Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pinia_paulinka

Pinia, Kiwi i Asia zapraszaja na pogaduchy!!!

Polecane posty

PINIu, my roczek Leni robimy w domu. Nie stać nas na lokal na każdą okzzję;)). Ale chrzciny będą w lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, ASIA dobrze gada, rozmiar 74 nie oznacza, ze ubranko jest takiej wielkosci. Lenia ma 71cm wzrostu, a nosi rozmiar 80, a nawet juz 86 niektóre rzeczy. Rośnie jak torpeda, skubana moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piniu ja od razu kupilam 2 kombinezony jeden na 80cm a drugi na 86 zebym miala na cala zime... u nas dzis taka szaruga za oknem... nienawidze takiej pogody bo jakas taka zmeczona chodze i glowa mnie boli... emilko gdzie jestes??? dawno sie nie odzywalas... co u ciebie slychac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Borys tez ma 71 cm :) z tym ze on jest standardowy i idealnie wchodzi w rozmiarówke :D A dzis uwaga ,Borys tylko raz sie budził w nocy o 4 a potem juz spał super ,no niestety tylko do 6 ale i tak nie wolno mi narzekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hehe dziewczynki to dobrze ze sie spytalam nie mialam pojecia ze to tak jest z tymi ubrankami ale dupka ze mnie:) hehehe No Asiu ja wlasnie tez kupilam dwie kurtki jedna na 68 a druga na 74 i bylam na 100% pewna ze na zime mi te dwie starcza a tu cos czuje ze bedzie klopot pod koniec no ale nic sie zobaczy co i jak.... No wlasnie KIWI kiedy chrzciny robicie?? juz cos ustalone?? ASIU a wy?? bo chyba tez nie bylo nie?? czy cos przeoczylam?? jejku szczezrze to Wam powiem ze sie ciesze ze mam to za soba bo sie balam zeby natalka byla grzeczna i jak zareaguje na tyle osob przeciez taka malutka byla ale bylo super i wszytko sie udalo ekstra!!!! Nie no KIWI ja jestem zdana na lokal bo mam dosc duza rodzine najblizsi to juz 20 osob nie mowiac o znajomych z ktorymi sie przujaznimy i ich tez fajne by bylo zaprosic wiec tak na wejscie jakies 25 osob wiec nawet nie mialabym gdzie towarzystwa w domu ulokowac a po drugie co sie bede oklaywac jestem wygodnicka i tyle takto bede jak gosc a takto rece po lokcie musialabym urobic wiec nie widzi mi sie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny - wszystkie bedziecie urządzać urodziny ?? To tylko ja jestem taka niestandardowa :P ... My chyba nie bedziemy robic zadnej imprezy ani w domu ani tym bardziej w lokalu ... Wydaje mi sie ze dla takiego malucha to zadna atrakcja ... Co innego jak bedzie miał 5 , 6 lat i bedzie bardziej swiadomy... No ale ja to inna jestem - ja nawet slub wziełam po swojemu :P A ja wczoraj na allegro szukałam bucików dla Boryska bo jak tak dalej pójdzie to kto wie czy nie bedzie sam mi dreptał juz w marcu ... Od wczoraj na sekunde go nie moge spuscic z oczu bo chłop od razu sie na wszystko wspina .. Dzis połozyłam go spac bo mi zaczoł marudzic , za 3 minuty partyzantka pod dzwiami czy juz spi he he wchodze a on sobie stoi i cieszy sie na całego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Oh mnie też czeka zakup kombinezonu,bo obecny mamy na 74 i juz widzę ,że jest przymaławy:( My urodzin też na pewno nie będziemy robić w lokalu,tylko u Nas w domu lub w ogrodzie jak będzie ciepło, Wiem,że na pewno będzie tort i pierwsza świeczka do zdmuchnięcia;) Podejrzewam ,że najbliższa impreza w lokalu,to pewnie na komunię. PINIU-ja też jestem wygodnicka ,ale dobrze ,że mi mamy pomogą(tak było na chrzcinach),albo zamówi się catering. No zabaczymy,jeszcze troszkę czasu jest:) MINIU-mojemu Mikusiowi tak się tez spodobało stanie na nóżkach,że ledwo Go weżmę i chcę posadzić na kolankach,a On juz hops i na nóżki wstaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też szaruga za oknem,łeb mi peka od rana. Dobrze,że Mikołaj śpi,to troszkę dychne sobie. Robię pieczonki na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no to obudził sie w nim instynkt chodziarza :D dziewczyny jak wam teraz spia dzieci w ciagu dnia ile razy i jak dlugo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenia ma kombinezon 80cm i myśoę, że na całą zimę starczy. do tego jeszce ma tą biedronkowa kurtkę na 74cm ,ale duza jest. Też powinna starczyć. a jak nie to cos sie niedrogiego dokupi. kozaczki starczą, bo za duze są teraz. PINIU, chrzciny planujemy na wiosnę. Jedna