Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Cześć dziewuszki, na szczęście dzisiejszy dzień minął mi już przyjemniej. Po wczorajszym dole... Dzidzia czuje sie już zdecydowanie lepiej, chrapie dziś od 21, co jest dużym sukcesem.W ogóle jestem zszokowana, że tak łatwo przystosowała się do spania na tapaczaniku (tfu, tfu). Wczoraj tylko mieliśmy niezłą akcję. Spała niespokojnie, jakby jakieś koszmary jej się śniły. I w końcu zwymiotowała. Akcja:przebieranie, zmiana pościeli, nocne nastawianie pralki. Wzięłam do ręki ulotkę od syropu, przepisanego przez lekarza oprócz Drosetuxu. Czytam, a tam, że to lek przecialergiczny. Do tego dla dzieci od 6 lat. I cała długa lista dziłań niepożądanych, wśród których były też wymioty. Żałuję, że wcześniej nei przeczytałam tej ulotki. Myślałam, ze to jakiś syrop na kaszel. Nie mam pojęcia, dlaczego przepisała jej lek przeciwhistaminowy, skoro to nie żadna alergia. Od razu odstawiłam ten syrop i Dzidzia czuje się o wiele lepiej. Już resztki kataru i kaszlu jej zostały, nadal pije Drosetux, wapno i wit. C. Byłam dzis na pobraniu krwi: morfo i toxo. Kutro wyniki, mam nadzieję, że będą OK. Pojechaliśmy też oglądać wózki Graco. I nie było. Rocznik 2007 już wyprzedany, a 2008 będzie za 2-3 tygodnie. No fajnie. Facet pokazał nam chociaż w katalogu te wózki, podał przybliżone ceny. Kurczę, drogo jakoś. Myślimy, czy nei kupić czasem trochę na wyprzedaży, np. wózek z 2008, a fotelik z bazą z 2007. Na 90% będziemy kupować w necie, bo tam cena wózka ok. 100 zł tańsza. ANIA też do mnie pisała. Odpocznie przynajmniej u mamy. Mama to mama jednak, noe zastapi najmilszej teściowej:p PINIU, pewnie, ze poczekam do piątku z tą wanienką. Podawałaś mi kiedyś wymiary, ale ich nei zapisałam, a teraz nie bardzo m isie chce wertować 85 strony naszych wpisów. Leń jestem, wiem. MINIU, no właśnie na stronie Ikei podają jedną szerokość, a ja nie wiem, czy szerokość dna i góry jest taka sama. Dno może być węższe. A brzuszek super. I juz całkiem spory, piłeczkowaty. I chyba nie masz ani jednego rozstępu, co? Skóra gładziutka jak pupcia niemowlaka, szczęściaro:) Co do prania ciuszków to ja się za to biorę w tym tygodniu. Planowałam później, ale boje się, że może mnie zaskoczyć wizyta w szpitalu. Tym razem z powodu szyjki. wolę więc być przygotowana chociaż z ubrankami. Proszek mam Jelp do kolorów. Używamy go wszyscy w domu (zalecenie dermatologa:)). Dla Leny raczej nie będę prać osobno, nie widzę takiej potrzeby. Im mniej sterylności, tym dziecko zdrowsze. Brzuszek moze uda mi sie jutro sfotografować, tylko bez głowy. Chyba, że męża wieczorem po pracy zmolestuję. Jutro ma całkę, biedaczek. Dobra, mykam szukać wózka. Jeżeli chcemy brać z wyprzedaży, to trzeba si pospieszyć, bo widzę, że ludzie chętnie kupują zeszłoroczne modele i potem wyboru kolorów nie będzie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z laktatorami? Dziewczyny, pomocy!!!! Jakie kupiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej No Anuska tez do mnie pisala - Niech wypocznie dziewczyna :) Kiwi no to miałas wczoraj akcje z mala - a tak swoja droga to Ci lekarze to porażka - juz im chyba calkiem na mózg padły te pieniadze od farmaceutów grrryyy - biedne dziecko A brzusio rzeczywiscie mi urósł - zobaczylam to dopiero jak porownalam