Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Juz chlopaki schodzą się do domu , muszę zagrzać im obiad , Pilego dnia życzę👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanuszka...
Do Sosny Polskiej Gdzie winnice, gdzie wonne pomarancze rosna, Ty , domowy moj prostaku, zakopianska sosno; Od matki i siostr oderwana rodu. Stoisz sieroto posrod cudzego ogrodu. Jakze milym jestes gosciem memu oku, Bowiem oboje doswiadczamy jednego wyroku. I mnie takze przeniosla pielgrzymka daleka. I mnie w cudzej ziemi czas zycia ucieka. Czemus, choc cie starania cudze otoczyly, Nie rozwinela wzrostu, utracila sily? Masz tu wczesniej i slonce i rosy wiosniane, A przeciez twe galazki bledna poschylane. Wiedniesz, Usychasz smutna wsrod kwietnej plaszczyzny. I nie ma dla ciebie zycia, bo nie ma Ojczyzny! Drzewo wierne! Nie zniesiesz wygnania, tesknoty; Jeszcze troche jesiennej i zimowej sloty A padniesz martwa! Obca ziemia, Cie pogrzebie, Drzewo moje! Czy bede szczesliwszy od Ciebie? 1985 rok Jan Pawel II Papiez Milego wieczorku kochani👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna 50
Bardzo tu fajnie!! Cieplutko !! Milutko!! Jak u mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
cześć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Z krainy bolących stawów, pozdrawiam rzęsiście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Bez imienia i nazwiska, ja cię mocno ściskam, i przesyłam kilka słów, na tym kończę, bywaj zdrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
"Kobieta jest jak książka. Przeglądając, zawsze się na coś natrafi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fircyk w zalotach..
Kiedy wiatr mi w oczy wieje, kiedy słonko mocno grzeje, kiedy liście lecą z drzew, kiedy leci stado mew... Ja w tym czasie mocno śpię i o Tobie tylko śnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka...........
NIE POZWOL NIKOMU MARZNAC Nie mozesz zyc bez kogos,kto Cie lubi, dla kogo cos znaczysz,komu mozesz sie zwierzyc, kto sie o Ciebie troszczy,u kogo zawsze jestes mile widziany. Spotykasz w zyciu wielu ludzi, ale niektorzy wrastaja w Twe zycie, sa jego czescia,jestes z nimi nierozerwalnie zwiazany. Co za dobrodziejstwo,jesli sa to dobrzy ludzie! Ludzie,przy ktorych czujesz sie jak w domu,jestes bezpieczny. bez takich ludzi zycie byloby nie do zniesienia. Ale jest dzis takich ludzi bez liku, co nie maja zadnego czlowieka, ktory sie nimi zajmie,zatroszczy sie o nich, ktory zechce okazac im troche serca. A przeciez takze ich serce ma wiele potrzeb, takze ich serce laknie przychylnosci i czulosci, dwojga ramion,w ktore mozna uciec. W naszym swiecie nastalo wiele zimna. Jest wielu ludzi,ktorzy marzna.Pamietaj o tym. Jestesmy wszyscy zdani na siebie nawzajem. Jestesmy zalezni od siebie w przypadku pozywienia,ubrania, mieszkania,wypoczynku, wszystkiego,co mozna miec za pieniadze. Ale jeszcze bardziej zalezni os siebie nawzajem w przypadku naszego szczescia. Pieniedzmi nic tu sie nie wskora. Ma to zwiazek z sercem,z miloscia,a te mozna dostac tylko gratis. Okazuj serce,obcujac z ludzmi, i nie pozwol nikomu marznac! Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka...........
Dobranoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ________*/• \________ ______*(•_ )_Idę_______ ______ .|¯|___do Was______ _______ .|•|__skąd_______ _______ .|•|_dochodzi________ _______ .|•|_śpiew -________ _______ .|•|-bo tam _________ _____,__.|•|_ludzie________ ____/#|_.|•|__/\_dobre serca mają____ ___(##(_,|•|,_)))____ ___\###/ |•|/&&/_____ ____\##)&___&&(______ _____)#/&&___&&\_____ ____/#|&&&___.&\\____ ___(##\__&&&_'._)|___ ____\ ######## //____ _____"+,_____,+"____ _____ ”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwan
_____ ,x.*`,x.*`,x D O B R A N O C __,x.*`,x.*`,x. BUZIACZKI _,x.*`,x.*`,x. NA NOC x.*`,x.*`,x. BY SIĘ DOBRZE x.*`,x.*`,x. SPAŁO ;*;* _,x.*`,x.*`,x A JUTRO __,x.*`,x.*`,x. LEPIEJ WSTAŁO _____ ,x.*`,x.*`,x ;*;*;*;* (_¸.*(_¸.*'´—`'*.¸.*'´—`'*.¸_)'*¸_) --(_¸.*'´(_¸.*'´`''´—`'*.¸_)`'*.¸_) ----'(_¸.*'´(_¸.**.¸_)`'*.¸_) ----------`(_¸.*'´`'*.¸_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwan
..................) .................(( ..................)) ___..........((.,.)) ____......__ ‘|’__ ______( “”””.._ ) ______)./.(./.(. | ______()......)()|| ______|.......()..|| ______|............|| ______|............()_____.$$$$$$$ ______|............|_____$$_____$$ ______|............|___$$_______$$ ______|_____|___$$_______$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Ja również dołączam się do pozdrowień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Slon i mrówka wloka się przez pustynie. Skwar, zar i ani kropli wody. - Juz nie moge - jeczy slon - Umre z pragnienia! - Wez się w garsc, sloniku! - pociesza go mrówka. - Na najblizszym postoju dam ci lyk wody z mojej manierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Idzie zajączek przez las i zobaczyl malenka dziurke w ziemi. Podchodzi i wola: - uuuuuuhuuuuu Cos mu odpisnelo "uuuuuhuuuuu" i wyskoczyla myszka. Zajączek idzie dalej i zobaczyl wieksza dziurke, podchodzi i wola: - uuuuhuuuu Cos mu odpowiedzialo "uuuuhuuuu" i wuskoczyl kroliczek. Zajączek idzie dalej i zobaczyl jeszcze wieksza dziure, podchodzi i wola: - uuuuuhuuuu Cos mu odpowiedzialo "uuuuhuuuu" i wyskoczyl lis, wiec zajączek dal noge. idzie dalej a tam jeszcze wieksza dziura, podchodzi i wola: - uuuuhuuuu Cos mu odpowiedzialo "uuuuuuhuuuu" i wyskoczyl niedźwiedź. Zajączek idzie dalej i widzi ogromna dziure w ziemi. Podchodzi i wola: - uuuuuuuuuhuuuuuu Cos mu odpowiedzialo "uuuuuuuhuuuuuuuu" i przejechal go pociag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Idzie stary byk po lace z młodym byczkiem. W pewnym momencie młody wola do starego na widok stadka jałówek: - Chodz podbiegniemy szybciutko i przelecimy pare. Na co stary: - Po pierwsze nie podbiegniemy, tylko podejdziemy, po drugie nie szybciutko, tylko po woli, a po trzecie nie pare tylko wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela
Milego i słonecznego dnia dla wszystkich tu wpadających..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BA DA BA DU1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BA DA BA DU1
Fajowe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BA DA BA DU1
Jesienne sny W kasztanów figlarnych brązach, w liliowościach wrzosów lśnieniem zachodu promiennych zasypianiem oddycham... W oczu ich głębie wracam przez szelest liści w półdrogach w serce jesieni wsłuchaniem Pomieszkuję myślami od zmierzchu po świt szeleszczącego dnia. Makowska/Mgiel,,,,/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×