Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gryglus

Praca w Plusie,Erze lub Orange?

Polecane posty

Gość jajajajajajaja25
up up?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blllllllllllllllllllllllllllll
2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahuz
jutro ide na rozmowe do plusa,koncze studia licencjackie bankowosci i zarzadzania,mam nadzieje ze mi dobrze pojdzie,licze ze niebedzie do 18 bo mam inne zajecia,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
Cześć słuchajcie jest bardzo prosty sposób na dorobienie sobie do pensji, nawet jej podwojenie lub potrojenie. Jeśli ktoś będzie zainteresowany taką możliwościa to piszcie na tym forum. Napiszę co i jak wiele osób w ten sposób działa, bez ryzyka i do tego czysta kasa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowiec
CZEść, SłUCHAJCIE POSZUKUJE OSóB Z WARSZAWY KTóRE CHCIAłYBY DOROBIć SOBIE DO PENSJI A NAWET JA PODWOIć PRACUJąC JEDNOCZEśNIE W SALONIE ORANGE LUB NA SLUCHAWKACH W BOK-u. WIELE OSóB PRACUJąCYCH JUż TAK ROBI, NIE MA żADNEGO RYZYKA-PEłNA ANONIMOWOśC. OSOBY PRACUJąCE LUB KTóRE CHCą ZACZąć PRACę I MIEć LEPSZY START PISZCIE NA MAILA, A POWIEM WIęCEJ NA TEN TEMAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latek26
czy ktos sie orientuje czy zarobki rzedu 5 tysiecy zlotych jest mozliwe na poczatek w erze czy to bajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d2
Ja mieszkam w małej miejscowosci, studiuje zaocznie i praca w salonie to najlepsze co mozna tutaj miec bo inaczej tylko sklep spozywczy. Lepsza praca na miejscu niz przeprowadzka i placenie polowe z niewiele wyzszej pensji za mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on22
mam 23 lata zawód sprzedawca tytuł czeladnika oraz mistrza...po szkole zawodowej mało tego ukonczyłem technikum handlowe z matura posiadam tytuł technika handlowego....i co i lipa bo polska to taki kraj gdzie wszystcy sa po......jebani i tylko wtyki sie licz.....i co ja na to nie pracuje nigdzie bo olac ich moge..... złozyłem papiery do salonu bmw ale powiedzieli ze mam zawysokie aspiraje finansowe bo dla nich 2000 zł do za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccscsc
konsultatnt w salonie max dwa tysiace osiagnie kiedys moze mieli wiecej ale teraz jest za duza ko,kurencja i ludzie az tyle tel nie kupuja a za przedluzanie umowy jest o wiele mniej kasy niz za sprzedaz nowego tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaak
a nie probowaliscie jako doradca w finansach - macie doswiadczenie a to sie liczy, za jedną umowę dostaje sie odrazu tysiąc zł lub więcej lub mniej... prowizji, niektore firmy daja etat a niektore wymagają dział gospodarczej ale dają dobre comiesięczne wsparcie - Zusem sie nie przejmujcie bo przez pierwsze dwa lata płaci sie unijny czyli 300zł podatku jak dobrą masz ksiągową zadnego i lepiej wychodzi sie na tym niz na etacie. Ale uwaga - szukajcie znanych dobrych firm. Polecam AxA w ubezpieczeniach bo dają dobry start 3000zł na początek + prowizja - opinia znajomych, ING 1/3 tego a CU nie wspomnę - za to lepiej płaca w prowizji. Co do doradcow prawdziwych omijajcie Finamo i Expandera, za duza rotacja jak nie zrobicie celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naimaD
ja pracuje w salonie partner Orange w Warszawie, od roku i przy dobrym nastawieniu do klientów i realizacji celów sprzedażowych można zarobić ok 2-3 tys. netto (zależy od miesiąca i wartości podpisanych umów), jest jeden warunek - najlepiej jeśli punkt znajduje się w dobrze prosperującym centrum handlowym, gdzie o klienta nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raffffffff
a ja pracuje w salonie mebli i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskkka
to ile moze zarobic konsultant w oddziale firmowym orange w mieście ok 150 tys na śląsku? jaka podstawa i jakiej prowizji można sie spodziewać? zlożyłem aplikacje i dziś dzwonili. pomożcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mariolkaak z tego co wiem to bez doswiadczenia na doradce finansowego tez przyjma a jak ktos nie ma doswiadczenia to tez w Axa daja 3000 na poczatek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskkka
podnoszę temat podstawy i prowizji , o którą pytałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranGadka
dziewczyny, a ile zarabia pracownik recepcji w firmowym orange? czym taka osoba się zajmuje i jakiej pensji może oczekiwać? interesuje mnie woj, śląskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskkka
podnoszę temacik, bo mnie interesuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskkka
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlowy_orange
