Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Hej:) Przyłączam sie do depresyjnych przyszłych i obecnych mamusiek. U mnie totalne lenistwo do wszystkiego,brak energii,pozytywnej energii.:( Moze do przesilenie wiosenne tak na mnie tez działa ,no normalnie nie do życia jestem . KIWI-no w końcu masz to krzesełko:) Pozostałe rzeczy tez bardzo ładne. Sama mam zamiar kupić sobie jakis obraz do kuchni ,bo mam pustą ścianę . ASIU-głowa do góry!!!wcale nam nie nie przeszkadzasz złym humorem. MINIU-dzisiaj ja mam zamiar ugotować żurek i tez zrobię pełny gar,zeby było na 2 dni:D Poza tym to mąz wczoraj składał komodę i dzisiaj ma ja skończyc. Powoli zaczynam urzadzac do konca pokoik Mikołajka .tez musze jakies obrazki na sciane kupic,zeby było kolorowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki, to rzeczywiście depresyjnie sie zrobiło. a myślałam, że tylko ja sie tak boję, czy dzidzia zdrowa. O porodzie nie wspominając:( Dziś byłam z mamą na zakpach. Mam już materac (gryka-kokos), przewijak, niebieski ręczniczek z kapturkiem. Były też ładne kocyki, ale nie mogła,m się zdecydowac na kolor i jutr chyba znów tam pójdę i wezmę różowy. Oglądałyśmy też wózek Graco. Bardzo fajny, weźmiemy go. W Pepco nakupiłam też kilka body po 6 zl sztuka:) Nie mamdalej rożka i laktatora,chyba kupię na allegro. Krzesłko już skręcone, fajne jest. Dziewczynki, na depresyjne humory polecam zakupy. To pomaga:D Buziaki, do jutra! I nie zamartwiać się!!!! MINIU, ja też mam głupie sny, że dziecko m isie chore rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej bylam dzis u gina - wszystko ok. Szyjka krotka ale bez anomali , tetno elagancko , i powiedziala mi ze brzusio mam w sam raz :) Jutro tez ide do gina tylko prywatnie juz - Niedlugo bede musiała zrezygnowac z panstwowej ginki Jeszcze chyba tylko raz ,za trzy tygodnie do niej pojde(moze sie na jakies badania zalapie) a potem juz tylko prywatnie ... Dzis ma przyjechac moj wozek :)zobaczymy co tez tesciowa kupiła :) a wczoraj od siostry dostałam takie sliczne trzy bodziaki i koszulke w trupie czachy ;) dla malego zbója - Strasznie mi sie podoba . Jak bede miec juz wszystko to porobie zdjecia i wam wysle :) Aniu jak z tą obraczka?? dałas rade ?? Kiwi zasylaj zdjecia zdobyczy - ja tez juz pomalu musze sie przymiezac do zakupów (po 10 ;) ) Musze zrobic liste czego mi jeszcze brakuje... A ogladnijcie sobie koniecznie ... http://www.youtube.com/watch?v=qYdI7HH9PW0 Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... wiecie moja depresja jest spowodowana raczej tym remontem, bo juz jestem umeczona jak diabli nim... na razie na zakupy sie wybrac nie moge bo mi maz niedlugo karte zabierze do banku jak tak dalej bede zakupowac... z torbami go puszcze.... mini a ja wlasnie bede zmieniac z prywatnej ginki na panstwowa... do prywatnej jeszcze ide tylko na zdjecie krazka ale to tez panstwowo bo to w szpitalu bedzie mi robic a tak to dostalam skierowanie do przychodni patologii ciazy przy szpitalu w ktorym bede rodzic i do tamtej ginki bede chodzic nawet co pare dni wiec po co jeszcze prywatnie... tym bardziej ze moja prywatna lekarka sie ucieszyla na jaka lekarke w tej przychodni trafilam bo podobno jest bardzo dobra (a poza tym taka smieszna babka z niej)... bylam juz tam w piatek i bede szla jutro bo bede miala usg i ktg... a mniej wiecej po zdjeciu krazka to juz bede musiala chodzic 2-3 razy w tygodniu... fajne jest to ze teraz tak raz na tydzien bede miala usg... wprawdzie juz