Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yummy mummy

wiekszosc polakow w uk to przebiegle zmije

Polecane posty

Gość yummy mummy

bo jak inaczej nazwac takiego,ktory bogaci sie na czyjejs krzywdzie lub niedoswiadczeniu innego polaka?dlatego wlasnie staram sie omijac naszych "wspanialych"rodaczkow szerokim lukiem i nie sa te moje uprzedzenia wyssane z palca,otoz moja znajoma,jest samotna matka,wynajmuje dwa pokoje od polaka,za ktore placi ciezkie pieniadze,a te pokoje przypominaja nory,zapuszczone z dziurawymi dywanami!nie ma podpisanego kontraktu,wiec nie moze starac sie o dofinansowanie do czynszu,a ten frajej oczywiscie jej nie poswiadczy,ze ona od niego cokolwiek wynajmuje..pisze o tym,bo w glowie mi sie nie miesci,ze mozna byc taka swinia wobec rodaka,przeciez powinnismy sie wspierac nawzajem,a nie rzucac sobie klody pod nogi..ten facet ma w sumie 90 takich zapuszczonych domow,do tego kradnie prad i kombinuje na mnostwo innych sposobow..aha,jeszcze w dodatku wykorzystal jej ojca,nie placac mu za wykonana dla niego prace..swinia,a nie polak! a moze wy kafeteriusze mieliscie podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaa
kazdy kombinuje jak moze,a jak ta baba glupia to daje sie robic razem z innymi,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menda007
no i co z tego kazdy taki moze byc nie tylko polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmno nie wiem
widze,ze inne narodowosci trzymaja sie razem,wspieraja,pomagaja sobie,a polak tylko mysli jak tu interes zbic czyims kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
to dlazcego Ona wynajmuje dwa pokoje od niego, nie lepiej od kogos innego.znam wielu Polakow podnajmujacych pokoje i sa w porzadku, po co Ona sie go trzyma????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny Jozek
no wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie my z koleżanką też podnajmowałyśmy jeden pokoik w mieszkaniu w którym mieszkali inni polacy byli wobec nas bardzo w porządku warunki finansowe bardzo dobre na dodatek zawsze można było na nich liczyć w pracy też mogłam liczyć na innych polaków i w tym momencie nie mogę zgodzić się że większość polaków to przebegłe żmije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie po co
przeciez jak nie ma umowy to tym bardziej moze sie wyprowadzic z dnia na dzien...przeciez nikt jej nie trzyma.a moze dlatego tam jest, bo placi bardzo malo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummy mummy
bo jest samotna matka,nie ma kasy,zeby sie narazie wyprowadzic,dlatego tam u niego siedzi,a placi mu 65o miesiecznie,wiec to nie malo..do tego nie madnych benefitow jeszcze no i tak wlasnie tam tkwi,chce sie wyprowadzic,ale sytuacja finansowa narazie jej tego nieulatwia.no i troche dupa wolowa z niej :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy jak się trafi, ja trafiłam i na \"żmije\" i na normalnych Polaków tych normalnych było mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
wybacz, ale sam napisales ze z niej d...wolowa, wiec nie zwalaj na cwaniaka ze ja wykorzystuje Oni zawsze wykorzystajka wlasnie takei osoby, czy tutaj czy w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afroooo
ale tu nie o nia, nie o matke chodzi, a o to CWANIACTWO Polakow...kazdy uczciwy normalny Polak krzywdy by drugiemu nie zrobil a pomogl, ale nie, my na emigracji zawsze musimy pokazac swoja najgorsza strone.... inne narody sie wspieraja, pomagaja, nie wyzyskuja...tworza wielkie scisle grupy zycjace razem-jak Irlandczycy za granicami itd...ale POLAK polakowi zawsze wilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yummy mummy
no wlasnie afroooo,dzieki za poparcie,a dziewczyna juz go udupila,hehe,bedzie cienko piszczal,szmatlawiec,a co za tym idzie,to jako,ze automatycznie stala sie bezdomna,facet ja wyrzucil,dostala sliczne mieszkanko(fakt,ze okolica niezbyt ciekawa)..tak wiec dzieki mnie gosc dostal nauczke i strasznie sie z tego ciesze!dobrze mu tak!niech to bedzie przestroga dla reszty polaczkow frajerow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość richard
ja pomoglam i pomagam dzieki mnie calkiem obca mi osoba ma prace, jej dziecko chodzi do szkoly bo tez byly z tym problemy,pomagam jej caly czas jesli tylko moge i wedle moich mozliwosci nic w zamian nie oczekuje szanuje kogos za to ze potrafi szybko stanac na nogi i staje sie samodzielny!!!!!bo mialam przypadki ze bylam poprostu wykorzystywana,w pracy natomiast jest mala liczba osob ktora zna jezyk i jak potrzeba to pomagamy zwlaszcza starszym a mamy ich wiele.,albo walczymy z bossem ale ten ma nas dosc bo sam babiniec w pracy i jak zaczniemy narzekac......to slychac po hali .........kobiety ,kobiety,kobiety!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×