Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MB07

Chcę być w ciąży,ale mój mąż jest bezpłodny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Czytałam wczoraj o tym, ze prowadzone były badania (i sa potwierdzone), że JEDNA kąpiel jajek u faceta w gorącej wodzie powyzej 41stopni upośledza jego nasienie na ok. pół roku - niezdolne jest w tym czasie do zpałodnienia. To znana w Indiach metoda antykoncepcji (oczywiście na pewno są przypadki facetów, budowy, siły nasienia itp... kiedy ona zawodzi), ale czy mąż kąpie się goroącej wodzie albo trzyma lapka na kolanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwa94
Jesteście żałosne! Macierzyństwo, ciąża, to elementy procesu, które nie liczą się z dobrem jednostek! To pochód śmierci, gorzkie zwycięstwo gatunku nad jednostką. Co zrobicie, jeżeli Wasze dziecko umrze za Waszego życia? Będziecie cierpieć! A i tak, przekazując dzieciom życie, przekazujecie im śmierć! Wcześniej czy później umrze! Szkoda, że w ogóle o tym nie myślicie! Prokreacja to śmierć, a nie życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jakbym była w twojej sytuacji i mając na to zgodę męża, to odrzuciłabym skrupuły moralne i jak któraś z pań tu pisała, wyjechałabym na samotne wczasy w celu znalezienia sobie atrakcyjnego materiału genetycznego. Z premedytacją bym się z nim przespała kilkakrotnie, żeby mieć pewność zapłodnienia i czekałabym na dzidziusia. Najprostszy i najskuteczniejszy sposób, nie co łamać sobie głowy i szarpać nerwów.Mielibyście swoje wymarzone dziecko. Tylko to by się liczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej debil archeolog patrz na date niech ci psychiatra pomoze albo lowcy skor pawulonem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz28
Potrzebujecie pomocy w zaplodnieniu ? Prosze pisac pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz28
Jakies pytania prosze pisac. Jestem zdrowy i mam dwojke dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz28
Jezeli bedziecie panie zainteresowane , wymienimy sie wszystkimi informacjami na e-mailu . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem Paweł mam 28 lat jestem z Ostrowca Świętokrzyskiego po przeczytaniu twojej wiadomości na tym forum chciałbym wam pomóc mogę oddać własne nasienie 100% Sprawdzone jeśli byście byli zainteresowani sposób zapłodnienia wybieracie wy pomagałem juz paru parom wiem co to znaczy nie móc a chcieć jeśli byście byli zainteresowani to napiszcie mi prywatną wiadomości. Barfods2016@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jestem Paweł mam 28 lat jestem z Ostrowca Świętokrzyskiego po przeczytaniu twojej wiadomości na tym forum chciałbym wam pomóc mogę oddać własne nasienie 100% Sprawdzone jeśli byście byli zainteresowani sposób zapłodnienia wybieracie wy pomagałem juz paru parom wiem co to znaczy nie móc a chcieć jeśli byście byli zainteresowani to napiszcie mi prywatną wiadomości. Barfods2016@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo feministki mowia, ze kazda polka chce aborcji na zyczenie do 9 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popros jakiegos faceta zeby trysna w kubek przelejesz do szczykawki i sobie sama trysnisz w srodek sa specjalne szczykawki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam pomogę w stworzeniu ślicznego i zdrowego dzidziusia jestem z małopolski przystojny 180cm 85kg włosy ciemne gr.krwi 0rh- zdrowy aktualne badania bez nałogów gwar. dyskrecję własna rodzina mam dwoje wspaniałych dzieci tel.732966891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam pomogę w stworzeniu ślicznego i zdrowego dzidziusia jestem z małopolski przystojny 180cm 85kg włosy ciemne gr.krwi 0rh- zdrowy aktualne badania bez nałogów gwar. dyskrecję własna rodzina mam dwoje wspaniałych dzieci tel.732966891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 26.09.2007 o 15:24, Gość MB07 napisał:

Pomocy,już wariuję ,to trwa już osiem lat! Były dwie nieudane inseminacje nasieniem dawcy(żle toleruję stymulacje-tracę przytomność po zastrzykach-chyba jestem uczulona). U mnie nie ma przeciwskazań do zajścia w ciążę drogą naturalną(owulacje książkowe),ale co z tego jak mąż nie ma plemników(azoospermia). Ta cała sytuacja bardzo nas wykańcza psychicznie,mąż żartuje,że powinnam po prostu wyjechać gdzieś sama bez niego i wrócić już w ciąży.Poprostu namawia mnie do zdrady. Mąż wie dobrze,że nie jest to zgodne z moim sumieniem,wyznaniem,moralnością. Od roku prawie ,co dzień się kucimy na różne tematy,ale wiemy że prawdziwym podłożem jest fakt,że razem nie możemy mieć dzieci drogą naturalną(co bardzo ciąży na naszym stanie psychicznym i emocjonalnym). Proszę pomcy,co mam robić,dużej tak nie wytrzymam ? ZROZPACZONA

Witam pomogę w stworzeniu  mam dwoje własnych dzieci tel.732966891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawca

Witam mam 23 lata jestem wysokim brunetem o zielonych oczach, chetnie zostane dawcą nasienia, abyscie mogli Państwo zostac rodzicami 😉 kontakt do mnie przez fb Robert Robert czarno biale zdjecie pochodze z Gdańska .

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna 29 lat

Witam mój facet w wieku 38 lat jest bezpłodny a jesteś razem 5 lat jak nie więcej 6 lat powiedzmy a chcemy mieć dzieci i martwi mnie to że nie możemy mieć bo jest bezpłodny proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjj

Czekam na odpowiedź mam 29lat i173 cm wzrostu 65kg wagi przemolobuz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Pomogę  w zapłodnienie pani lub parze która pragnie dziecka. Jestem z woj. Świętokrzyskiego mój mail chetny.chetny@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoge123

Pomoge prosze o kontakt+48669884435 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawca

Mogę cię zapłodnic za kasę mój meil junak609@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol G.

CHĘTNIE POMOGE PROSZE O KONTAKT

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 26.09.2007 o 15:24, Gość MB07 napisał:

 

Witam pomogę w stworzeniu  mam dwoje własnych dzieci tel.732966891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość

Witam pomogę ci zostać szczęśliwym rodzicem traktuje sprawę poważnie Jestem z Małopolski mam 38 lat 180cm 82kg przystojny gr.krwi 0rh- zdrowy aktualne badania bez nałogów gwarantuje i oczekuje dyskrecji mam dwoje własnych wspaniałych dzieci 732966891 lub markoszalala@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chętnie koleżance pomogę jesili tylko będę mugł w jakiś sposub pomuc. Jesili pani chętna proszę o kontakt. Podaje meil wojtekmaciejak40@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×