do zdjecia z 25 tyg . Puki co nie mam tfu tfu rozstepów ale przedemna jeszcze trzy miesiace wiec jeszcze wiele moze sie zmienic - narazie smaruje sie balsamami nawilzajacymi z avonu- strasznie lubie te z naturalsa :) Teraz czekam na wasze zdjecia Kiwi no a Ty czemu bez głowy?? My dzis z mezem idziemy polzic po sklepach , poogladac farby do scian i rzeczy dla dziecaka których nam jeszcze brakuje. Mamy w planie dzis kupic pozytywke - bedziemy puszczac ją brzuszkowi niech oswoi sie z tym dzwiekiem - podobno potem takie znajome dzwieki bardziej uspokajaą - zobaczymy- spróbować nie zaszkodzi Kiwi a co do laktatora to nie kupuje - jak bedzie mi potrzebny to męza wysle ... Pinia a co dzis u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, ale mi sie chce spać. Tak sie wczoraj zasiedziałam na kompie, że o 1.30 poszłam spać:) Taka przyjemna cisza była w domku. A i dziecię me spało dziś do 10🌼 MINIU, to życzę udanych zakupów. Chwal sie i fotografuj potem, co kupiłaś. Ja czekam z niecierpliwością wypłaty, bo na razie to o więjkszych zakupach mogę pomarzyć:( A my zaraz spadamy z córcią do laboratorium po wyniki i do mamy. PINIU, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, ale mi sie chce spać. Tak sie wczoraj zasiedziałam na kompie, że o 1.30 poszłam spać:) Taka przyjemna cisza była w domku. A i dziecię me spało dziś do 10🌼 MINIU, to życzę udanych zakupów. Chwal sie i fotografuj potem, co kupiłaś. Ja czekam z niecierpliwością wypłaty, bo na razie to o więjkszych zakupach mogę pomarzyć:( A my zaraz spadamy z córcią do laboratorium po wyniki i do mamy. PINIU, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, ale mi sie chce spać. Tak sie wczoraj zasiedziałam na kompie, że o 1.30 poszłam spać:) Taka przyjemna cisza była w domku. A i dziecię me spało dziś do 10🌼 MINIU, to życzę udanych zakupów. Chwal sie i fotografuj potem, co kupiłaś. Ja czekam z niecierpliwością wypłaty, bo na razie to o więjkszych zakupach mogę pomarzyć:( A my zaraz spadamy z córcią do laboratorium po wyniki i do mamy. PINIU, co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie kupilam - okazalo sie ze wszystkie fajne pozytywki kosztuja ok 80 zl :( Chyba poszukam sobie czegos tanszego na allegro albo zmobilizuje babcie do zakupu ;) ogladalismy tez rozki ale to wszystko zakupie chyba juz przez allegro bo nawet tanio mozna kupic ... Pinia co sie dzis nie odzywasz?? My zaraz zbieramy sie do szkoly rodzenia - podobno ma byc wyklad o połogu - zobaczymy czy mezowi sie i tym razem spodoba he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Jestem! Kiwi ---ja tez narazie nie kupuje laktatora najwyzej jak bedzie bardzo potrzebny to wysle kogos to kupi. Ja tez po tym pobycie w szpitalu boje sie wczesniejszego tam powrotu no ae jednak postaram sie wytrzymac z praniem przynajmniej do marca. Kiwi ja tez TFU TFU nie mam ani jednego rostepu na brzuszku oby sie nie zrobily!!!!!!!! a ty masz rostepy????? ja smaruje mlecziem z AA jest z ekstraktem z bialej herbaty slicznie pahnie i takie jakby z oliwka jest cudny juz druga butelke mam i rewelka jak dla mnie. MINI---to wywiedz sie wszytkiego i daj znac. ja tez ide w czwartek do szkoly rodzenia ale nie wiem co bedzie bo w tamtym tyg nie bylam no bo szpital:( ale teraz mam zamiar isc. Bylam z mamcia dzisiaj