Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afo-dyta

Gdzie sa najlepsze kursy wizażu w POlsce - czy ktoś to wie ???

Polecane posty

Gość gość
Beauty lux robi szkolenia zawodowe z tego zakresu, ale ogólnie zostanie kosmetyczką nie wymaga cudów, tylko konkretów. W taki właśnie sposób stopniowo wchodzi się na wysoki poziom i opanowuje kluczowe zagadnienia. Nie każda kobieta da sobie radę z wizażem, ale to naprawdę rozwojowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janinka1234522
Hej kochani! Zwracam się do osób, które miały już swoją przygodę z wizażem i stylizacją WSA właśnie zaczęło rekrutację na studia podyplomowe na kierunku nowoczesny wizaż i stylizacja (https://wsa.art.pl/studia-podyplomow...-i-sty lizacja/ ) myślicie, że warto się wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszą szkołą jest policealna szkoła wizażu Dziewulskich - http://www.dziewulscy.pl/ :) Byłam na Wydziale Charakteryzacji i jestem bardzo zadowolona, świetne metody nauczania i przyjazna atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze - zrobiłam dwa kursy wizażu a później wpadłam na pomysł, że zapisze się do szkoły policealne. I wyglądało to tak: w Beauty Art było spoko, ale czułam totalny niedosyt, więc poszłam do Makeup Star, gdzie byłam chwała i glaskana po głowie za wszystko co robiłam. Później wpadłam na targach na szkołę SWiCH, właśnie skończyłam pierwszy rok weekendowo. Mam tu niezły wycisk... Ale pozytywnie - jak coś mi nie idzie - dostaję korektę (a nie słowa "super!), jak idzie to dopiero wtedy info zwrotne od wykładowcy że jest ok. No i praktyki! W Teatrze Wielkim, Kamienicy z Abstrac*****i i teraz w TV. Mega! Jeśli chcecie się nauczyć czegoś to szukajcie takich szkół, w których się wymaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux was wszystkiego nauczy i przygotuje do pracy. Kosmetyczką nie zostaniecie od razu, efekty będą widoczne dopiero z czasem, ale dzięki solidnej pracy i zaangażowaniu, na bank uzyskacie dokładnie to, czego chcecie. Działajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE WROCŁAW
Zostań specjalistą już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Oławska 4 Wrocław, tel. 533 125 676 , mail: wroclaw@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostań specjalistą już w 1 rok ! Polecamy NOVA Policealna Szkoła Promocji Kadr!! TOP kierunki: grafik komputerowy, wizaż, kosmetyka, instruktor fitness, asystent nauczyciela przedszkola, specjalista d.s. dietetyki, psycholog organizacji, instruktor terapii uzależnień, filologia angielska i wiele innych! Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego sekretariatu a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra, tel 883070678, 683070678 mail: zielonagora@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Czekamy na Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE WROCŁAW
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki:wizażystka/stylistka, dietetyk, asystentka nauczyciela przedszkola,dekorator wnętrz, instruktor fitness,fryzjer, spedytor, elektryk i wiele innych. Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Oławska 4 Wrocław, tel.533 125 676 , mail: wroclaw@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Specjalista do spraw dietetyki, Opiekun Medyczny, Rejestratorka Medyczna, Technik Handlowiec, Technik Elektryk, Organizator Imprez Ślubnych. Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, tel.: 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Specjalista do spraw dietetyki, Opiekun Medyczny, Rejestratorka Medyczna, Technik Handlowiec, Technik Elektryk, Organizator Imprez Ślubnych. Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, tel.: 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci zawodowo! U nas rekrutacja trwa cały rok! Wystarczy 1 rok by zostać specjalistą ! Nie wymagana matura. TOP kierunki: Asystent nauczyciela przedszkola, dekorator wnętrz, instruktor fitness, filolog języka nowożytnego, grafik komputerowy multimediów, instruktor terapii uzależnień, rejestratorka medyczna, specjalista ds dietetyki, wizażystka/ stylistka, technik elektryk i wiele wiele innych! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, Zielona Góra,mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cedar83
