Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gryglus

Praca w Plusie,Erze lub Orange?

Polecane posty

ja pracowałam rok czasu w orange jako konsultant dostałam sie tam zaraz po szkole sredniej i maturze wiec nieprawda jest ze pracują tu tylko po studiach...... w orange jest nieciekawa atmosfera, pojechani koordynatorzy itp Teraz pracuje w Erze na takim samym stanowisku i jest o wiele lepiej. Zarobki srednio 2 tysiące miesięcznie. W salonach firmowych zarobki są wiekrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytania na rozmowach....?? dlaczego chcesz pracowac w Erze/plusie/orange?? przykładowe scenki z klientem, - co zrobisz gdy....?? podaj swoją najwiekrza zalete/wade... Co jest dla ciebie najwarzniejsze w pracy?? jak sobie radzis w pracy w grupie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfdgfdgdfg
z tego co piszecie to praca łatwa, lekka i przyjemna, zarobek spoko jak na taka prace to nawet dużo:) tylko, że nie lubie pracować z ciulami nawet jesli oferuja 2,5tys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje wpisy ładnie obrazują
poziom nauki w szkołach i poziom matury oraz jacy ludzie pracują w takich salonach na początku myślałem, że to literówka, ale jak następny raz napisałaś "więkrzy" to już wszystko wiedziałem ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwarzniejsze i uj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje wpisy ładnie obrazują ----- zostawie to bez komentarza nie musze tłumaczyc swoich błedów przypadkowym frajerom na kafe , a znawco wielki ludzkiej inteligencji nie jestes w stanie wiedziec dlaczego niektorzy ludzie robia błedy ortograficzne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gfdgfdgfdgdfg - to nie jest praca ani łatwa ani lekka i czasami nawet bardzo nieprzyjemna ludzie sa naprawde okropni rozkapryszeni a Ty musisz byc dla nich miła jest tez Tajemniczy Klient który anonimowo bedzie oceniał Twoją prace - prace ze standardem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfsfd
tak tak teraz każdy ma dysortografię;) oto przykład inteligencji studenckiej: "jestem studentkom drugiego roku pedagogiki-edukacji dorosłych na UŁ(są to studia dzienne) i szukam pracy najlepiej na pół etatu..." "jestem studentkom drugiego roku pedagogiki-edukacji dorosłych na UŁ(są to studia dzienne)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhhhfh
tak ci rozkapryszeni klienci sa okropni heheh boze kobieto:) pracowalam w sprzedazy nie znam łatwiejszej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kfatraciq
A powiedzcie jak wygląda realizacja planów sprzedażowych w Plusie? Wymagania są do spełnienia, czy raczej z nieba wzięte? I co z bonusami od sieci - bo za 2 mies. kończy mi się obecna umowa na tel. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hfhhhfh - - hmmm... nie wiem, ja od 3 lat pracuje w telefonach :-P wczesniej byłam hostessa na roznego rodzaju akcjach promocyjnych nie mam doswiadczenia w innej pracy wiec sie nie wypowiadam o innych to moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne ze kazdy kto robi
bledy zawsze tlumaczy sie dyslekcja wychodzi na to ze polskie spoleczenstwo to spoleczenstwo dyslektykow w 95% :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to temat o błedach i dyslektykach czy tez pseudo dyslektykach?? czy o pracy przepraszam bardzo ale nic wam do moich błedów :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty się niczym nie tłumacz
lepiej, bo to widać, że nie dyslekcja tylko głupota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kf123
W ogóle piszecie nie na temat moi drodzy... a nie o to przecież chodzi, prawda?, napiszcie lepiej wszystko co związane z pracą w w/w środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpec8
a jak wygladaja zarobki w Salonie Orange na pl. Konstytucji w Warszawie?? bo to jest chba najwiekszy salon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaderska
hmmm tak sobie was czytam i widze ze konsultantce sie powiodło .ja pracuje w autoryzowanym salonie sieci era i zarobek jest 1100 zł,zeby otrzymać premie graniczy z cudem ale tego oczywiście nikt juz nie wspomniał przy zatrudnieniu ze jakies tam normy wyrobic za wszawą kase.nawet jesli ją wyrobisz nie jest powiedziane ze np.tajemniczy klient tobie da tyle punktów aby chociaz otrzymać cząstke tej premi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaderska
;-)im więcej debili tym więcej pracy dla popieprzonych psychiatrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kf123
Do Czaderska. Kurcze fatalnie trafiłaś, nie wiem jak zarobki kształtują się w innych miejscach czyt. salony firmowe czy franczyzna, ale na pewno są większe, tutaj w APS jesteś na samym końcu drabiny płacowej, bo najpierw zabierają główne hieny a potem coraz mniejsze i mniejsze a na samym ciemnym końcu dopiero jesteś Ty. Poszukaj czegoś lepszego, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec-Orange