od rana na zakupkach ale nic nie kupilam tylko kawalek flaneli mamcia ma mi jaski dw uszyc i kupilam sobie takie korale bo na 18ide 1 marca mojej siostry syn ma wiec musze jakos wygladac. Musze zrobic zdjecie brzuszka ale tak mi sie nie chce ehhh moze poniej sie zbiore teraz sobie poleze troche sie nalazilam. to do pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś od rana stracha, bałam sie odebrać wyniki, bo ostatnio w szpitalu jak mi robili morfo to miałam podwyższone leukocyty do 15.7tys. Ale wszystko ok, leukocyty mam 7.8. Tamten wynik pewnie był taki wysoki w związku ze stanem zapalnym (bakterie), na który jem antybiotyki,. toksoplazmoza też wyszła w porządku. Oby tak dalej. MINI, to jakies drogie u Was te pozytywki. Takie zwykłe nakręcane to chyba ok. 50 zł kosztują. Na allegro jest rzeczywiście duży wybór. Rożków też. A jakiś masz już na oku? Też musze kupić. Podobają mi sie z Drewexu te z poduszeczką w komplecie. I jak wykład o połogu się podobał mężowi??? PINIU, w tej ciąży jeszcze nie porobily mi się rozstępy. W poprzedniej nieduże rozstępy koło pępka wyskoczyły dopiero w 9 miesiącu, no i po ciąży zostały na pamiątkę, tylko że są bladziutkie.Ja się smaruję balsamem Rossmann, zadowoolna z niego jestem. Też sie muszę zmobilizować dozrobienia zdjęcia brzuszka. Właśnie pierze mi się pierwsza partia ciuszków dla Lenki. Jedna szuflada, a cała pralka pełna. Jeszcze bedzie rzeczy na 2 prania gdzieś. Duuużo jakoś tych ciuszków. Zgodziliśmy się z mężem co do wózka. Na 95% jesteśmy zdecydowani na taki: http://www.e-graco.pl/product_info.php?cPath=146&products_id=792 Do tego do kompletu: http://www.e-graco.pl/product_info.php?cPath=149_156&products_id=832 http://www.e-graco.pl/product_info.php?cPath=149_156&products_id=714 Co do laktatora to nadal jestem zielona. ale chyba się skuszę na ten Babyono. Uciekam, do jutra. Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! KIWI---no to moze teraz juz sie nie zrobia Ci rostepy skoro brzuszek nie taki duzy co?? no ae wiem wlasnie slyszlalam ze w ostatnich tygodniach moga sie zrobic ale ja sie bronie od tego!!!!!!! i wiesz co podobno to od skory zalezy kto jaka ma wiec nie wiem czy to stosowanie kremow ma jakis wplyw napewno pomaga ale chyba jakby mialy sie zrobic to czy z balsamem czy bez i tak sie zrobia:( Super ze wybraliscie wozek fajny chociaz do mnie nie przemawiaja takie male kolka slyszlam duzo negatywnych opinii na temat takich malych kolek ze po chodniku to jeszcze ale po trwaie podobno tragedia no ale Ty chyba mowilas ze masz wyprobowany tak?? wiec pewnie jest dobry skoro sie zdecydowalas. fajnie ze sa do niego takie akcesoria bedziesz miala wszytko w jednym kolorze:) aha Kiwi przeslij linka laktatora?? nie mam wogole zielonego pojecia jaki kupic. slyszalam ze takie elekrtyczne sa dobre bo sciagaja cale mleko ale niestety bolesne:( nie wiem zakrecona jestem a moze taki reczny jednak ehhhh MINI---jak w szkole rodzenia?? jak wyklad?? ja w czwartek ide:) A dzisiaj o 15.30 mam USG chociaz ze mialam w szpitau no ale dzisiaj mam nadzieje ze sie cos wiecej dowiem ile dzidzia wazy i ogolnie co tam. oki ide na sniadano potem zajrze papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej O i nawet Pinia jest z rana :) WYklad nie był o pologu jednak a o najczestszych