Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Hej Hej Dziewczynki wrocilam:) :) A wiec tak od czego by tu zaczac?? hmmm Jak pisalam MINI---wozek bardzo ladny tesciowa sie spisala nie ma co ale troche ma male kolka ale moze dobrze sie prowadzi musisz wyprobowac...ubranka tez super a ten lezaczek to poprostu bajerka bardzo fajny.... KIWI---widzisz a ja mam tak twardy brzuszek codziennie juz od 5 mieisca wiec pomysl sobie jak sie mecze ale juz niedlugo wiec dam rade:) a ty kochana troszke sie osczedzaj a nie tak biegasz i biegasz non stop!!!!! ANIUSIU---narazie az tak bardzo sie nie martw jeszcze dzidzia ma czas sie obrocic a moze... a jka nie to pomysl ze dziewczyny maja cesarki i jakos daja rade wiec trzeba byc dobrej mysli KOCHANA!!!! glowka do gory ja wiem ze na 100% dzidzia jest prawidlowo ulozona ale i tak sie mega globalnie boje porodu i tego naciecia:( ehhhh A co do DNIA KOBIET to... byl dla mnie wczoraj bo akurat Pawciu mial po tym wypadzie wolne a dzisiaj musial na przysiedze byc i pilnowac wiec wczoraj byl dla mnie ten dzien... a co maz wymyslil:) heheh to tak na poczatku pojechalismy do Łodzi mezulek kupil mi cudowny bikiet z zonkili bardzo lubie te kwiatuszki:) potem poszlismy do galerii (ze ciuszkow nie moge kupowac no bo w nic sie nie mieszcze a pozatym nie ma po co) wiec tradycyjnie zaciagnelam meza do APARTU:) tym razem mezulek kupil mi bransoletke do kapletu do tego serduszka co na Walentynki dostalam... (bo po porodzie to znowu jak zawsze przezuce sie na bluzeczki spodnie itd itd...to przynajmniej ta ciaza przysluzy sie ze skapletuje sobie bizuterie:) ) pozniej zabral mnie do wloskiej knajpki jest taka na Piotrkowskiej i daja tam wspaniale penne z takim sosem pysznym i boczkiem a do tego zapiekany baklazan mniam uwielbiam to!!!! no i na koniec dnia poszlismy do kina na romantyczna komedie \"Mała wielka miłość\" dziewczyny polecam rewelecja a co najfajniejsze o dziewczynie w ciazy:) poprostu super bardz mi sie podobal. No i to by bylo na tyle:) A jak tam wasze swietowanie?? prosze sie chwalic:P To chyba wsio Wam napisalam aha a co do wozka to juz nie wiem plakac mi sie chce nie mam pojecia jaki kupic musze jeszcze raz na allegro przepatrzec wszystko i wkoncu kupic bo juz nie mam czasu...:( ehhh trudny wybor!!!! To buziaczki Kochane Moje Babeczki ja zycze Wam wszytkiego naj najlepszego z okazji naszego świeta buziaczki:* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, a ja dzis w domku cały dzień. Umyłam okno w kuchni, w pkoju małym mąż i jeszcze duży pokój został. A tak to własciwie już posprzątane. Przyszła ta karuzelka z fiher pricea, ale jeszce nie riozpakowałam. ANIU, cc się nie martw. Pomyśl o zaletach. Bóle skurczowe Cię ominą, nie będziesz w środku naruszona. A ból po cc da sie przeżyc, dają środki przeciwbólowe. Najwazniejsze, że malutki zdrowy!!! Powiedz, dalej czujesz ruchy wysoko? Bo trochę mnei pocieszyłaś. Może Lena dalej na pupci siedzi? Mam ruchy pośrodku brzucha, czasami na dole i juz głupieję. Tak bym chciała, żeby było miednicowe nadal. PINIU, to udane świętowanie. Ja sie nie mam czym chwalić. Z mężem jestem pokłócona. MINIU, może i fakt, że w tym przewijaku macie przynajmniej dodatkową półkę na jakieś drobiazgi. Idę, smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie w niedziele!!! KIWI---ehhh tak to juz jest z tymi chlopami:( ale nie martw sie na 100% sie pogodzicie a moze juz sie pogodziliscie:D i nie bedziesz miala smuteczka glówka do gory!!! Koniecznie przesylaj zdjecia karuzelki tez mi sie bardzo podobaja te Fisher Price ale juz mam taka zwykla i juz tam tez mi sie bardzo podoba mimo ze nie ma takich bajerow... Widze ze dziewczynki zabalowaly bo zadna sie nie odezwala no nic poczekamy:) na RELACJE SWIETA!!!! to zmykam narazie papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wlasnie wzielam sie za rozliczanie pitów . Juz sie napaliłam ze odliczymy sobie neta - ale