osoba nam odmówiła na chrzestną i trochę mnie to zniechęciło. Mam andzieję, ze do wiosny kogoś znajdziemy. MINIU, jeśli można wiedzieć: Ty jesteś ateistką czy jakiegoś innego wyznania? Co do Leny to jeszce śpi o tej porze. W dzień ma 2-3 drzemki, najdłuższa w czasie spaceru, ok. 1h. Następna koło godz.17. Spać idzie o 20. MINIU, mówię Ci: kupuj kojec, bo sie zabiegasz;)))) Co do urodzin, to my co roku robimy urodziny, ale nie jakieś wilkie spendy tylko najbliższa rodzina: dziadkowie i nasze rodzeństwo, chrzestni. Jakoś sie mieścimy. Urodziny robimy na słodko, więc gotowania nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi - ateistka a kojec - wiesz nie wydaje mi sie zeby tam chciał siedziec - w łozeczku nie chce wiec kojec pewnie tez by mu nie podpasował ... u mnie w rodzinie nie ma tradycji wielkich imprez urodzinowych , ale moze to dlatego ze nas było duzo i nie potrzeowalismy wiecej towarzystwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, to jesteśmy blisko w poglądfsasz, choć ja nie aż tak radykalnie. Ja jestem antyklerykałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ślub konkordatowy mamy i dzieci chrzcimy, w moim wyznaniu, które rzymskokatolickie nie jest:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi to w jakim wyznaniu chrzcicie dzieci?? Ja slub mam cywilny - he he trwał trzy minuty ale to była dla nas formalnosc , bo chcielismy miec dziecko ... bylismy tylko my i świadkowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie chrzciny beda wtedy kiedy chrzestnych znajde wiec to od tego tylko zalezy... my mamy tylko slub cywilny bo jakos specjalnie wierzaca nie jestem... urodziny u nas tez zawsze w gronie najblizszych czyli ja maz marcin moja babcia i mama i wsio... i tez robie na slodko zebym nie musiala gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU, to rzeczywiście nietypowy ślub. A nie było Wam smutno, że tak bez rodziny, chocby najbliższej? Ja jestem grekotaliczką, mąż rzymokatolik. Ślub mieliśmy grekokatolicki, Olga tez grekokatolicznka, a lena jeszcznie nie, ale też bedzie chrzczona w cerkwi. Z tym, że praktykujacy to my za bardzo nie jesteśmy. W cerkwi bywamy raz w roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIWI-pieczonki to inaczej zapiekanka z ziemniaków,kiełbaski,warzyw,boczku:) MINIU-Mikołaj zawsze idzie spać między 10, a 11i wtedy spi od 30min.do 2h.ale przewaznie spi godzinę z hakiem. Czasmi uda mu się zasnąć jeszcze jak jesteśmy w domu koło 16 i śpi też około 45min. Wstaje między 7 a 7.30 ,kapiemy Go o 19 i najpóżniej o 20 już śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki patrzcie jakie jestemy rozne a jak sie super dogadujemu kazda z Nas jest calkiem inna. Ja jestem katoliczka praktykujaca ale od kiedy jest Natalka nie zawsze mam czas isc do kosciola. Nie wyobrazam sobie zebym mogla nie miec slubu koscielnego ani zeby moje dziecko nie bylo ochrzczone. ale oczywiscie nie mam nic przeciwko innym religiom ani wogole niewierzacym:) MINIU---mam tylko jedno pytanie?? nie rozumiem tego zeby miec dziecko to musisalas miec slub?? przeciez jestes nie wierzaca wiec dla ciebie nie powinno miec to rzadnego znaczenia?? ja mam to chyba po mamie moja mama jest bardzo gleboko wierzaca osoba chodzi codziennie do kosciola od kiedy pamietam na 7.00 lub na 7.30 raczej nie opuszcza rzadnego dnia (no chyba ze cos rzeczywiscie jej wypadnie np chora jest lub cos w tym stylu) ale takto jest codziennie. Moja rodzina rownierz wierzaca i praktykujaca tak samo jak rodzina meza wiec u nas nie ma wyjatkow. wsumie to tak wam powiem szczerze ze nawet nie mam nikogo znajomego innego wyznania lub niewierzacego tak wogole hmmm poznalalm jedynie kilka osob jak bylam w Stanach swiadkow jechowy ale bylam z nimi jakos blisko ale to tylko takie jednorazowe zetkniecie. KIWI----a u was tak samo obchodzi sie swieta?? chyba w grekokatolickim kosciele jakos inaczej jest nie?? z tego co mi sie kojarzy?? jezeli twoj maz jest wyznania rzymskokatolickiego a ty greko... to powiedz mi czym sie roznia te dwie wiary?? bo nie mam pojecia a ciekawi mnie to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz tak jestemy przy tym temacie to moze powiecie cos blizej wsumie to naprawde interesujace jak rozni sa ludzie a maja wspolne tematy i wogole im to nie przeszkadza.