Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marco super gosc

Mówcie co chcecie ale MARCO z Big Brothera jest boski!!

Polecane posty

Gość marco super gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco super gosc
nie dosc ze meski to opiekunczy, mily , sympatyczny,dobry chłopak z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco super gosc
Chcialabym zeby wygrał ten program....uwielbiam go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka z alpejskiego mleka
on jest podobny do policjanta z oszukac przeznaczenie2 tylko troche grubszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco super gosc
ach no i zapomnialam dodac...zabujczo przystojny:)Gdzie tacy faceci sie rodza?Chyba tylko we wloszech:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco super gosc
Jak dla mnie to idealny facet.Kobieta bedzie miala z nim jak w niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marco super gosc
zielonoka a jego charkater??Juz nie mowie o wygladzie bo to rzecz gustu oczywiscie ale pod wzgledem charkteru jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zgadzam sie
zgadzam sie on jest swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy wloch
takich we wloszech pelno ;) miedzyinnymi dlatego kocham tej kraj:) ale wierzcie wlosi tez maja swoej wady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię jole
Jola i marco to moi faworyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktorek
kobieta bedzie miala z nim jak w niebie? Chyba zartujesz albo nie znasz Wlochow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam wlochow
sa i dobrzy i zli ale jedno jest pewne- sznuja kobiety bardziej niz jakikolwiek inny narod, wiem bo mieszkam we wloszech i znam z autopsji. poza tym maja swoje pasje, pomysly na spedzenie zycia inne niz gazeta i skrzynka browcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja znam wlochow
Szanuja ale czy czasem nie Wloszki bo Polek chyba nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XCFGCVB
przeciz on na ta jolke leci fuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marco to typowy
korformista, boi sie wyrazic glosno (tu: raczej w twarz) swoje opinie i zdanie by czasami nie doszlo do zweryfikowania jego zdania w dyskusji :O wlazi w tylek komu sie tylko da i unika kłotni by nie wyszlo ze jest z niego zwykly tchórz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam inne zdanie
Mowi co mysli przeciez ... POklocil sie z Jolka , nie jest pamietliwy ale to chyba o nim dobrze swiadczy .. nie zamienia klotni w grobowa nienawisc jak pierdolec tomek, bardzo podoba mi sie jako osoba , jest przstojny i bardzo sympatyczny, ciekawe jaki znak zoodiaku jest, Marco jest projektantem czyli ma doczynienia na codzien z pieknymi dziewczynami toze leci na Jolke troche mnie dziwi bo Jola do ladnych nie nalezy ale no coz nie piekne co nam sie podoba i na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktorek
Skoro twierdzisz, ze oni szanuja kobiety, to nie znasz jednak Wlochow. Chyba, ze dla Ciebie szanowanie oznacza adorowanie kobiety, aby zaciagnac ja do lozka. Na calym swiecie faceci zdradzaja, ale we Wloszech maz wierny zonie to rzadko spotykany okaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym ze Wloch
obsypie cie prezentami zlotem , ciuchami a Polak wyrzuci cie do roboty i groszem nie smierdzio a w morde i zdradzac tez potrafi ! A...zadko kiedy [Polak jest przystojny a Wlosi ...no coz jest na czym oko zawiesic ubrani , pachnacy wogole nie ma porownania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojwofhfwfh0h
ja znam sporo wlochow,spedzilam tam 3 miesiace i przystojnych,nieprymitywnych niebajerantow jest jak na lekarstwo ze juz nie wspomne ze wiekszosc z nich to straszne karly przecietny wloch to liliput,heh,oczywiscie sie zdarzaja wysocy,przystojni ale ogolnie to dla mnie banda prymitywow (zeby nie bylo,obracalam sie w tamtejszym srodowisku akademickim,poznalam wielu profesorow,lekarzy i wszyscy to dla mnie byly takie duze dzieci,to jest jednak inna mentalnosc,inna dojrzalosc..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam wlochow
