Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

witajcie moje drogie:) nie odzywałam się przez całe 2 tygodnie, bo wypoczywałam w bułgarii :P było bosko! :) bajbajka --> jak Ty tam wytrzymałaś przez pół roku z jedzeniem!? ja już po tygodniu myślałam, że umrę. wszystko tłuste, przesolone, niedoprawione... fuj! zawsze na wakacjach staram się jeść miejscowe, tradycyjne potrawy, ale w bułgarii szybko przerzuciliśmy się na pizze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczeta:) nie mam czasu zbytnio na nic, ani na neta. maieszkam na wsi, wiec zniwa pełną parą idą:) chyba mamy kamerzyste:)tzn. bylismy u jednego(znajomego brata mojego D.),ale on mi sie niebadzo spodobal,przede wszytkim nie znam jego prac, tylko to co pokazał nam.no ale niedrogi(700)-film z wesela, plener. ale bylismy u kolesia, ktory kamerował mi studniowke i kilka wesel znajomym, wieccoś wiecej wiem. on z kolei bierze 1500 w tym 4-godzinny film, plener(nagranie),500zdjeć( ze ślubu i wesela) , dostajemy 5kapletow płyt. i dodatkowo za oplata 150zeta jest fotoplener. i ja jestem bardziej za tym drugim, ale bede ogladac inna plyte, jeszcze kogos inego i zobacze. poza tym bylismy u ksiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka mozesz mi podac namiar na tego kamerzyste??? bede wdzieczna, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) dawno się nie odzywałam bo zamieszanie miałam w domu ale oczywiście czytałam wasze posty. W sprawach ślubno - weselnych to mam sale, kościół i muzykę na płytach do słuchania ponieważ zdecydowałam z moim N. że nie będzie tańców tylko nastrojowa muzyka. Z mojego planu brakuje mi jeszcze fotografa ale zaczynam nad tym pracować. Odnośnie zabawnych zdarzeń to jak byłam z N. u jego chrzestnego który nie mieszka w naszym mieście to wstępnie zaprosiliśmy go na wesele a on do nasz: " Żartujecie?" i się okazało że kuzyn mojego lubego który bierze ślub cywilny w tę sobotę też zaplanował ślub kościelny na tą samą datę co my. Dziewczyny ale mnie zamurowało. No i zaczęła się mała wojna podjazdowa ze strony Kuzyna. Zaczął dzwonić i pytać czy na pewno bierzemy ślub i dlaczego w tym terminie itp. itd. A w woli wyjaśnienia on miał zaplanowany ślub na czerwiec tego roku z dziewczyną z która był ponad 10 lat,dlatego my stwierdziliśmy że zrobimy nasz ślub w 2009 roku ( wstępnie planowaliśmy ślub na wrzesień 2008) no ale pojawiła się naszaklasa.pl i dawna sympatia więc wszystko rzucił zostawił narzeczoną i pobiegł do nowej. z która notabene zaplanował ślub na grudzień 2008 więc my dalej planowaliśmy nasz termin na czerwiec 2009 no a on teraz wyjeżdża z tym samym terminem co my. Więc LEKKO się zdenerwowałam w porównaniu z moim narzeczonym który był nieziemsko zły i powiedział że tym razem niczego nie przekładamy. Więc nie wiem jak to będzie bo mój N. i jego kuzyn maja wspólnego chrzestnego i sytuacja jest trochę niezręczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji mam pytanie do dziewczyn z Katowic i okolic gdzie planujecie plener?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaliśmy bez zespołu i teraz na szybko rozpoczynam poszukiwania... :/ do dziewczyn ze śląska: proszę zarzućcie namiary na Waszych dj i zespoły. będę bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STYSIA NIE DAJ SIE!!! NIE DAJCIE SOBIE ZMIENIĆ TERMINU!! WY PLANUJECIE GO O WIELE WCZEŚNIEJ WIEC NIECH TEN KRETYN SAM ZMIENI,,,, ALE SIE WKURZYŁAM KURDE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stysia ---ja rowniez jestem za tym zebyscie niczego nie przekladali... niech oni sie tym martwia, Wy byliscie pierwsi, trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajka Dziewczonki Madzianietka ma racje - cicho tu jak nie wiem :( Ja tam się nie powinnam wychylać bo sama nie bywałam ale mam nadzieję że to tylko wakacyjna aura sprzyja tym pustkom na naszym forum... W sprawach ślubno-weselnych. Mamy już wszystko, co na razie trzeba, wybraliśmy kamerzystę ( alleluja :) ) suknia już jedzie kurierem do moich rodziców i tam sobie będzie grzecznie czekała hehe Poza tym wybraliśmy też już obrączki, po spotkaniu z Panią K. w galerii gdzie spędzilismy prawie godzinkę na pogawędce z Nią, wyszliśmy pewni na 100 a nawet 200% że takie właśnie obrączki mieć bedziemy. Zaprosiła nas w lutym na następne spotkanie i będziemy wtedy prężnie działać :D już się nie mogę doczekać... A z innych rzeczy to oczywiście jak siedziałam na szkoleniach w stolicy był upał, teraz jak wróciłam nad morze - tragedia za oknem.... Aha no i 1.08 świętowaliśmy NASZĄ pierwszą rocznicę i śmialiśmy się że zarazem ostatnią w niezalegalizowanym związku, bo drugą będziemy obchodzić już jako mąż i żona - cudownie to brzmi :) Co tam u Was ??? Pisajta bo mam zaległości!!!!!!!!! 