Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afo-dyta

Gdzie sa najlepsze kursy wizażu w POlsce - czy ktoś to wie ???

Polecane posty

Gość anna345
Jakby to powiedzieć, nie da się poznać teorii bez praktyki i praktyki bez teorii. Skomplikowane? Niekoniecznie! Ja na przykład szlifuję od lat wiadomości i umiejętności z www.artystyczna-alternatywa.pl a jest to na pewno doskonała szkoła. Dodam tylko, że modą zajmuję się od strony dziennikarskiej. Jednak muszę znać branżę od środka, by dobrze ją opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena_G
Witajcie! Ostatnio przypadkiem natrafiłam na www.artystyczna-alternatywa.pl i nie żałuję. Udało się w końcu znaleźć kogoś konkretnego, kto dał mi szansę na naukę przydatnych umiejętności. Moje zdolności rosną w miarę praktyki i uzyskiwania umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadana
Ja się uczyłam w Warszawie, w Beauty Lux, to były szkolenia zawodowe, to po nich znalazłam pracę, a później mogłam się dalej rozwijać. Tak na prawdę wcześniej umiałam niewiele, później praktyki, etat i jestem w tym miejscu, co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto sprawdzić ofertę http://maquillageart.pl/ prowadzą zajęcia w interesujący sposób, bardzo dużo można się dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkos
Jeśli chodzi o dobrego wizażystę to salon Szymon Kaczmarzyka. Nie wiem jak z terminami u nich, ale jakość usług jest na najwyższym poziomie - mega pozytywnie ich oceniam, robiłam u nich fryzurę i makijaż - znakomity efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze kursy wizazu w Polsce, trudno powiedzieć,. Dużo dobrego mówi się o select w Warszawie na Krakowskiej. Jestem wizażystką z wieloletnim doświadczeniem i sama chciałbym tam uczyć zawodu...Jak szukacie szkolń, to patrzcie na galerie i prace absolwentów i ich opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_MODELKA
Oczywiście, wizaż tylko w Select. Sprawdziłam na własnej cerze jako modelka. Mają tylko kosmetyków, że nigdy tyle nie widziałam ,wszystko nowe, pchnace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam w select uczą spoko, maja kosmetyki bikor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita121
Cześć, temat brzmi bardzo rozlegle, każdy będzie miał inne odczucia i nie koniecznie każdy pojedzie na drugi koniec Polski tylko i wyłącznie na kurs. Jeśli chodzi o mnie to ja rozbiłam kurs wizażu w Centrum Szkoleniowym Corio w Poznaniu, www.coriocs.pl i byłam bardzo zadowolona, gdyż obsługa bardzo miła to mieliśmy załatwione bardzo dużo modeli, czyli osób na których mogłyśmy sobie spokojnie ćwiczyć, naprawdę byłam zadowolona. Na razie byłam na podstawowym, ale wybieram się również na szkolenie z wizażu średniozaawansowanego, zniżkę mam i chcę się rozwijać :) a instruktorkę mają świetną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_miłapanna
Na pewno nie polecam Nova Centrum eedukacji, przynajmniej nie w temacie wizażu. Jak coś jest do wszystkiego to jest do ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania255TT
Ja polecam szkole Pro Make Up Academy->Intense Pro - bardzo duzo wymagają, duży nacisk na techniki makijażowe i praktykę jedyny minus to taki,że trudno sie tam dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pro Make Up Academy - PORAŻKA i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_olena
NOVA centrum edukacji - również odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalaf
Tylko PRO MAKE UP ACADEMY, mam porównanie z innymi szkolami wiec wiem co mowie. Pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Lux, NOVA centrum Edukacyjne i Select -odradzam dziewczyny! niski poziom, wywalenie kupy kasy w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studio sztuki w warszawie to dobra szkoła. http://studiosztuki.pl/oferta/szkola/charakteryzacja-i-wizaz Siostra tam chodziła i teraz pracuje teatrze no i sobie dorabia nieźle na makijazach okolicznościowych. Tam ucza nie tylko zwykłego wizażu ale tez charakteryzacji filmowej i teatralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Molla
22.08.2015 rozpoczynam weekendowy kurs wizażu w select w warszawie. Uznałam, że to dobry pomysł, szczególnie, że kursy są mocno dopasowane do moich potrzeb, poza tym dzięki dziewczynom w select uzyskałam informację o możliwości uzyskania dotacji na ten cel. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIKAdf
Zapisałema się na kurs Intense Pro w PRO Make Up Academy w Warszawie, wczesniej u nich bylam (tak na sprawdzenie i wyprobowanie:-p) na kursie jednodniowym u Daniela i Maxineczki i powiem jedno - wielkie wooow! Szkola wypelniona najwyższej klasy kosmetykami, idealne do pracy stanowiska, śmieszne kobitki na kursie, atmosfera iście rodzinna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę studio urody, sama skończyłam dzienny wizaż w select. Wrażenie mam takie: absolwentki select, które się przewinęły przez moją firmę są zazwyczaj ogarnięte i dobrze wyszkolone. Z resztą bywa trudno ponieważ nie mają praktyki podczas kursów. Jak już mają praktykę to czasem wyłacznie na sztucznych włosach manekina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Kraków i okolice to mogę polecić Mobilny Instytut Urody. Zdobyłam praktyczne umiejętności i postanowiłam dalej robić coś w tym zawodzie. Można indywidualnie dopasować program do swoich potrzeb co jest bardzo dużym plusem. Jeżeli któraś z Was byłaby zainteresowana możecie same dopytać o taki kurs – 530 530 256.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska1
Nie ukrywam, zadałaś dość trudne pytanie, nie mam porównania z innymi szkołami, w związku z tym jestem w stanie podzielić się jedynie z pozytywnymi wrażeniami z kursu wizażu w Centrum Szkoleniowym Corio w Poznaniu. Co mi się podobało? Małe grupki - byłyśmy bodajże we dwie, miałyśmy zapewnione modelki, czyli osoby na których ćwiczymy - dobrze nam szło, w związku z instruktorka poprosiła o umówienie większej ilości modelek. Jak dla mnie super. Fajnie skonstruowane materiały szkoleniowe... i przyjazna atmosfera, bo to ważne, gdy kurs trwa 4 dni :) Życzę owocnych poszukiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Luba
Moja koleżanka kończyła kurs w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH w Warszawie. Teraz jest samodzielną wizażystką, maluje gwiazdy, pracuje przy sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Wszędzie jej pełno. Osobiście nie wiem jak jest tam na kursie, ale widzę rezultaty jej nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza to Agnieszka Broda School of Make Up. Po tej szkole nie ma problemów z pracą u najlepszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulka
Witam cieplutko!!! Chciałabym prowadzić darmowe warsztaty makijażu na wsiach i pragnę zdobyć wiedzę na ten temat, prosze o polecenie mi kursu, szkolenia w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza szkola to pro makeup academy w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×