Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popierająca na maxa

Ale jazda!

Polecane posty

Gość popieram na maxa
będzie również ,jak szczęście dopisze,zdzierać mozolnie naklejkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artykul prawny, na ktory sie powoluja, jest mozno naciagany, bo jest ustawa o tym, ze przednia szyba w zaden sposob nie moze zakrywac pola widzenia i zadna akcja spoleczna tego nie tlumaczy. Taka osoba, zakladamy cham (idac za wami), specjalnie wjedzie z ta naklejka w kogos i wytlumaczy, ze organoizatorzy sa winni wypadku i prawo bedzie stalo po jego stronie, bo ktos zakleil mu szybe. Zaplaci mandat za zle parkowanie, ok, ale organizator bedzie bulil na leczenie, naprawe auta i inne skutki kogos, kto jest zlosliwy. Zlosliwosci zlosliwoscia nie pokonacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram na maxa
ten cham przed włączeniem się do ruchu,ma obowiązek zadbać o widoczność-musi usunąć naklejkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy zabijasz w obronie wlasnej tez dostajesz wyrok, mimo, ze gdyby nie napad, nigdy bys nikogo nie zabila. troche empatii! Ja jakos nie widze, zeby parkowano w miejscach dla niepelnosprawnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram na maxa
jesli tego nie zrobi,złamie już 2 przepisy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciupaska w kreske ---> kierowca jest obowiązany zadbać o widoczność w aucie :o Jak spadnie śnieg, a kierowca \"nie będzie miał czasu wyczyścić szyby\" to winna wypadku będzie pogoda? :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram na maxa
ciupaska,a co z empatią dla ludzi niepełnosprawnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** ** ***
no jakoś chmury nie bulą za to ze bezprawnie zasypują/zasłaniają szyby śniegiem...obowiązkiem kierowcy jest przed ruszeniem z miejsca oczyścić szybę...nie zależnie czy to szron, śnieg, jesienne liście, ptasia kupa czy nalepka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to np poda powod, zeby wyplacic mu odszkodowanie, bo niw zdarzyl na spotkanie, na samolot, itp... wyjsc jest mnostwo i zaplaca za to organizatorzy, bo taka walka jest zwyczajnie niezgodna z prawem. Straznicy sa od wlepiania mandatow, nie spoleczenstwo. Od wyrokow jest sad, miejcie pretensje do ludzi, ktorzy maja tego pilnowac, a nie zabierajcie sie od dupy strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej pisalam, ze nie parkuje i nie podoba mi sie parkowanie w tych miejscach, jednak ja bym tej naklejki nikomu nie przykleila, bo nie ja jestem od pilnowania porzadku w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram na maxa
ciupaska,to może osoba niepełnosprawna też powinna wystąpić o odszkodowanie,kiedy zajmiesz jej miejsce,też może się spieszyć na samolot,prawda? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** ** ***
no a ja ukradnę batona ze sklepu i jak mnie ochroniarz zatrzyma (bo nie ma prawa bo nie jest policjantem) to później tez złoże sprawę o odszkodowanie że się przez niego na samolot spóźniłam...who...to jest myśl zbiję na tym majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram na maxa
ciupaska,dla mnie jest jasne,że bardzieć Ci się podoba chamskie zajmowanie miejsc dla niepełnosprawnych,niż przeciwdziałanie temu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ta akcja jest wykroczeniem prawa, bo nie wolno zaklejac przedniej szyby i koniec. Wszystkich obowiazuje jedno prawo. Nie wolno krasc, nie wolno ograniczac widocznosci kierowcy, nie wolno parkowac w niedozwolonych miejscach, nie wolno przechodzic nie po zebrach. I od tego sa osoby, ktore maja porzadku pilnowac. Koniec, kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** ** ***
za kradzież są paragrafy i za parkowanie na oznaczonym miejscu...na naklejkowiczów kar nie ma bo akcja tak jest pomyślana żeby społeczników nie narażać na konsekwencje prawne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram na maxa
ciupaska,kiedy widzisz dziecko przebiegające przez ulicę w niedozwolonym miejscu-nie reagujesz,bo są od reagowania inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze raz przypomne, bo jak zwykle ludziom klapki na oczy spadaja - nie parkuje w miejscach dla niepelnosprawnych i nie popieram parkowania. Nie popieram tez tej akcji, bo nie jest zgodna z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie zabieram temu dziecku butow, by nie moglo isc dalej :O za bardzo porwaliscie sie na ta akcje :O rozum wam odebralo :O a co do zaklejania, miejsca te zawsze sa pod zasiegiem kamer, nakreca, oklejony zglosi sprawe, niech na nieszczescie cie rozpozna i masz problem, bo lamiesz prawo. Zrozumcie, ze ta akcja jest lamaniem prawa. Wiec lamanie prawa zalatwiacie lamaniem prawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram na maxa
naklejka to nie zabranie opon :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** ** ***
oki słuchaj ciupaska przyjedź do mnie na osiedle i mi zaaresztuj klon co mi codziennie zalepia szybę swoimi liśćmi to pogadamy:P nie ma przepisu zabraniającego ograniczania widoczności jest zakaz jeżdżenia samochodem z ograniczoną widocznością...czyt jak masz naklejkę na szybie to masz psi obowiązek ją zdrapać tak samo jak masz psi obowiązek usunąć liście czy śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram na maxa
karą za zajmowanie miejsca dla niepełnosprawnego na parkingu gdzie nie ma straży miejskiej jest konieczność zdzierania naklejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciupaska - te naklejki były min naklejane przez pracowników biura rzecznika osób niepełnosprawnych. jak dla mnie pomysł ok, bo jak nie pomagają znaki ani tłumacznenia to trzeba użyć nieco bardziej drastycznych środków. do niektórych matołów nie dotrze się inaczej niż w ten sposób, a jak będzie sobie kilkanaście minut zdrapywał taki burak jeden z drugim naklejkę, to na drugi raz się moze zastanowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** ** ** ** ***
tak samo jak zostawienie auta pod gołym niebem jest naturalne i naturalne że napada śnieg to parkowanie na miejscu oznakowanym jest umyślne to i umyślnie jest zasłonięta szyba. naklejka nie niszczy auta, jest łatwa do usunięcia (wymaga tylko chwili pracy, która można wykorzystać na zastanowienie się nad własnym postępowaniem), uważam że to akcja która absolutnie nikomu nie szkodzi, a może trafić do głowy niektórym samolubom...i nie sadze żeby z powodu takiej naklejki ktoś się gdziekolwiek spóźnił bo można wziąć drapak do szronu i usunąc to dwoma ruchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko, ze za zle parkowanie jest ustawa, ktora wyznacza kare i nie ma w niej mowy o naklejce! Za to za swiadome ograniczanie pola widzenia i naruszanie czyjejs wlasnosci - juz artykul jest. To tak, jakby nauczyc spiochow zamalowujac im okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×