chyba nic z tego bo ja płace z mojego konta a faktory sa wystawione na męza :( Nie wiecie jak to z tym jest ?? ech a wychodzi taka ladna kwota do zwrotu (jesli wszystko dobrze licze) pozdrawiam i miłego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie zle wyliczyłam he he :D ulzyło mi bo szkoda by mi było jak by sie nie udało odliczyc he he :D Pinia no to mialas wczoraj swieto ;) Kiwi a Ty nie szalej tak - meza zmobilizuj a co he he A mnie wczoraj przyszla pozytywka i grzechotka z allegro - sliczne sa -ladniejsze nawet niz na zdjeciach - fakt uzywane ale wogole nie zniszczone - i teraz puszczam mojemu Boryskowi melodyjke - niech sie z nia oswaja ... A dzis umowilam sie z kolezankami na pogaduchy - sto lat sie z nimi nie widziałam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, a ja dziś znowu padnięta i nie w humorze. Jakaś depresja mnie dopadła, serio. Ciągle czymsć sie zamrtwiam. Karuzelki jeszcze nie rozpakowałam, nie mogę sie zebrać. Olka już na nią chyha:D Kupiłam dzis na allegro fajniutki sweterek w paseczki dla Lenki. Jak tylko przyjdzie, podrzucę fotki. A jutro do lekarza, ale bez usg. Dziewczyny, myślicie że przez macanie brzucha lekarz możem i poweidzieć, czy położenie miednicowe czy główkowe? MINIU, za nic w pitach nie pomogę, nie znam się nic a nic:( Ślij zdjecia zakupów zabawkowych. Buziaki, do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi tak to juz czasami bywa - jakas parszywa chandra od czasu do czasu sie do człowieka przyczepia ... Nie daj sie !!!! A jesli chodzi o ułozenie to chyba zalezy od lekarza - ponoć dobry połoznik potrafi nawet dzieciaka obrocic przez brzuch :D Kiwi jeszcze nie martw sie o ułozenia jak Lenka bedzie sie uparcie stawiac głowka w dól to znajdziesz dobrego poloznika i przestawi ją z powrotem na posladki ;) A jak wogole sie dziewczyny czujecie fizycznie?? Podpowiedzcie co jeszcze mnie niedługo czeka - bo ja juz pomalu wymiękam .. Wczoraj mialam prawie caly dzien twardy brzuchol (z przerwami ) ale poprostu utrudniał mi oddychanie i strasznie ale to strasznie ostatnio mnie suszy - a juz nie mam sil ani ochoty wlewac w siebie wiadra wody ... A i jeszcze jedno pytanko czy bieganie w ciazy moze zaszkodzic dziecku?? nie mowie o jogingu ale o takim zwyklym np do autobusu :) tylko nieco dluzszym niz pare metrów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje mamuski:) Ja juz dzisiaj od 5.00 rano nie spie bo ezulek jechal i wstalam zeby zrobic mu kanapki i tak jakos juz nie poszlam spac... ale za to wiecie ile zrobilam ho ho ho...posprzatalam sobie juz w kuchni w szafkach i umylam okno w duzym pokoju a jutro mam zamiar umyc okno w malym i juz bede miec ladnie na swieta... w przyszlym tygodniu tylko sobie mieszkanko oblece i lazienke wysprzatam zawiesze jajeczka i bede swietowac:) A teraz siedze bo zgonik taki jestem ze szok nie wiem czy sie zabardzo nie sforsowalam ale co tam... umylam tez balkon i teraz mam tak wiosennie w mieszkanku a moja pisnka zaczela juz sezon i siedzi na balkonie bo cala zime nie wychodzila bo zimno a ona uwielba przesiadywac na balkoniku i patrzec na auta jak jezdza:) hehehe Mialam brac sie za pranie ale nie moge sie zebrac:P moze jak chwilke odpoczne to mnie najdzie bo narazie nie chce mi sie nawet palcem kiwnac.... ide polezec wieczorkiem napewno zajrze sle buziaczki:* ANIU---a gdzie ty sie podziewasz?? MINI---nie napisalas jak swietowalas z mezem Dzien kobiet?? KIWI---jak samopoczucie?? lepiej?? jak z mezem pogodzeni?? i mam nadzieje ze milosc kwitnie czo?? Oki to do pozniej papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jeste,jestem:) Nie mogłam się zebrać,zeby zasiąść przy kompie. No to super PINIU,ze jesteś już w domku:)nie ma to jak u siebie,w swoim łóżeczku:) Oj i juz okna masz pomyte,ja nie wiem za które mam sie najpierw wziąć :P więc narazie na tym etapie zaprzestanę,no może jutro cos umyje. KIWI-hmm mnie też sie wydawało,albo