Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Będzie dobrze!!! Jak nie my damy rade to kto?? A gdzie masz to weselicho?? Na jakiej sali? A zespół skąd macie?? My mamy Dewito z Turku! Fajnie grają i dla młodych i dla starszych! Mam kilka ich piosenek na kompie! Ale oni są świetni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas za orkiestrę, kucharkę, kamerzystę, fotografa, dekoracje i takie pierdołki płacimy sami, a resztą nasi rodzice się dzielą na pół.. chcieliśmy sami płacic, ale płacili za wesela naszych braci to nam też chcą pomóc:) a poza tym budujemy domek, więc pomoc finansowa jest nam na rękę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wesele na 70 osób :) mi się wydawało, że to sporo, ale jak czytam o Waszych 120-200 gościach to mam wrażenie, że u mnie będzie małe przyjęcie ;) ja nie zapraszam dalszego kuzynostwa, mimo iż na ślubach u nich byłam. pewnie się obrażą, ale trudno. i tak więcej osób niż 70 nie zmieści się w mojej restauracji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weselicho jest w Slodkowie w Asie:)mialo byc w Staropolskim,ale sie juz zjebali!a zespol z Turku oczywiscie Aston,spiewa tam moje kuzynka(ale maja druga wokalistke,wiec M bedzie na weselu sie bawic:)) katowiczanko🌼ja gdubym chciala zaprosic dalsze kuzynostwoi to w 170 bym sie nie zmiescila!tylko to najblizsze(czyli dzieci rodzenstwa rodzicow),ale jak np. moj wujek ma 6 dzieci,wiekszac kuzynostwa ma swoje rodziny,dwojka,troja dzieci!wiec csame widzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka1986 u mnie z kuzynostwem jest podobnie! to samo ze strony narzeczonego! więc ograniczeń za dużych nie da się wprowadzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Jak mnie tu dawno nie było! No ale cóż, jak się nie ma czasu nawet pierdnąć, to tym bardziej zajrzeć do Was. Co do listy gości. My na początku liczyliśmy coś około 90 osób. Ale się zrobiło z tego 120. Ja tam bym chętnie co niektórych wykreśliła z tej listy, ale niestety z mojej strony wesele sponsorują rodzice i zonk, bo to niestety wymusza na mnie to, że muszę się liczyć z ich zdaniem. Ale trudno, przeżyję. Wiem jedno:ja się na swoim weselichu mam zamiar świetnie bawić, bez względu na to, czy będą na nim te niechciane przeze mnie osoby czy nie. Byleby byli moi najbliżsi i niezastąpieni przyjaciele. No i rzecz jasna ja z moim A. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro spokojnie sobie usiade i policze gości, ale wiecie co...ciągle mi ktoś dochodzi hehee :) coś czuję ze w styczniu będzie ich o wiele więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje się pod tym, co napisała Wrotka i też mam zamiar zajebiście sie bawić na weselichu a co:) bez względu na krytykę, ze obrus ma za jaskrawy kolor lub że ZUPKA BYŁA ZA SŁONA heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy dziewczynki :) słodko śpijcie i oby jutro żadna żmijka nie wlazła na nasze forum:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja dosłownie tonę w projektach. Na cafe to tak okazjonalnie wpadam tylko - ale zapewne nadrobię zaległości w weekend majowy ;-). DobraNOC(NIK)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! gdzie wszystkich wywiało?? Co się dzieje?? Nikogo nie ma już drugi dzień?? My wczoraj podpisaliśmy ostateczną umowę z naszym kamerzystą! Poszliśmy do niego w ciemno ale to co nam pokazał było boskie! Coś podobnego znalazłam w necie http://pl.youtube.com/watch?v=T61rvwy7CRE To jest coś bardzo podobnego co zaproponował nam nasz kamerzysta! Super jush nie mogę się doczekać naszego filmu :) ach a to jeszcze tyle czasu! Na razie nic jush nie załatwiamy, dekoratorzy, suknia, itd. dopiero pod koniec roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaretka, nio fajny pomysł:) nasz kamerzysta za taki \"klip\" bierze 30-50zł..ale fajnie to wygląda i też się na to zdecydowaliśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny! Właśnie też, podobnie jak margaretka1510 zauważyłam, że Was stąd wywiewa co jakiś czas by potem wszystkie zaczęły pisać falami ;-). Ja właśnie rozważam dylemat, czy zmienić datę ślubu. Otóż miesiąc przede mną, a konkretniej 19.09.2009r miał się hajtać mój kuzyn i salę miał wynajętą w tym samym lokalu co ja. No ale dziewczyna go zostawiła i termin się zwolnił. I się właśnie zastanawiam, czy sobie go zaklepać, czy nie. Bo w sumie już się jakoś zdążyłam przyzwyczaić do tego października, a poza tym nie bardzo mi się chce odwoływać tych wszystkich kamerzystów, fotografów, zespoły... A Wy jak sądzicie? Czy ten miesiąc robi jakąś taką różnicę straszną? Bo generalnie mój A. jest jednak za tym wrześniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrotka, tak szczerze, chce Ci się to co macie już zaklepane na nowo załatwiac?chooc z drugiej strony tyle czasu, ze spokojnie zdąrzycie..o pogoda może byc fajniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, załatwianie tego wszystkiego na nowo. Nawet mi się o tym myśleć nie chce. A co do pogody, to może być też przecież gorsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest taki zły pomysł! Może jeszcze da się przesunąć zespół, kamerzyste, itp. zapytaj może mają wolne terminy... a pogoda będzie faktycznie jeszcze typowo wakacyjna, bo październik to już tak niepewna ta pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie latać, pytać, prosić, to już na samą myśl się odechciewa! ale mi się wydaje, że warto! Jest jeszcze dużo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroteczko, mi też się wydaje, ze warto;) ale najpierw te najwaniejsze czyli zespoł kamerzysta --> obczaj czy znajdzie się u nich wolny termin a jak tak, to do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka--> link działa ale nie wiem jaka nazwa sukni, bo otworzyła się głowna strona , napisz lub wklej link jeszcze raz jak mozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka, ładna ta sukienka:) a jeszcze jak masz taką karnację(albo opaleniznę:) ) jak modelka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka, skąd jestes? bo widzę,że salon w Bielsku..byłam tam nawet ostatnio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×