Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

Tak ,tak MINIU-:):)właśnie chcę kupic taki kubeczek:) A moje dziecko ma teraz już nie manię ssania kciuka tylko wkłada do buzi od 3 do 4 paluszków i je przygryza,ssie ech:)oczywiście daję mu gryzaczek chwile possie,ale co tam paluszki najlepsze.:) Najlepiej jest jak Go kąpiemy to wtedy są najsmaczniejsze takie wymoczone i z dodatkiem oilatum :D;) Ten mój łobuziak:) I jak MINIU z teściową nie ma zgrzytów,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, jestem. Padnięta jak cholera, bo po powrocie dlugim i żmudnym przez korki trójmierskie, zrobiłam jeszcze pranie, trochę posprzątałam, wypakowałam etc. Było super, no pomijając fochy mojej starszej córki:p Pogoda średniastam, bo nie było upału, ale najważniejsze, ze nie padało za dużo. Kwatera w ustronnym miejscu w willowej dzielnicy, cisza, spokój, czysto. W szoku jestem, ze we Władku jest tyle turystów. Normalnie multum ludzi. Co za tym idzie full samochodów, sznurki aut w całym mieście. Ale jakoś dawaliśmy radę:) We Władku nie siedzieliśmy, tylko jeździliśmy sobie. Byłismy w Juracie, na Helu, w Jastrzębiej Górze. Lenka praktycznie cały czas spała, moja mała podróżniczka. Półwysep Helski jest piękny. Woda czyściejsza niż na Mierzei, nawet piasek na plaży jaśniejszy. Poszwędaliśmy sie też po knajpkach. Olka miała raj, bo codziennie jadła frytki. I tak zleciał czas. Szybko bardzo. Na drugi rok też planujemy gnać na wybrzeże, może tym razem Kołobrzeg? Aha, zapomniałam pochwa;ić moją pierworodną: 3 suche nocki we Władku. Zabraliśmy właśne prześcieradła na wszelki wypdaek, żeby nie zasikała ludziom, ale było ok. Ciekawe, jak w domu będzie spać. Lenia poczynila postępy z zabawą grzechotką. Wyżej też podnosi główkę. doszłam do wniosku, że niemowlę na takim wyjeździe w ogóle nie jest kłopotliwe, niepotrzebnie się martwiłam, ze z niemowlakiem nie będziemy tyle jeździć. EMILKO, bardzo ładne zdjęcia. Olek taki już duży. Zmienił już mu się kolor oczu? Bo na zdjęciu nie widać. To już wiadomo, po kim masz takie zacięcie do kucharzenia? Tylk opozazdrościc. Ja taknei umiem gotować. Co ja mówie, ja w ogóle nie umiem gotować:P Jakś zupinę jeno przyrządzę. Bardzo fajne prezenty Olek dostał. Na pewno sie przydadzą. I ten nocniczek fajny, już niedługo się przyda:) Marchewkę ja bym podała raz dziennie, jako obiadek. MINIU, Borys już chwyta zabawki? Jej, jak ładnie. Lenka na razie jeszcze nie chwyta, ale podaną zabawkę ładnie w rączce trzyma i przekłada do drugiej rączki. To Borys został poczęty w noc pośluibną? Kurczę, jak przepisowo:D ANIU, może być, że Mikuś nie trzyma główki przez obniżone napięcie. Lenia też kiepsko trzyma przy podciąganiu za ręce. 19.09 rozpoczynacie już rehabilitację? Tak, Lenka czasem ma jeszcze zacisnięte piąstki. Myślę, że to przes problemy z napieciem mięśni. ASIU, jak Lilka ze ssaniem butelki, są postępy? PINIu, a gdzie Ty jesteś? Co do rocznic ślubu, to u nas 04.0. 9 minie czwarta. Tak to szybko zleciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi witamy spowrotem, gratulacje dla Olgi że taki z niej zuch :) i do Lilki że grzeczna była. patrz wyjechaliście a dziś piękna pogoda gorąco jak nie wiem co i duszno od samego rana:) Prześlij nam zdjęcia jak najszybciej:) No a Olek znowu obudził się o 3 a potem o 6 kurcze dobre dziecko. Chociaż ja dzs i o 1 i o2 się budziłam bo myślałam że płacze a tu isza jak sie obudziłam:) dziś zjeżdzamy do teściowej na obiad zobaczymy co znowu przygotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj KIWCIU:) Cieszę się,że udał się urlopik. Na pewno wróciliście wypoczęci i naładowani pozytywną energią:) Widzisz jakie masz kochane i dzielne dziewczynki. Miałam rację,że Olga na nowym miejscu pokaże \'\'klasę\'\':) brawo dla Niej i oczywiscie dla Lenusi za to,że nie sprwiwała kłopotów. Tak,tak my 19 jesteśmy juz umówieni na rehabilitację,w ogóle bardzo cięzko się wszędzie dostać,ale lekarka jak to ujęła-wcisnę Panią między 9 a 10 Ech:( Na zdjęcia czekamy:) EMILKO-oczywiście brawo także dla Olusia ,za przespane nocki:) U Nas ciepełko zaraz mykamy