Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

ciekawe gdzie wszystkie dziewczyny wymiotło..........pewnie na spacerze,taka fajna pogoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja to nie Zuzia tylko Maja.A jest obok,ale jest też bratanica i się bawią ,bo tamta starsza dziewczynka i umie się z mała ładnie bawić Zuzia to figlarki,ale dawno jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytasz czasami inne topiki? ja wczoraj czytałam topik dziewczyny,która usunęła ciążę i założyła topik żeby dać przykład,że tak można.Ręce opadają.Niech sobie usunęła ale po co o tym pisać? i to tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie tezczytałam ten topik:O ale to co tam wypisują to głowa boli, aż ręce opadają. Myślę, że zakładając taki topik chciała wzburzyć taki kocioł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w ogóle myślę,że to nieprawda i założył go ktoś kto się po prostu nudzi i tyle.Ale zauważyłaś jaki zaraz jad? jaka pyskówka? Powiedz mi dlaczego na tym forum tyle jest jadu?każdy każdego obraża.Gdzie indziej tak nie ma,nawet na ogólnym jakoś inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo co drugi topik to coś mnie tam kuje @ miałam..............i czy myślicie,że to już,że to ciąża?:D matko kochana! i jeszcze slowo przytulaliśmy się-to już odjazd,jakby sex im przez usta nie przechodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hit!!!!!! jeśli teraz zajdę w ciążę to kiedy urodzę/:D:D:D zaraz ją zjedzą!!!!!!! pewnie o konkretną datę jej chodzi ... oni ją zjedzą:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nie wiem skąd ten jad:( matki powinny się wspierać, a nie opluwać:( wiesz ja też zostałam kiedyś zaatakowana..atakowali mamę trójeczki, nie wiem czy ją kojarzysz, temat był o wielodzietności, wypowiedziałam się tam i wyobraź sobie, że zostałam wyzwana od dzieciorobów, patplogii, bo mam dwójkę dzieci:O były nawet teksty, że ktoś tam pracuje na to żeby moje dzieci dostawały z opieki, a ja nie korzystam z tej instytucji, że moje dzieci mogą kible czyścić w pałacu którejś z tych karierowiczek, co nie chcą mieć dzieci itakie tam wyzwiska:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko............. ja to się nawet nie oddzywam w takich drażliwych tematach bo po co wciągać się w takie pyskówki no faktycznie 2 dzieci to już patologia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
innym razem udzieliłam się na topiku o kobietach które nie pracują, to mi sie oberwało, że obibok jestem, mąż mnie walnie w trąbę i zostanę bez środków do życia i moje bachory bedą utrzymywane przez opieke z a podatki szanownych obywatelek, prawych i pracujących.:) teraz tylko czytam takie tematy, choć czasem świerzbi żeby coś napisac, ale nie chcę się równać z ta chołotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mam wrażenie ,że to jest kilka tylko osób,które robia to ciągle.Że ich wcale nie ma dużo ,tylko pod innymi nickami.Ale naprawdę to dziwne,że matki tak się zachowują nie? Na ogólnym możesz napisać jakąś głupotę i żadko jest jakiś chamski oddzew,raczej znajdzie ktoś kto się z tobą pośmieje.A tutaj jakoś tak nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi słabo net chodzi, gubi połączenie:O ja to myślę, że te bzdury to wyoisują gówniary, tak dla jaj, albo nawiedzona młodzież katolicka, która jeszcze życia nie zna i same ideały ma w głowie, a życie jest zaskakujące i różne pisze scenariusze a czytałaś topik" jestem w ciąży" pod koniec, tam to dopiero szczyty!!! dziwię sie, że jeszcze go nie wykasowali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka,brakło mi tabletek do zmywarki a pełna i zlew też:(:(:( już ze 2 lata nie zmywałam i tego też nie pozmywam.Myślisz,że może poczekać?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo, może mąż ci pozmywa???;) właśnie przeczytałam, że kasują topik do którego linka wkleiłam, dziwne że nie zrobili tego rano, tam juz był młyn:O ja właśnie skończyłam prasowanie, ufff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poparzyłaś sie żelazkiem po tym piwku???:D nie pozmywałam:( ale mąż przywiezie wieczorem tabletki jak mu zagroziłam zmywaniem:) onomato... a ty co? wystraszyłaś się,że nie piszesz??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My dzisiaj mielismy gosci,Sulonda(marcoweczka) z Julia,i lalam bo dziewczyny walczyly o grzechotke i jedna drugiej zabierala bo kazda chciala mec wlasnie\"TĄ\":D .Ale wszystko co dobre szybko sie konczy ,goscie pojechali ja po Konradka potem zjedlismy obiadek i poszlismy na ogrod i jestem pod wrazeniem bo moja dama spala ponad 2godzinki potem przygotowalam kolacyjke i moja niunia dostala po raz pierwszy kaszke na dobranoc ,i bardzo jej smakowalo ale nie dalam jej wszystkiego bo sie balam i dobrze bo po krotkiej chwili zaczelo sie nawolywanie wiec nie mialam wyjscia tylko bluzka w góre i byla pora na cycusia i przy cycusiu lulu,i niunia spi Oby dluzej niz ostatniej nocy gdzie budzila sie co pol godziny . Ide robic herbatke,ktos reflektuje? PS. Strasznie bola mnie rece,a wlasciwie to tylko odciski na rekach :O Jeszcze was nie czytalam zaraz to nadrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elkom 25 witaj mamy synów w tym samym wieku:D Ja miekam az cale 27km od Wrocławia Co do pomaranczek to lepiej trolli nie karmic z glodu same zdechna.Tez mi sie wydaje ze te rozne bzdety pisze gównarzeria ,ktorej sie bardzo nudzi i lata po wszystkich topikach ,no coz nalezy wspolczuc ze ma tak malo pomyslow ze wolny czas spedza ciagle w ten sam sposob . Hehe nastepnym razem uprzedzcie to kupie karmi malinowe i sie dolacze:) Chyba spicie wiec ja sie chyba tez udam do lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj bylam ostatnia ,wiec dzisiaj zaczynam dzien. Dzien dobry wszystkim:D Witam kochane kwietnióweczki moja krolewna po kaszce i cycusiu obudzila sie dopiero o 6! na cycusia .Ale sie wyspalam :D Rano przyszedł do nas Konradek i pozwolilismy sobie na lenistwo w trojke i tak kokosiliśmy sie(jak to mówi KOnradek) do 9 :P.Teraz jestesmy po sniadanku ,byla moja mama wiec ja skoczylam po zakupy.Mama zrobila porzadek na grobie babci i mojego taty wiec teraz ja szykuje dzieci i idziemy pozbierac liscie i umyc pomniki u mojego brata i przyszywanego dziadka. Boszzzzzzz ale mam odciski:O Moja niunia dzisiaj od rana podejmuje proby raczkowania:D podkula nozke pod siebie i na tym narazie konczy Jak wroce z cmentarza to chyba jej pokaze ze jeszcze musi zrobic ruch do przodu raczka .A teraz moje dwa skarby leza na kocu i sie bawia.Uwielbiam ten obrazek ok my zmykamy do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi pomylilam topiki :D :D :D :D Wy oczywiscie nie jestescie kwietniowkami ,:P ale cala reszta jak najbardziej jest skierowana do was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×