Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

ja rozmawiałam nawet z takim zespołem, który za 4 osoby bierze 4000 i jeszcze 700 zł za dojazd (90 km). kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczankaa
ponga - ja zwiedziłam większość mysłowickich sali i najbardziej podobało mi się w Amforze na Wesołej. Jedzenie mają bardzo dobre, poza tym oferują aż 3 ciepłe kolacje i napoje bez ograniczeń. cena to 170zł od osoby, w tym jest też apartament dla nowożeńców:) byłam też w Turkusie (wystrój w stylu prl, poza tym jest obawa że na Słupnej zrobią imprezę festynową), Carpe Diem (lokalizacja przy głównej drodze nas odstraszyła) i Krasowi. Jeśli masz jakieś pytania to dawaj :) co do zespołu to my dopiero jesteśmy w fazie poszukiwań. na oku mamy kilka 2-osobowych składów, których cena waha się w granicach 1500 - 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) mój zespoł bierze 2500 z tzw. wyprowadzeniem i są w nim 3 osoby, 2 facetów i babeczka. www.piast-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponga
katowiczankaa dzięki za odpowiedź :). a czy amfora pomieści 80 osób, bo słyszałam, że tam jest mało miejsca :(? a oglądaliście może trojak w mysłowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczankaa
ponga - w trojaku nie byliśmy, widzieliśmy tylko zdjęcia na ich stronie i ściany obite jakimś materiałem nie skojarzyły mi się najlepiej ;) Co do Amfory to my mamy wesele na 70 osób, ale na moje oko spokojnie zmieści się tam 80 sztuk :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nasz zespół liczy sobie 2800zl za cztery osoby.ale biorąc także fotografa z ich polecenia dostaliśmy zniżkę do 2600.myślałam początkowo ze to bardzo dużo ale biorąc pod uwage że to najlepszy zespół z mojego miasta zdecydowaliśmy się na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie spotykalam zazwyczaj, ze dla każdej osoby z zespołu jest 500zł, taka zasada. Cjoć zdarzało się też, jak pisałam 4000 dla 4 osób, 3000 dla pięciu. Mój niby też 500 dla osoby, ale będą musieli sobie jeszcze odjąć 400 zł na dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowerka
Dopisuję się do roku 2009:-) Termin już zarezerwowany - 8.08.2009 Jeszcze do załatwienia kapela, fotograf i kościoł. A potem odpoczywamy od przygotowań weselnych aż do nastepnego roku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczankaa
sunflowerka witamy! skąd jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowerka
Teraz mieszkam w Czeladzi i tam też odbędzie się moj ślub. Sale weselną mamy zarezerwowaną w Dabrowie Górniczej ( Impresja) Pozdrawiam wszystkie Panny Młode 2009:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczankaa a czy w amforze siedzi się w tej samej sali co tańczy? ( jedno pomieszczenie?) Co do orkiestry to mam już zarezerwowaną, 4 osoby, biorą 2500, trochę dużo ale są sprawdzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczankaa
sunflowerka --> a to dobrze kojarzę, że jesteś ze śląska ;) pongo --> w amforze masz 2 sale, ale można pootwierać przesuwane drzwi i robi się wtedy jedna wielka:) miejsce do tańczenia jest na tzw. patio, które także znajduje się za przesuwanymi drzwiami (tyle że tutaj nie zlikwidujesz całej ściany, a jedynie jej fragment). nie bardzo umiem to wytłumaczyć ;) najlepiej pojedź i obejrzyj sobie amforę z bliska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdecznie
dziewczyny, zajrzalam z ciekawosci, bynajmniej nie po to, zeby dogryzac i oczywiscie na wstepie Waszego topiku znalazlam stek 'serdecznosci' od 'zyczliwych' :) Chcialam Wam napisac, ze ten czas, ktory Wam zostal zleci szybciej, niz Wam sie wydaje i bardzo dobrze, ze organizujecie najwazniejsze rzeczy wczesniej - ja zaczelam nieco za pozno i wydawalo mi sie, ze mam czas - a teraz mam gto bardzo niewiele (mimo to sprobuje zdarzyc ;) ) wszelkie zlosliwe komentarze żmijek, ktorym sie wydaje, ze 2 miesiace wystarcza na zorganizowanie wesela - zlewajcie cieplym moczem :) nie wpadajcie w polemiki - szkoda Waszych nerwow. Życze Wam owocnych przygotowan i pieknych slubow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebardzo pewna siebie
