Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

A tu was mam ;) nasz topik o ślubnych panna z dolnośląskiego porzuciły i tutaj siedzą ;) A nie myślałyście aby szyć sukienkę u krawcowej na wzór? że tak pozwolę sobie wtrącić swoje 3grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tymi szefami szefów jest fajnie... ja takiego mialam tu w firmie i juz od jakis 2 tygodni nie ma go - odszedl do innego miejsca i dzwoni do mnie 2 dni temu i mowi czy się z nim spotkam bo ma dla mnie propozycje bardziej rozwmojowej pracy :D teraz czekam na telefon.... a moj szef (jego byly podwladny) o niczym nie wie hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka gawi 🖐️ ja tam bym nie szyła - za dużo się naoglądałam sukienek szytych "na wzór" wolę mieć po kimś oryginalną niż tańszą nową ale szytą na wzór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzianetko to ładna różnica między salonem a odkupywaną suknią :) a mierzyłaś już ten fason dla siebie? ja zdecydowanie przechodzę na nazwisko MN :D może nie jest super piękne ale krótkie i chcę żebyśmy się tak samo nazywali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę dziewczyny widzę, ze Wy już sukienki macie powybierane, a ja nawet nie mam pojecia jaką bym dokładnie chciała miec:) A co do nazwiska to ja jestem w kropce...bo zawsze chciałam mieć dwuczłonowe...ale z racji tego, ze ja nazwywam się jak ptak, a Mój jak zwierzę to chyba nie ma szans, bo na maksa komiecznie to brzmi...;) Chociaz moja mama mówi zebym zostawiła ale chyba raczej się nie zdecyduje. A oba krótkie, moje 3 literowe, mojego 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawi ---> ja nie uciekłam, bo jestem pomorzanka jak w mordę strzelił ;) Broneczka---> no miałam podobną sytuację, tylko że chciał mnie zwerbować koleś, który jest na równi z moim szefem szefów, tylko w kujawsko-pomorskiem :) rzecz jasna odmówiłam, ale jak mi się odwidzi, to mam do niego dzwonić o każdej porze dnia i nocy - hihi...normalnie wariat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam sie dzis spotkac z tamtym drugim co to byl szefem z warszawy, ponoc jest teraz w duzej firmie dyrektorem na pomorskie - ciekawa jestem co mi chce zaproponowac ..... jak jakas lipe to od 1 lipca mam propozycje u kolegi w firmie wiec mnie tu dlugo nie bedzie bo gdzies napewno stad wystrzele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki za jakąś godzine mam spotkanie z szefem szefow podjedzie tu do mnie i bede wiedziała co i jak :D :D :D wiec prosze mi tu zbiorowo trzymać kciuki za godzinke !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy kciuki broneczko :) kurcze szybko masz suknię zamówioną, ja też jeszcze nie wiem jaką do końca chce mieć :( chyba najwyższy cza zacząć po salonach jeździć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubas 29 ja też jeszcze nie mam nawet umyślanej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubasek ----> na razie jade ja przymierzyc, i nie wiadomo, okaze sie w polowie lipca bo bede w okolicach na wesleu u kumpeli . Ale moja inna kolezanka kupila przez allegro w sierpni zeszlego roku i ma slub za 10 dni i co? mowi ze się starsznie cieszy bo teraz juz nic dla siebie nie widziala jak przegladala oferty a poza tym w ferworze przygotowan miala jeden problem z głowy i sobie to bardzo chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi jak już sie szkoła skończy to zacznę jeździć po salonach i przymierzać suknie. mam nadzieję że którąś sobie upatrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) kurczę, nie było mnie troszke a się tak rozpisałyście:) madzianietka---> ładna ta sukieka i do tego grosze za nia ta dziewczyna chce.. broneczka---> trzymam kciuki:) a ja sukienke też mam upatrzoną i najpierw też myślałam o szyciu ale faktycznie te szyte na wzór to albo nie wychodzą, albo są tak odszyte że..ie mówie że wszystkie ale te co widziałam.. buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) a moj mi wczoraj napisal,ze suknia musi byc biala,on innej nie chce i juz!i jak wroce zabiera mnie do salonu i mam przymierzac,ale biale:Dkrejzol moj kochany👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój krejzol mi nie pozwoli kupić używanej. a tak wogule to wlasnie wrocilam z miasta i troszku zmarzłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam ze spotkania z szefem szefów i mam niezłą zagwozdkę.... Jedno jest pewne - czas w tej pracy właśnie się skończył :D Nadchodzi nowe ale jeszcze nie wiem które nowe ;) hehe ładne kwiatki Dzięki dziewuszki za kciuki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie że u Was wszystkich fajnie:) mojemu podobają się takie jak mi sukienki więc problemu nie będzie:) a i tak zobaczy ją dopiero w dniu slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój nawet nie chce żebym mu opowiadała jaką chcę sukienkę bo stwierdził że może dopiero ją zobaczyć w dniu ślubu i ma być nię olśniony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu też powiedziałam że zobaczy ją dopiero jak po mnie przyjedzie..i że mam nadzieję że \"zjedzie\" po schodach z wrażenia:) to się ze mnie śmiał i stwierdził że już \"zjeżdża\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dagaa :) eeeh mojemu tez sie nie pokaże przed ale on wie jaką chce suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEH ach te chłopy :) z nimi źle, bez nich jeszcze gorzej :) psia krew :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki- \"stare\" i nowe!! Widze, ze topik żyje, a ja tak rzadko go odwiedzam. Wszystko dlatego, ze za 2 tygodnie sie bronię i mam ostatnio urwanie głowy. widze, z.e u Was przygotowania pełną parą. Ja mam zespół salę i fotografa na plener. musze jeszcze znaleźć kamerzyste, ale tym się zajmę już po obrnie. będzie wreszcie świety spokój:) a o sukience to jeszcze w ogóle nie myślałam. Ogladam w internecie, ale nie mam upatrzonej. Wiem tylko, ze musi być biała, na ramiaczkach i nie przypominać wielkiej bezy:D. w wakacje zacznę się rozgladać:) Pozdrawiam wszystkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×