Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

a zapomnialam sie wam pochwalic ze mój Borysek juz obrocił sie z brzuszka na plecyki :D i potrafi przesunac sie kilkanascie centymetrów do przodu - jak mu poloze interesujaca go zabawkę :D a jak przy tym komicznie wyglada - podnosi tylek do góry , tak strasznie wysoko ze w zasadzie stoi na stópkach , rece rozklada jak samolocik i jedzie na klacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, to gratulacje dla Boryska, małego akrobaty. Temperamentne dziec isatrudniejsze w wychowaniu , to prawda. Akle też uważam, że potem lepiej radzą sobie w życiu i nie sa \"szarymi myszkami\". ASIU, współczuję migreny. U nas noc niespokojna. Lena albo chopra, bo kaszle, albo zęby jej idą. Budzila się o 23.30 i potem o 2.30 i trudno bylo ją uspokoic. Na wode nie poszła, trochę mleka wypiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, jak borysa skóra? Dziewczyny, jakie ja męki przeżywam z wyborem wózka. coś strasznego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiście tłumy u Nas takie ,że hej;):P:) ASIU-ja nie wiem co to migrena,ale moja siostra doskonale zna ten ból,ponoć cos okropnego:( MINIU -u mnie za oknem tez mleko:(a miala byc ponoć porawa pogody. My dzisiaj jesdziemy do mojej mamy ,zostajemy tam do poniedzialku ,także nie będzie mnie przez weekend. Jutro to wesele,mam nadzieję,że Mikolajek będzie grzeczny u babci:) Aaa wczoraj bylismy na rehabilitacji-Pan jest bardzo zadowolony z Mikołaja:):) Ja jeszcze niedawno pisala,że Mikołajowi z trudem przychodzi obracanie się na brzuszek(wolał odwrotnie)tak teraz przewraca się non stop,w ogóle smiga po całej podłodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU-tak,tak :D:D Mikus tez podnosi dupkę do góry i próbuje się przesuwać ,komicznie to wyglada:)nawet nazywamy Go dupolkiem:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIU, to super, że są tak duże postępy w rehabilitacji Mikusia. Warto było jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! ja tez tylko na chwilke mam urwanie glowy jutro mega impra u nas bo ja dzisiaj mam imieniny:P a moj moz 19tego i utro podwojne wyprawiamy ale mam roboty wrrrr KIWI---ja mam wozek z baby design/baby dreams (bo to jedna firma tylko zalezy od kolekcji) ja np mam baby design a moja sasiadka baby dreasm bo ja mam z 2008 a ona z 2007 a niczym sie nie roznia poprostu kolekcja) i jestm bardzo bardzo zadowolona wszytko mi w nim odpowiada wiecmoim zdaniem smiao mozesz kupowac ale decyzja nalezy do ciebie.... A co do tych krostek to bylam wczoraj u pediatry bo sie stresowalam i wiecie co hehehe to byly potoweczki takie male:) hehe smiac mi sie chcialo jak to powiedziala dzisiaj juz po nich prawie nie ma sladu gdzieniegdzie jakas malenka ale ogolnie to zniklo :) pozatym Pani doktor powiedziala ze jest bardzo zadowolona ze masc na tamto podziala ze Natalak jest zdrowa jak ryba i ze wszytko oki zakala tylko kapac w emolium i smarowac emolium a pozatym nic mam nie robic mowie wam jaka bylam szczescliwa jak to usmyszalam poprostu jak male dziecko sie cieszylam... zmykam odezwe sie jak dam rade w niedziele a jak nie to w poniedzialek to buziaczki kochane moje ps KIWI---to piesek mojej siostry:) ale sa u mnie codziennie jest przesodki a natalak go uwielbia nic a nic sie go nie boi i na rece chce brac toak do niego raczki wyciga:) heheh to papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, sto lat, sto lat. Dla Ciebie i mężusia. Ja za tydzień też mam święto. Kończę 29 lat:( Takam stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu wszytskeigo najlepszego dla Ciebie i dla Twojego męża. Dziś kupiłam sobie kurtkę na zimę z Diversa. Dałam 139zł chyba tanio jak na diversa, model stary ale fajny jest ciepła i przytulna. Były białe ale ja się źle czuję w jasnych kolorach wiec wziełam granatową. Pozatym Olek zaczoł mówić mamamammaamam, dadaddadad, babbababa taki ciąg sylabów. świetnie to mu wychodzi. No i od czasu do czasu przewraca sie na boczki. Właśnie teraz Olek je zupke pomidorową z ryżem i delikatnym kurczaczkiem :). Dziewczyny Wasze dzieciaczki już dużo umieją jak czytam co potrafią to tylko czekam aż Olek to samo będzie umieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu wszystkiego najlepszego... ja jakos przetrwalam dzisiejszy dzien w szkole... jutrzejszy bedzie dluzszy ale mysle ze nie bedzie zle bo mala rozwod ze mna przezyla bezbolesnie...nawet sie troche zazdrosna poczulam... to juz chociaz wiem ze jak na grudzien pojde do pracy to maciek sobie sam z nia poradzi... ide spac bo jestem nieprzytomna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas dzis imprezowo. U teściów był spend rodzinny. A jutro spadamy do Gdańska, do mojego brata. Też padam, a jeszcze muszę fotelik na allegro wystawić. ANIU, jak Wasz fotelik, wystawiłaś? Dzis kupiliśmy w końcu fotelik Cioneco Zenith czerwony, w sklepie. http://www.allegro.pl/item455708801_fotelik_coneco_zenith_9_25kg_wys_0zl_jeep_gratis.html fajny jest. lena miała oczy jak 5 złotych jak w nim jechała. Ze zdziwienia chyba:) ASIU, podziwiam, że Ci sie chce jeszcze do szkoły. Na jakiej uczelni studiujesz? EMILKO, bardzo tanio kupiłaś. A że zeszłoroczna to nic. Przeciez co roku kurtki sie nie zmienia. Ja tez muszę jakąs kurtke na zimę poszukać. Wymarzyla mi sie puchowa i brazowa. Ciekawe, czy coś znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gdzie sie podziewacie??? imprezujecie pewnie wszystkie... ja juz po szkolnym weekendzie... nie bylo zle... moja corka zamienila sie na ten weekend w aniola i nawet w nocy sie tylko raz budzila... tylko ciekawe czy jutro nie bede miala problemow z laktacja ale mysle ze szybko wroci do normy... z jednej strony sobie odpoczelam od dzieci a z drugiej stesknilam, sie za nimi strasznie bo juz zapomnialam ze mozna gdzies isc bez dzieci... nastepny zjazd za 2 tygodnie... kiwi ta uczelnia sie nazywa uczelnia warszawska... moze wielkiej renomy nie ma ale po zajeciach uwazam ze poziom bedzie calkiem wysoki porownojac do mojej poprzedniej uczelni czyli do Uniwersytetu Warszawskiego... jutro chyba po klawiature gdzies pojade bo mnie szlag trafia jak na tej pisze... wciskaja mi sie po kilka klawiszy na raz a spacja sie wciska tylko wtedy jak idealnie w srodek trafie... tak ze pisze w tempie slimaczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobitki, gdzie jesteście? Tylko ASIA na posterunku:) Wczoraj byliśmy w Gdańsku u mojego braciszka, a przy okazji zrobiloiśmy sobie dłuugi spacer nad morze. Lenka jechała pierwszy raz w spacerówce, w poz. półleżacej. Jak mi brat zdjecia przyśle, to Wam wyślę, bo zapomniałalam wczoraj swojego aparatu. Noc spokojnie, Lenka spała do 6.30. Teraz bawi sie w baseniku gryzaczkiem. OLga w miatrę chętnie pomaszerowała do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale tu u nas puchy ... Kiwi i co zdecydowaliscie sie juz na jakis wózek? Emilko pisalas kiedys ze Olek nie chce pic mleka , woli kaszkę , nadal tak jest? Borys cos ostatnio strasznie malo pije mleka , kaszke je ladnie i zupki tez a mleko to tak