znam kilka malzenstw wloskich w wieku ok 50 lat i mowcie co chcecie ale dla mnie to sa prawie idealy (bo idealow nie ma ). faceci szanuja kobiety, nawet sami sie przyznaja ze kobiety rzadza i nie odbiera to im wcale "meskosci". razem chodza do teatru, razem jedza kolacje, przytulaja sie , mowia sobie codziennie ze sa dla siebie kims cennym. w polsce nie znam ani jednej szczesliwej rodziny, same rozwody, a malzenstwa z dlugim stazem zyja obok siebie , nie ze soba. oczywiscie jak w kazdym narodzie tak i u wlochow mozna spotkac zdradzajacego dupka. poza tym wcale nie sa niscy!! normalni, wysocy, niektorzy niscy, jak w polsce. nie tylko wloszki szanuja bo ja jestem z wlochem i dla mni e jest najcudowniejszy na swiecie, wszytsko by dla mnie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ktos tu napisal
wlosi swietnie adoruje czaruja mydla oczy kobietom i to wszystko szacunku hmm moze nie to ze nie maja ale wyglada on zupelnie inaczej niz np u PL... wloch nie bedzie nosil siatek z zakupami, nie przepusci w drzwiach i td noo jesli to robi wogole to znaczy, ze dopiero co poznal dana kobiete i celem tej inscenizacji jest zdobycie jej... nie mniej jednak ja i tak mam do nich slabosc chociaz niestety na meza sie nie nadaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa zgodze sie
u nich nie ma przepuszczania ... to prawda ale tez nie ma czegos takiego ze kobieta placi za siebie... bo to obciach dla wlocha... sa bardziej szarmandzy , poznalam kiedys wlocha na wakacjach i bylo niesmacznie poniewaz co dzien kupowal mi albo jakies ciuchy to zloto , to kwiaty ... wiec wiadomo ze jest to zoobowiazujace ,,, apolak ?coz jak cos ci podaruje na urodziny to sukces jak wogole bedzie o tym pamietal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam wlochow
moj mnie zawsze przepuszcza pierwsza przez drzwi, przykrywa mnie kocykiem, scieli czasami za mnie lozko jak mi sie nie chce, nie wiem jacy sa inni wlosi ale ci ktorych znam sa bardzo w porzadku, to prawda ze nie pozwalaja kobiecie za siebie placic i to nie tylko jak chca ja zdobyc bo ja juz jestem dawno "zdobyta", poza tym co jego to moje, nie wypomina mi ze cos jest jego bo on za to zaplacil. poza tym robi mi ciagle slodkie niespodzianki, nie ma monotonii w tym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris26
Ile on ma wzrostu??? Chyba jest niski, ale racja najlepszy z tych gosci tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość progetto
Znam Wlochow doskonale, bo mieszkalam w ich kraju i nie spotkalam jeszcze bardziej niedojrzalych dziecinnych facetow niz oni. Przecietny 30-35 letni Wloch ma mentalnosc polskiego 19latka, a moze i gorzej. To prawda, ze kiedy chca zaciagnac kobiete do lozka, to beda ja na maksa adorowac, obsypywac prezencikami, ale tylko naiwne kobiety wierza, ze to ma jakies glebsze znaczenie. Wloch prawdopodobnie po tygodniu wyzna ci dozgonna milosc, co w ich jezyku znaczy: chce z toba uprawiac seks. Co do 50 letnich Wlochow szanujacych zony. Owszem, to prawda, ze to zona rzadzi w domu, ale faceci maja praktycznie caly czas romansy, tylko nikt publicznie sie do tego nie przyznaje. Kobiety takze wiedza, ze mezowie wierni nie sa, ale one sie nie rozwiada, bo to maz glownie utrzymuje dom i zapewnia wysoki standard zycia. Wlosi maja strasznie dwulicowa nature i moga wlasnie byc po seksie z kochanka, ale przekraczajac prog domu z powrotem zamieniaja sie w kochajacych mezow. Polki niestety sa strasznie naiwne, poznaja podczas wakacji Wlocha, oczywiscie przespia sie z nim, a potem wracaja do kraju i wierza, ze spotkaly milosc swojego zycia, a Wloch w tym czasie opowiada kolegom z pracy, jaka naiwna latwa dziewczyna spotkal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam wlochow
ja tam mam faceta wlocha i juz dawno mnie "zaciagnal " do lozka albo to ja go zaciagnelam, jestesmy razem ponad rok i dalej mi wyznaje dozgonna milosc, na inna nawet nie spojrzy. to czy 50 latki sie zdradzaja czy nie tego nie wiem ale czy polacy to moze nie zdradzaja?????????? sorry ale ja nie znam szczesliwego polskeigo malzenstwa, a wloskie znam, nawet jezeli jest falszywe to i tak lepsze takie niz zadne. poza tym ja osobiscie nie widze powodow zeby sadzic ze oni sie zdradzaja. wszedzie razem chodza, okazuja sobie uczucia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×