Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

hejka;) dawno nie pisałam..;) my dalismy 200 na orkiestre bo tylko tyle chcieli, mówiąc ,ze potem mniej się dostaje po weselu jakby chceili większą zalicczkę hehe. Na sale 500 zl ale szczerze to wolałabym dać nawet1000 z; po 500 od każdego, bo potem zawsze to mniejsze koszty. Narazie jestem na etapie nic nie robienia, nie mam kamerzysty, foto ale to jeszcze tyle czasu ...:) a moze sie myle hehe szczerze, to nie mam pomysłu kogo wziąść ot co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My za salę tylko 100 zł wpłaciliśmy :D orkiestry jeszcze nie mamy bo wahamy sie między dwoma :P :D hmm wiecie co ? pewnie gdybym ja tańczyć nie umiała też poszłabym na kurs ale że umiem to może dlatego tak cwaniakuje hehe :classic_cool: :D także idźcie kobietki i się uczcie ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kobietki to sobie zawsze jakoś poradzą na parkiecie ale panowie czasem maja problem z tym szczególnie gdy chodzi o jakiś bardziej zorganizowany taniec :-P Czyli widzę że z sala bywa najróżniej.A jak sobie salę zarezerwowałyście to potem od razu do kościoła czy najpierw kościół a potem pod to salę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kościoła jeszcze ni mom :P :D ale słyszałam, ze np u nas z mszą nie ma wielkiego problemu wiec narazie nie idziemy ;) bo podejrzewam, że nawet jak będzie w ten sam dzień inny ślub to będzie 1, nie więcej wiec kwestia będzie związana tylko z godziną ;) ;) a sala jest najważniejsza - kościół zawsze się znajdzie, jak nie ten to inny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my na razie nie dawaliśmy zaliczki za salę, mamy tylko wstępną rezerwację. podpisanie umowy, wpłata zadatku, który wynosi 2000zł oraz ustalenie menu i godziny rozpoczęcia odbędzie się dopiero w kwietniu (takie mają zasady w amforze). co do mojego fotografa to wiem, że trzeba zapłacić 400zł zadatku. z orkiestrą będę ustalać dopiero w przyszłą sobotę. no i już niedługo kościół idziemy zaklepać na 14:00, bo nasz ślub jest w święto kościelne i niestety odbywają sie wszystkie normalne msze. a ja chcę ślubować podczas typowo ślubnej mszy, a nie z tłumem obcych w kościele. rayla --> najpierw sala, potem kościół. tak jak już napisała teoria,zawsze jest większe prawdopodobieństwo znalezienia wolnego kościoła niż wolnej sali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm no własnie ale z tym kościołem to my tez mamy wybrany.naszą parafię katedrę ja sobie nie wyobrażam w innym wiec ja sie może pospieszę z jednym i drugim. A zapytam jeszcze ile płacicie od osoby tak dla porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my jeszcze nie mamy ustalonego kosciola.Zaczęliśmy przygotowania od 2 stycznia tego roku. Najpierw oglądalismy sale i powiem ze dość szybko nam to poszło , bo już 7 stycznia padpisalismy umowę. 16 stycznia podpisaliśmy umowę z zespołem, a teraz polujemy na fotografa. Do kościołka to chyba przejdziemy sie w lutym Ksiądz był niedawno po kolędzie i powiedział, ze jak nam zależy na konkretnej dacie to żebyśmy przyszli w ciągu 2 najbliższych miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadatek to zwykle 10% ceny. Ale... my za sale dalismy troche mniej niz 10%, a za zespol troche wiecej ... Najbardziej niepokoi mnie umowa z zespolem, bo jezeli zrezygnujemy to musimy zaplacic polowę z tej ostatecznej ceny. No i zaliczka przepada:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie są 2 rodzaje menu - 110 i 130 zł ;) bardzo tanio jak na moje miasto mimo, że sala duża i nowiuteńka - z resztą same widziałyście ;) a jedzenie pyszne - sprawdzone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunflowerka---my tez myślimy o dacie 8.08.2009 ale w sumie fajnie by wyglądało 9.09.2009 ale to tak dłuuugo :-O Qrcze nie moge sie docZekac jutra i oglądania tych sal. 170---to wydaje mi się całkiem sporo.Ja myślałam coś do 150 max od osoby ale sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 09-09-2009 super data ;) ale wiesz od 08-08 do 09-09 to zleci pieronem ;) my mamy 06-06-2009 czyli też w miarę łatwa :D a moja koleżanka to ma dopiero zajebistą :D 02-02-2002 :classic_cool: idealna data dla mojego faceta bo on nawet o moich urodzinach zapomina :D :D 170 zł od osoby to jest bardzo dużo moim zdaniem :O my mamy (oprócz obiadu) 3 gorące dania a cena 130 zł i w ogóle u nas nie bedzie ROSOŁU heheh :D bo rzygać mi się chce na sam jego widok bleeeee :P chciałam barszcz czerwony z uszkami albo cebulową (bo to jedyne zupy jakie w ogóle jem ) ale ponoć średni pomysł , zwłaszcza ten barszcz :D :classic_cool: :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fakt, nie jest najtaniej. ale zrobiliśmy rozeznanie i w interesujących nas restauracjach są właśnie takie ceny... fakt, faktem, że mamy napoje bez ograniczeń, ciasto i apartament w cenie. a na jednej sali zażyczyli sobie 200zl/os! to dopiero przegięcie! ceny żywności idą w górę, więc i restauracje windują cenniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najfajniejsza data to była 7.07.2007 trzy siódemki ludzie sie bili o ten termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoria- niestety nie ma linku do mojej sali (jest w remoncie, ale zapowiada się!!!!!) przesyłam linka ze zdjęciami otoczenia i innych sal :) http://www.hoteltrojak.pl/galeria.html Katowicanka- Amfora jest bardzo ładna, byliśmy tam niestety nasi goście się tam nie pomieszczą :( Teraz szukam fotografa, możecie rzucić jakimś linkiem??????? Co do kursu tańca polecam Pałac Młodzieży lub klub Nova też w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdfgdfgdfg
Ja mam na 22.08.2009 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunflowerka zdjęcia są rzeczywiście bardzo ładne!!!!!! Muszę się z nimi skntaktować, tylko nie wiem czy będzie nas stać :( bardzo dużo chcą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aglumele
Witam, jestem tu nowa, ale również planujemy z moim hmmm... mężem ;) ślub w 2009 roku. Na razie jesteśmy po ślubie cywilnym (wzięliśmy go ze względu na dziecko w drodze), teraz natomiast planujemy piękną uroczystość (nie z przymusu, lecz dlatego, że się kochamy :) ). Na dzień dzisiejszy mamy tylko salę: http://www.palac-galiny.pl/index.php?id=74 w tym pensjonacie. Okolica jest cudna :) Teraz rozglądam się za fotografem i zespołem (bo myślę, że z tym mogą być później problemy, a im szybciej tym lepiej :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karizma
JEZU LASKI CO WY SOBIE NA ZA 2 LATA JUZ ZYCIE PLANUJECIE?MOZECIE SIE JESZCZE 3 RAZY ROZEJść.TOTALNA GłUPOTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do karizma
nie sądziłam, ze liczenie do dwóch moze sprawić tyle trudności. rok 2009 jest za rok, a nie za dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja
biorę ślub 10.10.2010 :) Juz sie nie mogę doczekać. Wszystko jest juz ustalone, zpięte na ostatni guziczek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aglumele - witam :) bardzo ładna ta Twoja sala i cały budynek. taki trochę nietypowy :) kojarzy mi się ze szkocją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×