nie trojwymiarowe ale zawsze... ide sie depresowac dalej... maz wlasnie sciany naciaga w przedpokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa mam kupe nowych rzeczy ale zdjecia niestety dopiero po remoncie bede mogla wam wyslac bo teraz to nawet nie mam jak ich sfotografowac... mam nadzieje ze bedzie to jeszcze przed porodem... bo wkoncu sie do nexta wybralam... mowie wam jakie tam sa piekne rzeczy... mowie tego mojego meza naprawde z torbami puszcze.... a mala to juz chyba na caly pierwszy rok zycia obkupilam w ubranka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie i brzuszki! ja tylko na chwilke. wyczailismy z mezem ze jest tutaj internet ale tylko na chwile weszlismy wiec tylko wam napisze ze u mnie jest wszytko oki. czuje sie dobrze las swietnie mi robi spie do 10.00 WOW i wypoczywam za wszytkie czasy:) Dziewczynki co to za depresje?? nie podoba mi sie to!!!! A tak wogole to dzisiaj bylam w Leczycy i weszlam do sklepu dzieciecego i zobaczylam ten wozek co mialam go kupic i totalna poracha dobrze ze zobaczylam taki niski strasznie. musismy z mezem innego szukac. Oki zmykam tylko chcialam napisac ze u mnie wszytko dobrze. ANIU---powodzenia w zdejmowaniu obraczki ja niestety oprocz oliwki nie znam innego sposobu:( oby ci sie udalo trzymam kciuki!!!! to buziaczki kochane aha MINI---slijzdjecia wozeczka:) KIWI---wanienka super a nie mowilam:) to papateczki i buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, ale jestem padnięta. Złaziłysmy sie dziś z Dzidzią porządnie. ale kupiłam przynajmniej kocyk (różowy z króliczki). Jest bardzo mieciutki i fajny, bo pośredniej grubości: ani gruby ani cienki. Jutro go sfotografuję w świetle dziennym. Do tego w lumpku kupiłam śliczne welurowe spodenki dresowe Nexta za całe 6 zł. Jak nowe. rozmiar trochę dużawy, bo 86, ale poczekają. Wzcoraj na allegro jeszce zaszalałam: http://www.allegro.pl/item318234546_reczny_laktator_babyono_rewelacja.html I karuzelkę do tego: http://www.allegro.pl/item318026938_karuzela_fisher_price_pilot_projektor_wys_12h_.html Mąż powiedział, że to chyba elektrownia, a nie karuzela, bo tyle baterii potrzebuje, ale co tam. wolę to niż nakręcanie co 3 minuty. ASIU, pocieszę Cię, że mój maż też juz na mojue zakupy patrzeć nie może, ale sie nie angazuje zbytnio, bo się na tym nie zna jak mówi. Kupuję więc, co chcę, ale bez przesadyzmu. Tylko NIEZBĘDNE (;)) rzeczy. Zdjęcia wczorajszych łupów rzucę Wam za chwilę na maila. MINIU, a czemu chcesz pod koniec ciąży prywatnei chodzić? Super, że z szyjką wszystko w porządku, to bardzo ważne. Na kiedy masz termin z ostatniego usg? Jak wózek???? PINIU, to wypoczywaj sobie. W koncu to ostatnie wolne chwile w najblizszym czasie:p Wracaj do nas szybko. ANIU, co u Ciebie???? Nie było Cię dziś jeszcze.Jak obrączka? ASIU, nie martw się remontem. Na pewno juz bliżej do końca niż dalej. A dla super efektu warto się trochę przemęczyć. Czekamy na zdjęcia mieszkanka, ciuszków, brzuszka... Dostałam wyrównanie do pensji. Myslałam, że dostanę 100% mojej obecnej pensji, a tu dupa. Okazało się, ze liczona jest średnia brutto z 12 miesięcy i dostaję o 200 zł mniej niz mam aktualnie na umowei, bo dopiero w styczniu dostałam podwyżkę. Księgowa mówiła, że w takiej wysokości będę też dostawac macierzyński. Uciekam, córka wzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, ten filmik z zawiązywaniem chusty świetny. Ja bym w życiu tego nie zawiązała. I taka dzidzia słodziutka. I tatuś fajniutki....:p