Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kiedy ....

Jakie pierwsze serki podawać w 11-12 miesiącu???

Polecane posty

Gość Kiedy ....

Zastanawiam się bo pediatra powiedział że można ale nie dopytałam jakie. A wogóle dziwne to bo niby mleka krowiego nie mozna do 2 r.ż. a ser to z czego jak nie z mleka??? Acha moje dziecko nie jest alergikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy ....
Nikt nie podaje żadnych serków???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hym, nie czuję się tu specjalistą, ale dorośli, którzy nie tolerują mleka krowiego, mogą spokojnie jeść jego przetwory, czyli także serki. Może o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniusiaczek
hej. ja mam 11 miesięczną córeczkę która miała skaze białkową ( od 1go tygodnia była na mleku sztucznym, bebilon pepti) jak tylko skończyła 5 miesięcy zaczełam jej dawać serku danon metoda na głoda waniliowe. nic sie złego nie działo i zjada je do tej pory. teraz daje jej juz różnego rodzaju serki i jogurty. toleruje wszystko. zastanawiam sie nad wprowadzeniem twarożku 0%. jak któraś z was mogła by doradzić czy już można..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczekam od danonkow, ale kiedy przestaly byc wystarczajaco duze, przezucilam sie na danio, bardzo jej smakuje :) Na samym poczatku po danonkach miala zatwardzenia, dlatego trzeba zaczac od dawania raz na tydzien i z czasem zwiekszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedy ....
Dzięki - czyli po prostu wszystki serki mogę jej dawać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniusiaczek
ja bym ci radziła zacząć od biszkoptowych albo waniliowych takich które zawierają mniej sztucznych dodatków i stopniowo wprowadzać innego rodzaju. nie dawaj tylko truskawkowych, ponieważ truskawki powodują najwięcej alergii. powodzonka! ps. te serki i jogurty dla małych dzieci w słoiczkach mają prawie taki sam skład jak te danona więc ja ich nie kupowałam, bo to tylko bezsensowny wydatek. jeden słoiczek kosztuje ok 6zł a serek 1,30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalne jogurty i twarożek
możesz zmiksowac z owocami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×