Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

___Czy ktoś ma już teramin ślubu na 2009 rok?_____

Polecane posty

Gość beatrycze86
Hej Laseczki:) Naj cudowniejsza chwila mojego zycia bedzie 4 Lipca 2009roku. A od sierpnia tego roku jestem narzeczoną. Co do poszukiwan sali zabralismy sie na poczatku wrzesnia i niepowiem ze było łatwo;/ jestem z Rudy Śląskiej choc mamy tutaj dosc ładne sale no ale wiekszosc z nich były zajete albo za małe, az wkoncu znaleźlismy te jedna jedyna która spełnia nasze wymogi powiem wam ze z powodu tej sali zmienilismy date slubu bo na poczatku mialo byc 6 czerwca:) Ale niezałuje jestem zadowolona mam sale, mam DJ, kamerzysty, fotografa ale nie mam studia wrazie jakby pogoda nawaliła;/ zaproszenia poczesci mamy juz wysłane. jedy nie zastanawiamy sie nad wyborem obraczek i co mamy sobie na nich wygrawerowac:P Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ szybko z tymi zaproszeniami :) Dziewczyny nowe - proponuję zaczernić swoje Nicki.... zaraz odszukam listę i Was dopiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmxx
A my wreszcie znaleźliśmy fajny zespół:)))) także mamy już zespół, salę, fotografa i kościół załatwione!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahducha
jeśli chodzi o planowanie, to salę, kościół, fotografa, kamerzystę mamy za sobą. Jednak przed nami najtrudniejsza szkoła życie - nauki przedmałżeńskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! Normalnie kupę czasu mnie już tu nie było! Ale to dlatego że w sprawach ślubno-weselnych stoję w miejscu. Po prostu czasu mi na wszystko brakuje, nawet na pisanie. Ale czytam Was regularnie ;-) Witam też nowe koleżanki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmxx
zastanawiam y się nad kamerzystą, bo tak prawdę powiedziawszy, to potem nikt nie ogląda po latach kasety z wesela. jest to dobre do zobaczenia zaraz po weselu, bo wszyscy jeszcze żyją tą chwilą, a potem kaseta gdzieś przepada i się z niej nie korzysta, także jeszcze nie wiemy:) pozdrowienia dla przyszłych żonek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitzus
Witam dzewczyny! Mam termin na 10.10.09 i chetnie bym sie do was przylaczyla:) Tyle ze ja w Nimczech mieszkam ale slub bede po Polsku brala wiec myslalam ze najlepiej sie dowas przylaczyc? Wiec sale, muzyke i termin w kosciele juz mam ale tak czytam i mysle: ksiadz mi termin na 13 daje, mi to jakos zawczesnie... Bede miala polskiegoksiedza ktory z innej parafi przyjedzie wiec ten z mojego miasta tylko 13:( Jak myslicie? Tez bym chciala sukienke w polsce kupic ale niewiem kiedy najlepiej tam pojechac bo to sproro czasu do pazdziernika... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mitzus, suknię powinnaś wybrać na 3 miesiące wcześniej, żeby móc ewentualnie ją poprawić itd. Niebardzo zrozumiałam o co chodzi z tym księdzem.. o 13 godzinę? Troszkę wcześnie, ale myślę, że jakoś sobie to rozplanujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitzus
Zelka86 tak to ma byc o 13godzinie. To chyba zawczsnie. Kosciol potrwa tak z godzinke a do sali to niedaleko. Zatanawiam sie w jakiej kolejnosci potem wszystko ma poleciec. To znaczy kiedy muzyka, jedzenie, ciasto itd... No to najlepiej sie w lato do polski wybrac a czy mi tydzien pobytu wystarczy? No mysle ze gdybym sukienke znalazla i by mi ja poprawiali to chyba starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, czytam Was systematycznie,ale nie zawsze jest czas cos napisac, ostatnio moje sprawy slubne sie skomplikowaly troche..na mszy sw w niedziele ksiadz oglosil, ze w przyszlym roku w naszej parafii (czyli tam gdzie mamy miec slub) odbeda sie misje (ktore odbywaja sie u nas co 10 lat) i akurat 10 padziernika, wtedy kiedy mielismy zaplanowany slub.... w zwiazku z tym ksiadz oglosil ze odwoluje z tego dnia wszystkie sluby!!!!!! bylismy w szoku, bo sala, orkiestra itd. wszystko juz zamowione i zadatkowane, poslzismy od razu do ksiedza i okazalo sie ze poprostu ksiadz tak oglosil zeby pary z 10 pazdziernika zglosily sie do niego bo musi poprzesuwac wszystkie sluby i ostatecznie zamiast godziny 16. 