Aha, materaca juz nie fotogrsfowałam, bo z wygladu nic ciekawego: biały. Podobno najpierw dziecko ma spać po stronie z kokosem, a potem jak zacznie wstawać, będzie spać na gryce, Tak mi przynajmniej w sklepie mówili. Mąż tylko kręcił nosem na cenę, ale powiedziałam, żeto najlepsze jakie moga być, a on dla córki zawsze najlepsze rzeczy chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia poszły. Razem powinno być 6 zdjęć, po 3 w każdym mailu. ANIU, w którym miejscu odczuwasz ruchy małego? Wysoko, nisko??? Bo ja zaczynam sie obawiać, czy mi się Lena nie przekręciła do dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK______IMIE__________WIEK______TC___KONIEC(DNI)data__ _WA GA ############################################################ asia-k--------Asia--------------23----------37---- ---31---06.04.08---79,6--92,4kg+13kg >>> C Pinia----------Paulinka--------24-----------36----- -- 36---11.04.08---47--58kg +11kg >>>C Kiwi79-------Kasia-------------28-----------34------- 48--- 23.04.08---54--62kg +8kg >>> C AnnaM--------Ania-------------27-----------33----- ---51---26.04.08---57--64 +9,5kg >>> S mini55--------Agnieszka------26-----------30------- 74---19.05.08---46-- 55.kg +9.kg >>> S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asiu wierz mi lub nie ale coraz lepiej Cie rozumiem.. Moj maz nie bardzo sie kwapi do robienia tego remontu . Ma plan zrobic wszystko w czasie urlopu - ale coraz bardziej oddala mu sie ten urlop- i zaczynam miec schize ze nie zdarzy ze wszystkim A jak wiadomo zawsze moze wypasc cos nieprzewidzainego :( Dlatego wkurzam sie na niego ze jak ma wolny dzien to nic a nic w tym kierunku nie robi ... Pinia super ze u Ciebie ok i zes sie odezwala :) Wypoczywaj ciesz sie przyroda i męzem :D I jaki macie teraz plan na wozek ?? Kiwi zakupy widze udane :)Sliczny przewijak - ja cały czas zastanawiam sie wlasnie czy taki nałozeczkowy kupic czy moze kupic w ikei taki drewniany stelarz http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20045205 (jak myslicie??) I bodziaki super kupiłas no to masz juz zapas tych malutkich ... Kiwi to myslisz ze powinnam raczej zrezygnowac z ginki prywatnej?? Prywatna pracoje w moim szpitalu i dlatego tez do niej chodze . Sama nie wiem co sadzic?? Jak to wyglada pod koniec ciązy ?? Doradz cos dobra kobieto... A dzis w koncu dotarl do nas wozek :D Super jest - z wygladu bardzo mi sie podoba - przypomina mi Graco (zzreszta zobaczycie same) Duzy plus za to ze jest leciutki i w zasadzie jednym ruchem mozna go zlozyc , Chodzi leciutko (jak narazie sprawdzilismy tylko na naszych panelach) i ma nosidełko :) Minus to nie przekładana raczka :( i małe kólka plastikowe - zobaczymy jak sie sprawdza w terenie . Puki co w domu sprawdzaja sie rewelacyjnie . Dostalismy tez nosidelko takie na brzuszek (niby pisze na nim ze 0+ ale chyba dopiero od 4 miesieca mozna dziecko nosic pionowo?? ) i sliczne skarpety , trzy białe gładkie bodziaki , pajacyk i sliniaczki ... I duzzzzzzzzzzo wałówy (wlasnie zeżarłam pysznego tunczyka z puszki mniam) A od mojej mamy dostalismy wczoraj takie fajne siedzonko dla dziecka z pozytywka i wibracjami - super sprawa - zaraz wam powysylam zdjecia :) piszcie co sadzicie .... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Wczoraj mnie nie było,bo miałam dzień wyjazdowy ,wieczorkiem przyszedł elektryk musiał nam cała instalację poprawiać,bo tamtem od ekipy remontowej co nam remont robiła,to szkoda gadać. My narazie jednak nie będziemy malować pokoiku Mikołajka,nie ma jednak sensu ,bo w lipcu ocieplamy dom i na pewno tez sie zakurzy ,więc potem pomalujemy.Zresztą i tak by pewnie moj pomysł nie przeszedł,bo ostatnie malowanie było w pazdzierniku. Dziewczynki wszystkie rzeczy bardzo ładne:):) Co mi własnie przypomina KIWI,ze ja tez nie mam jeszcze przewijaka i muszę sobie taki nakładany kupić na łożeczko. Napisz mi proszę on jest taki lekki z gabki,bo tez takie widziałam czy taki hmm cięzki-nie wiem jak to nazwać. Kładzie sie go po prostu na łożeczko czy jakos mocuje?? MINIU-wózek i ten leżaczek bardzo ładne:) No i ta bluzka z trupią czaszką-fajowa:)no i kotek:):)też sie wkręcił. KIWI no własnie co do ruchów,ja też ostatnio mam wrażenie,ze Małeństwo mi się obróciło,nie wiem może sobie tylko tak wmawiam ,bo chciałabym rodzić sn. Co do ruchów to ja je czuje wysoko hmm pod prawym cyckiem:) Czasami Maleństwo coś wypnie,ale nie umiemy z moim Sz. ustalic co to jest:(czy stópka czy rączka. Jutro idę do lekarza myślę,ze w końcu mnie zbada i dowiem się co z tą moją szyjką dalej jest. Ogólnie czuje się dobrze,poza tym ,ze mam lenia naprawdę ogromnego,zrobię malutką rzecz i już musze odpocząć,bo tak się szybko męczę. Twardnieje mi tez brzuszek,ale to juz norma ehh. Patrzę na tabelkę i widzę ,ze ASIA juz zacznie 38 tydzieć za niedługo więć będzie miała ciążę donoszoną:) Idę zrobic chyba naleśniki,bo juz nie mam pomysłow na obiad.Dobrze,ze chociaż w weekendy nie musze gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniu kotek superasny... uwielbiam koty... jakby mogla to bym sobie do domu sprowadzila cale stadko... na razie mam tylko jednego ale juz mam w planach zakup drugiego jak mala troche podrosnie... nawet juz wiem jakiego chce... to bedzie syberyjczyk bo to jest kot dla alergikow... nie ma siersci tylko wlosy i nie uczula... co do remontu to jakbym wiedziala jak to bedzie szlo to bym sobie odpuscila i poczekala z rok i np. w nastepne wakacje zrobila ale trudno jakos przecierpie... dzis usg mialam... mala wazy 2,5 kg juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja mam taki przewijak na lozeczko nakladany (cos takiego jak kiwi tylko wzor inny) i on jest taki ciezki... tzn. on jest z gabki ale w plecach ma taka plyte zeby byl sztywny i jego sie przykreca do lozeczka... podobno jak sie ruchy czuje wysoko to znaczy ze dzidzia lezy glowa w dol... ja tam nie wiem moja lezy glowa w dol caly czas a kopie mnie po calym brzuchu (czasem nawet tylek potrafi mi skopac :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laleczki:0 I znowu wpadlam zeby Wam cos napisac... tak wogole to troche zla jestem bo maz musial dzisiaj jechac prawie 300km po jakiegos chlopaka bo uciekl z jednostki i chyba dopiero o 22.00 wroci i ja samitka zaostalam:( :( dlatego postanowilam na neta skoczyc przynajmniej poczytam co u Was:) MINIU---super rzeczy ten taki jakiby bujaczek czy siedzisko poprostu rewelka wozek tez super faktycznie taki jak Graco bardzo ladne rzeczy!!!! KIWI---sliczne ubranka i corcia fajna pozycje przybrala:) ANIU---jezeli chodzi o ruchy to ja na 100% wiem ze Natalaka jest obrocona i wlasnie czuje non stop uderzenia po cyckiem:) wiec moze twoj maluszek tez sie obrocil a czujesz taki lekki ucisk na pecherz jak chodzisz?? bo ja tak czuje glowke jak ide.... Ah dziewczynki fajnie tutaj bo nie musze nic robic i wypoczywam sobie no ale powiem wam ze nie ma jak w domku chcialabym juz wrocic bo wiadomo wszedzie dobrze ale w domku najlepiej:) ale jeszcze dwa