Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

ja wlasnie pisalam do jednego kamerzysty, pytalam jaka cena i po krótkiej wymianie zdań, powiedzial ze 1200 podstawa no i trzeba doliczyc te wstawki itp czyli wyjdzie jakies 1500 moze wiecej i pewnie paliwo, wiec ja pisze do tego pana, ze jednak za drogo dla mnie , bo chcialam cos tanszego, bo chcialam sobie droższego foto wziasc a zresztą to moja sprawa:) a on mnie zjebał że jestem dziwna, i ze TANIE ZNACZY DOBRE TO ON MI ŻYCZY POWODZENIA! hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. ŻE JESLI TANIE ZNACZY DOBRE... a co nie/?? nie zawsze drogi znaczy lepszy bleeeeeeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na kosmitę trafiłaś :P nie pierwszy i nie ostatni... niestety. Acha...zapomniałam wcześniej dodać, że u mnie ksiądz w jakimś innym kalendarzu zapisuje, a potem przepisuje do liturgicznego :) tak czy inaczej zaklepałam i kościółek i księdza :) a właściwie trzech ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stysia- 9.05.2009 Polzonka- 16.05.2009 Krusyna - 23.05.2009/Trójmiasto Madzianietka - 6.06.2009 /Świdnica Śląska Teoria - 06.06.2009 Limonka - 06.06.2009 Sylwia86-86 - 13.06.2009 ZłotaRybka - 13.06.2009 Cait - 20.06.2009--------------> Mikołów uk girl- 20.06.2009 Bajagaga - 27.06.2009 Ewuska86 (lucky me) - 27 .06. 2009 Peienka - 25.07.2009 / //// Ruda Śląska Sunflowerka - 08.08.2009 / Czeladź k.Katowic Sweet Cat - 08.08.2009 Blumisss - 8.08.2009 dagaa - 08.08.2009 / Bielsko-Biała MGwiazdka86 - 09.08.2009 / Katowice Katowiczankaa - 15.08.2009 / Katowice dziubas 29 - 15.08.2009 / Józefów (przy Warszawie) Czarna IwI - 22.08.2009 Ewa182 - 22.08.2009 Patula - 22.08.2009 fruttella - 29.08.2009 Eliana - 29.08.2009 / Kraków Mercury - 29.08.2009 Katowice Myszencja 23 - 05.09.2009 Ponga - 05.09.2009 margaretka1510- 05.09.2009 Kalisz Taka jedna kobitka - 12.09.2009/ Wodzisław Śl. anti - 19.09.2009 misiaczkoala - 26.09.2009 Bajbajka1986 - 03.10.2009/Turek Fionaa21 - 10.10.2009 smerfetka23 - 17.10.2009 Katowice Wrotka85 - 17.10.2009 / Oława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja zachłanna jestem :D hehe..a tak serio, to są oni po prostu przyjaciółmi mojej rodzinki - trza było ich zaprosić, a jak już będą, to niech się wykażą i w ten sposób ślubu udzieli mi: w roli głównej - prorektor seminarium, w rolach drugoplanowych: egzorcysta i proboszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwóch bedzie Cię trzymało a trzeci polewał wodą świeconą i zakładał obrączkę :) też tak chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak się z tym czujesz??? Bo ja to bym się w sobie na tę okoliczność zamknęła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej juz rezygnuje ze ślubu i zamknę sie w pokoju bo tacy ludzie jak ja nie mają prawa oddychać:) tak to jest z bezbarwnością i brakiem siły przebicia w zajebistych tematach na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram - to ja też się zamknę...w domu...albo w piwnicy - w końcu trza się solidaryzować :P a póki co spadam w końcu do domku - kolejny dzień roboczy dobiegł końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak od paru dni sobie mysle, ze zamowie jeszcze kamerzyste i narazie nie bede myslala o ślubie, ale nie moge sie doczekac stycznia bo wtedy całą parą bede myslec co i jak hehe a teraz tak jeszcze sie troche zamulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie przeraża, że część dziewczyn, które ślub maja później niż ja, maja już pozałatwiane tyle spraw, a ja???? daaaaleko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jak wy już będziecie po wszystkim to większość z nas będzie dopiero latała, załatwiała, itd... a wy przejdziecie do tematu \"świeżo upieczone mężatki\" :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polzonka
a propos spraw typowo weselnych mamy juz grajka-wodzireja za 1000 zł i obecnie jesteśmy na etapie szukania kamerzysty. Chcemy wszystko załatwić jak najtaniej, ponieważ oboje jesteśmy studentami i nie pracujemy, w związkuz tym jesteśmy skazani na rodzicó. Także nawinął nam się kamerzysta któy kręci cały ślub, wesele łącznie z przygotowaniami, randką, spacerem i błogosławieństwem za 850 zł, co wydaje się nam atrakcyjną cenę. Jak to jest u Was, w Waszych miastach, miasteczkach itp.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkoala
u mnie a przynajmniej w mojej rodzinnie i narzeczonego nie przejdzie dj musi byc orkiestra i taniej niz za 2500 nie znajdziemy bo poszli ostatnim czasem bardzo do gory. wiec nie mam co nawet liczyc ze na tym zaoszczedze. A i doszlismy do wniosku ze jak tyle kasy mamy wywalic na kapele to przynajmniej porzebieramy i wezniemy najlepsza jaka sie nawinie pozdrawiam a informacje ktore piszecie o sprawach i terminach koscielnych nie zakoczyly ja u mnie da sie wszystko w pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my za dj'a płacimy 1300zł :) wczoraj z MN wyliczyliśmy że musimy na nasze wesele kupić 200 (!) butelek wódki... do tego jeszcze wina i jakis bimber lub piwo do stołu wiejskiego. ustaliliśmy że większość tego wszystkiego będzie stała u mnie w domu - oj chyba nigdy juz nie zobaczę takiej ilości butelek z alkoholem na raz :P i już oglądaliśmy zawieszki do nich - jak kupimy ich ponad 200 to dostaniemy ratis takie fajniutkie kieliszki specjalnie dla pary młodej - ubrane w obrączki i podwiązki:) a no i umówiliśmy się już z fotografem na wtorek - jak dobrze pójdzie to podpiszemy już z nim umowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek:) my za zespol placimy 2300 z jedna wokalistka,a jakbysmy chcieli dwie to doplkata okolo300zeta!ale nie bedziemy chcieli,bo ta druga(tzn.ona jest pierwsza,glowna)jest moja kuzynka wiec bedzie sie bawic!ewentualnie cos tam zaspiewa,jakas jedna piosenke:)aha,i nie mam znizki,ze niby spiewa tam moja kuzynka! a moj Misiek ma kamerzyste na oku,ktory bierze 800zeta!ale ja musz spr.co on oferuje!bo jakos on mi sie nie widzi!:o nasza przygotowania jakos tylko na tym pozostaly!bo ja tutaj:o a tak z innej beczki-mam juz indeks bulgarskiej uczelni!hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też szukam kamerzysty w miare do 1000zl ale cięzkoooo :/ wiem, ze duzo zaplacimy za wesele, to nie bede sie z kamerzystą wygłupiać i braż drogiego, ważne żeby nagrał co nieco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myslicie o tym zeby rodzina filmowała wesele. Zancie kogoś kto zrezygnował z wynajmowania "pana kamery" i nie załował. Moi znajomi właśnie tak zrobili (woleli lepsze zdjecia i zaplacili wiecej za fotografa) i nie żałują. Chętnie poznam opinie i innych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja też muszę się w końcu ogarnąć i wybrać jakiegoś kamerzystę :) niezbyt chciałabym, aby rodzina filmowała, bo to ma być wykonane profesjonalnie i stanowić świetną pamiątkę :) jeśli rodzina będzie chciała filmować, to raczej będzie to bonus :) :) Natomiast wymyśliłam sobie, że nie będę brała jakiegoś mega fotografa na ślub, ale poproszę wujka, który ma zakład foto i jakieś takie zwykłe foty cykać umie :) natomiast na profesjonalne foty z pleneru umówię się dwa dni, a nawet tydzień po ślubie, jak już będzie lightcik :) mam nawet namiary na jakiegoś fajnego fotografa, który ma wolne majowe terminy, ale jeszcze się nie umawiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zrezygnowaliśmy z kamery, nie tylko ze względu na koszty, ale też na nasze samopoczucie ;) wiem z doświadczenia że przed kamerą zachowuję się nienaturalnie. poza tym nie znoszę oglądać kaset z wesel ;) za to postawiliśmy na profesjonalnych fotografów. mam nadzieję że nikt z rodziny nie wpadnie na pomysł wnoszenia swoich kamer i \"uszczęśliwiania\" nas amatorskimi filmami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ale ja mysle podobnie, chce zwykłego kamerzyste, niech sfilmuje co by moja mama miala pozniej co ogladac, bo siostry wesele oglada juz 4 rok heheh ale stawiam na lepsze foto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkoala
mojego miska siorka i brat robili juz swoje wesela i nie mieli kamerzysty na weselu postawili na super bombka zdjecia i fajnie teraz wam powiem jakie sa punkty widzenia obu stron i tak jego brat z zona byli zadowoleni z takiego obrotu sprawy i nam doradzali zeby zrezygnowac z kamerki zas ci drudzy wrecz przeciwnie bo twierdzili ze taki wydatek jak kamerka przy ogolnej kwocie wesela kosztuje niewiele a pamiatka niepowtarzalna i radza zeby wziac i co wy na to trzeba po prostu samemu zdecydowac na razie my jestesmy na nie chociaż sa naciski od tatkow i mam zeby jenak wziaść. my na razie myslimynad wszystkim:) pozdrawiam a jutro jedziemy podpisac umowe w restauracji hehe w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliana, fotograf z kraka, więc już że tak powiem go zarezerwowałam..:) wejdz na stronę ; kulturalny.pl, tam są jego zdjęcia, trochę kosztuje, ale nam zależy przede wszystkim na zdjęciach.. to nasza pasja i dlatego trudno było mi znaleźć kogoś takiego.. Jeśli odpowiada Ci taki styl, to sprawdź studioimprez.pl Oni też są warci polecenia i z tego co wiem, mieli jeszcze nasz termin :)))) Kamera też od nich, trochę dlatego że moja mama się uparła, bo nam na tym nie zależało w ogóle.. no ale przynajmniej rabat 10% :) reszta przygotowań to chyba później, no może oprócz nauk przedmałżeńskich, które trzeba zaliczyć i zajmują trochę czasu:) Mam nadzieję, ze załatwię resztę spraw początkiem roku, bo potem będę na stypendium w Holandii , magisterka i inne sprawy na głowie:)) pozdrawiam WAS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×