Jeśli pracujesz w salonie Orange, bądź w Biurze Obsługi klienta i masz kontakt z klientem biznesowym który dzwoni, aby umówić się na spotkanie z handlowcem w celu zapoznania się z ofertą bądź chce po prostu kupić nowe aktywacje napisz do mnie e-maila: handlowiec-orange@wp.pl przekaż kontakt i zarób w taki sposób nie małe pieniądze! Oddaję 50% za każda nową aktywacje. Napisz i dowiedz się więcej! Czekam na info, bo naprawdę warto ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czederska
Sądze ze masz racje hmmm.tyle tylko ze ja juz jestem po szkoleniu pierwszy etap i tak mi nagadali jak jest cacy ze doczekałam sie szkolenia.Niestety juz jak zrezygnuje z prcy dla nich to mają uwarunkowania ze bede musiala zapłacić im kase za szkolenie 550 zł i przez rok jestem juz ugotowana.w ostatnich dniach miesiąca mam autoryzacje juz ale to juz nic nie zmienia bo jeden etap juz przeszłam i tak trace kase przy odejsciu z firmy.tak wykombinowali sobie.pól miesiąca bym musiała robić by im dać te 550 zł.kurna fel i co ja mam zrobić???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kf123
o got. A to rozumiem, że nie ma momentu kiedy będziesz chciała odejść i nie będziesz musiała pomosić z tym żadnych kosztów?, to beznajdziejne...-ale pewnie właściciele dużo kasy zainwestowali i teraz nie jest dobrze z tego wychodzić, pewnie to dlatego. W sumie to tak jakbyś pracowała u prywaciarza-tak jest. Wiesz, najwyzej popracuj trochę , chociaż by zdobyć jakieś doświadczenie, a potem gdzie indziej, aczkolwiek tłumaczenie się u kolejengo pracodawcy-dlaczego tak krótko tam zagościłaś zapewne jest najlpesze, ale gnić tam za takie pieniądze to już w ogóle żenada. A mam do wtajemniczonych EROWCÓW pytanie: jakie są szanse awansu ze stanowiska konsultanta w call centre na coś innego po jakim czasie, jakie wyniki wchodzą w grę etc. Dziękuję za udzielenie odpowiedzi, chodzi mi przede wszystkim o możliwość wyjścia z tego stanowiska, do działów bardziej tematycznych aniżeli masówka, jaka jest w "Hot lajnach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arczi
jak skladaliscie dokumenty aplikacyjne? bezposrednio do konkretnego punktu sprzedazy? czy do centrali? i jak dlugo czekaliscie na odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kf123
to zależy na jakie stanowisko i od znajomości,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dz.4
A już myślałam, ze tylko ja mam takie "super zarobki".... Pracuję w Orange prawie 3 rok... Szczerze- kilka miesięcy temu zarabiałam średnio 200 zł netto więcej. Na dzień dzisiejszy jest to minimalna podstawa plus premia, o którą nie jest łatwo bo plany wysokie a konkurencja duża. Praca fakt faktem czysta, jest ciepo i fizycznie człowiek się nie utarga. Ale bezpośredni kontakt z klientem- często bardzo nieprzyjemnym potrafi spaskudzić cały dzień. Nie raz trzeba się nasłuchać na swój temat a jedyne co nam wolno to się ładnie uśmiechać- przykre. Na dzień dzisiejszy nie mam innej możliwości zatrudnienia, więc trzymam się tego co jest. Ponadto są jako takie szanse rozwoju więc tym bardziej przez jakiś czas pogrzeje jeszcze ten stołek ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kf123
no tak, ale jeżeli wspominamy o tej szansie awansu, to jaka ona jest rzeczywiście?, realna czy czysto teoretyczna , usłana znajomościami i układami ni nie zależącymi tak naprawdę od dłuższej pracy w danym środowisku i efektywnością w działaniu. Mam wrażenie, że tylko nieliczni mają możliwość dostapienia tego zaszczytu -bycia właśnie awansowanym.Być może nie mam szerszej wiedzy w temacie, ale mam czasem wrażenie, że jest to tak zwana produkcja- tyle,że umysłowa, w tym porównaniu biorę przede wszystkim call centre danej sieci, przemiał ludzi jaki przewija się przez słuchawki, niekiedy pracują tam po kilka lat by ost. nadal pracować na słuchawkach, mając wyzszy stopień w nazwie. Jasne....niektórzy mają tak inni jeszcze inaczej,ale....czasami mam takie mieszane uczucia. chyba jestem troszkę zrezygnowana. Może to ci klienci dzisiaj właśnie tak mnie nastawili ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocna wspolpraca
witam, jesli ktos z Panstwa pacuje w biurze obslugi klienta, call center lub salonie dowolnej sieci komorkowej a jest zainteresowany wspolpraca i dodatkowymi dochodami prosze o kontakt. pozdrawiam E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej w salonie sprzedaży sieci ERY , w skrócie: jak wygląda ?:) o co pytają? dzięki z góry za odpowiedź pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×