Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niematakiego

Dzień chlopaka? prezenty

Polecane posty

Gość gość
z koleżanką na grouponie wyczaiłyśmy po taniości lot w leszczyńskim aerotunelu dla naszych facetów. nie naszukałyśmy się mocno a prezent fajny się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Kolejny dzień chlopaka już za pasem. Macie już coś kupione? Albo chociaż pomysły? Ja myślę o kufle do piwa, takim imiennym. Widziałam takie w Empik Foto. Niedroga sprawa bo 39 zł, ale w sumie nie chcę wydawać niewiadomo ile kasy. Co sądzicie? Chyba całkiem spoko prezent by był, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajne są kupony prezentowe typu lot w tunelu aerodynamicznym, paralotnią, flyboard itd, albo multitool praktyczny i każdy facet się cieszy jak dostanie taką zabawkę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chyba przystanę przy tym co zawsze. jakiś rzeczy z gry którą lubi facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris

Ja już wybrałam dla swojego chłopaka prezent. Za dosłownie chwilę jest premiera FIFA20 i można kupić w preorderze z dodatkowymi bonusami w Media Expert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorana
2 godziny temu, Gość iris napisał:

Ja już wybrałam dla swojego chłopaka prezent. Za dosłownie chwilę jest premiera FIFA20 i można kupić w preorderze z dodatkowymi bonusami w Media Expert :)

Świetny pomysł :) Kupiłam na ostatnią chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azar

Ja na przedsprzedaż nie wyrobiłem się :/ Ale nadal w Media Expert można złapać tę fifę w dobrej cenie. Ja kupiłem z padem do xone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Aż tak bardzo drogo nie jest, fajne są prezenty w Time Trend, każdy może wybrać coś dla bliskiej osoby 😊.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

A może jakieś kosmetyki do pielęgnacji?  Ja np. swojemu kupiłam jego ulubione firmy Masveri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×