chciałam,zeby tak było,ze Maleństwo kopało mnie u góry,ale niestety Ono kopie na dole.To co czuje na górze,to pewnie raczki sa,bo silne koponiaki mam własnie na dole. Zyczę Ci,zeby Lenka nadal była ułożona posladkowo:) Ja też pomału przekonuje się do cesarki. Stresik mam to fakt,ale przed naturalnym porodem też bym miała.Juz go mam. Przeraza mnie to,jak będę leżała na tym łózku,Ci wszyscy lekarza,narzędzia:(oj wiem ,ze jestem histeryczka i za dużo panikuję no ,ale...:( Przecież bedę znieczulona:)i nic mnie nie bęzie bolało,ale tu raczej nie chodzi o ból fizyczny tylko raczej o to czy dam radę psychicznie. OK nie bredzę już:) MINIU-co do picia..hhehe:) to ja mam takie pragnienie,ze szok non stop tylko pije i pije.Fortunę wydajemy na soki.Potrafie 2 litry soku wypic w jeden dzień.Plus herbata,woda mineralna. Poza tym MNIU tez bardzo szybko sie męczę,śpię po prawie 12h.cały dzien chodze jak nacpana nic mi sie nie chce,dopiero wieczorem cos mi sie zachciewa i wtedy cos posprzatam ,poprasuje. A tak to jest ok:):) Zycze miłego dnia ,ja uciekam cos ram ogarnąc w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczątka, ale wszystkie na sprzątanie wzięło. U nas wiosna. Już neidługo nei będę miała w czym chodzić, wiosenne kutrki mi sie na brzuchu nie dopną. Zaraz zmykam z Olka na plac zabaw. Mąż ma okna w dużym pomyć. A potem doteściów i do lekarza. ANIU, to mnei zmartwiłaś tymi kopniakami. Dzis zapytam lekarza, czy macając brzuch może mi coś poweidzieć na temat ułożenia. A, też bym się napiła soku, pomarańczowego najchętniej. Hi, ja też jestem sowa: śpię do południa, a wieczorem i wnocy jkestem aktywna. PINIU, ale Ty masz werwę, kobieto! Tyle porządków. I od 5 na nogach. Rany:) MINIU, Ty kochana nie próbuj biegów z brzuchem, żadnego takiego wysiłku. Będzie Cię potem wszystko boleć i jeszcze bardziej Ci stwardneije brzuch. Biegi to sobie zostaw na czas po porodzie:) A ja fizycznie tez już ciężko, zwłaszcza po długim spcerze, wszystko mnei boli. Dobra, spadam na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, coz tym pasem poporodowym? Masz już jakis wybrany? Który być poleciła z allegro? Chyba sie zdecyduję, może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ważne. Czy Wy jeszce tyjecie? Bo ja od miesiąca przytyłam tylko kilogram i oczywiscue się zamartwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI-ostatnio u lekarza byłam w piątek (7 marca) a wczesniej 22 lutego czyli w przeciągu 2 tygodni na wadze lekarza nic nie przytyłam.Wazyłam dokładnie 66,5 -22.02 i 7.03. Hmmm dziwne tez to sie wydaje. Co do kurtek to ja w swojej zimowej z ledwościa sie zapinam,sama nigdzie nie jeżdże już autobusami,a jak wsiadam do samochodu to od razu sie rozpinam ,bo mi ciasno. Tez mam nadzieje,ze będzie juz za niedługo ciepło i w wiosennej ,bedę mogła chodzić porozpinana:) Nadal się nie zastanowiłam ,które okno najpierw umyć :P Czekam na męża jak wróci z pracy,mamy jechać na zakupy a przy okazji kupię mu jakis prezent ,bo w środe ma urodziny :) Właśnie co do pasów też muszę sobie jakis kupic (tylko jaki??),bo dziewczyny po cc używaja i polecają pasy poporodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI---wiesz nie patrzylam na allegro bo poszlam do apteki i Pani powiedziala mi tak: zebym po porodzie zmierzyla sie w pasie i przyszla to oni mi dopsauja do figury a czeka sie na niego pol dnia tzn jak pojde rano to na poludnie juz bedzie wiec jak urodze to sie zmierze i meza wysle i mi to zalatwi. a na allegro chyba bym nie kupila no bo lepiej tak zmierzyc zawsze bede mogla oddac lub wymienic a na nallegro to by dlugo trwalo jezeli wogole istniala by mozliwosc wymiany?? ANIU---dbrze ze jestes i jak zastanowilas sie nad oknem?? hehe ja sie nie mialam co zastanawiac poprostu wybralam wieksze jutro juz lzej mi bedzie ale musze przyznac ze jestem taka zdechla ze ledwo zyje chyba naprawde przesadzilam kuchnia i jeszcze okno ehh glupia