Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! JAK ten czas nam szybko leci, księżyc już na niebie świeci. Małe gwiazdki też mrugają, i do spania zapraszają. Życzę nocki też udanej no i dobrze dziś przespanej. By zaś rano się obudzić i z uśmiechem witać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa...
Idzie nocka nieuchronnie Pragnę życzyć dobrych snów ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek 65
`Patrz księżyc świeci sam dziś na niebie Wiesz… on świeci tylko dla Ciebie Gwiazdki ukryły się w mroku nocy Bo nie potrzeba mu dziś pomocy Swój blask świetlisty wkoło roztoczył Mruga radośnie, bo jest panem nocy I choć z gwiazdkami jest dzisiaj w zmowie To najpiękniejszą baśń Ci opowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZRYWAĆ KWIATY I GWIAZDY,,, Kocham ludzi,którzy żyją wokół mnie. Kocham radosc,i dlatego radosc przychodzi do mnie. Kocham przyjaźń,i dlatego zrywam gwiazdy, a mój dien jest pełen szczęścia. Nie muszę niczego posiadać,by moc eis wszystkim cieszyć. Jest tego tyle,gdy patrze na drobiazgi i na małych,prostych ludzi. Jest tyle niespodzianek i tyle cudo, które odkryłem,macaj otwarte i zamknie te oczy. We wszystkich rzeczach pozostałą pamiątka po utraconym raju. Wiem,ze nie jest łatwo trafi do nieba; ale wiem tez,ze to zupełnie niemożliwe, by niebo nie przyszło do mnie. Niebo powinno zaczynać się na ziemi wszędzie tam, gdzie ludzie sa PRZYJACIÓŁMI i przekazują sobie dobro. Ale na kazdym niebie as chmury. Nie zawsze jestem w dobrym nastroju. Przyjaźnie mogą oschnąć jak śliwki. To nie problem ani powód,by spuszczać nos na kwintę. Przyjaźnie niczym zasuszone śliwki: wystarczy trochę wody,a znów napęcznieją. Zycie:wielka przygoda z Bogiem i ludźmi na świecie światła i ciemności. Nie pragnę być bohaterem ani męczennikiem,tylko duszkiem, który zrywa zapomniane kwiaty i śmieje się z mocarzy siedzących na tronach pieniądza i wladzy. Philip Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzabela.
Milo pozdrawiam Rozyczke, listeczka, Sabinke, grazke i WBW:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
28 stycznia - Na Świętego Karola wyjrzy spod śniegu rola. Urodzaje da rola gdy deszcz leje w Karola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
jutro:) 29 stycznia - Na Świętego Franciszka przylatuje pliszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
# 30 stycznia - Św Marcin lody gładzi ,gdy ich nie ma to je sadzi. # Na Świętą Martynę przybyło dnia na godzinę. 31 stycznia - Na Świętego Ludwika koń na grudzie utyka. I po styczniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
spadam pranie rozwiesić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego co było... i nie bać się tego co będzie...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór... ...mienią się rzeczy,tak jak my zmieniamy, obrót to zwykły.nie trzeba narzekać. nie nasze to jest,co losem trzymamy. zły!uczuć,wzmóc się,pracować i czekać... miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolesław Leśmian Z lat dziecięcych Przypominam - wszystkiego przypomnieć nie zdołam: Trawa ... Za trawą - wszechświat ... A ja - kogoś wołam. Podoba mi się własne w powietrzu wołanie - I pachnie macierzanką - i słońce śpi w sianie. A jeszcze? Co mi jeszcze z lat dawnych się marzy? Ogród, gdzie dużo liści znajomych i twarzy - Same liście i twarze! ... Liścia sto i ludno! Śmiech mój - w końcu alei. Śmiech stłumić tak trudno! Oddech nieba mam - w piersi! - Drzew wierzchołki w oczach! Kroki moje już dudnią po grobli - nad rzeką. Słychać je tak daleko! Tak cudnie daleko! A teraz - bieg z powrotem do domu - przez trawę - I po schodach, co lubią biegnących stóp wrzawę ... I pokój, przepełniony wiosną i upałem, I tym moim po kątach rozwłóczonym ciałem - Dotyk szyby - ustami ... Podróż - w nic, w oszklenie - I to czujne bezbrzeżne z całych sił - istnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
Żona mówi do Rewińskiego: - Musisz wreszcie wybrać: albo ja albo piwo. - A ile byłoby tego piwa?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
Przez pustynię jedzie na wielbłądzie Arab, a obok, ledwie żywa, biegnie jego żona. Spotykają jadącą naprzeciwko karawanę. - Dokąd się tak śpieszysz? - pyta przewodnik karawany. - Żona mi zachorowała, wiozę ją do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
Na polowaniu. - Uważaj! - Co się stało?! - Przed chwilą wpakowałeś mojej żonie cały ładunek śrutu w d*.*ę! - Och, przepraszam... Ale, o tam, proszę, stoi moja żona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
hahaha! biedne kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKK
W poczekalni w szpitalu trzech gosci czeka na wiesci od lekarza. Nagle wychodzi lekarz i mówi do jednego: - Urodziły się panu trojaczki. - O... To dlatego, ze moja zona czytała Trzech Muszkieterów... Za chwile wychodzi ponownie i mówi do drugiego: - Urodziły się panu siedmioraczki... - A to dlatego, ze moja zona czytała siedmiu wspaniałych... Na to trzeci mówi: - Aha... Moja zona czytała Dywizjon 303...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A VEl
hhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpuścili mnie jeszcze do kompa,,,, Dziś byłam u dawnej koleżanki jest tez w Anglii już 10 lat... fajna babka z niej , i ma super wesołego męża... zaprosiłam ich w lutym na tłusty czwartek... nasmażę pączków i nagotuje bigosu... Juz im to obiecałam.... Moja wnuczka na dzień babci i dien dziadka podarowała nam komedie na DVD właśnie chcemy ja z MM oglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×