na dworek jak tylko moje dziecię wstanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pinia to nam zginela... hop hop gdzie jestes??? ja dzis lilce odciagnelam tak ze 3 lyzeczki mleka i zrobilam jej na tym kaszke... o rany dziewczyny krzywila sie i wzdrygala jakbym jej jakas najgorsza na swiecie rzecz dala do jedzenia... kiwi z butelka sie juz poddalam nie widze szans zeby sie nauczyla bo nawet zadnych postepow nie ma... teraz bede probowac nauczyc ja jesc lyzeczka... mala sie znow dzis w nocy budzila chyba ze 4 razy... mam nadzieje ze wkrotce jej to minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, a może spróbuj z tego kubka, co MINI polecała? Bo łyżeczką to się zarobisz. ANIU, płacicie za te wizyty? Lenia mi się popsuła, budzi się ok. 6 na jedzenie. Potem chwilę sie, pobawi, pogada i zasypia do 10. Acha, ASIU, o której Marcin chodzi spać? Czy zasypia od razu czy masz prbolemy z położeniem go do łóżka? Zdjęcia podeślę później, muszę je jakoś uporządkować, bo sporo narobiliśmy. Dziś idziemy na obiad do teściowej. Upał jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI- nie płacimy za wizytę,bo jest ona w szpitaliku dziecięcym,tylko szukam jeszcze czegos ewentualnie prywatnie,bo do 19.09 jest jeszcze tak daleko:( Mikuniek narazie odkrył,że ma kolanka do stópek jeszcze nie dotarł ;) My juz siedzimy na dworku ciepło,ale wiaterek zupełnie jak nad morzem;)ale się rozmarzyłam.:) Moi teściowie też dzisiaj wrócili z nad morza jacy opaleni,wypoczęci. Czemu ja nie mieszkam nad morzem 😠:);)::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Olek z dnia na dzien mnie zaskakuje, zaczoł zasypiać sam w łózczku - kłade go tam jak zaczyna marudzić obsypuje go zabawkami a on lezy i zamyka oczki i po chwili śpi. Teraz np czytałam mu historyjkę o kubusiu puchatku najpierw rozmawia jak czytałam potem patrze a on wtulony we mnie śpi, no poprostu rewelacja. Kiwi czekamy na zdjęcia, a lenka napewno ma jakiś skok obaczysz niedługo jej przejdzie i tak jestes szczęściara że dziecko ci tak długo śpi. Aniu nad morzem to tu dopiero jest wiatr :) świeci słońce a wiatr wieje tak bardzo że az w niektórych momentach zimno jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, widzisz, Olek powoli uczy sie sam zasypiać. Już niedługo bedzie przesypiał całe nocki. zobaczysz. Lenka dziś wróciła do normy ze spaniem tzn. od 20.30 do 9.30 rano. Oby już tak zostało:) A co u nas tak pusto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO< super pomysł z czytaniem książeczek dla Olka. Zobaczysz, jak sie opłaci i Olek zacznie wcześnie i ładnie mówić. Wiem po Oldze. Lena na razie wieczorne czytanie dla Olki przesypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas burza i caly czas pada... nawet na dwor nie ma jak wyjsc... kurcze liczylam ze bedzie ladnie bo na cmentarz chcialam jechac... dzis jest rocznica smierci mojej chrzestnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Dziewczyny mówię Wam jaki u Nas grad leciał rano,masakra !!!wielkości jajka normalnie,sąsiadowi w samochodzie cały dach porysowało i wgniecenia porobiło,o godz 8 rano było ciemno w mieszkaniu. Teraz tez leje i zaduch niesamowity. My dzisiaj bylismy na obiadku u mojej siostry,kluski śląskie i karkóweczka pychotka:) Mikołaj cos dzisiaj niespokojny był,nie wiem czemu ?chyba było mu za goraco i męczył się przez to,marudził i marudził. Bardzo mało spał w ciągu dnia,teraz juz wykapany i najedzony sobie spi. Acha i dzisiaj odkrył swoja stópkę:)jeszcze nieśmiało \'\'tam \'\'sięga,ale juz wie ,że cos takiego istnieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to taki cwany jest :D,że nie chce za bardzo jeżdzić w foteliku tylko najlepiej u mnie na kolanach i ogladać co tam ciekawego za szybą jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie pust u Nas:( PINIA,była u Nas dokładnie tydzień temu(08) MINIA,13.