jestem:( Ide polezec to buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj mialam dzien łażenia . Kolezanka namowila mnie na maraton po sklepach z butami - (sliczne buciki sobie kupila ) ja zrobiłam zakupy w rossmannku i 50 zl nie moje :( kupłam juz oliwke i zel do mycia dla dzieciaczka nivea . Slicznie pachna - zobaczymy jak sie sprawdza w praktyce .. a widzialam proszek jelp w promocji w carefurze 50 zł za 5,4 kg . Jak myslicie dobry ten jelp jest ?? Kiwi biegac nie zamierzam :) nawet po porodzie .... Ale wczoraj mi sie zdarzyło i troche sie tym martwie czy aby nie zaszkodziłam dzieciakowi :( Co do tycia to ja tak roznie , raz w ciagu tyg nic a raz cały kilogram . Kiwi a ty nie mials miec gdzies teraz wizyty u gina?? zapytaj sie czy z ta waga wszytsko ok?? Pinia ale Cie wzielo ;) ja swoich okien puki co nie ruszam - dzis nastawiłam pranie , rosolek i zaraz sie biore za lazienke i kibelek , moze jeszcze jak bede miec zapal to wyodkurzam mieszkanie - a jesli chodzi o okna to nie ukrywam licze na męza ( jutro ma wolne he he ) Aniu to pocieszylas mnie ze nie tylko ja mam takie suchoty ;) A jak z ta obraczka , zarzywasz leki ?? pomagaja Ci co nieco ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------37---- ---27---06.04.08---79,6--92,4kg+13kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------36----- -- 32---11.04.08---47--58kg +11kg >>>C Kiwi79-------Kasia-------------28-----------35------- 44--- 23.04.08---54--62kg +8kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------34----- ---47---26.04.08---57--64 +9,5kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------31------- 70---19.05.08---46-- 55.kg +9.kg >>> S No to dziewczzynki pouzupelniajcie sie o wage... Asiu co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU---to super cena z tego co wiem to JELP jest chyba jednym z lepszych proszkow wiec smialo mozesz kupic. ja kupilam proszek DZIDZIUS no i ladnie pierze ale zobaczymy jak sie zachowa w kontakcie ze skora malutkiej?? w kazdym badz razie za 6kg tego DZIDZIUSIA zaplacilabys 48zl... a co do okien to jasne zagon meza a co:P nich sie bierze!!!! Ja w srode ide do lekarza to wtedy wpisze wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------37---- ---27---06.04.08---79,6--92,4kg+13kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------36----- -- 32---11.04.08---47--58kg +11kg >>>C Kiwi79-------Kasia-------------28-----------35------- 44--- 23.04.08---54--62,5kg +8,5kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------34----- ---47---26.04.08---57--64 +9,5kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------31------- 70---19.05.08---46-- 55.kg +9.kg >>> S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, już po lekarzu. Zaiwedziona jestem, bo mi nie powiedział z macania brzucha polożenia dziecka. Powiedział, że cały czas sie może jeszcze obkręcać i nie ma sensu mówić teraz i sie nastawiać. USG dopiero będzie robił w 38 tc, czyli za 4 tygodnie by wypadało. I żebym sie nie martwiła, bo jeszce się obkręci:p No mnie akurta chodzi o to, żeby miednicowo było, ale o tym to mu nie mówiłam:p:p:p O wagę nie zapytałam. Dostałam skierowanie na morfo, mocz i Alat. Wizyta następna za 2 tyg. we wtorek, od razu po świętach. Dzis nawet na fotelu nie badał:( A przy okazji zapomniałam od niego z gabinetu książeczki ciąży i musieliśmy później jeszce raz jechac. Dobrze, że skumałam w porę. MINIU, my używamy Jelpa Soft do koloru. Jest dobry. Płacilam w piątek w Carrefourze 26 zł za 2.4kg., ale były też te o których piszesz, 5 kg. Nie mam jeszce kosmetykow dla Leny, zwłaszcza kremu na odparzenia. Polecacie jakiś konkretny? Słyszlam dużo dobrego o Linomagu, moze ten? Żel do mycia to chyba będę Rossmana używać, tego którym Olę myję. Jest dobry, nie zawiera konserwantówi tani. Butla 500ml kosztuje 9 zł. Dziewczyny miałyby na współę, a ja nie miałabym dodatkowej butelki w łazience. Tylko