dni bo jednak w sobote wracam.... maz ma mi zorganizowac cos na dzien kobiet i powiedzial ze to bedzie w lodzi wiec prosto do domu wrocimy wiec jeszcze te dwa dni wytrzymam:) a tak wogole jutrop moj pawciu ma wolne i bedziemy chyba robic mega poszukiwania wozka.... Oki zmykam trzymajcie sie moja Kochane Mamuski do nastepnego razu papateczki:* ps. aniu---jak obraczka zdjelas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-dobrze,ze jest chociaż cos takiego jak internet hehehhe przynajmniej się nie nudzisz. NO ,no znająć pomysły twojego męza na pewno cos extra wyczaruje dla Ciebie:) Co do obrączki to gdzie tam:(wcale jej nie zciągnęłam . Najsmieszniejsze jest to,ze nogi o dziwo nie są jak narazie spuchniete i lewa ręka też nie,tylko ten cholerny palec.Za często nim ruszam próbując zdjąc ta obrączkę,dlatego postanowiłam dac mu \'\'odpocząc\'\'. Tak ,tak PINIU odczuwam taki ucisk na pęcherz,czasami jak leże na łożku i obracam sie na drugi bok,to wtedy to jest najbardziej odczuwalne i heheh czuję tak jakbym popuściła kropelke moczu samowolnie. Naleśniki zrobione,chociaz troche za \'\'suche \'\' mi wyszły ,nigdy nie umiem dać odpowiednich proporcji. Co u Was dziewczynki??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ASIU -własnie zastanawiałam się czy przewijaki są przykręcane dla bezbieczeństwa dziecka do łożeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrociłam od lekarza . Wymierzyła dzieciaka i powiedziala ze jak na ten tydzien to nawet duzy (ale nie bardzo) termin mam z USG juz na 15,05... Zalamala mnie tylko tym ze na 90% bede nacinana :( bo jestem mała i szczupła - ech a i dziwne to bo na kazdej z wag inaczej waze ... u mnie w domu 56 u ginki panstwowej 55 a u prywatnej 53,7 .. i ktorej tu wadze wierrzyc?? dostałam znowu szereg badan do zrobienia toksoplazmoze, sód, potas, magnez, ALAT, ASPAT, bilirubina i białko... Czy to wszystko jest takie konieczne?? Aniu dziciak dopiero koło 27 tyg przyjmuje pozycje do porodu - wczesniej moze sie obracac - tak czytałam - a skoro czujesz ruchy wysoko to pewnie to nozki :) Moj Borys narazie lezy głowka w dól (przynajmniej dzis na USG) ale tak to czuje go roznie raz u gory raz na dole i po bokach - jak taka mala osmiorniczke :) Asia kotki fajne zwierze - Ja lubie dachowce najbardziej - niestety one chyba najbardziej uczulaja - mam nadzieje ze Borys nie bedzie alergikiem ... A ten remont to sama najchetniej bym zrobiła - bo jua nie moge patrzec na tamten pokoj grryyy Pinia no to Ciekawe co ten Twój męzczyzna wymysli ?? Ja calkiem zapomniałam ze to juz dzien kobiet . Moze dostane gozdzika i rajstopy od męza he he .. Pisz co i jak z wozkiem . jak udały sie poszukiwania Miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, to ja nocną porą. Taki miałam dziś skopany dzień, że szkoda gadać. Cały dzień z domu nie wychodziłyśmy z Dzidzią, źle sie czułam, brzuch twardniał. To pewnie przez wczorajsze wycieczki. Już nie mogę tyle chodzić. dlaczego w poprzedniej ciąży nie miałam takich atrakcji i latałam jak głupia??? MINIU, to się teściowa spisała. Bardzo zgrabny wózeczek i śliczne ubranka. Kółka trochę małe, ale moze akurat będzie sie dobrze prowadził. Leżaczek boski, też zastanawiam sie nad zakupem leżaczka. Jeszcze tylko mąż nic nie wie:) Co do przewijaka to ja chyba jednak wolałabym taki na łóżeczko, mniej miejsca zajmuje i wydaje mi sie stabilniejszy, jeśli lezy na łóżeczku.Co do lekarki, to chodź koniecznie do tej, która pracuje w szpitalu w którym chcesz