Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zlota jesien

Magia czterech por roku dojrzalych kobiet

Polecane posty

Gość Ja ba da ba di
PIERWIOSNEK Jeszcze w polu tyle śniegu, jeszcze strumyk lodem ścięty a pierwiosnek już na brzegu wyrósł śliczny, uśmiechnięty. Witaj, witaj kwiatku biały główkę jasną zwróć do słonka już bociany przyleciały w niebie słychać śpiew skowronka. Stare wierzby nachyliły miękkie bazie ponad kwiatkiem. Gdzie jest wiosna? - powiedz miły, czyś nie widział jej przypadkiem. Lecz on nic nie odpowiedział, o czym myślał? - któż to zgadnie. Spojrzał w niebo, spojrzał w pola, szepnął cicho: "Jak tu ładnie!" Władysław Broniewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicho....
Nie budźcie ludzi ze snu! Tu się . cichaj ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicho....
Ryszard Rynkowski » Nie budźcie marzeń ze snu Nie budźcie marzeń ze snu Pod niebem jest pięknie dziś, Od westchnień i próśb, Pod niebem jest szaro od ... Od naszych żalów i gróźb. Pod niebem jest pięknie tak, Od życzeń, ich barw, Pod niebem ulotnie jest Od marzeń jak ptak. Czasem spadnie nam deszcz, Jakby pękły te chmury łez. I poczujesz jak ja, Że ten smak dawno znasz. Więc znowu do nieba wznieś Westchnienia i żal, To miejsce jedyne jest, Gdzie mieszczą się nam. Więc znowu do nieba wznieś Skrzydła twych próśb Tam będzie im dobrze, gdy, Gdy tu zabraknie ci słów. A tu życie jak las, Wśród odartych z marzeń pni, Ile trzeba mieć sił, By tak żyć, by tak żyć... Nie budźcie marzeń, gdy śpią Po ciężkiej nocy. Choć bez nich gorzkie są dni, Jak cierpki ocet. Nie budźcie marzeń, gdy śpią. Potrzebne będą przed snem, Gdy w środku nie ma już nic. Pod niebem jest pięknie dziś, Od westchnień i próśb, Pod niebem jest szaro od... Od naszych żalów i gróźb... Pod niebem jest marzeń na tysiąc lat, Że aż je czytać wstyd. Pod niebem, w niebie, lecz gdzie to jest? Może w sercu i w snach? Nie budźcie marzeń gdy śpią po ciężkiej nocy. Choć bez nich gorzkie są dni, Jak cierpki ocet. Nie budźcie marzeń gdy śpią. Potrzebne będą przed snem, Gdy w myślach bieda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Każdy nowy dzień jest kwiatem Który zakwita w naszych rękach Tam gdzie się kocha, nigdy nie zapada noc. Serce to cząstka człowieka, Które tęskni, kocha i czeka. [Adam Mickiewicz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Burzową chmurą płyną dzieje Nadzieja ciągle sie telepie Jest hasło co optymizm sieje Uśmiechnij się! Jutro będzie lepiej Często to brzmi jak drętwa mowa Po co wyszczerzać sie na próżno Hasło inaczej czas zredagować Uśmiechnij się! Jutro będzie za późno / Jonasz Kofta /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Dobranoc rzekł księżyc i zamknął swe oczy, ☆Gwiazdy także życzą Wam miłej nocy...  *  ☆ *  * ☆ *  *  * _____ ,x.*`,x.*`,x. __,x.*`,x.*`,x. _,x.*`,x.*`,x. x.*`,x.*`,x. x.*`,x.*`,x. MIŁYCH SNÓW _,x.*`,x.*`,x. __,x.*`,x.*`,x. _____ ,x.*`,x.*`,x (_¸.*(_¸.*'´—`'*.¸.*'´—`'*.¸_)'*¸_) --(_¸.*'´(_¸.*'´`''´—`'*.¸_)`'*.¸_) ----'(_¸.*'´(_¸.**.¸_)`'*.¸_) ----------`(_¸.*'´`'*.¸_) (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) `•.¸(*)DOBRANOC (*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
Asnyk Adam Za moich młodych lat Za moich młodych lat Piękniejszym bywał świat, Jaśniejszym wiosny dzień! Dziś nie ma takiej wiosny, Posępny i żałosny Pokrywa ziemię cień. Za moich młodych lat Wonny miłości kwiat Perłowym blaskiem lśnił - Dziś blaski te i wonie Na próżno sercem gonię... Czarny je obłok skrył. 18 listopad 1874

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ba da ba di
papa papa aaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebo chmurami zasnute i wieczór cichy zapada . Anioł gwiazdy zapala, do snu ślicznie układa . Więc na chwileczkę wpadam i na dobranoc buziaki zostawiam 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 ha ha ha Chyba wystarczy? COOOOOOOOOOOO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOSNA ! "Prosiłam bzy o pocałunek, a one pachniały słodyczą oddechu, liliowo białymi ustami całowały mnie wtulając się we włosy... perły rosy chłodziły moje rozpalone skronie, a nad nami wiosenne niebo waniliowe utkało chmury, kołyszące się z wiatrem, cisza nieśmiertelna i tylko kalejdoskop barw wirował"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
# 25 marca - Zwiastowanie Najświętszej Marii Panny, Matki Boskiej Kwietnej # W dni krzyżowe męka boża, wstrzymaj się od siewu zboża. # Jakie jest Zwiastowanie, takie będzie i Zmartwychwstanie. # Gdy przed Zwiastowaniem ruszy się pszczoła, to mokrą wiosnę nam przywoła. # Mgła na Zwiastowanie znaczy rzek rozlanie. # Na Zwiastowanie, kiedy mgła w zaranie, chociaż słonko jasno wschodzi, znak niechybny to powodzi. # Na Zwiastowanie jaskółki się ukazują, ludziom wiosnę zwiastują. # 25 marca - Zwiastowanie Najświętszej Marii Panny, Matki Boskiej Kwietnej # W dni krzyżowe męka boża, wstrzymaj się od siewu zboża. # Jakie jest Zwiastowanie, takie będzie i Zmartwychwstanie. # Gdy przed Zwiastowaniem ruszy się pszczoła, to mokrą wiosnę nam przywoła. # Mgła na Zwiastowanie znaczy rzek rozlanie. # Na Zwiastowanie, kiedy mgła w zaranie, chociaż słonko jasno wschodzi, znak niechybny to powodzi. # Na Zwiastowanie jaskółki się ukazują, ludziom wiosnę zwiastują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
Siem powielilo:):):) Jutro :) 26 marca - Kto groch sieje w Wielki Wtorek, za garniec zbierze worek. # Wiosna panna, lato matka, jesień wdowa, zima macocha. # Marzec zielony ? niedobre plony. # Nieraz też zima i na końcu wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
- autor nieznany - Pożegnanie Błądzac wzrokiem - szukam ciebie W kluczu ptaków, w piekle, w niebie Lecz oślepia mnie przestroga Ludzi, gór, strumienia, boga Szukam - łudząc sie że będziesz Troche inny - może lepszy Lecz sprowadzasz mnie na ziemię Jakimś slowem, łzą, westchnieniem Szukam ciebie - jak potrafie W spiewograniu, w fotografii I pamiętam - jak przed laty Rwałeś ze mną dobre kwiaty Dzisiaj szukać nie powinnam Może to ja - jestem winna Że rozmawiać już nie chcemy I nic nigdy nie powiemy dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Cześć! a tu co? Pożegnanie , chyba ze na dobranoc...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .
Chłopaki ,dziewuchy, co tu takie puchy? ale mi się rymło::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×