30 mamy slub na godz. 15.00 troszke wczesnie to dla nas bo ta 16.30 byla idealna, ale dobrze ze w ogle sie udalo to tak zalatwic.. mowie Wam dziewczyny juz sobie mysle ze to moze jakis znak jest...raz na 10 lat sa misje i akurat w nasza planowana date slubu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajac
ZDJĘCIA ŚLUBNE WWW.ZAJACFOTO.COM ZAPRASZAM SERDECZNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho dziewczyny?:)) u nas przez wekend byly targi slubne, wybralismy sie z moim mlodym popatrzec na to co nam pozostalo do zamowienia ( obraczki, suknia, zaproszenia, samochod) wystawcow bylo mase naprawde jak ktos chcial cos ustalac od poczatku to mial duzy wybor wszystkiego noo oprocz terminow ktore u wiekszosci na 2009 byly pozajmowane. oszaleli ludzie z tymi slubami:) kto by pomyslal ze tylu ludzi chce sie hajtac:P ale niestety z tych rzeczy ktore mialam ogladac nic mnie niepowalilo na kolana i cos czuje ze tu sie zaczynaja schody w naszych przygotowaniach..... niemam wizji ani na sukienke dalej, a zaproszen tyle ze ciezko sie zdecydowac, tak samo z obraczkami... ehh czekam tylko az mnie natchnie, oby tylko nie zapozno:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izeczka1986
Hj dziewczyny moj ślub będzie 24 pazdziernika mam nadzieje ze nie bedzie strasznie zimnoooo brrr..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do eliany
bo to teraz wyż demograficzny rodziny zakłada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba czuc juz w powietrzu przygotowania do swiat bo taka tu cisza... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinii81
Hej dziewczyny!!! Ja mam zaplanowy slub na 9 maja 2009. Mamy juz orkiestre, sale, ktora na dodatek jest 150 metrow od naszego domu, a do kosciola mamy niecale 2 km :) Nie wiemy jeszcze o ktorej bedzie ten slub, poniewaz ksiadz powiedzial ze ksiegi bedzie mial dopiero na poczatku 2009 roku. My chcielibysmy tak ok godz 18 slub zeby nie za wczesnie. mam nadzieje ze o nas nie zapomni bo przypominalismy mu juz o tym pare razy ;) Mamy juz wybrana pierwsza piosenke no i zobaczymy jak to dalej sie wszystko potoczy. Ja mam problem z sukienka bo zadna mnie jeszcze nie zachwycila, a nie moge sobie jej sama zaprojektowac bo nie wiem jak ma wygladac. Faceci maja latwiej bo garnitur to garnitur, tylko kolorem w wiekszosci sie roznia, a my :( ah!! pozdrawiam wszystkie przyszle panny mlode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana123
martinii81 - doskonale cie rozumiem, mnie tez zadna suknia nie powaliła i nie moge sie zdecydowac :( bardzo podobają mi się suknie Romony Kevezy, ale niestety po pierwsze straszliwie drogie a po drugie niedostepne w Polsce i tak sobie myśle czy by nie uszyć sukni, ale przecież wystarczy, że będzie z innego materiału i już nie będzie się ukladać tak jak trzeba! A może któraś z Was zna dobrą krawcową z warszawy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinii81
