Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saaraa

proszę o poradę - eleganckie buty, wygodne jak adidasy?

Polecane posty

Gość saaraa

zawsze byłam typem wygodnym i sportowym. moje stopy znają tylko adidasy oraz klapki i sandałki. jedyne buty do garnituru to ecco bez obcasu. po takim traktowaniu moje stópy nie są w stanie wytrzymać żadnych eleganckich czy kobiecych butów. od razu obtarcia, odciski. osobiście nigdy nie chciałabym rezygnować z wygody, przyjemności, komfortu adidasów - palce od moich stóp nie są powyginane, pięty są miękkie, nie zrogowaciałe. tak sie chciałam wyżalić i proszę o sugestię: jakie buty - jaki styl, marka, rodzaj byście doradziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mam pytanie sara czy chodzi ci o buty płaskie czy na obcasie? bo troszkę nie rozumiem:P jeśli płaskie to polecam zrezygnować z grubych i masywnych adidasów są nie kobiece na rzecz delikatnych \"cichobiegów\":P:P jak moja mam na nie mówi:P chodzi mi o takie delikatne adidaski trampkii wtedy stopa bedzie wyglądać bardziej kobieco na mniejszą i zgrabniejszą. a od kilu lat właśnie takie sportowe obuwie jest najpopularniejsze. poza tym są jeszcze baletki o ile ci się podobają. jeśli chcesz się nauczyć chodzić na obcasach (pamiętaj to nie obcasy czynią stopę powyginaną szorstka lecz nadmiar chodzenia w nich i brak pielęgnacji. stopy tez lubią wypocząć po dniu na 10 cm więc wtedy fundujemy im moczenie w wodzie z mydłem peeling balsamy i kremy) wracając do tematu szpilek to jeśli chcesz się w nich nauczyć chodzić bo po pierwsze w szpilkach trzeba umieć chodzić połowa dziewczyn chodzi w nich kaczo i bez klasy. to zacznij pierwsze od niskich na stabilnym grubym obcasie (np. słupek) lub koturn w domu od chwili po kilka godzin a później dopiero wyjść w nich gdzieś:P zwracaj uwagę na dobre podbicie czy są stabilne czy się stopa nie ślizga czy cię nigdzie nie uwierają chociaż troszeczkę czy stopa gdzieś nie jest w powietrzu czy jest równomiernie obciążona itp wbrew pozorom kupić buty jest bardzo ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
z firmy RYŁKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×