13 czerwiec 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramofonka
a poltora roku to nie za duzo czasu Pani Serdecznie? panny pozalatwiaja teraz a przez poltora roku beda sie nudzic i tyle. ja mam za 7 miechow i juz sie nudze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdecznie
Gramofonko, poki co - jeszcze panno serdeczna :P wg mnie nie - logicznym dla mnie jest, ze najpierw zalatwia sie duze rzeczy (typu sala) i to spokojnie mozna zrobic poltora roku przed, a detale zostawia sie na kilka mies przed. mi zostaly niecale 3 miechy, a spraw do zalatwienia multum - przyznaje, za pozno sie za nie wzielam. i teraz latam jak kot ze sraczka, zeby sie wyrobic - kilka rzeczy moglam zrobic wczesniej... przy duzym weselu jest tyle zabawy, tyle detali, ze spokojnie mozna to rozlozyc na ponad rok i zalatwiac po kolei, na spokojnie. a Ty sie nudzisz? chwilowy zastoj pewnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katowiczanko- dzięki. Wiem ze powinnam sama pojechac, ale niestety nie miałam czasu, a wiesz każdy dzień zwlekania to niepewność :) :) w przyszłym tyg jadę \"oglądać\" to dam znać czy coś znaleźliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczankaa
ponga --> a amforze zapisy i wpłaty zaliczek zaczynają się dopiero w kwietniu:) na razie można się wpisać ołówkiem w kalendarz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, nie dajcie się tym docinkom! Ja znam to "od kuchni", bo np. został mi już tylko jeden wolny termin fotograficzny w sierpniu 2009... wiadomo, że nikt by raczej nie chciał, żeby to tak wyglądało (ja też wolalabym mieć ciut większą swobodę, niż planowac wszystko na 2 lata do przodu :P ) ale boom jest boomem i nic się na to nie poradzi... I tak, jak liczba łóżek szpitalnych na porodówkach się magicznie nie zwiększy (czego doświadczają boleśnie moje rówieśniczki), tak i sale weselne nie są z gumy, a i specjaliści się nie rozdwoją, obojętnie o jaką konkretnie usługę chodzi... Więc być może teraz musicie przecierpieć trochę dziwnych wpisów, ale za to nie będziecie później uczestniczyć w topikach "Nie ma sali!! co zrobić??" albo "Plusy i minusy wesela w altance na działce" lub "Nie ma wolnych terminów w kościołach. Co sądzicie o meczetach??" itp ;) Pozdrawiam wszystkie przygotowaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina nie gadaj , że z kościołem, orkiestrą, fotografem itp są już takie problemy ? :O łosz kurna a ja myślałam, ze jak mam sale to do wakacji spokój z załatwianiem :P :P eeeee chyba się rozmyślę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdecznie
Bajagaga, cala przyjemnosc po mojej stronie:) ja Wam naprawde szczerze.. Zabulinka, popieram i popieram :) racje masz, i kto tylko sprobuje, sam sie przekona.. teorio, zalatwiaj w swoich terminach..i oby czasu starczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, nie no, Teoria, na pewno znajdziesz sobie jakiś kościółek i jakichś ludzi do obsługi:) tyle tylko, że z upływem czasu po prostu zawęża się wybór. Jakbyś np. chciała w Krakowie u Dominikanów, którzy robią rewelacyjne ślubne Msze, to chyba już teraz byłoby za późno. Trzeba się jakoś tak \"wstrzelić\", żeby mieć jeszcze szanse na dobrych speców (bardzo trudno o terminowość np. najlepszych zespołów) i ładny kościółek, tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam, mozna?Termin lato 2009 ale rezerwować będziemy jakoś na dniach mam nadzieje że nie będzie jeszcze większych problemów.Poza tym zupełnie zielona w temacie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarezerwowaliśmy salę :) wybraliśmy trojak w mysłowicach :) jeszcze tylko fotograf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczankaa
to ja też się pochwalę moją salą, a co mi tam :P http://www.restauracja-amfora.pl/ teoria, bardzo ładna ta Twoja sala, a że z okolic Bochni pochodzi połowa mojej rodziny więc mam sentyment ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×