minimalnie po 70-80 ml ... dzis mu ugotowalam ekologicznej zupki z marchewki , ziemniaka , selera i pietruszki z dodatkiem oliwy z oliwek - zjadł ładnie :) wydaje mi sie jednak ze ta zupka byla bardziej sycąca niz słoiczkowa , moze dlatego ze dodalam pól na pół ziemniaka i marchewki Wlasnie popijam kawe bo mały dał mi w nocy popalic , chyba z 15 razy sie budzil , wczoraj bylismy na wsi u moich rodziców i byc moze za duzo wrazen mial w ciągu dnia ... Aniu jak ząbek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki, Dziś jestem bardzo zmęczona, strasznie mnie cały dzień boli głowa ale to od ciśnienia. w pracy wrócili już wszyscy wiec mogę teraz zająć się swoimi rzeczami i powolutku zacząć nowe projekty. Miniu Olek w dalszym ciągu nie chce pić mleka. Z kaszką jest podobnie, już nie je tak jak kiedyś. jada teraz kaszkę na pobudkę i na sen, a tak w ciągu dnia to obiadek, deserek flipsy wsuwa :) dziewczyny myślałam na pczątku że to zły pomysł ale one się odrazu rozpuszczają (oczywiście kupuję takie bezglutenowe) wsuwa aż mu sie uszy trzęsą. i jeszzce od czasu do czasu taką gęstą kasze z łyżeczki. tak wiec nie wpycham mu jak nie chce. Olek teraz zasnoł, bo dzis spałmoże jakieś 40 minut. Przesyłam nowe zdjęcia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Panienki:) ja juz po imprezach po 2 bo w niedziele mielismy imieninki babci pawla wiec tez caly dzien zlecial a potem zrobilismy sobie spacer i bylam w domku dopiero o 20.00 i odpuscilam wczoraj natalce kapiel bo nie chcialam jej rozbudzac... dzisiaj tez bylam na sapcerze taka piekna pogoda a bylam... hehe polazic po sklepac bo jednak jestem zmuszona kupic wozek spacerowke juz mowie dlaczego... moja sasiadka urodzila miesiac temu dzidziusia i ostanio sie z nia mijam na klatce i pytam czemu jeszcze na spacerki nie wychodza a Ona na to ze nie ma jeszcze wozka (bo wczesniaka urodzila i nie zdazyla przed porodem) i ze wlasnie bedzie kupowac i mowi tak a moze ty chcesz sprzedac?? a ja sie usmialam i poszlam... ale pozniej przedyskutowalam z pawlem i wsumie on pwoedzial ze zobacz pozniej bedziemy sie bujac z tym wozkiem wiec jak nadarza sie okazja to moze lepiej sprzedec i zagadalam z nia i Ona chce i nawet nie strace bo za 750zł sprzedaje a kupilam za 830 wiec wydaje mi sie ze super przeciez nie sprzedam za 800 jak mozna kupic za 830 nowke ja sie w kazdym badz razie ciesze no ale mam teraz mega problem jaki kupic?? KIWI---jaki wkoncu kupilas?? ja chce taki zeby budka tak sie rozkadala zeby od slonca chronila a w bardzo malo spacerowkach tak jest jedynie w tych dwóch... http://www.allegro.pl/item456053325_lekki_wozek_brevi_grillo_super_cena_tylko_u_nas.html ALE KURCZE NIE JEST POKZAZANA NA ZDJECIU ALE WIEM BO MOJA KOLEZANKA MA POZATYM DZISIAJ W SKLEPIE WSZYSTKIE WOZKI SPARWDZIALM POD TYM KONTEM I JESZCZE TEN TO MA... http://www.allegro.pl/item454616959_espiro_jet_by_baby_design_gratisy_wysylka_kurier.html kurcze chcialam wam pokazac o co mi chodzi ale akurat nie ma na zadnej aukcji tego nie widac chodzi o to ze budka jest postawiona i ja jeszcze bardziej mozna opuscic ze prawie ( ale to tak w przenosni bo nie wiem jak wam to wytlumaczyc) ze tak jakby do tego palaka co sie dziecko za niego trzyma dochodzi i to jest super bo juz wiem jak to jest teraz Natalka jezdzila w tej spacerwoce z wielofunkcyjnego wozka i jak slonce swiecilo to kaplica nie da sie jechac a tutaj opuszcza sie ten daszek i nie ma problemu i wlasnie najbardziej na tym mi zalezy tak jak na duzym koszu na zakupy:) oczywiscie na tym zeby