Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małe igraszki

Mamy ze stażem - Czyli tochę starsze dzieci

Polecane posty

Dzieńdoberek 🌼 :) śnieg za oknem z samego rana mnie obudził a teraz śladu po nim ni ma 😭 cieszyłam się jeszcze bardziej niż moje dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie witajcie,ja tylko sie przywitac,,mam meza w domku jets ponoc chory! a ja sprzatam tak generalnie juz przed swietami,zrobilam male przemeblowanie,maz jeszcze nie wiedzial zaraz pewnie przylezie do pokoiku i sie zdziwi hehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czeka takie przemeblowywanie i remonty już po świętach. przeprowadzamy się :D cieszę się na tę wiadomość, ale boję się tej mozolnej i ciężkiej pracy jaka przed nami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki ja do świąt to jeszcze z 8 razy będę wszystko szorowała,bo byśmy w kurzu utonęli.Kominek super sprawa,ale jednak trochę kurzu od niego jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to mam nadzieję na nowe sofy jeszcze przed swiętami:) tylko nie wiem czy nadzieja nie jest czasami matką głupich....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no to super będzie odmiana w domu, Ja muszę kupić komodę na ubranka dla maleństwa taką z przewijakiem tyle że ceny tych fajniejszych na allegro normalnie są szokujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolce tofane Ja tez czesto sobie marze ostatnio marzylam co bym kupila jakby wreszcie wylosowali w totku dobre liczby:P Ja dzisiaj oddalam etet pielegniarki mojej mamie a sama jestem teraz pacjentka:O Chyba bierze mnie grypa bo wszystko mnie boli ,zwlaszcza gardlo i glowa a zebym nie marudzila ze mi zimno to mam mala goraczke:P Ja tez nie mam kominka a kurzu pelno,w tygodniu zawsze wycieram go tylko na dole a w sobote walcze zawsze od gory do dolu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mordeczko Kosiane jestem wczoraj był alert w domu napad młodego w histerii, i mama była potrzebna , poźniej leki zaczęły działać i widzimy światełko w tunelu chyba wychodzimy na prostą co do krupa ufffffff . co do M to był wczoraj u lekarza i jest wyciągnięty robal coś w rodzaju polskiej ważki tylko odwłok krótszy ale grubszy a skrzydełka tak samo długi całkowita długość gdzieś w granicy 5 cm duuuuży okaz zostawił m na pamiątkę i lekarz też powiedział że jak by po czasie coś było nie tak to pokazać lekarzowi od chorób tropikalnych .Obcy już wyjęty . gdyby celnicy wiedzieli co m przewozi w uchu to by mi go zatrzymali na granicy zakaz przewożenia zwierząt przecież jest :P no to tyle co do czerwonej bielizny to chyba mchem zajdzie , a później przyjdzie @ i po zabawie. a i mnie ochota mija . a na obiad spagetti , podziwiam dziewczynki i chylę czoła krokiety to nawet przez myśl mi nie przeszły , ale u mnie chusyt jest i gardzi wszystkim co nowe i inne i ugryzie i mówi dobre ale bym zjadło.... to po co się wysilać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza wlasnie jadlam pyszna kanapke a tu temat robal,na coz zjem moze potem bo teraz juz mi sie nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedzieć, że zimę właściwie czuję a chodzę jeszcze w wiosenno - jesiennym płaszczyku, wczoraj byłam na zakupach, ale nic mi nie przypadło do gustu. http://bi.gazeta.pl/im/4/4594/z4594414X.jpg http://bi.gazeta.pl/im/2/4594/z4594412X.jpg http://bi.gazeta.pl/im/8/4594/z4594408X.jpg Czy te płaszcze nadają się na zimę? nie przepadam za kurtałkami dlatego wyszukuje płaszczy, ale coś ciężko mi to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do mojego problemu \"zimowe odzianie\" myślicie, że nie będzie mi zimno w takim płaszczu? może warto dokupić jakąś kamizelkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ale cisza............gdzie was wywiało??? miałam dzisiaj