Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leon zaporożec

zgadujemy tytuł piosenki i wykonawcę

Polecane posty

goya- bylo tak i bedzie włosy twoje próbuję ugłaskać Lecz nigdzie nie ma twoich włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pindula, zadawaj tez jakies zagadki :) \"niewazne czy jestes adamem czy moze ewa\" ( tego własnie słucham :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira- masz wiare masz siłę raz jeszcze pozbieraj sie nie zyjesz za kare nie ( nie pamietam tytułu ) zagadka moja j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trojanowska , wszystko czego dzis chce, pamietaj o tym poleciec chce tam i z powrotem :) po mej głowie czasem sie ich boje, chodza słowa nie do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAZDROŚĆ-HEY \"Nie takich na klęczkach widziałem już, Nie takich twardzieli los małym palcem zwalał z nóg... \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Just 5 Kolorowe sny :D:D:D:D pojechałaś:D \"...już biorę kluczyki, wsiadam do mojej bryki...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KŁAMSTWO- Magda F Bajm Kamienny Las ...Za kilka miłych słów, sto kwiatów z mego snu dam ci też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kazda radosc dnia moj kolorowy swiat wez- to jantar- nie pamietamjaki tytuł :) szkoda ze tylko polskie, wrzuciłabym takie teksty , których nie ma w góglach :P:P:P miłej zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chinka Czikuczikulinka----> Kasia Klich - Kto uratuje Ją Futbol Mezo ...Byłeś dobrym ojcem byłeś dobrym mężem Teraz walczysz gdzieś z rajskim wężem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×