oliwka. Może też Nivea? PINIU, ja chyab przez allero pas kupie. Po porodzie nie bedzie na to czasu u nas.Muszę czegos poszukać, będę sie Was radzić. ANIU, jak zakupy? Kupiłaś coś dla małego i męża? ASIU, co u Ciebie? Jak remont? gonisz męża? Dziś przyszedł laktator. Wygląda fajnie. eraz muszę nauczyć sie go obsługiwać. Jak za 23 zł to mi sie podOBA.. Taki zwykły, bez zbędnych bajerów. Dalej nie mam rożka:( Nie mogę się zdecydować na kolor. Dobra, zmykam. Jutro do pracy musze iść ze zwonlneiem i moze z Gunią zahaczymy do sklepow poszukać dla niej kurtki wiosennej i butów. Dzis dzieci na placu zabaw były rozletnione. Pa, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja znowu z rana . Wieczorami padam jak strucel za to budze sie w nocy i do rana juz tylko tak drzemie . A wcale nie jest mi niewygodnie - wiec nie wiem o co chodzi - czyżbym sie juz przyzwyczajala do nocnego czuwania ?? :D To jak mowicie ze proszek dobry to chyba sie na niego zdecyduje bo sie oplaca - a pogadam jeszcze z siostra moze kupimy sobie wspólnie bo 5 kg to chyba na rok mi starczy :) Kiwi a ten zel rossmannowski mozna stosowac od pierwszych dni dziecka?? Ja narazie kupie wszystko nivea a potem bede wprowadzac inne produkty - zeby zobaczyc na ktore w razie czego jest uczulone ... Ja rozki własnie zamowilam - zwykle bawełniane z wkladem kokosowym - znalazlam takie na allegro za 19 zł - nie wiem czy wogole mi sie przydadza bo z tego co mowia w maju mają byc upały - wiec nie bede dziecka w taki kokon zawijac ;) Kiwi a mowił Ci lekarz cos odnosnie tej wagi?? ze tylko kilogram ?? a tak swoja drogą to czemu Cie nie badal na fotelu ?? kurcze rozumiem ze nie zrobil USG ale zbadac Cie powinien - ocenic szyjke itd grrryy - kiedy nastepna wizyta ?? Pinia a Ty teraz co ile chodzisz do lekarza ?? Ty juz masz chyba umówione wizyty do konca ciązy ?? A ja dzis dalszy ciąg sprzatania a potem szkólka rodzenia :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... wczoraj do was posta pisalam ale w miedzy czasie sie z mezem poklucilam i juz nie skonczylam... nie wiem co sie ze mna dzieje... troche sie zaczynam bac... czuje sie strasznie psychicznie... nigdy tak nie mialam a przynajmniej nie tak dlugo... boje sie ze ta ciaze okupie jakas depresja czy czyms... dosyc mam wszystkiego... a najbardziej meza i tego jego remontu... nic nie robi nawet jak jest w domu a jak mu tlumacze ze nie ma czasu bo ja juz w niedziele bede miala krazek zdejmowany i w zasadzie to juz tego dnia powinno byc przygotowane wszystko do przyjecia dziecka (wiecie wszystko wysprzatane i porozstawiane lozeczko np.) to jak grochem o sciane... wcale do niego nie dociera a ja sie wkurwiam... nie wiem kiedy ja posprzatam... przeciez jak mi zdejma krazek to juz moge urodzic... nie wiem ciezko mi strasznie i nie wiem co robic... a tak poza tym to tyje na potege a wlasciwie nie tyje tylko puchne... kostek u nog nie posiadam na dzien dzisiejszy... dobrze ze obraczke juz dawno zdjelam to teraz przynajmniej nie mam z tym problemu bo bym napewno nie zdjela bo moje palce podwoily swoja objetosc... ide dzis na zakupy moze chociaz to mi troche humor poprawi choc watpie... co do kosmetykow to ja wlasnie dzis bede kupowac... ja do pupy kupie alantan bo przy marcinie sprawdzil mi sie rewelacyjnie a jakby sie jednak ta pupa odparzyla to kupie jeszcze tormentiol (cos jak sudokrem tylko taniej) a oliwke kupilam bambino bo mnie sie wydaje taka najmniej pachnaca... poza tym musze sobie jakies staniki kupic, ze 2 koszule chusteczki do pupy i kilka innych rzeczy... chyba nawet juz pieluchy kupie... postaram sie jeszcze pozniej zajrzec ale nie wiem w jakim bede nastroju... a co do wagi to u mnie jest juz 95,5 kg... tyje strasznie... chyba przytyje wiecej niz w pierwszej ciazy a nie zanosi sie na to zeby lila jakas wyjatkowo duza miala byc... no to pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja też jestem wściekła na