Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

KIWI-Olga bardzo ładnie wygląda w nowej fryzurce:) No,no jeszcze parę dni i rozpoczyna przedszkole. MINIU-Borysek śliczny ,jak ładnie podnosi głowkę. Mały komputerowiec z Niego rosnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini opieka spoleczna jest w kazdym miescie... na wsiach moze byc tylko gdzies przy gminie ale w miastach sa napewno... no i tez zdjec nie dostalam... kiwi olga bardzo fajnie wyglada... bardzo twarzowa fryzurka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy ktoras ma laktator??? czy ktoras uzywala??? bo bede musiala odciagac niedlugo mleko a recznie nie bardzo mi idzie... chcialam sie zapytac jakie macie laktatory i czy dobre czy mozecie cos polecic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, bardzo ładna fryzura i kolorek. Pasuje Ci. Borys to skóra zdarta z mamy, taki podobny, skubany. ASIU, niestety, nie używałam laktatora. Słyszałam, że Avent elektryczny jest dobry, ale sama nie próbowałam. Spróbuję tego skype\'a założyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Widze że dzis ja pierwsza, Olek już nakarmiony znowu sobie smacznei śpi. ja troszke zmęczona ale już muszę wstawać chciałam dziś pomyć okna ale kurcze niezbyt ładnie na dworzu no al emoże nie bedzie padać. Asiu co do laktatora ja mam nuka był w proocji z pojemniczkiem na mleko matki i wkadkami laktacyjnymi i chusteczkami za 200 zł. Ma przycisk odpowietrzający był mi bardzo pomocny np. jak poszlismt na weslee i trzeb abyło odciągnąć pokarm 15 minut i miąłm dwa cycki odciągnięte. widzę że na allegro jest w tej samej cenie i do tego kurier jest 0 zł. Podaje link. http://www.allegro.pl/item416906456_laktator_elektryczny_nuk_kurier_0zl_24h_gratisy.html Miniu ja nie dostałam żadnych zdjęć od Ciebie. Dziewzyny przeslijcie tą prezentację ja mam kompa włączonego cały czas wiec jestem dostepna. Oki uciekam myć włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny nie wiem co jest z Boryskiem ale ostatnio stał sie nieznosny :O Ma ataki placzu- znaczy placzu to malo powiedziane on nie płacze on nawet nie krzyczy on wrzeszczy :( i do tego co chwilke wybudza mi sie w nocy - myslalam ze mu przejdzie ale to juz drugi tydzien - nie mam pojeca co mu jest dzis w nocy musialam go o 3 i o 5 usypiac pół godziny na rekach zeby spal dalej :( a przez to w ciagu dnia jest spiacy i rozdrazniony a nie potrafi mi usnac na wiecej niz 45 minut:( ech nie mam pomyslu co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu Olek tez tak miał, my z mężem obstawialiśmy ze to kolka bo odrazu brzuszek miał twrady. Ale wyszedł z tego i teraz nawet sam zasypia:) tak wiec jeszcze torszke i zobaczysz Borysek stanie się aniołkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka dzieki za pocieszenie :D Kolka to nie jest raczej bo ataki ma o róznych porach i do tego krótkie 5-10 minut dzis np zaczol mu sie jak go połozyłam w lezaczku a przedwczoraj wieczorem sie obudził o 20 i tak wlasnie zaczoł wrezszczes a potem spał dalej jak go utuliłam Mnie sie wydaje ze on jest spiacy a nie moze sobie zasnac i dlatego tak placze ,bo jak jest wyspany to jest przekochanym dzieckiem, strasznie wesolym i pogodnym .. Tylko dlaczego takie ma problemy ze snem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miniu świetna fryzurka :) a Borys jaki duży :):) a co z tą prezentacja???