Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitka4554454545

Ślub i wesele z tańcami w niedziele - co myślicie????

Polecane posty

Jeżeli w poniedziałek wypada jakieś święto, to ok, ale jeżeli poniedziałek jest dniem roboczym, to musisz liczyć się z tym, że zostaną ogromne ilości jedzenia, bo niektórzy goście zwiną się około 22. Nie każdy dostanie urlop, a nie chciałabym brać tygodniowego urlopu tylko po to, żeby iść na wesele, bo 1-2 dni nie wchodzą w grę. Dobrym rozwiązaniem jest ślub w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak się wraca z dyskoteki o 4.00,a idzie się do pracy na 7.00 ,to wtedy jest dobrze...ile takich zarwanych nocek???a tutaj wielkie larum...jak wesele w niedzielę,trzeba iść spać o 22.00 bo w poniedziałek praca,wymagający szef,itd.O starych nie myślcie,bo oni idą spać z kurami,a po nocach się pałętają...Jednym słowem..nie pić tyle....z niedzieli na poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUKAISIA
BEZ SENSU TAKIE WESELE TYLKO PROBLEM DLA GOŚCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez przesaaaaaaaaady
niewielu ludzi wlóczy sie po dyskotekach a rano zapierdziela do pracy. Ja takich nie znam. Zreszta na weselach nie ma tylko mlodych ludzi. O gosciach trzeba pamietac a nie o sobie. Ja bym wyszla z takiego o 22.00 chociaz jestem osoba mloda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie olewusy są
A dziadki to do pracy raną idą??? Oj, bez przesady, ok? Kto idzie do pracy to idzie, w Polsce większość na zasiłek, a studenci się obijają i na zajęcia nie ida aby sobie pospać. Nagle wszysyc tacy pracowici się zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×