Natalka miala wygodniusio to na 1 miejscu no ale ta reszta tez jest wazna... no i tak sie zastanawiam i zastanawiam... ehhh pozatym to super sie udaly imieniki naprawde bylo fajnie... EMILKO----ale superek zdjecia:) A NATALAK MA DZISIAJ 6 MIESIACY MOJA DUZA DZIEWCZYNKA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupiłam jeszce wózka, uwierzycie? Dalej się bujam z wyborem. PINIU, chyba wiem, o jaką budkę Ci chodzi. Widziałam taką w wózku Delti Frog w sklepie, ale nie pasowały mi rączki plastikowe i waga. Z tych 2 wózków Brevi fajniejszy, ale tylko granatowy, bo reszta za kolorowa. Fajny jest, bo lekki. Jet fajny, jak ktoś lubi skladać wózki butem. Ja próbowałam złożyć taki wózek-parasolkę w sklepie i to nei dla mnie, musze mieć skladanie w rączce. Ostatnio najbardziej pasuje mi Babny Design Walker: http://www.allegro.pl/item458590584_wozek_spacerowka_walker_baby_design_super_cena.html Nie pasują mi w nim tylko 2 rzeczy: waga 9.5 kg, bo chcialam lżejszy i kosz na akupy wydaje się jakiś mały. Widziałyście gdzieś na zywo ten wózek? Fotelik coneco Zenith super, polecam. Nasz Graco juz sie licytuje, zobaczymy czy pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, dzis doweidziałam się, ze moja najlepsza kumpelka jest w ciąży. rodzą sie dzieciaczki, fajnie. MINIU, może faktycznie Boryskowi po wycieczce sie przestawiło. EMILKO, fajnie, ze w pracy już sie ulożło. do której pracujesz, wyrabiasz sie w czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMILKO, ale Olek fajnie wcina chrupki. A zdjecie z różkami super. Mały diabełek. Czy 9.5 kg na spacerówkę to dużo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, ANIU, Wy macie wózki Baby Design to pomóżcie. Podobno mają oe ochrony na nogi mocowane na rzepy. To prawda? Jak to sie sprawdza w praktyce, wygodne te osłony, nie zsuwają się? Graco maja na napy i nie wiem, czy na rzepy osłona będzie się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he maly dostal na noc kaszke w mniejszej ilosci a dzis rano do mleka zamiast lyzeczki kleiku , wsypałam lyżeczke kaszki bananowej i wciol 130 ml jak przystalo na małego smoka :D W nocy niestety tez sie dzis budził dosc czesto - tak dziwnie niespokojnie spał :( moze jakis skok przechodzi ... emilko - ale z Olka duuuzy chlopak . taki powazny sie zrobił :) fajny Kiwi - ja w wózkach ci nie pomoge bo sie nie znam , sama pewnie bede miec wielki klopot przy wyborze .. Pinia no to super sie udalo z wózkiem :) ... i tez wiem o co Ci chodzi ... chyba :P ... Asiu jak migrena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, a zęby Borysowi nie idą??? Ja moge sobie pomarzyć o kaszce, ale Lena choć spała dzis do 7. Po jedzonku od razu zasnęła i śpi do teraz. Ja juz wstaję, bo gościa bedę zaraz mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi chcialabym zeby to zeby byly :) ale nie ma opuchnietych dziąselek , chyba ze juz go cos tm swedzi ... jak bylismy z nim kilka tygodni temu u lekarza to mówila nam ze juz w srodku sa zabki ale jeszcze troche minie zanim beda wychodzic .. ... Borys sobie spi juz dwie godziny .. fakt przebudził sie i plakal z zamknietymi oczkami , dalam smoka poglaskalam i spidalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, na pocieszenie: też nie śpie w nocy. Moja prawie czterolatka chyba w ogóle snu nie potrzebuje. Wczoraj poszł spać po bataliach o 22.30 i obudziła się juz o 5, zeby ją wysadzic na kibelek. Potem o 6.30. Jestem zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Zaraz wam pokaze o jaki mi daszek chodzi