dolegliwosciach maluchow - o tym jak niemowle ma prawo wygladac zaraz po porodzie , o roznych skórnych wysypkach, kolkach, karmieniu itp . Nawet spoko - choc polowy juz nie pamietam ;) Potem pól grupy poszla do domku a drugie pół zostalo na cwiczenia (czyli my ) Jednak okazalo sie ze jest nas strasznie duzo a poza tym zostało juz nie wiele czasu na cwiczenia i ci ktorzy jeszcze nie byli ,poszli zwiedzac porodówke ..I takim to sposobem pół nocy nie spałam he he Pokoj do porodow rodzinnych w miare spoko ( niestety jest tylko jeden taki pokój) a drugi wygladal jak sala fabryczna :( I przedsionek w ktorym Ci robia lewatywe - porazka jak korytarz tylko ze z kiblem i prysznicem :( A do tego nie dopatrzylam sie zadnej sali z drabinkami, pilkami i innymi akcesoriami oprocz tej jednej jedynej sali do porodów rodzinnych :( Chociaz tyle ze polozne na ktore w trakcie zwiedzania trafilismy bardzo sympatyczne . Kiwi super ten wozek - bardzo mi sie podoba - a laktator slyszalam ze dobry canpola a znowu od innej mamy słyszalm opinie ze ona innego oprocz najzwyklejszego kupionego w aptece ( takiego z pompką) uzywac nie moze . Niestety to wszystko sprawa indywidualna .. Co do pozytywek to nie bylismy w wielu sklepach a te ktore sie nam najbardziej podobaly były niestety najdroższe - a rozki znalazlam tanie i z kokosem http://allegro.pl/item314683345__magdex_rozek_becik80_80z_kokosem_duzo_wzorow.html Drewexu sa ladne ale drogie strasznie - a przypuszczam ze potrzebne mi beda tylko no kilka pierwszych tygodni - jesli wogole - bo jak beda upaly to chyba nie bede owijac go w gruby becik .. I GRATULUJE DOBRYCH WYNIKÓW :) PInia z rozstepami jest dokladnie tak jak mowisz ze jak beda mialy sie zrobic to zrobia sie bez wzgledu na to co w siebie wsmarujesz he he . Ja ostatnio w rosmannku kupilam sobie taka gąbke z drobinkami do peelingu i codziennie sie nia masuje - podobno to tez zapobiega rozstepom - a zreszta zaszkodzic nie zaszkodzi No i co z waszymi brzuszkami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki, dzisiaj sobie pospaliśmy całą rodzinką. Mąż na drugą zmianę. Zbudził nas listonosz:) Też myślę, że a rozstepy nie mamy dużego wplywu, bo to sprawa genetyczna. ale smarowanie na pewno nie zaszkodzi, skóra będzie lepiej nawilżona. MINIU, u nas też jest jedna salka do porodów rodzinnych z tymi wszystkimi bajerami. A przed wejściem do niej jest główna sala porodowa, która niby po remoncie (ściany walnęli na ciepły pomarańcz), to i tak sie czuję jak w prosektorium. Obym nie musiała w niej rodzić. Te łóżka mnie przerażają. Laktatory elektryczne podobno sa najlepsze, więc jak ktoś zamierza długo karmić, to na pewno warto o takich pomyśleć. Ja jednak chcę zwyczajny, ręczny z pompką. O taki: http://www.allegro.pl/item312798098_klamar2_laktator_odciagacz_pokarmu_babyono.html Na wszelki wypadek. Co do rożków to te droższe mają zazwyczaj miększą i przyjemniejszą w dotyku bawełnę, dltaego i cena ich jest wyższa. Ale to sama musisz w sklepie porównać. Ja sie uparłam na coś takiego: http://www.allegro.pl/item315598523_drewex_biedronki_rozek_z_kokosem_podusia.html lub http://www.allegro.pl/item310476108_nowy_rozek_z_kokosem_drewex_pierwsza_wycieczka.html Ale najpierw przejdę się po sklepach, moze mają takie, to nie będę bulić za przesyłkę. Poprzednio