Ja podrzucam namiar na kursy, które organizuje Europejska Szkoła Stylizacji Select http://select.edu.pl/kurs/wizazu/ . Jeśli chodzi o wizaż to są rewelacyjni. Wystarczy popatrzeć na prace ich kursantów i referencje. Mają ogromne doświadczenie w temacie - 13 lat na rynku. W takim miejscu faktycznie nauczysz się wizażu w praktyce, a nie tylko na papierku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam p. BEATĘ Radomyską Mistrza makijażu i szkoleniowca. Teraz w Siedlcach kurs rusza 10 kwietnia. Super program od analizy kolorystycznej i stylizacji przez wszystkie makijaże łącznie z Azjatkami i Murzynkami.. 152 godziny...możliwość egzaminu czekadnika/mistrza. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elpastor009
Byłam u Mai Adamiak i serdecznie polecam - mega sprawnie przekazana wiedza w przystepnej cenie. Zastanawiam sie nad tym 666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Beauty lux - to się zgadza. Ich szkolenie zawodowe robi różnicę i do pracy przygotowuje. Tylko, że w trybie zawodowym to jest mocno wymagające - przerabiacie wszystkie techniki. Swoje robi praca na bardzo dobrej jakości kosmetykach i w małej grupie. To bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam moją szkołę, w której obecnie robię kurs II stopnia- Akademię Wizażu Good Look w Warszawie. Rewelacyjnie przekazują wiedze, mam naprawdę fach w rękach i dzięki nim chcę dalej kształcić się w zawodzie wizażystki i być najlepsza http://www.akademiagoodlook.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha28884
u mnie w bydgoszczy robiłam kurs w cosinusie i nie do konca spelnilo moje oczekiwania srednia kadra i materialy z 2 reki w nova bylo o lepiej super babka prowadzi zajecia mam z nia kontakt na facebooku i w razie pytan zawsze moge do niej napisac no i do tego znizki na kolejne kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepsza jest Agademia Good Look, pod koniec sierpnia akurat jak wrócimy z wakacji zaczynam u nich kurs już II stopnia . Nie mogę się doczekać , świetne kursy mają, I stopień mam za sobą ale chcę wiecej...Super nam wiedze przekazują, wiele już umiem , dziewczyny nam spoko triki zdradzają zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z moimi koleżankami z pracy byłyśmy już na niejednym szkoleniu kosmetycznym. Największe wrażenie zrobił na nas kurs zrobiony w Lukomades. Prowadzący szkolenie był bardzo dobrze przygotowany i wyniosłyśmy ze szkolenia zarówno wiedze praktyczna jak i teoretyczną. Polecam każdemu ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam w Białymstoku szkołę Vena Art :) Jestem po dwóch kierunkach w tej szkole :) organizują również różne kursy :) Gdybym miała wybierać drugi raz to wybrałabym znowu tą szkołę. Mają super kadrę, fajną atmosferę i baaardzo dużo się nauczyłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Lux polecam - zdecydowanie. Macie tam długie i wymagające szkolenie, na którym przerabiane są wszystkie istotne zagadnienia. Największy plus? Program, osoby prowadzące, praca na porządnych kosmetykach. Po prostu - nie jest to absolutnie czas stracony, tylko czas oparty na konkretach, gdzie naprawdę przygotujecie się do pracy. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akademia Good Look organizuje w pażdzierniku fajne kursy wizazu - 50 godzinny master I albo master II - ten drugi jest 100 godzinny ja myslę o tym drugim bo bogaty program, włącznie z makijazem pod sesje fotograficzne , dwa certyfikaty w tym jeden po angielsku , fajne sie wydaje. A byłąm juz na kursie w goog look ze stylizacji rzęs i wiem ze fajnie uczą - patrzcie http://www.akademiagoodlook.pl/100-godzinny-kurs-wizazu-i-i-ii-stopnia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akademia Good Look organizuje w pażdzierniku fajne kursy wizazu - 50 godzinny master I albo master II - ten drugi jest 100 godzinny ja myslę o tym drugim bo bogaty program, włącznie z makijazem pod sesje fotograficzne , dwa certyfikaty w tym jeden po angielsku , fajne sie wydaje. A byłąm juz na kursie w goog look ze stylizacji rzęs i wiem ze fajnie uczą - patrzcie http://www.akademiagoodlook.pl/100-godzinny-kurs-wizazu-i-i-ii-stopnia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Zanim otworzyłam swój salon kosmetyczny zapisałam się na kurs szkoleniowy i bardzo dobrze trafiłam. Mogę polecić Instytut szkoleniowy Lukomades w Gliwicach  https://lukomades.pl/. Osoby , które prowadzą kursy mają ogromne doświadczenie zawodowe i można się od nich bardzo dużo nauczyć. Ja z zajęć wyniosłam bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka

najlepsze kursy to kursy indywidualne... znajdź kogoś, kto poświęci Ci swój czas i zechce sprzedać wiedzę. Niekoniecznie z Twojej miejscowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×