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, odświeżam temacik, bo nas strasznie daleko wywiało :) W sprawach ślubno-weselnych mam już: salę, kościół, księdza, kamerzystę, fotografa na ślub i wesele i jeszcze innego na plener oraz orkiestrę, czyli wszystko co powinniśmy mieć wcześniej zaklepane, to mamy - teraz przerwa na przeboje kredytowo-mieszkaniowe :) Buziaki Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam brakuje kamerzysta i fotograf (choc fotografa mamy tak na 50 %)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znow tu cisza..... fotografa mam juz na 100 % ;) jeszcze został tylko kamerzysta i spokój na jakieś pol roku;) napiszcie dziewczyny jak tam u Was? Bajbajka--- narazie nie dzwonilam do tego Waszego kamerzysty, bo moj tata podobno ma kogos na oku wiec narazie sie wstrzymalismy, ale okolo 20 sierpnia bede w Turku wiec wtedy wszystko musimy pozalatwiac. milego weekendu wszystkim,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my zamowilismy w tym tyg kamere i fotografa, mialo nie byc standardowych zdjec ale w koncu beda :) Broneczka czemu tak wczesniej wybieracie obraczki i suknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie wszystkie przyszłe panny młode :) Mamy mega leniwą niedzielę po wczorajszym clubingu do 3.00... poczułam się jak na studiach hehe. Powiedzcie co myślicie o tym kamerzyście: bo jesteśmy z nim ugadani na 100% i mamy podpisać umowę jak będziemy we Wrocku. http://www.visualartstudio.pl/ - wejdźcie w portfolio i visual festivity i w demo(film) tam są dwa sklejone teledyski z jego filmów. :) Figaa ----- odpowiadając na Twoje pytanko: 1. suknia już teraz bo odkupuję ją od dziewczyny którą znalazłam przez allegro, już od dawna wiedziałam jaką chce ale cena prawie 4 tyś zł mnie rozwaliła więc odkupuję za dużo dużo mniej i dlatego że jak ją przymierzyłam to się okazało się że nie trzeba będzie prawie nic poprawiać.Suknia jak na mnie szyta i w idealnym stanie. A nawet jakbym chciała ją zamawiać w salonie to najpóźniej w listopadzie bo potem kolekcja wychodzi z szycia. W związku z tym postanowiłam zaoszczędzić nawet jeśli mam ją mieć już teraz. Aha i wiem na bank że to jedyna suknia dla mnie i innej nie będę chciała i mi się nie zmieni :) Madzianietka wie dlaczego ;) 🌻 2. obrączki - znaleźliśmy coś co pasuje do Nas, nie są to zwykłe obrączki jak setki innych w salonie gdzie czeka się chwilkę lub można kupić \"od ręki\". Będą wykonywane specjalnie pod nas - taka jest technika ich robienia że jest to czasochłonne. Ale o innych nawet juz nie myślimy. :) To tyle, się kurcze rozpisałam. No a teraz myślę że wszystko załatwione mamy do lutego. Potem się zaczną inne przygotowania. Krusyna ------ > myślicie o kursach przedmałżeńskich? Macie jakieś namiary na fajne i w miarę normalne prowadzone w Trójmieście? Daj znać jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
Bronka sie wychwala jak zawsze a nic ciekawego nie wnosi swoim wpisem, kicz i tandeta. żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wszystkim:) ciągle mi brakuje czasu...ale narazie wszystko załatwione:) reszta tak końcem lutego:) Broncia, a jakie mniej więcej wybieracie obraczki? my też mamy narazie coś upatrzone ale to tak na 90% :) a Brońcia ślicznie wygląda w tej swojej sukience:) Dejzi, a Tobie znowu co się stało że zrobiłaś się bardziej dokuczliwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do płytkiej dejzi
Dejzi Ty masz chyba problem z rozumieniem tekstu czytanego ale cóż - nie spodziewajmy się zbyt wiele... jakby się dziewczyna chciała wychwalać to napisałaby że ma suknie za 6 tyś z salonu a nie że chce oszczędzić i kupuje od kogoś. Jesteś żałosna i płytka z tymi swoimi pustymi tekstami i równie płytkim \"zal.pl\". Nie komentuj skoro nie rozumiesz wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny 🌼 ja jutro przesłuchuje zespół na wesele i mam nadzieję, że wpadną mi w ucho :) wtedy nie pozostanie nic innego jak podpisać umowę :) bronka --> fajnie, że masz już sukienkę :) napisz coś więcej o tych obrączkach, bo mnie zainteresowałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dziś mam równe 300 dni do ślubu i dołączam do was :) Ślub zaplanowany jest na 06.06.2009 :) mamy już zarezerwowaną salę, orkiestre, fotografa i kamerzystę. Pozdrawiam wszystkie przyszłoroczne panny młode 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flamenquita
Dziewczyny, jeśli któraś z Was jeszcze poszukuje atrakcji dla siebie i gości to polecam pokaz flamenco na weselu albo roztańczony wieczór panieński w rytmie flamenco z pokazem i nauką kilku kroków (głównie dla tych, które poszukują czegoś innego niż męski striptiz). Zapraszam na http://www.pokazyflamenco.pl p.s. Może trochę trąci to reklamą, ale piszę tylko z myślą o tych, które mogłyby być zainteresowane taką atrakcją, bo czasem trudno do wszystkiego dotrzeć samemu. Wszystkich oburzonych przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×