miałam rożek firmy Gluck z poduszeczką i też byl super. PINIU, wózki Graco wbrew pozorom nie maja takich małych kółek. Najważniejsze, że są gumowe. A czy będzie dobry to zobaczymy. Ja miałam spacerówkę Graco, to mi odpowiadała bardzo. A co to za usg teraz masz? Genetyczne 3d???? Koniecznie zdjecia podeslij. Ja mam do lekarza w poniedziałek. Będzie mi robił usg geneteczne 32tc. Mam nadzieję, ze nie będzie mnie wysyłałtym razem do szpitala. My zaraz lecimy z Gusią na pocztę i spacerek. A łazienka pełna suszących sie ubranek. Czeka mnie stos prasowania. Do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pinia pisz jak po USG??, Kiwi spoko ten laktator - taki zwykly Ja przypuszczam ze jak bede miala kupic to wlasnie cos takiego ... Kurcze juz sie nie moge doczekac az tesciowa przysle nam ten wozek - chcialabym juz zobaczyc jak bedzie wygladal .. A ja dzis bylam odwiedzic mame , przy okazje brata ktory sie remontuje, kupilam sobie po drodze bazie - chce juz poczuć wiosne w domu :D a do tego doniczke i mam zamiar jutro przesadzic kwiatki. Ach czuje juz wiosne w kosciach - niedlugo zabieram sie za wiosenne pozadki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! KIWI---fajny ten lakatator i wcale niedrogi wiec jezeli jakos super bedzie szlo mi karmienie to poniej zainwestuje w elektryczny no ale jak nie bede mogla to taki jest wystarczajacy nie??....super te rozki ja juz mam bo razem z posciela byl w zestawie wiec juz przy takim zostane ale te co pokazalas to super.... po USG oki KIWI to bylo usg zywkle bo takie 3D zrobili mi w szpitalu ale nie dali zdjecia:( w kazdym badz razie lekarz powiedzial ze dzidzia ulozona glowka do dolu (nie musial nawet tego mowic bo non stop czuje jej stupki w zebrach) i potwierdzil plec ze na banka dziewczynka a no teraz uwazajcie powiedzial ze z USG termin porodu wycodzi na 4 kwietnia hmmm ciekawe czy wczesniej urodze nie powiem chcialabym:) :) :) ja za dwa tygodnie biore sie za pranie bo jak mam wczesniej rodzic to faktycznie musze sie za to brac wiec mylse ze za dwa tyg sie wezme no i chyba pomalu musze zaczac pakowac torbe do szpitala zeby nic nie zapomniec no i zeby mnie nie zaskoczylo:) ehhh zobaczcie dziewczynki ile juz razem przeszlysmy...KIWI paietasz jak zaczelysmy ze soba gadac to ja bylam chyba w 8tygodniu a Ty w 6 tak cos mi sie zdaje... ale zlecialo a zaraz bedziemy mialy malenstwa przy sobie. OKI zmykam dzisiaj sie nalazilam bo bylam w rossmanie dac zdjecia do wywolania zalegle, kupilam sobie biustonosz taki nie do karmienia ale mysle ze spelni swoje zadanie bo bardzo wygodniutki, bylam tez w kauflandzie i kupilam chusteczki dla dzieciaczka DZIDZIUS bo promocja fajna za 3 szt po 72 chusteczki za 9.99 to naprawde sie oplaca mam nadzieje ze beda dobre. jeszcze kupie tylko takie podklady poporodowe na lozko(wymog szpitala) i wozek i mam juz wsio:) :) :) oki zmykam papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinia no to duza dziewczynke masz w brzuszku :D 5 kwietnia no to juz w zasadzie za miesiac ... Fajnie A chusteczki dzidzius wypróbowała moja kolezanka i bardzo z nich zadowolona .. Ja tymczasem czekam na męza - gotuje mu pierozki z kapusta, domowej roboty,zdobyłam na polowaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, to Ty już prawie na dniach rodzisz:) Do 