(bo mi nie przeszkadza to wogole) Ja wam wsumie chyba nie musze nic mowic bo pewnie wszytko wiecie co tam w mojej wierze. MINIU---wiem ze kiedys pisalas ze nie ubueracie choinki i takie tam a wsumie to dlaczego?? przeciez choinka to raczej symbol swiat a nie narodzenia Jezusa wiec rozumiem ze nie masz wizerunkow siwteych ale choinka?? swiatelka to przeciez taki bajer:P Bo z tego c zrozumialam to nie wyznajesz rzadnej wiary tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINIU, różnica jest tylko w obrządku, który jest wschodni. Wierzy sie w to samo, uznaje sie paieża też jest ksiądz, podobne mnodlitwy. komunia to bułka zamaczana w winie, nie ma koscioła tylko cerkiew. Ale jhako że nie jest głeboko praktykująca, to aż tak sie na szczególach nie znam. A z racji mojego pochodzenia takiego jestem wyznania. I dlatego moje dzieci maja wschodniabrzmiace imiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi - wiesz smutno nam nie było , nie wiem czemu ale nie przywiazuje wagi do takich farmazonów ... ...a tak poza tym to ze wzgledu an sytuacje wolelibysmy byc sami . Rodzice Macka sa rozwiedzeni a posowało by ich obojga zaprosic ... poza tym mój tato kiedys powiedział ze on slubu cywilnego nie uznaje i na taki by nie przyszedł , wiec zamiast sie tym wszyskim przejmowac poszlismy na zywioł :D Piniu a co do slubu ze wzgledu na dziecko to oczywiscie nie ze wzgledów reigijnych a formalnych . łatwiej jest wszystko załatwiac jak sie jest małżeństwem :) Natomiast jesli chodzi o choinke to wierz mi nie kazdy musi kochac symbole :) Mnie wcale nie bawi ubieranie choinki i nie działa na mnie magia świąt :) ...a poza tym mam dwa koty w domu które w pare chwil oporządziły by choinke :D:D no i jako dobra katoliczka powinnas wiedziec ze świeta z choiką czy bez, to jednak swieta religijne i brakiem szacunku dla tego dnia jest moim zdaniem \"ucywilnianie\" ich . Co niestety dzieje sie na całym swiecie Kiwi zaciekawiłas mnie dziewczyno oj zaciekawiłas :) To z kąd Ty jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu - czyli bywa ze Mikuś spi Ci tylko raz dziennie?? Dzis odebrałam zdjecia - kolejne 100 - w rossmannku jest promocja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIU---tak tak oczywiscie masz racje swieta bez choinki czy bez to rowniez jak najbardziej swieta tylko myslalam ze jest poprostu jakas inna przyczyna tego ze nie ubierasz choinki( jakies przekonanie czy cos w tej podobie) o to mi chodzilo. Ja np jestem calkiem inna kocham sieta ten czas przedswiateczny choikne swiatelka te wszytkie ozdoby poprostu uwielbiam te swiata i zawsze jakos w tym okresie jestem rozmarzona i szczesliwa :) nie mam pojecia czemu to na mnie jakos tak bardzo dziala!!!!! ale dzialaD Tak tak Kiwi pisz skad ty jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piniu jest promocja własnie 10*15 - 100 zdjec za 29 zł ... zostawiłam Borysa na chwile samego w łozeczku - od razu wstaje . Kurcze no boje sie ze sie wywali i stłucze :( Kiwi a kojec jest bezpieczny?? bo chyba ma metalowe nogi o które mógłby sie poobijac ...No to juz tyle był zabawy samemu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem dziewczyny. U nas wszystko w porządku choroba mnie jeszcze trzyma ale czuję sie dużo lepiej. Olek cos nam pokaszluje ale dostaje syropek i mam andzieje że się poprawi. Pozatym przygotowujemy się powoli do świąt. w weekend jedziemy szuakć różnych ozdób choinkowych i choinki - musimy tak wcześnie jechać bo przed świętami to Gdańsk stoi w wielkich korkach, a tak to sobie powybieramy różne rzeczy już teraz. A pozatym porozglądamy sie za prezentami, jeden mamy już kupiony jeszcze 12 :). Olek rozbawia wszytskich do łez, śpi w ciągu dnia do 2 do 3 godziny. Zajada sie różnymi rzeczami - ostatnio tylko na spróbowanie dostał troszeczkę ruskiego pieroga i mu bardzo smakowało. Zazdrosze Ci Kiwi że nie masz tyle roboty co ja, no ale ja to lubie. Nie znosze nudzenia sie w pracy. Oki kończe buziaczki dla wszytskich dzieciaczków, ide do Olkapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko to dobrze ze u was wszystko dobrze... a ja od poniedzialku do pracy ide... alez jestem podekscytowana... no i niestety bede rzadziej zagladac ale obiecuje ze bede sie starac jak najczesciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×