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzieki za kąplementy :) miło mi barrrrrrrrdzo Emilka wysłałabym Ci prezentacje ale juz jej nie mam :( wiec musisz poczekac na Pinie - zreszta ona chciała tam jakąs muzyczke dodac wiec pewnie to jeszcze potrwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ogolnie jesli chodzi o laktator to lepszy elektryczny??? wlasnie tak myslalam nad tym emilko co ty masz tylko nie wiedzialam czy dobry... no ale chyba na niego sie zdecyduje... tylko nie wiem czy uzywanego nie kupic... czy sa tam czesci ktorych nie da sie wyczyscic pozadnie??? mini moja lila tez ma takie ataki od jakiegos czasu i tez sie budzi co chwila w nocy... ja juz sie po rpostu z tym pogodzilam bo co innego mam zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja tez sie z tym musze pogodzic :P- dobrze jednak wiedziec ze nie jestem w tym odosobniona - bo juz sie martwialam ze moze cos mu jest - ale skoro to normalne to chociaż bede spokojniejsza :) Jejku a teraz jak sie troche wyspał i zjadl to sie tak slicznie bawi :D moje sloneczko - i juz zaczyna sie podsmiechiwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu wszystkie części w lakatorze można umyć i wyparzyć, tak gdzie jest urządzenie jest specjalna rureczka która myje środek gdyby tam się dostało mleko. wszytskie części można wysterylizować. a elektryczy jest o 100% lepszy niż ręczny, pamiętacie jak opowiadałam ile sie męczyłam ręcznym żbey mleko zciągnąć :) hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziś juz zalcizyliśmy rano wizytę u ortopedy z Lenią. Wszystko k, kontrola za 4 miesiące. ASIU, ja bym wzieła jednak nowy laktator, to zbyt intymna rzecz jak dla mnie, aby kupowac uzywany. MINIu, mioże Borys ma skok rozwojowy? Lena teżm iała niedawno tydzień z budzeniem sie o 6 na jedzenie, a to dla niej nietypowe. PINIU, hop, hop, czekamy na prezentację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:) Mikuń już sobie smacznie śpi,wykapany ,pojedzony. Wyobrażcie sobie ,że dzisiaj od 12 do 20 spał tylko 15min!!!szok ,a to tylko dlatego,że jechalisny do moich dziadków i usnął w samochodzie. W ogóle moje dziecię bardzo mało czasu sypia w dzień:D KIWI-bardzo się cieszę,że z Lenusią wszystko ok,jak mam nadzieję,że to samo powiem po 19.września. MINIU- ,nie jesteś sama oj nie:DMikołaj jest bardzo grzecznym chłopcem,ale czasami,ma tak cięzkie dni,że potrafi marudzić pól dnia. ASIU-w sprawie laktatora nie doradzę,bo nie mam. Dziewczyny czym przykrywacie swoje dzieci,ja Mikołaja jak narazie nakrywam kolderką z rozka ,czasami jeszcze kocyk na to,ale jestem zmuszona kupić śpiworek(tylko jaki?)dlatego,że Mały potrafi mi się nakryć kocykiem na głowę. Dzisiaj miałam taką sytuację ,że wchodzę do Niego do pokoju,bo zaczął miauczeć ,a On bidoczek przykryty na buzi kocykiem.:( Jak będzie miał spiworek to przynajmniej mi się nie nakryje,tylko pytanie czy będzie chciał w tym spać,bo w pewnym sensie ograniczy mu to ruchy,a On bardzo ,ale to bardzo lubi się kręcić i przekręcać w łóżeczku. Lecę się myć ,narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, Lenka była dizś u ortopedy z bioderkami do kontroli, usg od razu u nas robia. A do neurologa do kontroli to idziemy na pocz atku września. Lenka śpi w pościelce (z Ikei, kołderka+poduszka). Nie odkrywa sie, bśpi jak zabita. W dzień też spi jak zabita, wiec mi sie nie nakrywa. Dziś tylko ,jak leżala w baseniku i fikała nogami, to przypadkiem zarzucila sobie pielsuzkę na buzię i nie umiała zdjąć. Ale ie plakała. Strasznie jest spokojna.Moja dzidziunia. PINIU, to czkeam na ten plik raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu ja mam fajne spiworki to jutro zrobie fotki i ci przesle... dobre sa bo malo ruchy krepuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa rozumiem KIWI :) my mamy kontrolne usg we wtorek tez robią od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech PINIU chyba jeszcze raz bedziesz musiała mi przesłać:( tak jakby mi się zawiesił. Nie chce się połączyc i otworzyć. A tak chciałam ją zobaczyć:( Ok to jutro zobzczymy jeszcze,ja już uciekam spac. Papa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam koncert dzisiaj z Małym,jak wstał po 6 tak miauczy do teraz:( w łóżeczku nie chce leżeć,ze mną też nie.:( Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mój Borysek spi pod kocykiem ale tez chyba przejde juz na spiworek bo nad ranem jest chłodnawo a on sie rozkopuje :) Aniu mój dzieciak wstal dzis o 5:45 a to i tak dosc pózno jak na niego zjadł pobawił sie chwilke i padł pól godzinki temu - zaraz sie obudzi - ale cud sie stal ,wczoraj po południu był super grzeczny i przespal calusienką noc ( no obudził sie na smoka koło 4 ) jejku zeby to cholerstwo juz mu przeszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to bawienie sie wyglada tak ze go nosze na rekach i ogladamy koty i mieszkanie - odłozyc sie go dzis nie dało - wiec póltorej godziny spedzil na rekach :P a ja zaraz usne - boze a gdzie tu do wieczora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ledwo widzę ,ale już mi się nie opłaca kłaść,bo i tak usnie na góra pól godz. A co do noszenia na rękach to tak,tak -wtedy się uspokaja:D i tez uwielbia zwiedzać mieszkanie:) Na nockę nie narzekam ,bo jak usnął po 19 tak się obudził po 6 no,ale tak marudzi,że szok:( Idę Go wypitulać. Dzisiaj 4 miechy kończy mały wielki człowieczek mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to gratulacje dla Mikusia - 4 miesiace to powazny wiek :D Wiecie co mój Borys wczoraj zrobił - odlozyłam go do lezaczka a on skubany głowy nie chcial polozyc tylko trzymał w powietrzu ze dwie minuty - chyba bedzie niedługo siadal - az tesciowa sie za głowe zlapała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU-chyba będziesz mi musiała jeszcze raz wysłać ta prezentację,albo któraś z dziewczyn jak ma. Cały czas mi się łączyło,aż w końcu się nie połączyło.Bez sensu:( Narazie dziewczynki,ja czekam na męża jedziemy na miasto coś zjeść,potem podejdziemy do mojej pracki i na zakupy(buu spozywka). MINIU-no,no byc może za niedługo będzie siedział Borysek.:) Tak to jest ,że z każdym dniem nas zaskakują te Nasze brzdące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dzis caly dzien tak leb nap... ze szok... wzielam apap ale nic nie dal... a lilka ma nowe hobby... krzyczy... nie placze tylko krzyczy i piszczy jak najglosniej i sie z tego cieszy... z racji dzisiejszego bolu glowy jestem tym zachwycona wprost... ciekawe kiedy od tego darcia sie ochrypnie... z mezem sie smiejemy ze sasiedzi niedlugo pomysla ze ja zywcem ze skory obdzieramy a ona sie po prostu bawi... aniu przepraszam ale dzis ci nie wysle tych spiworkow... nie mam weny... ole obiecuje sie jutro poprawic i wyslac... moj maz wyjerzdza w poniedzialek na tydzien w intersach i zostane sama :( buuuuu... jedyna osoba z ktora jeszcze pogadac moge i wyjezdza... musze koniecznie do ludzi wyjsc bo ostatnio byla u nas szwagierka i rozmawiajac z nia nie moglam sie wyslowic... brakowalo mi slow po prostu... siedzac cale dnie z dziecmi cofam sie w rozwoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×