Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Piniu, co do wzrostu, to ja też jestem niska (162 cm), ale mąż ma 191 cm. więc chyba wyglądamy trochę jak Flip i Flap, ale ja zawsze uwielbiam wysokich, byle nie potężnych. I córka w niego idzie jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! ja wczoraj bylam u znajomych na takiej imprezce tzn imprezka to byla ale nie dla mnie tylko dla meza i pozostalych uczestnikow:) ja to soczek sobie pilam znajomi zadbali o mnie:) a dzisiaj ide na obiadek do babi bo ma imieniny wiec niedzeilka zleci to trzymajcie sie laleczki i do wieczorka --->KIWI to wczoraj faktycznie sie wyspalas:) zdjecia super:) tez calkiem inaczej sobie ciebie wyobrazalam e ty to taka niziutka nie jestes nie mow ja to taki kurdupelek:P --->ASIU dziekuje za zdjecia jak na moje oko to wcale nie wygladasz az tak mlodo jak mowilas a raczej bym powiedziala ze taka elegancka jestes:) blonduneczka a Synek super do ciebie podobny:) taki maly smyk:P (oczywiscie w dobrym tego slowa znaczeniu) bardzo ladny chlopczyk tez bladynek:P Oki teraz zmykam ide sie pomalu szykowac i obudzic mojego meza po wczorajszym:P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male przemianowanie stopki:) juz widzialysmy swoje zdjecia tzn Wy wszystkie wudzailyscie moje ja widzialam KIWI+corcia:) i ASIE+synek:) to zmieniam sobie stopke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE________WIEK_____TC___KONIEC(DNI)data___WA GA ######################################################## ## asia-k--------Asia--------------23----------16---- -----175--06.04.08---79,6--80,6kg+1kg Pinia----------Paulinka--------24-----------15----- ----180--11.04.08---46--48kg +2kg Kiwi28--------Kasia------------28-----------13---- -----192--23.04.08---54--54,5kg +0,5kg AnnaM--------Ania-------------27-----------13------ ---195--26.04.08---56--57kg +1kg mini55--------Agnieszka------26-----------9-----------223--24.05.08---46-- 46kg +0kg Tabelka uaktualniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---> Mam do ciebie takie pytanko jak ty robisz takie kwiatuszki i serdeuszka w stopce?? bo nie wiem a podoba mi sie tez bym tak zrobila albo takie buzki rozne bo usmiech i smutek to wiem jak ale taka buzka w czapce?? spryciulo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki jak widze zadnej z Was narazie nie ma ale pewnie niedziela jest po to by poleniuchowac sobie bo jutro znowu poniedzialek:( to wypoczywajcie My idziemy do babci na obiadek wie wieczorkiem bede na 100% bo maz na noc do pracy to bede miala wolny wieczor:) Aha KIWI zobacz co ci wczesniej napisalam i powiedz jak to sie robi oki?? to narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, ciszę się, że imprezka się udała. Najgorsze jest to, że nie możemy teraz pić. Ja też ze znajomuymi to piwo karmelkowe sączę. Brr. Tu masz linka do strony z emotikonami: http://www.forum.o2.pl/emotikony.php A ja dziś wstałam o 11, ale się nie wyspałam. Musiałam coś pilnie wysu7szyć na kaloryferze i tak je odkręciłam, że z gorąca źle spałam:( Niedługo zmykamy z córką do mamy na pierogi. pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ja nie widze waszych zdjec?? w razie \'w\" podaje moj adres mailowy ... jest w nazwie... A ja dzis leniuchuje i kuruje sie dalej:) pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mam , juz mam.... dzieki wielkie Kurcze ale z was wszystkich dziewczyny dzagi.... Asia ale masz superowskiego synka , blondyn po mamie ,czy po tacie tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, bo nie zrozumiałam: dostałaś moje zdjęcia? Jak zdrówko? Kedy na L4? To chyba zostanę jedyną pracującą w naszym gronie:( Buźka, uciekam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi dostalam .... powysyłałąm wam tez kilka moich a co tam... Zjadłabym sobie racuchy... :):):)albo nalesniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->MINI dostalam zdjecia dzieks :D Ja wam nie bede wysylala swoich bo na forum zamiescilam jak ktoras chce to na wszesniejszych stronach bedzie bo nie chce zeby kazdy tak ogladal a ja dla Was zamiescilam i juz stopka zmieniona tzn zdjecia z USG sa caly czas❤️ ---> KIWI dziekuje za linka:D juz sobie