ja znalazlam na ursynowie fajny salon z sukniami slubnymi i jest tam nawet mozliwosc umowienia sie na spotkanie ze stylistka ktora podpowie w jakiej sukni bedzie ladnie a w jakiej nie. najciekawsze jest to, ze takie spotkanie jest za darmo i nie zobowiazuje do zakupu sukni w tym salonie. Ogolnie salon nie jest drogi bo najdrozsza suknienka kosztuje 2500zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatki i dekoracje ślubne
http://www.slubmarzen.sklepna5.pl/ Na stronie został podany adres email, jeżeli potrzebują państwo asortymentu, którego aktualnie nie ma na sklapie, prosze zrobić listę, a my przygotujemy kosztorys, możemy też pomóc w wystroju sali dobierając kolory i dekoracje do państwa życzenia :) Wykonamy opis aranżacji i powiemy jak nadać uroku każdemu wnętrzu. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmxx
a ja kupiłam suknię przez net, chociaż sama się dziwie że takie coś zrobiłam. musze powiedzieć że jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona, bo suknia jest jak szyta na mnie. POLECAM WSZYSTKIM którzy mają wątpliwości co do zakupu sukni przez net. - pozdrowienia dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinii81
kurcze ja bym sie chyba nie odwazyla kupic sukienki przez neta... W sobote jade do centrum bo moja przyjaciolka widziala tam swietna sukienke taka jaka ja bym chciala ponoc. Zobaczymy ;) Opisze Wam wrazenia jak wroce z ogledzin ;) Dodatkowo ustalilysmy juz wszystko z kamerzysta i fotografem :) Brakuje nam juz tylko strojow, obraczek i zaproszen. Aha i podjelismy juz decyzje, ze sesje w plenerze bedziemy miec w Kazimierzu Dolnym, bo stamtad jest nasz fotograf i zna tam rozne fajne miejsca. Bo my nie chcemy miec sesji w jakims "oklepanym" miejscu typu park, rzeczka itp a w kazimierzu sa jakies dwa stare statki, ruiny zamku, jakies kamieniolomy... bedzie fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmxx
powiem ci że sama byłam zaskoczona, że na taki gest się zdobyłam, byłam w salonie oglądać sukienki i przymierzyłam 3 - z tego doszłam do wniosku, że w jednocześciowych mi nie do twarzy, a dwie mi się podobały. a ta z netu mnie zachwyciła i powiedziałam sobie, albo stracę, albo zyskam, i udało się!!!!! bardzo się cieszę. my właśnie jesteśmy na etapie poszukiwania fotografa. trudno nam się zdecydować, zobaczymy czas pokaże.:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmxx
dziwczyny jeszcze jeden problem. wiem że pewnie któraś z was ma lub za niedługo będzie miała podobny problem - jaki wybrać bukiet ślubny. bukiet dobiera się do koloru sukni, swojej urody itd. jak myślicie jaki bukiet będzie pasował do brunetki, suknia kolor ecru ze srebrną nitką, suknia sama w sobie dosyć ozdobna - tiut, drapana spódnica. jak myślicie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinii81
kurcze nie wiem jaki bukiet by do Ciebie pasowal. Ja znalazlam poprostu BOSKI bukiet i stwierdzilam ze musze miec wlasnie taki :D Na stronie www.candida.com.pl sa poprostu cudowne wzory. Wejdz tam, moze ktoras Ci sie spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutturuttu
ja slub w sierpniu a wizji na sukienke a tym bardziej na kwiaty niemam zadnej... czasem mnie przerazacie ze tak macie wszytsko obmyslone co i jak:)) ja to jakos kompletnie nie znam sie i niemam jakis wyobrazen. i przeraza mnie to wsyztsko powoli a tu do magicznej daty tuz tuz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lmxx
nie martw się :) ja też oglądam tak z nudów te bukiety, bo chciałabym mieć faktycznie jakoś to obmyślane, póki mam na to czas, bo potem będzie mnóstwo spraw do załatwienia i nie będzie czasu na przemyślenie:) macie jeszcze jakieś propozycje dla mnie:))))) proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×