4 kwietnia to już tylko półtora miesiąca zostało. Szybko zleci. Mi z usg wychodziło ostatnio na 27.04, dzidzia w ogóle jest tydzień do tyłu zawsze w oznaczeniu tygodnia ciąży. Jak nam ekspresowo ciąża minęła, jej. A jeszcze niedawno byłó lato i zaczynałyśmy tu pisać. I nas przeganiano i chciano zlikwidować temat:D Chusteczki Dzidziuś są bardzo dobre, teraz akurat mamy. A za tą cenę to naprawdę warto. MINIU, to Cię wzięło na kwiatki, podziwiam. Ja do kwiatków nie mam talentu. Zazwyczaj je przeklewam i usychają:( Ciekawe, jak się teściowa spisze. We Włoszech (dobrze pamiętam?) mają takie same modele co w Polsce???? Wysłałam Wam zdjęcia mojego brzucholca. Co ciekawe, jest identyczny jak w pierwszej ciąży: wysoki i spłaszczony. Do tego, jeśli sie nie mylę, Lena dalej siedzi na pupci, bo czuję kopnięcia w pęcherz. ale zobaczymy w poniedziałek na usg, czy to nie złudzenie. Jutro wielkie prasowanie pierwszej partii ciuszków:) Dobrej nocki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Mnie tez dzisiaj czeka prasowanie :( i pranie i ogolne sprzatanko .. Kiwi no no no brzus juz duzy choc rzeczywiscie płaski i wysoki ale juz ma potęzne rozmiary I musze przyznac ze mimo iz doszukiwalam sie tych Twoich rozstepów o ktorych wspominalas - nie znalazlam NIC a NIC - Obawaiam sie ze jestes klamczucha bo brzus masz w idealnym stanie ;) A Gusia poprostu obłedna - i te jej oczeta . dziewcze poprostu przecudnej urody ... Z wozkiem zobaczymy jak bedzie bo tesciowej dalismy wolny wybor wiec nie mozemy za bardzo sie wtrancac co do zakupu wozka - Mąz niby podsuwa jej to czego oczekujemy ale jaki bedzie efekt zobaczymy . Ja jak miałabym kupowac zdecydowalabym sie tak jak Ty na Graco ... Kiwi a do kwiatkow to ja tez reki nie mam - ale próbuje za wszelka cene ratowac to co mam bo zamarzyło mi sie nagle duzo kwiatkow ;) Niestety mam też w domu dwa małe szkodniki ktore uwielbiaja grysc liscie i wygrzebywac ziemie z doniczek :D A ja pomału zaczynam planowac remont pokoika dziceicego - wymyslilam na sciany kolor goląbkowy- bardzo delikatny a do tego na jednej ze scian chce namalowac brązowa farbą krowe - tylko musze sobie szablon zrobic !! Nigdy tego nie robilam i nie mam pojecia od czego by tu sie zabrac . Macie moze jakies rady?? O taką krowke chce namalowac :) http://twojewnetrze.com.pl/index.php?p107,naklejka-krowka Pinia a TY jak dzisiaj jak sie czujesz ?? Psychicznie i fizycznie?? Mąz jutro juz przyjeżdża ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Mnie tez dzisiaj czeka prasowanie :( i pranie i ogolne sprzatanko .. Kiwi no no no brzus juz duzy choc rzeczywiscie płaski i wysoki ale juz ma potęzne rozmiary I musze przyznac ze mimo iz doszukiwalam sie tych Twoich rozstepów o ktorych wspominalas - nie znalazlam NIC a NIC - Obawaiam sie ze jestes klamczucha bo brzus masz w idealnym stanie ;) A Gusia poprostu obłedna - i te jej oczeta . dziewcze poprostu przecudnej urody ... Z wozkiem zobaczymy jak bedzie bo tesciowej dalismy wolny wybor wiec nie mozemy za bardzo sie wtrancac co do zakupu wozka - Mąz niby podsuwa jej to czego oczekujemy ale jaki bedzie efekt zobaczymy . Ja jak miałabym kupowac zdecydowalabym sie tak jak Ty na Graco ... Kiwi a do kwiatkow to ja tez reki nie mam - ale próbuje za wszelka cene ratowac to co mam bo