Cześć, jeśli pracujesz w Orange, na słuchawce, w salonie chętnie nawiążę współpracę. Bardzo wysokie premie. Zapraszam osoby z warszawy i okolic do kontaktu. spotkamy się i wszystko wytłumaczę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin22
Ja od roku pracuje w erze i powiem szczerze jest bezkonkurencyjna racuje w BOA i śerdnio tak jak 3/4 pracowników zarabiam ok 2400 a gdy się trochę postaram zarabiam do 3000 bez problemu. Samej podstawy mam 1500 a reszta to różne premie które wcale nie wymagają jakiś heroicznych wysiłków. Poza tym 350 zł na rozmowy + telefon co rok wymieniany na nowy. I ponad 300 obiektów rekreacyjnych(siłownie, baseny, sauny) do naszej dyspozycji za 53zł miesięcznie z czego 3 miechy funduje era. A i umowa o prace a nie zlecenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin22
A oczywiście mówiłem o kwotach netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin22
Tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin22 wg. nie ściemniasz, zgodze sie co do podstawy zgodze sie ze mozesz dostawac premie pień. ale te karnety, te rozmowy, te tel. co rok nowe to to już lekka przesada, ok mozesz miec sporo rozmow ale chyba do klientow a nie na wlasne potrzeby hehe ludzie sie tu pytają i chcą rzetelnych informacji a nie bajek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka_pomaranczowa
hejj:) Moze ma ktos z Was najnowsze testy, tzn pretesty z ORANGE??? i sie podzieli??? nie chodzi mi o zgapianie ale o to jakich oytan moge sie spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martin22
DO KASIEŃKA KA. nie mam w tym najmniejszego celu żeby ściemiać pisze po prostu jak jest telefon służbowy dostaje każdy w erze nawet zleceniodawcy i osoby współpracujące z nami a tym bardziej pracownicy biura obsługi. Szkoda że nie masz żadnego znajomego w erze potwierdziłby to co wyżej napisałem ale nie muszę ci nic udowadniac. Na głupiej rozmowie kwalifikacyjnej nawet osoba rekrutująca przekazuje te informacje ja też w to na poczatek nie wierzyłem a teraz nie zamieniłbym tej pracy na żadną inna oczywiście dopóki nie znajdę jakiegoś jeszcze lepszego stanowiska w erze bo serio ale z tą firmą można wiązać karierę i naprawde jak się starasz i nie opierniczasz to daleko zajdziesz bo trzeba przyznać konkurencja wewnątrz firmy jest duża. Co do karnetów i telefonu to era i tak na pewno na tym nic nie traci a pewnie nawet zyskuje a pracownicy mają radochę ze dostają cos za darmo. także zastanów się a nie na drugi raz wypisujesz takie pochopne stwierdzenia tym bardziej ze nie masz do tego podstaw ani argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Era kilka lat
Do Martin22 Faktycznie to co napisałeś to prawda, jeśli chodzi o socjal i zarobki. Natomiast jeśli myślisz że można w erze zrobić zawrotną karierę to tu się mylisz. Chyba że masz niezłe znajomości wśród wyższego szczebla. Jeśli nie to dożywotnio będziesz pracował na słuchawkach zmieniając co najwyżej stanowisko (awansując), a i o to teraz będzie trudno przy tak wysokich wymaganiach. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kf123
Coś od siebie: Zarobki w Play na początek 1500 zł brutto po 3 miesiącach 1800 zł brutto. Po trzech miesiąch dochodzą dopiereo prowizje i premie ze sprzedaży-fakt im większe centrum tym wiekszy zapieprz i większe zarobki. Nauka? -od groma!!!-rózniaste oferty etc. -tego jest sporo. Szanse rozwoju?, może na kierownika salonu, a potem wiadomo jak się ma wiatr w plecy to dalej. A teraz pytanie do Was: jak się pracuje w Erze w sekcji ds. utrzymania klienta?,np. w ŁÓDZI? proszę o odpowiedź zastanawiam się nad tą pracą jednak najbardziej zniechęca mnie forma zatrudnienia-umowa zlecenie. Czy potem jest jakakolwiek sznasa na przedłużenie ?, wiadomo ,że jest tam straszna rotacja pracowników, a z kolei pracować non stop na takich warunkach przez 6 miesięcy -nie za dobrze(brak składek, ubezpieczenia etc.). Czy na umowe zlecenie też przysługują mi wcześniej wspomniane karnety?, telefon z limitem?, czy jestem jedynie trybikiem do wyrabiania wskaźników za najniższa i nagorszą formę zatrudnienia płacy?. Jaka jest to specyfika pracy?, taki telemarketing?. Na rozmowei udzielają strasznie zdawkowych odpowiedzi;/;/, to jest żenujące. Dziękuje serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kf
puk,puk jest tam kto?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kfatraciq
Powiedzcie mi jak wyglądają teraz zarobki w punktach partera Plus, na jakie dodatkowe profity mogę liczyć. Jedna z pracownic powiedziała do mnie, że 1000zł + premie za zrealizowane plany sprzedażowe (ile to może wynosić). Jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie, przygotować się odrazu z oferty Plus? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×