bo znalazalm takie zdjecie przesle Wam na maila... zastanawiam sie nad tymi dwoma kolorami... KIWI---ten wozek wlasnie sklada sie za pomoca nacisniecia przycisku w racze... Oki zdjecia wyslane te dwa kolory co sie zastanawiam i zdjecie wozka z daszkiem... mowie Wam dziewczynki to bardzo wazne teraz mam ta duza spacerowke i jak swieci slonce lub jest wiatr to kaplica tylem tego mojego sie nie da prowadzic wiec dla mnie ten daszek to 1 miejsce... KIWI---ja mam takie okrycie ale musze przyznac ze go jeszcze nie uzywalam bo ono jest do spacerwoki a narazie jest cielo a do gondoli to jego sie nie uzywa bo jest inne okrycie... wiec nie pomoge ale z tego co wiem to tak tak na rzepy jest... ten wozek co teraz pokazalas fajny i jak dla mnie firma zaufana ale jak dla mnie troszke zbyt ordynarny jak na spacerowke bo teraz sama wiem jak dzieci szybko rosna i zaraz bedzie zbyt duzy dla Lenki zabardzo zabudowany wydaje mi sie ze jednak lepsza w naszym przypadku bedzie stroszke lzejsza spacerowka oczywiscie nie taka jak kiedys Emilka pokazala bo ona to wogole to dla takiego juz 2 latka ale to juz kazdej indywidualna sprawa ogolnie mi sie bardzo podoba kolory tez, ja jednak juz zdecydowalam na 100% BREVI GRILLO kupie tylko nie wiem jaki kolor POMOCY a pojade z mezem do lodzi do hurtowni tam sa bo na necie wypatrzylam... chce na zywo zobaczyc zanim kupie zeby pozniej sie nie rozczarowac tak jak z tm wielofunkcyjnym bo ial byc trukus a jest niebieski tzn nie taki strikte niebieski ale jednak do turkusu troche mu brakuje:) heheh wiec wole zobaczyc na zywo a przyokazji w lodzi jest aqua park to natalak bedzie miala frajde juz nie mge sie doczekac moze w sobote pojedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze jedno moja natalka je od 2 dni mleko tylko 3 razy. o 7.30 zjada 180mleka z jedna lyzeczka kaszki ryzowej jakbkowej 11.30 dostaje obidek/zupke 13.30 zjada 180meka (samo mleko) ok 17.00 dostaje deserek i o 18.00 lub 18.30 dosteje 180mleka z dwiema lyzeczkami kleiku kukurydzianego tak juz sie wyregulowala pozatym do picia jak narazie podaje jej tylko wode calkowicie odstawialm herbatki (mam tylko w domu na wszelki wypadek zilowoa ale taka do zaparzania z HIPP BIO) i soczki tez narazie odstawialm boje sie ponownej alergii wiec wole narazie byc ostrozna ale mnie bardzo cieszy ze pije sobie wode:) Oki zmykam na spacerek bo cieplutko jest. to papapapa do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu ten brevi grillo super... chyba sama sie na niego zdecyduje bo jest niemalze idealny... wprawdzie chcialam parasolke ale ten tez jest leciutki... mnie sie najbardziej podoba taki jasnoniebieski... ten zloty i srebrny tez ladny ale musialabym zobaczyc na zywo czy sie za bardzo nie blyszcza... miniu hehe dzis mnie znow glowa boli ale na szczescie nie bardzo mocno... da sie wytrzymac... moja lila tez ostatnio sie budzi po kilka razy w nocy wiec znam twoj bol... czy ja sie kiedys wyspie??? a pierwsze 4 m-ce byly takie piekne... emilko mojej lili tez dalam chrupki kukurydziane i normalnie cyrk byl... strasznie sie jej podobalo ale jako zabawka a nie jedzenie bo ona to brala do buzi memlala i wypluwala i wszystko miala w kolnierzyku bluzki... ale jej sie podobalo... dziewczyny jakby co to dzieciom mozna takie chrupki podawac bo one sa swietne na rozwoj zuchwy... dzieci sie gryzc naucza a sa nieszkodliwe bo sa robione z kaszy kukurydzianej ktora przeciez podaje sie dzieciom od 5 m-ca zycia... jest bezglutenowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×