zamarzyło mi sie nagle duzo kwiatkow ;) Niestety mam też w domu dwa małe szkodniki ktore uwielbiaja grysc liscie i wygrzebywac ziemie z doniczek :D A ja pomału zaczynam planowac remont pokoika dziceicego - wymyslilam na sciany kolor goląbkowy- bardzo delikatny a do tego na jednej ze scian chce namalowac brązowa farbą krowe - tylko musze sobie szablon zrobic !! Nigdy tego nie robilam i nie mam pojecia od czego by tu sie zabrac . Macie moze jakies rady?? O taką krowke chce namalowac :) http://twojewnetrze.com.pl/index.php?p107,naklejka-krowka Pinia a TY jak dzisiaj jak sie czujesz ?? Psychicznie i fizycznie?? Mąz jutro juz przyjeżdża ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dzisiaj ostatnia na posterunku! MINIU---termin na 5 nie 5 kiwetnia le nie nastawiam sie chociaz ze jak bylam na tym 3D to tez mi wyszlo ze na 6 kwietnia wie moze cos w tym jest hmm okaze sie:) KIWI---brzuszek o prawda splaszczony ale wydaje sie na DUUUUZYYY no przynajmniej na zdjeciu calkiem calkiem inny niz moj ja to mam tak jakbym pilke polknela:) ale juz mam 11 kg na plusie ale wydaje mi sie ze w brzuchol mi idzie i piersi moze troszke tylek ale ostatnio zalozylam swoje spodnie z przed ciazy tylko ze ich nie dopielam wiec chyba nie jest zle. Obiecuje ze dzisiaj zrobie zdjeciaka i wam wysle mojego kolosa. Oki lece bo moj Brat ma wpasc na kawke. to do wieczorka bo ptem do szkoly rodzenia ide wiec napisze jak juz wroce ze szkoly papateczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ale napisalam chodzilo mi ze z USG termin na 4 a nie na 5 jak napisalas MINIU ale dzien w ta czy w ta w porownaniu do 9 miesiecy nie ma zadnego znaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he wiem ze na 4 tez mi sie pomylilo :D ale kto wie jak sie tak obie mylimy moze akurat 5 jest Ci przeznaczony ;) Milej zabawy u brata - a ja czekam wciaz i czekam na ten Twoj obiecany wielgachny brzuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie znowu zle doczytalam :) Ty nie idziesz do brata to brat Ciebie odwiedza . W kazdym bądz razie miłej zabawy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, dziękuję. Kochana jesteś, ale rostepy są, niestety i na zdjeciu je widać:( Ta krowa to bardzo dobry pomysł, alej ak sie do tego zabrać to nie wiem.W sprawach plastycznych nie orientuje się nic a nic. Sama już miesiąc zbieram sie do przemalowania ramek od obrazków Olki. Co do chusty to jest bardoz ładna, ale nie wiem, jak się użytkuje. Ja bym sie bała, że nie będę umiała tego zawiązać i chyba wybrałabym tradycyjne nosidełko. PINIU, tak, tak. Brzuch mam już spory. Na pewno nie taki jak Ty i Ania, ale jest juz spory. Tak mi urósł w szpitalu od leżenia:D Na plusie mam 8 kg (wg wagi wieczorem). I tak pewnie do 14 kg dojdę. Oby nei więcej. Jeszce nie zaczęłam puchnąć, a to też daje więcej wagi. Miłych zajęć dzisiaj i spotkania z bratem. Co ze zdjeciem brzuszka? Ja na spacerek z Małą zaraz idę. A później prasowanie. I chyba druga partię ciuszków nastawię do prania. Do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, dziękuję. Kochana jesteś, ale rostepy są, niestety i na zdjeciu je widać:( Ta krowa to bardzo dobry pomysł, alej ak sie do tego zabrać to nie wiem.W sprawach plastycznych nie orientuje się nic a nic. Sama już miesiąc zbieram sie do przemalowania