiera!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, przeczytałąm właśnie to co napisałaś. to straszne !!! nie likwidujcie topiku ,proszę ... to jest magiczne miejsce ...poza tym pory roku są tylko cztery ale w ciągu przeżytych lat nie można powiedzieć,że któraś jesień była taka sama jak poprzednia .wszystko się zmienia ,my się zmieniamy więc wpisy w topiku też będą inne mimo ,że pory roku znowu zatoczyły koło. dlatego nie rozumiem Waszej decyzji o zlikwidowaniu topiku i smutno mi z tego powodu :-( pozostaję z szacunkiem.. dzika*róża*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Sobaś Lilianna Idziemy Idziemy tak często pod wiatr, jakaś dziwna siła ciągle nas pcha, życie to gra i życie to nie teatr. Czy to pogodzić się da ? Nie zważamy na losu przestrogi, zatrzymując się na chwilę czasami, by sprawdzić, ile ubyło nam drogi. A ile jeszcze przed nami ? Szukamy nowych szlaków i tras, sensu naszego życia poszukujemy, prawd i zasad, które wzmocnią nas. Ale czy je znajdziemy ? Bo życie jest wielką niewiadomą, nie znamy tego, co zgotuje nam los, na bajkę szansę mamy znikomą. Czy otrzymamy szczęścia trzos ? Czasami zboczyć nam przychodzi z obranej przez nas wcześniej drogi, wszak ludzką rzeczą jest błądzić. A jeśli nam to zaszkodzi ? Przyjdzie nam z losem się pogodzić, zaakceptować dary przeznaczenia i spróbować na nowo powędrować w poszukiwaniu naszego zadowolenia. Idziemy więc dalej Idziemy tak bez końca Idziemy wciąż wytrwale Idziemy w stronę słońca !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Sidzina Kamil Zaduma Miłość nigdy nie jest ślepa, To tylko urojenia. Miłość Potrzeba serca, Samotności ukojenia. Miłość to ciekawe słowo, tak dużo oznacza. Lecz wypowiadane fałszywie, Lawinę śmierci zatacza. Pamięć po tej fałszywej zostaje, Nawet z czasem. A ta która naprawdę była odchodzi, Otchłani ciemniej lasem. Jak deszcz rajskiego ogrodu co po zakazanym spływa jabłku Tak ty poczujesz miłość jak świat bez żadnych światków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Wypiłam kawkę :) ciasteczko luksusowe zjadłam ... Teraz zabieram się za obiadek... Milego dnia WBW życzy... nieśmiała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niesmiala...
Musze przyznać , ze dużo w tym racji Różyczko... Juz sama nie wiem co o tym myśleć... Mam puste w głowię , będziemy musiały to jeszcze rozważyć... I dobrze to przedyskutować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Mgły i żurawie Maria Pawlikowska Jasnorzewska Pilnujcie, pilnujcie ostatnich dni lata, kiedy jeszcze zielone bije zegar chwile, w które się już nieżywy karmin gęsto wplata... Kobieto, włóż maskę i skrzydła motyle i biegaj, i szukaj trwożliwie, ciekawie w chińskim pawilonie i w szpalerów cieniu (a mgła się już wznosi... Żurawie!!! Żurawie!!!) - gdzie oczy wołające ciebie po imieniu? - Pilnujcie, pilnujcie ostatnich dni lata, gdy zielone wachlarze drzew migocą złotem. - O kobieto przecudna, kobieto bogata, szukaj za jaworami, za różanym płotem - pytaj się pawiookich wód w okrągłym stawie, gdy jęk wichru przepływa przez trzcin pióropusze (a mgła się już wznosi - Żurawie!! Żurwie!!) - gdzie usta, które miały całować twą duszę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haluszka
Pozdrawiam Wszystkich:) Jestem tu krotko i nie będę się wypowiadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek65...
część! Pozdrawiam WBW! robta co chceta ja za wami pójdę wszędzie.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek65...
Mam piwko.) YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek65...
: Czerwone słoneczko Dawna piosenko, piosneczko Mocnaś ty jak kamień Już zachodzi czerwone słoneczko A ty zawsze z nami Już zachodzi czerwone słoneczko A ty zawsze z nami Maszerujesz z żołnierzami raz i dwa Hej da, hej da, hej da Maszerujesz z żołnierzami raz i dwa Hej da, derum derum da Chłopcy w tym wielkim powstaniu W dziewiętnastym roczku Szli za tobą jak za wielką panią Na calutkim Śląsku Szli za tobą jak za wielką panią Na calutkim Śląsku Chłopcy szli na całym Śląsku raz i dwa Hej da, hej da, hej da Chłopcy szli na całym Śląsku raz i dwa Hej da, derum derum da Niczym dla ciebie kordony I żelazne bramy Biły w ciebie gromy i pierony A my cię śpiewamy Biły w ciebie gromy i pierony A my cię śpiewamy A my znowu cię śpiewamy raz i dwa Hej da, hej da, hej da A my znowu cię śpiewamy raz i dwa Hej da, derum derum da Dawna piosenko, piosneczko Mocnaś ty jak kamień Już zachodzi czerwone słoneczko A ty zawsze z nami Już zachodzi czerwone słoneczko A ty zawsze z nami Już zachodzi czerwone słoneczko A ty zawsze z nami Juz zachodzi czerwone sloneczko A ty zawsze z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja was lubie
Pozdrawiam Was wszystkie całym sercem...❤️ Bo Ja was lubię 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×