zmienilam w stopce:) tak pieknie mam nadzieje ze wyjdzie aha Kiwi to jest zdjeie z USG z ktorego tygodnia bo nic na nim nie wiedac:( tylko peherzyk taki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam zajdłam nalesniki z dzemolada truskawkowa... Dzis słodka niedziela ... Od mięcha mnie odrzuciło Kiwi na L4 wybieram sie za tydzien , ( remont jest u mnie w pracy) i jeszcze do niedawna rozwazałam czy po tych trzech tyg nie wrocic, I mimo iz wolałabym jeszcze popracowac, to nie wracam ,skoro kierownictwo nie moze mi pojsc na reke:( Bede miec za to duzo czasu na czytanie zaległych, nawet bardzo zaległych ksiazek , i moze w koncu zrobie prawo jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI---> super pomysl zrob prawo jazdy bo pewnie sie przyda bardzo jak juz dzidziusia urodzisz napewno bedzie trzeba jezdzic tu i tu wiec nie bedziesz musiala zawsze byc skazana na laske meza:P ja mam prawko juz 6 lat i nikogo sie nie prosze i sobie jade gdzie i kiedy chce ale oczywiscie z mezem musismy sie dzielic auteczkiem bo mamy jedno:( a tak szczerze to ja bym chciala miec swoje ukochane malutkie (audii TT to moje marzenie-nie do spelnienia, ale tez bym chciala forda Ka i mysle ze to jest do zrobienia) oze zezus kupi jak sie dzidzia urodzi:) :D ale jak narzie mamay jedno i trzeba jakos sie dzielic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze was nie ma dziewczynki:( ja siedze w domku bo maz na nocke dzisiaj poszedla wiec sie nudze chyba pojde w takim razie poczytac moje poradniki ciazowe:P to narazie potem zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Piniu ja nie musze sie nikogo prosic o podwiezienie bo nie mamy samochodu a moj maz nie ma prawa jazdy:) a dziewczyny nie orientujecie sie do kiedy trzeba wymienic dowod na nowy?? ja i tak musze wymienic bo zmienilam nazwisko ale wolalabym dopiero jak mnie zamelduja ,albo jak wykupimy mieszkanie a to niestety troche moze potrwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI---> z tego co mi sie wydaje to dowody trzeba wymienic do konca roku wiec chyba musisz sie troche pospieszyc bo w urzedach sa mega kolejki bo teraz wszyscy na raz wymienija:P i potem ok 3 tyg sie czeka przynajmniej u nas. Ja tez zmienilam nazwisko:Pi adres zamieszkania tez wiec musialam wymienic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Mini---> ja nie dostałam od Ciebie żadnych zdjęć. Nic nie dozło. Prześlesz jeszcze raz? Co do dowodów, to na pewno do końca roku. Jeslio zmieniłaś nazwisko, to pem zmieniaj. Bez nowego dowodu nie zmienisz sobie danych np. w banku, funduszu emerytalnym, skarbówce. warto się pospieszyć. Ja zostawiłam panieńskie i dodałam męża:O Miniu, a Ty masz może możliwosć wkleić zdjęcie z usg w stopkę? Piniu----> śliczne serduszka:)Zjęcie z usg jest z 7 tyg., widać na zdjęciu z lewej strony (6w3d). Piniu, powiedz, jakie gazetki ciążowe są dostepne teraz w kioskach? bo ja kupuj co miesiąc \"M jak mama\" tylko, nic więcej nie widziałam. A po porodzie znów zacznie się czytanie dziecięcych gazet. Z córką czytałam tak do 1.5 roku po jej urodzeniu, potem miałam juz dosyć, bo wszystko wiedziałam a w tych gazetach tematy sie powtarzają. A gdzie Asia? Ciekawe, jak Ani idzie przeprowadzka? buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie... wkoncu sie wyspalam...spalam od wczoraj od 19 az do teraz... to moge z wami dzis siedziec... fotki dostalam dziekuje (od kiwi i mini)... moze i na tych zdjeciach wygladam powazniej ale to \"wina\" fryzury... teraz mam troche inna i znow wygladam jak szczyl... jak zrobie nowe fotki to przesle i zobaczycie... na razie do sklepu uciekam bo glodna jestem jak wilk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Wstałyście już? Ja się, niestety, nie wyspałam. Z nerwów przed jutrzejszym usg boli mnie żołądek i nie mogę spać:( Co tam u Was? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam wam zdjecia z przed fryzjera czyli z czerwca tego roku i tam juz wygladam duzo mlodziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, dzięki za zdjęcia. Faktycznie, na tych zdjęciach z czerwca wygladasz o wiele mlodziej. Osiemnastka jak nic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×