Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marco super gosc

Mówcie co chcecie ale MARCO z Big Brothera jest boski!!

Polecane posty

Gość zytkaaa
zwiazek z wlochem to taka wirowka...wlasciwie moge powiedziec na swoim przykladzie ze poznalam wlocham bardzo mily przystojny itp...ale przez to ze nasluchalam sie tylu opini o tym narodzie z kazdym jego krokiem w moja strone zaczynalam sie bac czy on tego nie robi po to bym sie zgodzila na sex z nim?jako Polka nie bylam przyzwyczajona do tego ze bedzie chcial wszystko dla mnie zrobic ze ja to moglabym tylko siedziec i nic nie robic...tego nie lubie nie lubie zobowiazujacych sytuacji..moze oni specjalnie daza do tego bysmy mialy poczucie ze jestesmy im cos winne?ze moze zasluzyli na cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktorek
A Ty myslisz, ze oni maja wypisane na czole, ze zdradzaja? My tego nie zrozumiemy, ale oni maja inna mentalnosc.Wydaje im sie, ze dopoki dbaja o zone, zapewniaja jej wysoki poziom zycia, sa mili, to seks bez zobowiazan to nic zlego. W Polsce jak facet zdradza, to zazwyczaj odsuwa sie od zony i kobieta latwo moze sie tego domyslec. Na calym swiecie ludzie sie zdradzaja nawzajem, ale Wlochy to naprawde szczegolny kraj i dopoki ktos tam nie zamieszka na stale i nie zintegruje sie z tymi ludzmi to prawdy nie pozna. Do zytkii...oni naprawde za duzo nie mysla, takze ich czyny nie sa za bardzo przemyslane. Oni po prostu tak sa wychowani. Beda adorowac kobiete dopoki jej nie zdobeda. Czasami to trwa dluzej, ale kiedy sie zenia i np. rodzi sie dziecko, to owszem - dbaja o rodzine, ale to im nie przeszkadza miec kogos na boku. Wiele Polek oczywiscie sie oburza, ale predzej czy pozniej i tak zdadza sobie sprawe z prawdziwej natury Wlochow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc..
nie wiem czy taki fajny - wrzeszczal an jolke, ze nie sprzata za soba , niemal rozkazal by wziela soe za robote bo nic nie umie itp - on chyba lubi rzadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam wlochow
e tam gadacie stereotypami, a ktore malzenstwo polskie sie nie zdradza??? tak samo zdradzaja wlosi, polacy i inni i tak samo wszedzie sa osoby ktore nie zdradzaja poza tym we wloszech kobieta nie siedzi w domu i czeka na wyplate meza!!!! tak samo pracuje i zarabia pieniadze i wcale maz nie ma ochoty jej utrzymywac jako n ieroba. traktorek a ty to niby skad wiesz ze oni wszyscy zdradzaja skoro nie maja tego wypisanego na twarzy?a polacy to moze maja wypisane na twzry- na zawsze wierny i oddany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc kobiet np na poludni
poludniu wloch nie pracuje...Wloszki sa bardzo wymagajace tzn zloto markowe ciuchy wystarczy spojzec jak sa ubrane jak z wybiegu!Dlatego wlosi zaczeli masowo sciagac za zony Rosjanki ,nie dosc ze w ich typie to jeszcze tansze w utrzymaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam wlochow
ja mieszkam na polnocy i tu wszystkie kobitki pracuja normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale polnoc sie strasznie
rozni od poludnia!!!!!!!!!!polnoc to kosmopolityczna metropolia a poludnie zacofane i skorumpowane przez mafie ...zobacz na stare kobiety na wsiach w chustach i na czarno ubrane!!!!Kobieta n a poludniu jest dalej dodatkiem do meza!!!Dlatego polnoc tak sie separuje od poludnia przeciexz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam wlochow
ok na poludniu nie bylam, nie wiem jak jest tam, byc moze tak jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traktorek
Ja znam Wlochow, powinnas sobie zmienic nicka, bo nic o nich nie wiesz. Ja pracowalam wsrod Wlochow dosc dlugo i przejrzalam ich na wylot. Przy zonce ukochani mezowie, a w pracy proponuja romansik. Wystarczylo jedno moje slowo i moglam miec romans z 90% facetow w moim dziale. Ale ok, zyj sobie dalej marzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojechali_po_tej_lali
z Marca fujarkia a ze boski to pogloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam wlochow
nie ma narodu w ktorym wszyscy byliby tacy sami. ja mam najcudowniejszego faceta na swiecie i nie zamienie go za nic, a kto mial zle doswiadczenia temu wspolczuje. nie znam wszystkich wlochow ale ci ktorych znam sa jak najbardziej w porzadku. poza tym w polsce to niby co, w pracy romansow nie ma i stare oblesne typy nie slinia sie na widok mlodych dziewczyn ... kraj cnoty i wiernosci.. z dwojga zlego wolalabym faceta ktory by mnie zdradzal a o mnie dbal i mnie kochal niz polaka ktory by mnie zdradzal, wyzywal i na ktorego mam jeszcze zarabiac bo tak moge powiedziec myslac stereotypami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba falszywy jest
obgaduje jolke za plecami.Pozniej wlazi jej w dupe , tak sie zachowuje przyjaciel?przyjaciel broni nie oczernia.Powiedzial oj Polska popiera leni a nie spokoj ...porownujac Mirka ZJolką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×