rodzić. Czyli, jesli dobrze zrozumiałam, do prywatnej:) Dużo tych badań dostałaś do zrobienia. Ja z tego miałam tylko toxo. Ale na pewno nie zaszkodzą. U mnie znowu waga w domu waży mniej niz ta u lekarza. Ale u lekarza to bez sensu ważenie: w kozakach i dżinsach, i do tego po obiedzie. PINIU, to Ci musiał mąż uciec na cały dzień. Ale na pewno w weekend sprawi Ci jakąś miłą niespodziankę. Chwal się koniecznie. ANIU, ten przewijak ma twarde plecy, a na wierzchu jest miękki i pokryty ceratką. Przeznaczony głównie na łóżeczko, ale mozna też gdziekolwiek indziej go umieścić. Ma w komplecie kołki, które trzeba przykręcić, zeby sie nie zsuwał z łóżeczka, ale jak to przytwierdzenie wygląda, to jeszcze nie wiem Mąż nie montował jeszcze. Z tymi ruchami to ja się właśnie niepokoję, bo coś też ruchy wysoko czuję i sie martwię. Jak Ty czujesz aż pod cyckiem, to pewnie się Mikołaj obrócił na główkę. A ja sama nie wiem. Niby pod cycikiem Lena nie kopie, ale tak jakoś wysoko, kiedyś bardziej dawała w pęcherz:( ASIU, duża Twoja Lila. Ale w końcu to już prawie termin:) Chyba sobie jeszcze powędruję po necie. Spałam w dzień i teraz mi się nie chce. A jutro sprzątanie. Jak mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cos spac nie moge :( I suszy mnie okrutnie ostatnio - Chyba bede puchnąc :D i potrzebuje duuuuuuuuuuzo wody ... Kiwi he he ja sie wlasnie zawsze nacinam - jak wychodze z domu to zbiegam po schodach jak łania , i energicznym krokiem rozpoczynam wedrowke - i po dwóch- trzech minutach juz wiezadla bola mnie okrutnie :( PORAZKA a z tym przewijakiem to pewnie kupie na łozko - choc mam jeszcze nieco miejsca i taki stelarz zmiescił by sie bez problemu, a do tego miałabym dodatkowa pólke na pieluchy czy kosmetyki - Musze to przemyslec ,i rozplanowac sobie jeszcze raz wszystko .. A ogladnelam jeszcze dokladnie ten wozek i kólka mimo iz sa plastikowe to powleczone miekka gumka .Ach cieszymy sie z męzem jak dzieci z nowego nabytku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jak tu u nas pusto:( Ja dzis miałam aktywny dzień. Spacer, zakupy, sprzątanie przedświateczne (część). Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Witam juz w sobotę :P Byłam dzisiaj u lekarza,mówiłam mu o tej obrączce powiedział,że muszę ją zdjąc.Przepisał mi jakies tabletki na te obrzęki,ponoć mają pomóc tylko,że obniżają ciśnienie niestety.Zobaczymy czy po nich uda mi się ją zdjąć,bo jak nie to niestety będzie trzeba ja rozciąć:( Poza tym miałam robione usg,wszystko w porządku,pomiary prawidłowe,ilośc wód płodowych także prawidłowa,łożysko na tylniej ścianie. Moje Malęństwo waży 2015gr.tylko niestety nie obróciło się :( no i czeka mnie ta cesarka niestety. Próbuję się przygotować psychicznie,nastawić,ale ja tak bardzo sie boję tego cięcia,tego jak szybko dojdę po niej :( Przeraża mnie to trochę:( Puściutko tu u Nas rzeczywiście,ja to mam takiego lenia,ze czasem nawet nie chce mi sie pisać. Też powoli biorę się za porządki świateczne.W przyszłym tyg.jak będę miała siłę to mam zamiar myć okna. To uciekam do łożczka.Papapa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU ja tez czasami wstaje tak wcześnie,razem z mężem bo On wstaje do pracy o 5,jem wtedy sniadanko pije herbatę i ponownie kładę sie spać,a wtedy to już przed 12 jak nic sie budzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja sie wczoraj tez wylazilam ze ho ho Aniu tak dla pocieszenia - to jedna dziewczyna mowila mi ze tez miała miec cesarke - juz była