Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

a zauważyłście,że Iza przepadła jak kamień w wodę:DAle się witają hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w ten jakże zimowy, szary wtorkowy dzień 🖐️ 🌼 Zostałam zarażona "czymś", mam katar, głowa mi pęka i katar z nosa cieknie. Mam nadzieję, że to nie grypa. Najgorsze, że nie mogę teraz iść na żadne urlopy i zwolnienia, więc zostaje mi cierpieć przez 8h w pracy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham moje śmieci i wszystkie darze sentymentem........-moje mlodociane pamiętniki........moje wierszyki milosne.......moje listy.......moje stare ubrania których ciągle nie moge wyrzucic bo twierdze ze to te \"po domu\"......itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak kiedyś składowałam wszystko, ale stwierdziłam, że zawala mi tylko miejsce, dlatego wszystko wyrzuciłam 😭 zostawiłam oczywiście wiele pamiątek, ale niepotrzebne rzeczy siuu do zsypu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem taki chomik;) jedynie ciuchy które trzymałam w szafie, że może kiedyś schudnę i w nie wejdę , porozdawałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie sie właśnie wydaje że mnie jest wszystko potrzebne.Jestem świrnieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schiza🖐️ gdzie byłaś jak cię nie było?:D pamiątki benitko to jeszcze rozumiem,ale ciuchy???Ja właśnie wczoraj i dzisiaj kolejny raz przetrząsam garderobe i już 2 wielkie wory naszykowałam do oddania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przez takie \"wszystko potrzebne\" robi się bałagan:) Zasada jest taka-----cos co 2 lata nie było ci potrzebne i nie używałaś tego----do śmieci!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno przejść chyba, że to wrodzone :D Z drugiej strony jak masz miejsce, to czemu nie składować tego? zawsze jakiś sentyment i szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja buduję wielką piwnice pod domem, na te jeszcze potrzebne rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę gonić do sklepu po żarełko jakieś, bo nie mam nic na obiad:( takie zimno, nie chcem, ale muszem:P po tym artykule zastanawiam się czy nie zlikwidowac albumów Majki na bobasach i w fotosiku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huraaa wszystko mam porobione!za 1,5 h lecimy po wiki potem obiadek i laicik!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb, zazdroszczę ci:( a może wpadniesz do mnie wszystko porobić;) bo jakoś samo się nie chce:( a ja mam strasznego lenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manika tez mialm lenia ale wzielam sie w garsci i jakos poszlooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internet to piekna sprawa:) właśnie dostałam od brata zdjęcia z Afganistanu:) biedny kraj i biedni ludzie, ale jakie widoki, matko , dech zapiera, jakie dzikie góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje aniolki spia a ja zamiast sie tez zdrzemnac to myk na necik i czytam was moje baby tofane. Ja nie likwiduje fotosika,ale zastanawiam sie czy mozna tam zalozyc jakies haselko i wtedy bym mogla udostepnic tylko niektorym osoba musze to sprawdzic. Dziewczyny jak nie macie co zrobic z ubraniami to ja mam adres do rodziny z Krakowa ,ktora ostatnio przezyla wielka tragedie i potrzebuja wszystkiego bo pozar zabral im wszystko w tym 5 letniego synka😭 a jest jeszcze 7 letni chlopczyk i kilkudniowa dziewczynka takze duuuuuzo jest tam potrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schizofreniczko dużo zdrówka i wytrwałości w pracy, a ja przestałam chomikować ciuchy pakuję i oddaję do caritasu bo wiem jak nie założę w przeciągu roku to więcej ich nie ubiorę, a po co mi tyle ubrań a może komuś się przydadzą. Manika piwnicę mam dużą i co z tego jak mąż chce mi tam stół bilardowy wstawić cholerka jeszcze mnie trzyma. A Izka mogłaby już skończyć z tym witaniem Małżonka, jednak co czerwona bielizna może to ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda wiem o jakiej rodzinie piszesz.Straszna tragedia:( Tylko oni są drobni podobno,a te nasze ciuchy na drobnych raczej nie pasują:)A tak poza tym ja zawsze oddaję ciuchy jednej rodzinie.Tam i bez pożaru staraszna bieda.Oni na to bardzo czekają......No to ja zawsze co lepsze to im oddaje. Jola czemu nie chcesz stołu do bilarda?Ja bym chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pier............. robię te krokiety i robię..........Dlaczego żadna rano mi nie powiedziała,że to tyle roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!:DI jeszcze mam długie pazury i gimnastykuję się,żeby nie porobić dziur w naleśnikach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to była taka do zjedzenia????:PPrzegina z tymi powitaniami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie wiem gdzie mieszkacie ale u mnie slonko swieci i jest 10 na plusie.Cudownie.Chyba wyskocze polazić po sklepach i zorientuje sie ile kasy na mikolaja szykowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×