Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

my chcielibysmy na 17.00 mszę,ale nie wiem czy juz nam ktos nie zajął w kazdym razie na pewno pojdziemy jeszcze w tym miesiącu zeklepac sobie termin i godzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrotka85 co do slubu tego twojego kuzyna, no widze, ze szykuje sie niezly teatrzyk ja tam jestem za tym zeby jakos uatrakcyjnic wesele, ale nie wpadajmy z jednej skrajnosci w nastepna samolot z szyldem??? :D ale kabaret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooł no to nieźle z tym samolotem:) może jeszcze bryczka z końmi ubranymi na różowo:) ale niesmiejmy sie heh każdy ma swoje fazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROTKA---> ja mam takie dni, że wkurzam sie że to jeszcze tyle czasu do ślubu i że głupio tak sie podniecać skoro tyle czasu. złapałam sie na tym, że sama sie strofuje,zeby dac na luz i nie myśleć:/ na kafeterie kilka razy dziennie zagladam zobaczyc co Wy piszecie itp wiec chyba nie da sie nie myśleć......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh i zasiałam panike :classic_cool: ale serio przesrane jest :O tzn w październiku to może nie ale już na czerwiec są zapisy a zwłaszcza na 06-06 bo to ciekawa data, imieniny miesiąca i w ogóle :P kurde my się nad tą 17 powaznie zastanawiamy bo faktycznie jasno jest do 20, więc msza do 18 i spokojnie o 18:30 będziemy już na sali bo sala jest jakieś 10 minut od kościoła (na nóżkach :D ) a jak zaczniemy o 16 to się do 21 połowa schleje heheheh :D ale zawsze mi się wydawało, że ślub o 17 to jakos tak baaardzo późno :D :D i z tego co piszecie to chyba jestem w błędzie ehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabesque
Dziewczyny, mam pytanie: otóż, chciałabym ślubować 30.05.2009...kiedy powinnam zacząć przygotowania i od czego zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak, zadbałabym w pierwszej kolejności i to jak najszybciej o strategiczne sprawy, a mianowicie: sala, orkiestra, kamerzysta, fotograf, no a teraz przez zbiorową panikę wyszło że także i o godzinę w kościele ;-). Z terminami w tych lepszych rozchwytywanych miejscach i co tych fajniejszych grajków i fotografów jest generalnie ciężko, aczkolwiek to zależy od miejsca zamieszkania. Ja w każdym bądź razie powyższe punkty mam już odhaczone na swojej liście. Natomiast o pozostałe rzeczy - suknia, zaproszenia, fryzjerka, alkohol itp. zacznę się martwić na jakieś pół roku przed wybraną datą. Taka moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAKA JEDNA KOBITKA-------------> ja jestem z mikołowa, a Ty skad?:) widze, ze sie ruch na topiku zwiekszyl. dobrze, dobrze - niech nas przybywa;) arabesqa - najpierw sala, zespol, kamerzysta i kosciol, reszte mozna zalatwic w przyszlym roku. witamy w naszym gronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze mamy z wrotka podobne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAIT bo ja korzystam z doświadczenia moich szybszych bądź starszych koleżanek. Jakoś nie kręci mnie po prostu latanie z nerwicą na ostatnią chwilę i poszukiwanie speców od zdjęć i muzyki czy nawet księdza. Wolę aby w tych ostatnich chwilach moimi zmartwieniami były takie pierdoły jak kolor cieni do powiek, lakieru do paznokci i kwiatów w bukiecie HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caita jestem z okolic Wodzisławia śląskiego czyli nie tak daleko ;) Ja jeszcze nie mam kamerzysty ani zespołu ...Hmm teraz będe miała parę dni wolnego to muszę czegoś poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arabesque
Dziękuję za odzew. Moje wesele będzie skromne, w kameralnym gronie ok. 25 osób max. 30:) W zasadzie to ma być przyjęcie do 2 godziny w nocy. Zarówno ja jak i mój Narzeczony mamy małą rodzinę, więc takie przyjęcie będzie super. Szczerze, chciałabym z tym wszystkim poczekać do jesieni, myslicie, że wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak szczerze, to mi sie wydaje, ze to nie ma znaczenia na ile osob planujesz przyjecie, chyba ze chcesz je zrobic w domu. bo jesli chcesz wynajac restauracje czy sale, to trzeba wczesniej rezerwowac i w tym momencie ilosc osob nie ma specjalnego znaczenia-------> za wyjatkiem lokali, ktore dysponuja 2 salami - jedna duza, a druga mala, to wtedy moze sie zdarzyc, ze ta mala bedzie jeszcze wolna. jesli faktycznie planujesz wszystko zalatwiac na jesieni, to zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się w zupełności z CAIT (z resztą my w wielu kwestiach się zgadzamy jak zdążyłam zauważyć:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny dolacze sie do topiku:) wlasnie w sobote rezerwowalam sale, orkiestre i kucharki na slub na 29.08.2009, terminy zaklepalismy juz teraz bo juz teraz sa problemy ze znalezieniem czegos wolnego i zeby wszytsko zgrac na jeden dzien, teraz spokojnie mozna myslec o reszcie i zbierac kaske:)) i jak ktos mysli ze to za wczesnie to jest w bledzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laolaila