mojego lekarza,bo na fotelu badał mnie bardzo dawno temu,przecież to chyba nie w moim interesie jest ,zeby mu o tym przypominać(chociaż sama nie wiem)nie wiem tez co z moją szyjką ??ehh Zobaczymy teraz jak będzie wyglądała wizyta ,bo znowu idę w piatek,potem ma tydzień urlopu,i jak wróci to chyba już co tydzień będę do NIego chodziła,tak cos mówił. KIWI-no własnie Twój lekarz mówi,ze jeszcze może sie Lenka obrócić ,a mój ,ze raczej juz sie nie obróci(mało miejsca itp) Też sie zastanawiam czy zrobi mi usg jeszcze ,nie no -na pewno mi zrobi ,żeby sprawdzic ułożenie dziecka. Swoją drogą jak się nie obróci w tym 38 tg.a wtedy juz jest ciąza donoszona ,to zapytam sie Go czy mogę mieć wcześniej to cc ,a nie czekać do 40 tc.Nie wiem jak to wygląda z medycznego punktu widzenia w piatek sie Go wypytam. ASIU-ja też chodzę poddenerwowana ,dużo rzeczy mnie drażni ,denerwuje.Cały czas myślę o porodzie jest to teraz temat nr 1.Wiem,ze to teraz priorytet,ale ja nie potrafię się odstresować ,chociaż przez chwilę myśleć o czyms innym.Nie dołować się. Chyba popadam w jakąś paranoję. Poza tym jestem płaczliwa ,krzyczę o byle co czasami,cieszę się,ze chociaż mąż jest wyrozumiały i znosi dzielnie te moje wahania nastrojów. Nie martw się tym remontem,na pewno zdążysz wszystko posprzątać i przygotować na przyjście córeczki. Idz na zakupy to Cię odstresuje:) Mnie czasami denerwuje u mnie ta niemoc,chciałabym posprzątać,coś zrobić,ale od razu muszę odpocząć ,bo tak sie szybko męczę. Moje nogi to też dwa serdelki,na te obrzeki i zdjecie dostałam lek o nazwie DIHYDRALAZINUM,ale z tego co czytam to on jest na obnizenie cisnienia(lekarza uprzedzał mnie o tym,ze moze mi ono spaść)ale ja mam ciśnienie w porządku, i nie wiem teraz co mam zrobic czy wziąć ten lek czy nie??juz mam dosyć leków w tej ciązy,boje sie o Maleństwo,jak nie uda mi się jej zdjąc,to chyba zdecyduję sie na przecięcie:(:( My wczoraj bylismy na zakupach, mąż na urodziny kupił sobie jeansy,swoja drogą nie wiedziałam,ze tak przytyło mu się:) Sobie kupiłam doniczkę,ale taką zwykła. Maleńkiemu nic:(w sumie to nic już nie kupuję oprócz kosmetyków,ubranka będę kupować na bieżąco juz, Jej ,ale sie rozpiasałam hheeh. MINIU-Twoja pora wstawania to dla mnie srodek nocy:P PINIU-nadal sprzątasz??ja zamierzam to robic jutro,dzisiaj ugotowałam obiad na 2 dni takze pd razu jak wstane biore sie za sprzątanko. Narazie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamusie!!! Ja na nogach od 7.00 rano umylam juz okna i zostalo mi tylko posprzatanie lazienki i ogolnie miszkanko ogarnac i dekoracje switaeczne i bedzie WIELKANOC:) Dzisiaj poprasowalam pierwsza partie dla malenkiej tzn posciel, pieluchy, przescieradelka i tak beciki przejechalam zelazkiem zeby nie byly takie wymiete... Jutro kolejna tura juz sie suszy jej dwie suszarki jedna w pokoju rozkladana a druga w lazience chyba oszaleje bo ja nie nawidze prasowac chociaz ze takie ciuszki dla dzieciaczka sie fajnie prasuje:)... Nie powiem ze ma jeszcze prania conajmniej na kolejne dwie suszarki ehhh ale tego nakupowalam jak glupia nie wiem zy to wszytko zaloze, w kazdym razie cos mi sie wydaje ze jeszcze ze 3 dni bede walczyla ale bede miala juz wszytko porobione... Dzisiaj nawet posprzatalam w swojej szafie i szafie mezulka wiec naprawde sie wzielam za wiosenne porzadki:P MINIU---ja chodze teraz do lekarza co dwa tygonie i masz racje juz mam ustalone do konca ciazy tzn jutro ide i pozniej 30 marca i moja Ginka powiedziala ze juz chyba nie zdaze do niej przyjsc bo jest raczej pewna ze urodze wczesniej ale w kazdym badz razie wyznaczyla mi wizyte jeszcze na 7 kwietnia tak w razie czego... KIWI---ja upatrzylam sobie laktator taki elektryczny firmy TUFI czytalam o nim recenzje ma bardzo dobre i bardzo Go polecaja kosztuje 120zl ale w niedziele jak bylam u tej mojej kolezanki co ma 6 miesieczna corcie to mi dala swoj taki zwykly reczny i narazie nie bede