ramek od obrazków Olki. Co do chusty to jest bardoz ładna, ale nie wiem, jak się użytkuje. Ja bym sie bała, że nie będę umiała tego zawiązać i chyba wybrałabym tradycyjne nosidełko. PINIU, tak, tak. Brzuch mam już spory. Na pewno nie taki jak Ty i Ania, ale jest juz spory. Tak mi urósł w szpitalu od leżenia:D Na plusie mam 8 kg (wg wagi wieczorem). I tak pewnie do 14 kg dojdę. Oby nei więcej. Jeszce nie zaczęłam puchnąć, a to też daje więcej wagi. Miłych zajęć dzisiaj i spotkania z bratem. Co ze zdjeciem brzuszka? Ja na spacerek z Małą zaraz idę. A później prasowanie. I chyba druga partię ciuszków nastawię do prania. Do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, dziękuję. Kochana jesteś, ale rostepy są, niestety i na zdjeciu je widać:( Ta krowa to bardzo dobry pomysł, alej ak sie do tego zabrać to nie wiem.W sprawach plastycznych nie orientuje się nic a nic. Sama już miesiąc zbieram sie do przemalowania ramek od obrazków Olki. Co do chusty to jest bardoz ładna, ale nie wiem, jak się użytkuje. Ja bym sie bała, że nie będę umiała tego zawiązać i chyba wybrałabym tradycyjne nosidełko. PINIU, tak, tak. Brzuch mam już spory. Na pewno nie taki jak Ty i Ania, ale jest juz spory. Tak mi urósł w szpitalu od leżenia:D Na plusie mam 8 kg (wg wagi wieczorem). I tak pewnie do 14 kg dojdę. Oby nei więcej. Jeszce nie zaczęłam puchnąć, a to też daje więcej wagi. Miłych zajęć dzisiaj i spotkania z bratem. Co ze zdjeciem brzuszka? Ja na spacerek z Małą zaraz idę. A później prasowanie. I chyba druga partię ciuszków nastawię do prania. Do wieczorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zrobilam brzuszek ale tylko takie zdjecie bo niestety nie ma mi kto zrobic i tak sama nie moge uceleowac i postanowilam ze brzuszek sforografuje wiec prosze moj kolos. hehehe mam plame na bluzce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawzielam sie i porobilam ladne zdjecia wiec bardzo prosze Pinia w 34 tc powinny byc dwa maile a razem 3 zdjecia buaiczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, jaki ładny brzuszek. I też masz gładziutką skórę jak MINI. Większy od mojego na pewno. A ja dziś miałam wielkei prasowanie. 2.5h prasowałam ciuszki z jednej szuflady. Druga partia już wisi wyprana w łazience. Jeszcze pościel i koce mi zostały. Dzisiaj w ogóle sie schodziłyśmy z Gunią. Do tego nie przepuściła plau zabaw. Wrócilyśmy z lekka ubłocone. Jutro znów mąż całka:( Nuda. Ech.... Do jutra, śpiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam z rana :) Pinia no brzuszek to ty masz . Na tym pierwszym zdjeciu tak nie widac ale na tych ostatnich poprostu kolos;) Ja chyba takiego miec nigdy nie bede he he ... Mnie z moim jest cięzko a co dopiero Tobie . Bylas wczoraj w tej szkole?? Kiwi co do chusty to akurat najbardziej zalezy mi na pierwszych miesiacach a w nosidelku mozna dopiero od 4 - wiec chusta jest dla mnie rozwiazaniem . Zreszta zobaczymy w praktyce jak czesto bede jej uzywac ;) Na razie jeszcze szukam czegos tanszego moze ktos wystawi na allegro jakąs uzywana :) A ja dzis ide odebrac spodenki ciązowe z poczty bo zakupiłam sobie własnie przez allegro - nie lubie tak bez mierzenia ale tanio je kupilam wiec nie bedzie mi bardzo zal jak beda srednio pasowac :D Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×