Hej. Przylacze sie do Was. My slub planujemy na czerwiec. Zespol juz mam, sale jedziemy zaklepac w piatek, fotografa tez mam. Kosciol zalatwimy dopiero w maju bo wtedy maja zalozyc ksiege na nowy rok. Teraz poszukuje dobrego i taniego kamerzyste z warszawy. I jak juz to wszystko zalatwie to dam sobie z pol roku wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laolaila
Moja sala ktora zarezerwowalam kilka dni temu miala juz wszystkie terminy czerwca zajete oprocz mojego. Moj byl wolny pewnie dlatego ze to "13".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laolaila-------> mój kamerzysta jest z samiutkiej Warszawy, nazywa się Piotrek Mendelowski i jest tani ;-). Jakby co to daj znać, to podam Ci namiary. Piotrek prywatnie jest moim kolegą, kręcił filmy na ślubach u moich dwóch kuzynek (to one mi go przedstawiły-jedna kuzynka się z nim i jego żoną przyjaźnią), sama go też poleciłam dwóm innym koleżankom. I jak rezerwowaliśmy swój termin ślubu to bez wahania zadzwoniłam do Piotra. Oprócz filu zrobi Ci też fajną sesję zdjęciową w plenerze.I wierz mi, filmy są naprawdę profesjonalne. M też stronkę www, ale chwilowo zapodziałam gdzieś adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile mneij wiecej kosztuje wybajecie kamerzysty? a sesja zdjeciowa? u mnie w Krawoie sa modne takie fajne "fotoksiazki" suu[per to wyglada ale koszt czegos takiego to prawie 2000 ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laolaila
Oj wrotka to poprosze namiar na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laolaila ----->Ja za kamerzystę dałam 2000zł (pełny pakiet-filmowanie, montaż, materiały źródłowe na DVD, 3 kopie filmu na DVD z interaktywnym menu i wyborem scen na płytach z nadrukiem, 1 eleganckie materiałowe etui). Namiary na Piotrka to: mail weselepro@interia.pl telefon 604 078 668 strona www www.weselepro.pl (tylko coś mi chwilowo nie działa, ale zaraz napiszę do Piotrka i spytam o co chodzi). Eliana ----> co do tej modnej fotoksiążki ja na targach ślubnych znalazłam ofertę takiej książki już od 800zł i ta najtańsza była naprawdę elegancka. Poszukam potem wizytówki to dam Ci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na targach slubnych? bylam w sobote i najtansze byly po 1800.... nio jak znajdziesz adres lub kontakt bede wdzieczna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na targach slubnych? bylam w sobote i najtansze byly po 1800.... nio jak znajdziesz adres lub kontakt bede wdzieczna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laolaila
A te 2 tys to byly po znajomosci? No bo ja liczylam ze max do 2 tys razem z plenerem innego dnia i cos mi sie wydaje ze sie nie wyrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do targów ślubnych to ja byłam na tych targach we Wrocławiu i to było jeszcze w styczniu. A co do kamerzysty to nie było po znajomości, bo to w sumie tak śmiesznie wyszło, że Piotrek dopiero po podpisaniu umowy się zorientował, że podpisał umowę z Nami (On nie znał nazwiska mojego narzeczonego:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do targów ślubnych to ja byłam na tych targach we Wrocławiu i to było jeszcze w styczniu. A co do kamerzysty to nie było po znajomości, bo to w sumie tak śmiesznie wyszło, że Piotrek dopiero po podpisaniu umowy się zorientował, że podpisał umowę z Nami (On nie znał nazwiska mojego narzeczonego:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie, WROTKA, to mnie pocieszylas:) ja myslalam, ze lacznie foto i video wyjdzie mi ok 2000 zl... masakra z tymi cenami;) najgorsze jest to, ze nie moge znalezc zadnej firmy, ktora sie zajmuje zarowno fotografowaniem, jak i wideofilmowaniem i do tego ma studio niedaleko mnie [chcialam w razie niepogody tez miec jakies fotki, choc z reguly te studyjne sa katastrofalne]. a Wy jak robicie? sam fotograf? sam kamerzysta? foto i video razem? studio + plener? samo studio? sam plener? plener w dniu wesela czy w innym dniu? piszcie dziewczyny, bo ciekawa jestem. moze sie czyms od Was zasugeruje pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zrezygnowaliśmy z kamerzysty, na rzecz dobrego, profesjonalnego fotografa. plener mamy w inny dzień, natomiast w dzień ślubu fotograf towarzyszy nam od 11 (przygotowania, błogosławieństwo), poprzez msze i wesele do godziny 1. po obiedzie mamy zaplanowaną mini sesje w pobliskim parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×