kupowac bo moze nie bede mogla karmic to po co 120zl w bloto wyrzucac a jak sie okaze ze mam w piersiach mleczarnie to maz mi kupi juz bylam z nim w tym sklepie Pani pokaza mu jaki to i jak cos to juz wie jaki i kupi. dziewczynki ja wczoraj spakowalam sobie torbe do szpitala tzn jeszcze pare rzeczy bede musiala dopakowac no ale w kazdym badz razie torba juz czeka jezeli chcecie to wam napisze co spakowalam moze Wam sie przyda a moze jeszcze Wy mi cos dopowiecie.... Nie no powiem Wam ze jestem z siebie dumna ze tak sie zabralam za to wszytko bo zobaczcie mi zostalo 30 dni wiec miesiac do terminu ale roznie moze byc nie??? a tak mi sie jakos nie chcialo prac tych ubranek:( nie wiem czemu przeciez ja lubie takie rzeczy a nie moglam sie zebrac ale teraz jak sie tak susza to juz nie moge sie doczekac az wszystkow yprasuje i poukladam:) Oki nie przynudzam Wam to buzka lece mam bardzo ochote na Herbatke:P pozniej zajrze papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU---biduleczko ale jajka z ta twoja obraczka co?? ehhh no szkoda by bylo przeciac wkoncu to obraczka no ale co zrobic:( jak nie chce zejsc...powiem ci ze teraz sie ciesze ze za wczasu zdjelam chociaz ze mi palce tak nie popuchly ostatnio nawet przymierzylam swoja i bez problemu djelam ale wole nie ryzykowac.... wiesz co wcale Ci sie nie dziwie ze nie chcesz brac tych lekow pamietasz jak pisalam ze moja ginka przepisala mi ten cordafen a ja wyczytalam w ulotce ze on wlasnie obniza cisnienie a ja mam niskie i ze pisze ze w przypadku ciazy mozna brac tylko po konsultacji z lekarzem i tak sie wystraszylam ze go nie wzielam ale przynajmniej nieduzy wydatek bo chyba 4 zl kosztowal...moja ginka przepisala mi go na ten twardy brzuch ale co tam biore nos-pe 3 razy dziennie i jakos daje rade...jutro ide do ginki ciekawe co powie mam nadzieje ze sie nie bedzie przy tym cordafenie upierac i tak go nie wezme nie chce malutkiej tak truc a pozatym jutro zaczynam 37 tydzien wiec jak cos to za tydzien moge rodzic:) kurcze widze ze pranko mi wyschlo chyba sie wezme za prasowanie kolejnej partii ale najpierw ide zrobic sobie relaksacyjna kapiel moze mnie bardziej zmobilizuje... a jak nie to jutro a co tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jeszcze jedno macie zamiar kupic mleko mimo tego ze chcecie karmic piersia?? KIWI to pytanko do ciebie bo juz jestes w tym obeznana jakie mleko najlepiej kupic?? ja slyszalam ze to NAN od Nestle jest dobre tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach,dziewczyny, jestem spanikowana. Czop mi odchodzi, a to dopiero 35tc. Nue wiem, czy tak moze być. W poprzedniej ciąży odszedł kilka dni przed porodem. Nie byl podbarwiony krwią, tylko taki żółto-brązowy, ale na pewno czop. Kurde:( Jutro chyba zadzwonię do lekarza. Tak bmy chciała donosić jeszce 3 tyg. ciążę. Ciesze isę, że udało i sie chociaż dzis kupic dla Guni kurtke wiosenna i buty. Jutro jadę do pracy ze zwonlieniem i zrobić wyniki, to po drodze jeszcze moze uda mi sie zahaczyć do fryzjera obciać włosy. Jakoś sie nagle mało czasu zrobiło... PINIU, Olka pila mleko Bebiko i była zadowolna. ale ona jest ogólnie fanką wszelkich mlecznych rzeczy. Nie miała nigdy żadnych uczuleń. Teraz też zdecyduję sie na Bebiko. Jest stosunkowo tanei i łatwo dostepne. A co do laktatora, to pewnie, że weź od koleżanki. Może w ogóle nie będzie Ci potrzebny:) ASIU, ja mam z meżem to samo. Ja sie tlyko denerwuję, a on mi juz. 2 miesiąc załatwia kolegę do zrobienia wieszaków w łazience. Trzeba wiercić w kafelkach, a maż nie umie aż tak. ANIU, gdzieś czytałam, że mężowie mogą tyć jak żopna w ciąży. Mojkemu to nei grozi, bo chudy zawsze jak patyk, mimo że je dużo. CC na pewno Ci zrobia po wcześniejzym usg. A kiedy? Pewnie powiedza po tym usg, ocenią wielkosć dziecka i dojrzałość łożysa, szyjkę. Ale myslę, że nie później niż w 40tc, raczej szybciej. MINIU, na tym żelu rossmanowskim nie jest napisane, od