Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gryglus

Praca w Plusie,Erze lub Orange?

Polecane posty

Gość gryglus

Interesuje mnie stanowisko sprzedawcy. Na jaki wymiar czasu pracy przyjmują, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, no i oczywiście zarobki. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin dziennie? ciężka praca? błagaam... proponuję wakacje za granicą w branży budowlanej - 10 godzin dziennie i naprawdę ciężka praca, może potem docenicie robotę sprzedawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanakanana
jasne-ciezka praca to tylko fizyczna ja pracuje jeszcze w weckendy dlatego w codzien po 6 godz i nie chodzi o czas nawet tylko o stresy duzo trzeba sie uczyc,jest nacisk z zewnatrz jestesmy sprawdzani i obsluga klientow nie zawsze jest exTRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanakanana
Jarek -ten topik nie jest o robotnikach-w erze orange pracuja ludzie wyksztalceni i inteligentni i nie musza rozladowywac ciezarowek ucz sie czlowieku i nie narzekaj na swoj los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35=90
o przemraszam ja skonczyłam studia i pracuje w orange bo musze z czegos zyc a jak nie mam cioci ani wujka co załatwia mi lepsza posadkę to musze narazie sie tutaj kisić... ale to prawda wyglad zewnetrzny ma znaczenie,pewność siebie,poprawne-składne zdania, a praca do kituuuuu jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę ale
zawsze to coś lepszego niż praca urzędnika najniższa krajowa, wszyscy na nas narzekają choćbym nie wiem jak sie starała a interesantów to mamy takich że hoho, ja właśnie zastanawiam się nad pracą w telefonii komórkowe i też ukończyłam studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanakanana
Ja takze skonczylam studia -nie pracuje w zawodzie bo w Orange zarobie wiecej nie wiem gdzie widzialas tych po Lo bo u mnie wszysczy sa w trakcie studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska 23
wlasnie ciekawe co po studiach mozna robic? Jesli takie madre tu niektore to niech ida do pracy w salonie zobaczymy zczy ich przyjma byle kogo nie przyjmuja ja tez mam studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35=90
HA !! NO TO POGRATULOWAĆ KASY BO JA ZARABIAM NA REKE PRZY DOBRYCH WIATRACH 1100 A MOJA KIEROWNICZJKA JEST DZIEWUCHA PO EKONOOMIKU PORAŻKA!!!! A I PEWNIE PODCZYTUJE TO CO NASZRAJBOWAŁAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no mówie o tym
że po studiach do salonu to idą ludzie bez ambicji i desperaci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35=90
WIESZ CO NIE ŻYCZĘ SOBIE TAKICH KOMENTARZY!!! JAK BYŚ SIEDZIAŁ W MAŁEJ DZIURZE I NIE MIAL MOŻLIWOŚCI SIĘ PRZEBICIA CHOCIAŻ NA GŁOWIE STAWAŁ BEZ ZNAJOMOŚCI KISZKA! A SZKODA GADAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska 23
jasne -najwazniejsze ze wogole ktos pracuje a desperaci to ci co siedza w domu i czekaja ze po studiach ktos ich obsadzi na stanowisku kierownika banku itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czegoś trzeba zacząć
i lepiej od stanowiska kasjera w banku, niż od konsulanta w sieci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeexxxx
bylam w plusie na rozmowie....kierownik,jakis mlody cwaniaczek,nawet nie umial wyslowic sie dobrze...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska 23
najpierw pochodzcie na spotkania w sprawie pracy a potem pogadamy ja skladalam do bankow i jakos nawet na rozmowe mnie nie zaprosili a u mnie w misiescie akurat w bankach siedza laski ze srednim wyksztalceniem tezmacie problem-przyklejcie sobie na czole -jestem magister i nie bede byle gdzie pracowac salon Orange to nie jest taka zla praca i napewno byle kogo nie przyjma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka 30
najlepeij narzekac i krytykowac-ciekawe gdzie wy pracujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy od czegoś musi zacząć, i na prawdę nie rozumiem tej krytyki w stronę sieci telefonii. Nawet jeśli to nie jest praca marzenie - to zdobywacie ogromne bogactwo - doświadczenie, z którym później dostaniecie bez problemu pracę w np w banku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czegoś trzeba zacząć
tak i w banku będziecie wciskać telefony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby nie patrzeć
telefonia daje możliwość zarobienia, rozejrzyjcie sie ludzie za jakie pensje harują ludzie po studiach z małych miejscowości, śmiechu warte a przeciez zawsze można szukać czegoś innego,lepsze to niż siedzenie na zasiłku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35=90
OOOO I TO POPIERAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryglus
A na jaki wymiar czasu pracy przyjmują? Czy w rozmowie pytają się o historię firmy i takie tam podobne? Proszę napiszcie jak mniej wiecej wygląda ta rozmowa. Dzieki A i czy pytają ile chcialoby sie zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tych salonach pracuja ludzie po studiach, bo trzeba miec troche wiedzy i oglady. Podobnie jak na stanowisku konsultanta telefonicznego. Poza tym rozmowy kwalifikacyjne sa kilkuetapowe i sprawdzaja rozne umiejetnosci, wiec byle kto nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryglus
Ja jeszcze studiuję. Mam już jakieś doświadczenie, ponieważ pracuję w firmie handlowej, ale ta praca mnie nie satysfakcjonuje. No i zarobki są małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcesz pracowac w salonie, to tylko firmowym. Inne to salony franczyzowe, mala firma wykupuje prawo do marki i zatrudnia pracownikow najtaniej jak sie da. Ja pracowalam 3mc, niecaly 1000zł na reke, porazka. A obiecywali 2000 bez problemu, tylko ze premii bylo 0zł, bo ludzie do nas nie przychodzili, beznadziejne polozenie salonu. A do firmowek zawsze walą tłumy, bo znaja ten salon, no i zarobki i socjal duzo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może ja się wypowiem. Pracuje w salonie Plusa, jestem kierownikiem punktu i naprawde jest fajnie! owszem na poczatku bylam 3 miesiące na stażu, potem specjalistą do spraw sprzedaży i teraz dodatkowo kierownikiem punktu. Pracuję od poniedzialku do piatku od 9 do 17 i w soboty od 9 do 13. nie zostajemy po godzinach, raport, rozliczenie, i wszystkie pozostale rzeczyrobimy w trakcie pracy i wychodzimy np. o 17:10. Praca fajna i wcale nie wciskamy telefonow, jak ktoś potrzebuje telefonu idzie do nas, nikogo nie namawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka25
A ja pracowałam w ORNAGE i powiem Wam, ze bardzo miło wspominam pracę tam. Pakiet socjaln ok, premie co miesiąc, świtni współpracownicy, cudowne imprezy integracyjne, szkolenia (chociaż mało), kontakt z klientami i w ogóle.. Najlepszy okres w moim życiu jeśli chodzi o pracę... Pozdrawiam wszystkich z salonu w Płocku!!!! Było super, teraz chyba nawet trochę żałuję że sie zwolniłam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no taktak
a ja po studiach pracuje w banku i co? zamierzam rzucić, wolę np. market niż taką atmosferę w banku, wyścig szczurów itd. Żadna praca nie hańbi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga698562
ciekawi mnie ile zarabia konsultant do spraw sprzedaży w plusie w warszawie tak mniej-więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×