takie plany,ale nici ze sprzątania.Wstalam rano od kompa i mało bym się nie przewróciła.Tak zakręciło mi się w głowie.I wszystko zaczęło mi wirować.Myślę sobiepołożę się.No i wtedy zaczęło się na całego.Czulam się jak na karuzeli,jakbym popiła:)Zwymiotowalam az z tego wszystkiego.Potem poszłyśmy na dwór.Chodziłam prawie 3 godz. po powietrzu,ale nie jest nic lepiej.Chyba coś z ciśnieniem nie tak>Nie mam czym zmierzyć i nie wien czy pić kawkę czy nie:)Chyba sobie zrobię i się położe.Może nic mi już nie zawiruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My teŻ po spacerku i domek trochę ogarnięty. Tylko jeszcze pranie wywiesić, no a za chwilę M będzie w domu i on zawsze coś wymyśli dzisiaj Karolcia mówi że ma z Tatą tajemnicę, a ja do niej to świetnie a ona mi na to Castorama a ja się pytam co z tą Castoramą a ona ci tajemnica i nic się nie dowiedziałam. Kochany ten nasz Bączek dzisiaj pół dnia opijam się wodą z plastikowego kubeczka bo to taka kawa na niby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga, coś z ciśnieniem na pewno, bo mi głowa od samego rana pęka. a ja się żegnam z wami powoli, wychodzę wcześniej z pracy i zmykam na zakupy do złotych tarasów, może coś w końcu wybiorę :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero co usiadlam ,mylam okna prałam fieranki i pastowalam podlogi potem obiadke i lelenie michaska kucwa jak on sie dizs drze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadła moja mama z aparatem do mierzenia ciśnienia i okazało się ,że mam 80/60:o Nie dziwne,że kręci mi sie w głowie.Zastanawiam się tylko ile miałam rano jak czułam się 2 razy gorzej:o Zaraz zapodali mi 2 kielichy koniaku bleeeeeeeee i kawkę.Teraz to chyba mnie rozsadzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb.........co to znaczy lelenie Michaśka:) tak serio pytam,bo dumam i dumam i nie wiem.Pewnie jakaś literówka,ale jestem ciekawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja ma dzisiaj dzień jak dla mnie okropny:oDla niej pewnie fajny.Cały czas albo ogląda bajki,albo gra na kompie w gierki.Nie mam siły nic z nią robić.Poza tym jak zobaczyła jak sie zataczam----w ryk,jak zobaczyła ,że piję tego koniaka-----w ryk:)I jeszcze mi mówi,że mam nie wypijać wódeczki tatusia:oDobre co??wódeczka ,z tego wniosek jest tylko tatusiowa:)Troche zaczyna mi być lepiej,ale dzień paskudny,jakby mi się film zatrzymał.Ja zawsze mam raczej za niskie ciśnienie----taki jestem typ,ale dzisiaj to już masakra.Dobra kończę biadolenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko............4 chłopaków???????:D Jak ty sobie radę dajesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-----> ja mam stale cisnienie 90/70 z tendencjami do spadania,wiem jak to jest kiedys dostalam taka zapasc,pogotowie mnie zgarnelo,mysleli ze zawal,a to bylo cisnionko 55/40...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja miałam chyba coś takiego rano:( Tylko byłam sama w domu i nikt mnie nie zgarnął:) A Mai już nie chciałam straszyć,bo i tak wyła.Ale mi się ciemno przed oczami zrobiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 nastarszych mieszka u mojego 1 meza,mnie sie kiedys chata spalila i teraz mam bardzo male mieszkanko,ciasno jest ale ze mieszkaja niedaleko to czesto bywaja, najstarszy mniej bo zakochany aktualnie na maxa to czasu dla starych rodzicow niewiele ma.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle od kilku dni jest już coś nie tak,bo nie moge się rano dobudzić:o Śpię dużo dłużej i nie moge powiek rozkleić rano.Trzeba chyba sobie zaraz jutro z rana kielicha walnąć na dzien dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja to moja córka,ma prawie 3 lata. To ty masz już takie duże dzieci,że zakochane chodzą???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×