jakiego wieku można używac Ale jest napisane, że nie ma barwników i konserwantów, i ogolnie ma mało chemii, wiecm yslę, że dla noworodka będzie dobry. Nic lekarz mi odnośnie wagi nie mówił. W ogóle mam wrażenie, że podczas pierwszej ciąży bardziej sie przykładał do roboty. A wizytę mam na 25.03. od razu [o świetach. U mnie okna już pomyte. Dla Leny mam prawie wszystko. Czekam jeszcve na ten sweterek. I rożka nie mam. Martwię sie tym czopem. Co o tym myslicie? Uciekam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi ja slyszalam ze moze odejsc nawet 2 tygodnie przed terminem ale roznie to moze byc... martwie sie o ciebie bo chyba jednak nie uda ci sie ponosic malej jeszcze te 3 tygodnie... koniecznie zadzwon do lekarza bo z ta twoja szyjka to wszystko sie moze zdazyc a tak to moze cie jeszcze zdaza do szpitala wziac na podtrzymanie... no i daj znac co i jak koniecznie... kurde spac nie moge ostatnio... sypiam po 6-7 godzin i sie budze... co u mnie jest naprawde bardzo malo bo ja potrafie spac 12-14 godzin i to wcale nie jest dla mnie za duzo tylko taka norma... a wogole to u mnie w rodzinie wszyscy takie spiochy jak ja i wlasnie jak ja siedze teraz przy kompie to jeszcze caly dom spi bo u nas to srodek nocy... spuchlam juz tak ze chyba niedlugo pekne... dobrze ze ide jutro do lekarza to moze cos mi na to poradzi bo az mnie skora na lydkach ciagnie... no i co jak mam teraz robic jak jeszcze wszyscy spia??? nic to ide sobie znalezc jakies tworcze zajecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi hehe przed terminem widac ze jeszcze spie... chodzilo mi oczywiscie przed porodem ten czop moze odejsc... ja tam nie wiem bo mi nie odszedl... chyba go wcale nie mialam... a pinia ja nie kupuje mleka chocby dlatego ze marcin od urodzenia mial skaze bialkowa i nawet jak jeszcze piersia karmilam to musialam byc na scislej diecie a jak przeszlam na mleko to od razu takie dla alergikow na recepte co jest... i nie wiem co bedzie teraz bo jesli lila bedzie tez miala alergie to na co mi takie zwykle mleko...a poza tym teraz mleko jest w kazdym spozywczym tak na dobra sprawe i jak cos to sklep mam pod nosem i jak mi bedzie potrzeba to poprostu pojde i kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------37---- ---27---06.04.08---79,6--95,4kg+16kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------36----- -- 32---11.04.08---47--58kg +11kg >>>C Kiwi79-------Kasia-------------28-----------35------- 44--- 23.04.08---54--62kg +8kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------34----- ---47---26.04.08---57--64 +9,5kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------31------- 70---19.05.08---46-- 55.kg +9.kg >>> S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z ranca!!! No ale widze ze ja nie tak rano asia jest lepsza:) Ale powiem ci Asiu ze ja tez nie moge spac:( budze sie tak ok 7.00 no ale staram sie tak do 7.30 dolezec czasem udaje sie zasnac no ale nie czesto:( KIWI---nie strasz lec do lekarza koniecznie moze cos zaradzi daj znac co i jak!!!! Ja dzisiaj mam wizyte u lekarza ciekawe co mi powie, pewnie da sierowanie na badanie krwi i moczu i chyba na KTG bo disiaj juz zaczyna mi sie 37 tydzien ja cie ale to zlecialo SZOK dziewczynki za miesiac juz bede mies swoja dzidzie... ale z tego co widze Kiwi moze byc pierwsza...no i Asia po drodze...ale mam prasowania WOW no nic nie bede sie zastanawiac tylko biore sie do roboty... Tez chce isc z wlosami cos zrobic hmmm mamcia pokazala mi super fryzure w gazecie i teraz tak sie zastanawiam co zrobic?? pokaze Pawciowi ta fryzure co on na to i jak cos to pojde w poniedzialek sie obciac... Ale mi rece popuchly jej czuje jakbym maiala zamiast palcy parwowki:P no nic ale chyba teraz juz tak bedzie nie??? Oki lece do prasowania mam czas do 11.00 bo potem kapiel i o 13.00 lekarz to pozniej zajrze papateczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×