Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monti

CESARKA

Polecane posty

mam pytanie do mam, które rodziły własnie za pomoca cesarskiego cięcia, chodzi o to, że mam jakieś dziwne przeczucie że czeka mnie taki własnie poród i chciałam spytac czy zostaje po nich widoczna blizna?? jeśli tak to czy bardzo i dokładnie jakie jest jej ułożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przebiega pionowo czy poziomo?? wiem że to głupota martwic sie jakąś blizna, ale nie wiem czemu dla mnie sie to jakies istotne zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie. Moja znajoma miała CC pod narkozą i o dziwo ! czuła jak ją tną, czuła ból, ale była jakby sparaliżowana i nie mogła nic mówić!!! Mnie też czeka CC i nie wiem co wybrać. Jakoś znieczulenie podpajenczynówkowe mnie nie przekonuje...Słyszałam o licznych komplikacjach (bóle głowy, puchnięcie nóg itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam znieczulenie zewnatrzoponowe i nie mialam zadnych skutkow ubocznych. Ryzyko jest takie jak przy kazdym lekarstwie- skutki uboczne zawsze sa mozliwe, ale wiekszosc osob nie ma zadnych powiklan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
mialam cesarke 3 lata temu.Blizna jest poziomo bardzo nisko.Znieczulenie mialam w kregoslup.Po nim trzeba lezec plaslko 24 godz.,nie wilno podnosic glowy.Czasami po tym znieczuleniu jest bol glowy ale trzeba to natychmiast zglosic Dostaje sie wtedy dodatkowe kroplowki i wszystko mija.Nie balabym sie tego znieczulenia jesli nie mialas wczesniej problemow z kregoslopem.Zawsze w kazdej operacji jest jakies ryzyko w tej tez.Ale za to mozesz zaraz przytulic swoje dziecko i widziec jak je wyciagaja.No i karmic zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blizna poziomo, niziutko, strój kąpielowy 2 częściowy- bez problemu :-). Znieczulenie ogólnie, nic nie czułam. Na świecie ponownie przywitał mnie jako pierwszy małżonek ;). Po 6 godzinach pielęgniarki motywowały do wstawania. Po 5 dniach wypisano mnie do domku. :-). Po 8 wyciągnięto mi szwy. Goi się pięknie. Teraz, 2,5 tygodnia po cesarce, śmigam jakbym nie przeszła żadnego zabiegu (no operacyjki ;)). Trudne były 3 pierwsze dni. Ruch posuwisto-dostawny ;).Teraz jedyne utrudnienie to nie dźwiganie ciężkich przedmiotów- np. siat z zakupami. Staram się też nie za wiele schylać (np. nad wanną). Mała dostała 10 pkt. Cesarka ze wskania a nie na życzenie ale przyznam, że bardzo sobie chwalę. :-). Cieszę się, że tak się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam znieczulenie do kregoslupa i jestem bardzo zadowolona jedyne co mnie potem bolalo to glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×