Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Są już fotki z usg. Przypatrzcie się zdjęciu nr 3, najlepiej w powiększeniu, na ten element obok krzyżyka. Co myślicie? Uciekam na razie, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi jakie piekne dzieciatko:) na zywo to dopiero musial byc widok Dziewczynki sliczne macie ciuszka pokupowane.. Asiu ja tez mam duzo body z zakladkami przy główce , wlasciwie same takie:( Ale zaplacilam za nie grosze wiec moze nie bedzie mi zal jak mi sie rozleza.. ale dobrze miec taka wiedze bede teraz kupowac takie zapinane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---> no nie chce cie martwic ale mi sie tez wydaje ze ewidentnie to siusiaczek jest:) :) ale jezcze na 99% upewnisz sie w 22 tc bo jak wiemy na 100% to bedzie wiadomo jak sie urodzi! ASIU---> dziekuje za rade ja tez kupilam je za pare groszy wiec jak sie rozejda to trudno ale teraz zwroce na to uwage i bede kupowac zapinane wkoncu doswiadczona mama wie:) a ten polarek niebieski to sliczny taki milusi bardzo mi sie podoba:) MINI--->moze ty tez porobisz zdjecia swoich ciuszkow?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINI---> tez juz masz troszke ubranek i faktycznie masz body takie jak ja:)heheh no ale teraz juz bedziemy kupowac inne jeden pajayk masz w takie pomaranczowe wzorki taki sam jak ja mam body nie wiem czy zwrocilas uwage:P a gdzie kupujesz?? w lupeksach?? czy w takich komisach dla dzieci?? bo ja w taich komisach z reguly taki pajacyk kosztuje ok 3 zl a body ok 1,5 ale nie powiem mam tez nowe ten czerwony pajacyk jest nowy, dresik zolty tez nowy, i spiszki te pomaranczowe i zielone sa nowe reszta jest z komisu i od szwagierki!! KIWI---> To narazie az tak duzo nie masz ja raczej nie kupuje bawelnianych bo niebardzo mi sie podobaja moze dlatego ze akurat w tym komisie takie bawelniane byly juz powyciagane a te welurkowe nie, bo takie bawelniane w sklepach nowiutke to napewno sa sliczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w lumpeksach:) ale jeszcze moze cos od bratowej dostane i od kuzynki a potem najwyzej bede cos dokupywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini wyslane zdjecie:) teraz mam nadzieje ze dojdzie:) aha KIWI nie wiem co jest z ta twoja poczta bo wysylalam wam 3 naraz czyli Tobia Asi i Mini i im doszlo a tobie nie:( nie wiem :( musisz chyba zalozyc sobie pozte na wirtualnej to dobra poczta bardzo wczytelna i zawsze dochodza wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dopiero szykuje do wyjscia na te wybory... mialam juz isc pare godzin temu ale jakos zebrac sie nie moge... ale pojde napewno bo sie uparlam... kiwi slicznego siurka bedziesz miala... wiem ze chcialas dziewczynke ale chlopcy tez sa kochani... a poza tym najwaznniejsze zeby zdrowe bylo... piniu postaram sie wieczorem te zdjecia wkoncu zrobic... maz w domu to musze sytuacje wykorzystac... pozdrawiam i do wieczorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi a moje dotarly zdjecia?? Pinia no niezly ten brzusio. Masz takie same fotele jak ja :) Ja na wybory nie ide, musialabym isc na koniec miasta bo tam jestem zameldowana, ale maz uratowal honor rodziny:) Nie pytam sie o wasze preferencje polityczne bo moge wywolac niepotrzebnie burze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini---> ja smialo moge powiedziec jestem w 100% za PO ale nie neguje rowniez osob ktore maja inne upodobania polityczne! ewentualnie jeszcze na LID bym mogla zaglosowac ale napewno nie na PIS!!! a jakie sa twoje upodobania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec nie wywolalas burzy przynajmniej ze mna:P bo jak mowilam na LID tez bym zaglosowala gdybym znala jakiegos kandydata w moim okregu ale akurat takiego nie ma a na PO mam swoich faworytow! Ale gdyby w PIS bym ktos kogo znam to bym w zyciu nie zaglosowala!! a tak jest bo mojej dobrej kolezanki mama kandyduje z PIS-u ale nie zlamie sie nawet dla niej! Pis to dla mnie(przepraszam zwolennikow) ZACOFANI LUDZI KTORZY MYSLA ZE CALY NAROD SPISKUJE I WSZEDZIE WIDZA PRZESTEPSTWA!!! KOSZMAR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, już po wyborach. Zagłosowane. Po ciszy wyborczej napiszę na kogo głosowałam:) Piniu, jeśli mogę Cię prosić, prześlij jeszcze raz zdjecia ubranek. Na onecie mam jeszcze 2 konta i zawsze wszystko było w porządku. Faktycznie, mam na razie mało ubranek, bo jeszcze mnie termin nie goni i w lumpku kupuję tylko te wybitnie ładne. A czego nie kupię w lumpku to kupię nowe. Mini, śliczne ubranka. Z lumpka czy z komisu? Bo u nas w lumpku są bardzo podobne. Te body to chyba angielskie. Asiu, prawda, najważniejsze, żeby zdrowe było. A więc wróżycie chłopaka?? Ja w swej naiwności ciągle mam nadzieję, że to może dziewczynka... I że siusiak to np. zawinięta stópka. Uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, wysłałam Ci na maila. Nie chcę umieszczać go na forum. Co do wyborów: LiD. Ale duża frekwencja, wyjątkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu, dzięki, zdjęcia doszły. Rzeczywiście masz już bardzo dużo ubranek. Najbardziej mi się podoba ten żółty dresik z zajączkiem i pajacyki roz. 62. Zauważyłam, że kupujesz bardzo kolorowe rzeczy. Ja będę się trzymać (jeśli chłopak będzie) niebieskiego i kremowego. A jeśli dziewczynka, co jest mnie prawdopodobne, to dodatkowo róż. Nie kupuję też rozmiaru 56, bo biorąc pod uwagę wzrost mojego ślubnego, kolejna dzidzia też urodzi się długa:D Muszę przejrzeć rzeczy po swojej córce, bo tam też mam trochę ubrań dla noworodka. Zostawiłam te niezniszczone, a resztę na PCK wrzuciłam. Ale i tak to wielka przyjemność kompletować wyprawkę dla kolejnego dziecka. Poszperam jeszce na allegro później i podeślę jakieś fajne linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Asiu, Piniu, po obejrzeniu zdjęć Waszych brzuszków stwierdzam, że chyba się wypisuję z tej ciąży. Ja w porównaniu z Wami jestem płaska tereska, a przecież mam ciążę młodszą tylko 2 tygodnie. Chodzę nadal w dżinsach sprzed ciąży, choć już ciasnawe się zaczynają robić. Brzuchu, rośnij, no... Nie wyspałam się dziś. Do późna oglądałam wieczór wyborczy. A dziś po pracy lece po kwiatka. Tesciowa ma urodziny, trzeba się podlizać:p Do później 🖐️ Aha, czy na Waszych tabletkach ciążowych też jest napisane, że trzeba zażywać najlepiej podczas obiadu? Bo tak jest w Feminatalu, a mi bardziej pasuje brać rano i nie wiem, czy to ma jakies znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezly Asiu masz ten brzusio:) malenstwo juz ma sie gdzie powiercic Kiwi a moze to dziewczynka dlatego taka malutka:) a moze poprosu brzusio wyskoczy Ci w tym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co kiwi ja to bym sie cieszyla na twoim miejscu ze jeszcze brzucha nie masz... to wcale nie jest takie wygodne... schylac sie ciezko i kregoslup boli... jeszcze zdazysz sie nameczyc a na razie sie ciesz ze nie musisz sie meczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini ania sie przeprowadzala i pewnie jeszcze na nowym mieszkaniu nie ma internetu ale pewnie niedlugo do nas wroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×