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIU, bardzo ładne filmiki. Masz bardzo fotogeniczne dzieciaczki:) PINIA, no gdzie Ty jesteś, kobito? MINIU, jak teściowa? Daje popalić? ANIU, zdoln iacha z Mikusia. Już niedługo będzie stópki do buzi wkladał. U nas też dzis lało. Bylismy na obiedzie u moich rodziców, a potem ja z koleżanką zrobiłyśmy wypad do starówkowych knahpek na pifffko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :D Nas burza omineła a zbieralo sie okrutnie - choc dzis ponuro i deszczowo - przynajmniej sie troche ochlodziło :P Emilka kurcze jak Ty to robisz ze Olek słucha jak czytasz - Borys jeszcze kompletnie nie jest tym zainteresowany :P Aniu i jak postepy z nogami?? Kurcze zrób zdjecia jak bedzie odkrywał stopy :P Kiwi zazdroszcze wypadu :O ja jeszcze sie nie potrafie przełamac , no ale moze juz niedlugo , zobaczymy , puki co z męzem urzadzamy sobie wieczorki filmowe i sączymy piwko :P Asiu śliczny filmik ten z Lilką z Marcinem jeszcze nie oglądnełam - Budzi Ci sie Lilka jeszcze w nocy?? Mój Borys ostatnio sie budzi koło 3 a dzis juz o 5 wstał pełen wigoru :O Ech :D No i ostatnio znowu marudzi przy jedzeniu - moze zeby mu idą?? dzis tak strasznie załosie sie rozpłakał jak by go cos bardzo zabolało - biedactwo moje A z tesciową ok :P powiem wam ze całkiem całkiem w pożądku , duzo mi pomaga i jest bardzo taktowna wiec nie moge nazekac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, ledwo uruchomiłam komputer. Znów mamy jskieś problemy z systemem. MINIU, to dobrze, że teściowa nie sprawia problemów:p We Władku spokojnie, ale tylko na obrzeżach, gdzie mieszkaliśmy. W cwentrum masakra, tyle turystów. Lena jeszcze śpi, czujecie? Od 21 wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiwi faktycznie pieknie mieliscie... miniu no dzis sie lilka budzila sie 2 razy... czyli czestotliwosc sie zmiejsza (tfu tfu zeby nie zapeszyc)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyneczki Jestem! Nawet nie prubuje nadrobic tego wszytkiego co popisalyscie bo strasznie tego duuuzzzo!!!! Jakos tak nie mialam kiedy bo non stop cos zaraz wysle zdjecia z wesela a raczej z domu bo oczywiscie zapomnialam aparatu wrrr i nie mam wogole ahhh nerwy mam ale coz. Wiec zaczne od poczatku!!! W piatek bylam na paznokciach i tak dlugasnie mi robila ze dopiero o 21.00 bylam w domu. w sobote fryzjer i tak jakos zlecaialo w niedziele poprawiny, pozniej dwa dni dochodzilam do sibie i jakos dopiero dzisiaj saiadlam na kompa. Pozatym bylismy zaparaszac na chcrzciny i dlatego was tak zaniedbalam. Teraz tak prosba do ASI ty jestes taka kumata w kompach to bardzo cie prosze zaloz sobie skype ja ci przesle ta prezentacje a ty dziewczynom dalej bo ja nie mam nerwow tyle kombinowalam i nie umiem wiec zaloz sobie skype to szybbciutko przechodzi jak chcesz to ciwysle instalke na maila bardzo latwo zalozyc tak jak GG Pozatym wszystko oki! Natusia juz je deserki zupki obiadki itd. Pije herbatki jabluszko z melisa i dzika roza z malina strasznie jej smakuje ale zabradzo zupek nie lubi wiec posatnowilam jej sama gotowac z dzialeczki mam marcheweczke nie sypana wiec jej zrobie takie pysznosci:) Zaraz wysle wam zdjecia Natusi z 4 miesiaca moje jak na weselicho szlam no i moich pazurkow strasznie mi sie podobaja.\\ Asiu czekam na wiadomosc o skype ps moj login na skype jakby chciala mnie wyszukac to tradycyjnie pinia_paulinka to cmokunie papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu no jush... mam login joanna-kotlinska... niestety nie mam mikrofonu wiec sobie nie pogadamy i nie wiem jak wyglada wysylanie pliku w tym programie i nie wiem czy musze miec wlaczonego skype\'a zebys mogla mi wyslac plik... nic nie wiem na razie mam wlaczone wiec slij a jak wyslesz to juz sie bede martwic... pzdr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu ja tez mam wlonczone jak tylko bedziesz to slij cos do mnie ja juz do ciebie napisalam ale ty mi nic wiec jak cos to moj login wiesz pinia_paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps asiu tak tak zebym ci wyslala to musisz byc dostepna, ale nie wyle ci dopluki mnie nie autoryzujesz na swojej liscie pewnie jak do ciebie cos napisalam to ci sie pokaze czy chcesz autoryzowac pinia_paulinka to kliknij tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×