umowiona - i jak przyszła i zrobili jej USG to okazało sie ze dzieciak jest juz prawidłowo ułozony i moze rodzic naturalnie :) Pozatym sa tez cwiczonka ktore podobno zachecaja malenstwo do zmiany pozycji - takze jak Ci zalezy na naturalnym porodzie to spróbuj ... A ja rozmawialam z mezem na temat przewijaka i chyba wezmiemy ten z ikei - bo dodatkowo bedziemy miec miejsce na kosmetyki i pieluchy dla dzieciaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini a nie myslalas o komodzie z przewijakiem??? mysle ze bylaby bardziej funkcjonalna niz ten stojak bo bys miala wiecej miejsca na schowanie roznych rzeczy a sluzyla by ci nawet jakbys juz z przewijaka nie korzystala... wiesz z przewijaka sie tak bardzo dlugo nie korzysta... moze z rok a to i tak mi sie wydaje strasznie dlugo i raczej jest niewykonalne jesli dziecko jest bardzo mobilne... aniu ja tez slyszlam ze trzymanie tylka w gorze moze pomoc... ja znalazlam takie cos... moze ci pomoze http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,1326244.html dobra spadam sie wkurzac na meza dalej za ten remont... paaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielilo linka to sobie skopiuj skasuj wklej i skasuj spacje to pojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Dziewczynki dzięki za linki,ja to wszystko wiem.Tylko,ze właśnie najgorsza jest ta niepewność obróci sie ,albo się nie obróci:( Teoretycznie niby może,ale mój Mały jakos nie kwapi sie do tego. Wczoraj jeszcze trochę czytałam na ten temat i na temat cesarek,moze nie taki diabeł straszny jak go malują. Ile kobiet tyle opini,ale większość dziewczyn chwali sobie cc,chociażby nasza KIWI:) Jak juz nastawie się psychicznie to będzie ok. Swoja drogą ciekawa jestem kiedy dostałabym to wskazanie,jak sie pytałam lekarza to pare dni przed porodem położa mnie do szpitala(termin mam na 26.04)więć myślę,ze tak po 20 .Na dodatek jak wiecie mój szpital narazie nie istnieje,więc mój lekarz nigdzie nie pracuje,ale jak sie Go wczoraj pytałam co z tym szpitalem to ponoć po świętach maja go otworzyc na dobre,oby:( Czeka mnie jeszcze z Nim rozmowa,jak On to widzi,żęby był przy cc (tzn.ile sobie zażyczy:() bo jak wiadomo jak nie będzie miał wtedy dyzuru to po prostu nie przyjedzie:( Co ma byc to będzie:)przynajmniej bezboleśnie i szybciutko \'\'wyjdzie\'\' Mikuś:) Najbardziej boje sie tego jak ja dam rade fizycznie potem ,tego bólu.;(dochodzenia do siebie. Ale będzie ze mną mama(wezmie sobie urlop)na dole jest teściowa więc dam radę ;) no i MAZ będzie:) A ja zrobiłam małe porządki typu wycieranie kurzy,miałam jeszczxe zmienic pościel ,ale zrobie to juz na przyszły tydz.a jak przyjdzie mąż to poodkurza i pomyje podłogi ,bo ja juz nie dam rady na kolanach. Po drugie pogoda cudna:)mam nadzieję,ze niedługo rozpoczniemy sezon wiosenno-letni(siedzenie na ogródku i grillowanie) Jak przez cała zime marudziałam i płakałam,ze ja chce do bloków bo mi zimno,tak teraz odwołuję to,bo jest cudownie na placu:) Ufff uciekam ,bo cos sie rozpisałam:) Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu myslalam o komodzie ale niestety w tym momencie jest to dla nas za duzy wydatek a poza tym komoda jednak wiecej miejsca zajmuje niz taki przewijak ... A jak ogladalismy go na ekspozycji w ikei to spodobało nam sie to rozwiazanie ... A jak postepy w remoncie?? Aniu pomysl ze rana po CC szybciej sie goi niz po nacięciu krocza :D Oby wszystko poszlo po Twojej mysli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×