Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afo-dyta

Gdzie sa najlepsze kursy wizażu w POlsce - czy ktoś to wie ???

Polecane posty

Gość gość
WYZSZA SZKOLA HANLDU I USLUG POZNAN Chcesz zdać Maturę z matematyki i języka angielskiego? Przyjdź na kursy dla maturzystów, które przygotowaliśmy specjalnie pod kątem potrzeb i wymagań programu Matura 2016 Z okazji 20 - lecia szkoły, masz od nas prezent – kurs maturalny po najniższej cenie w całym Poznaniu. Koszt całkowity 22-godzinnego kursu to tylko 85 złotych, czyli to mniej niż 4 złote za godzinę! Jeśli po kursie zostaniesz studentem Wyższej Szkoły Handlu i Usług, cały kurs będziesz mieć totalnie za darmo! Nie przegap! Ilość miejsc ograniczona! !!Startujemy już 9 kwietnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizowany jest kurs Wizażu 72 godzinny w drugiej połowie kwietnia w Eurece w Rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawodowy wizaż jak najbardziej. W beauty lux zrobiłam to szkoleniami. Później to była kwestia ciężkiej pracy nad budowaniem doświadczenia i poprawianiem umiejętności. Od 2 lat jestem na swoim - czyli można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaron
Najlepsza szkoła wizażu i stylizacji jest u Agnieszki Brody w Katowicach. Biar Beauty to klasa sama w sobie. Nie tylko najwyższy poziom, ale też super atmosfera. Nie znam osoby, która poźniej miałaby problem ze znalezieniem pracy po szkole u Agnieszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię kurs wizażu w Select i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona . Decydując się na tą szkołę kierowałam się zdjęciami makijaży wykonywanych przez uczniów, zdjęciami sal wykładowych , tym czy jakaś znana wizażystka prowadzi zajęcia . Póki co jest naprawdę spoko, przynajmniej nie wyrzuciłam kasy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia963
Robię kurs wizażu w Select i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona . Decydując się na tą szkołę kierowałam się zdjęciami makijaży wykonywanych przez uczniów, zdjęciami sal wykładowych , tym czy jakaś znana wizażystka prowadzi zajęcia . Póki co jest naprawdę spoko, przynajmniej nie wyrzuciłam kasy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka902
Moim zdaniem najlepsze kursy oferuje hairXtend w Warszawie. Oferują nawet najnowsze techniki makijażu i wywabiania chemicznego. Ponadto uczyłam się pod czujnym okiem profesjonalistów , a ich porady były niezastąpione :) http://www.hairxtend.pl/training/260 tutaj jest aktualna oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinas
Jeśli chodzi o Poznań to polecam Centrum Szkoleniowe Corio - www.coriocs.pl, miła atmosfera, świetnie prowadzone i dużo zajęć praktycznych, także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitkasritka
hmm, każdy na pewno odniesie się do własnych doświadczeń. Ja byłam w Corio w Poznaniu www.coriocs.pl i bardzo sobie chwalę, profesjonalna wizazystka, zapewnione modelki na szkoleniu i przemiła atmosfera! Polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie New Nails

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KURS WIZAŻU! Tylko 2 weekendy PROMOCJA! NOVA Centrum Edukacyjne prowadzi nabór na Kurs Wizażu I stopnia Planowane terminy: Wrzesień: Tryb dzienny - dni powszednie (godz. 9-16): 19-23,26-30 września 2016 r. Tryb wieczorowy - dni powszednie (godz. 17-21): 5- 9,12-16,19-23,26-30 września 2016 r. Tryb weekendowy:17,18.09 i 24-25.09.2016r. Przystępny sposób przekazywania wiedzy przy zachowaniu indywidualnego podejścia do każdej osoby, to cechy charakterystyczne stylu pracy naszych trenerów. Jakie umiejętności zyska uczestnik kursu? Program został opracowany na podstawie kilkuletniego doświadczenia w organizacji kursów. Zagadnienia obejmujące program są praktyczną odpowiedzią na potrzeby rynku w zakresie wizażu. 90 % czasu trwania kursu to praktyka, która pozwala na możliwie największe szlifowanie umiejętności. Kursanci mają do dyspozycji wszelkie niezbędne kosmetyki i akcesoria do wykonywania makijaży. Dzięki temu mogą w sposób kompleksowy i profesjonalny zgłębiać wiedzę z zakresu wizażu. Materiały dydaktyczne zapewnia organizator kursu. WAŻNE!!! Każdy kursant otrzyma zaświadczenie na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz certyfikat ukończenia kursu. Serdecznie zapraszamy! Zapisz się już dziś. Kraków,ul.Szewska 14 tel.796-400-146 M: krakow.szkolenia@nova.edu.pl Ceny już od 599zł/osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza szkoła w Warszawie , kolezanka mi poleciła wizaż w Select po tym jak sama ukonczyła tam kurs. Dużo praktyki , kufey pełne kosmetyków, trenerki z wizażu bardzo pomocne i otwarte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
zapisz się do studia Makijażu MBS. Posiadają ciekawe oferty, najważniejsze że po warsztatach masz możliwość nawiązać współpracę ze studiem. info@MargotBeautySolutions.com Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy najlepsze w Polsce to ja nie wiem, ale mnie zawodu nauczyli podczas szkoleń w Beauty lux i bardzo pozytywnie to wspominam. Pracy sporo, ale były to najlepiej wykorzystany czas - na pewno lepiej niż na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że zamiast kursu wizażu lepszym pomysłem jest kurs makijażu permanentnego. Jest bardzo dużo dobrych kosmetyczek, które mają wyrobioną renomę. Jest też sporo dziewczyn, które mają talent i nie potrzebują kursów, a ludzie i tak chętnie do nich chodzą. Moim zdaniem kurs makijażu permanentnego to dużo lepszy pomysł w tych czasach, sama byłam na kursie tutaj: http://www.biotekpolska.pl/szkolenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to mogę polecić http://www.faceart.pl/?p=216 w Krakowie blisko starego miasta. Tolerancyjni są, więc nawet dla osób już mających doświadczenie jest to miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaw
Jeśli chodzi o Poznań to serdecznie polecam Corio, www.coriocs.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Szkołę Select. Robiłam kurs wizażu dzienny, podejście instruktorów świetne, widać że jest to ich pasja. Sala bardzo przytulna, w sam raz dostosowana do zajęć. Bardzo dużo kosmetyków różnych marek od tych najtańszych po te najdroższe. No i cena najelpsza na rynku. Na prawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta377
Ja od kwietnia wybieram się do Międzynarodowego Studium Dziewulskich w Warszawie http://www.dziewulscy.pl/ , trwa tam akurat rekrutacja na roczny wydział charakterystyki i wizażu. Po tej szkole można mieć niezły fach w ręku , czytałam o nich sporo i powiem Wam że jestem pod ogromnym wrażeniem tego czego tam można się nauczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie robisz w Beauty lux - tam wszystko ogarniesz w bardzo krótkim czasie, ale oczywiście trzeba się na tym znać. Tzn. nie idziesz na szkolenie zawodowe nie mając choćby podstawowych umiejętności, bo zwyczajnie sobie z tym nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysiach
Super i godne polecenia bo mają kosmetyki najlepsze bo nie pochodzenia zwierzęcego, nie były testowana na zwierzętach wiec idealne dla węglan. Nawet dzieci czy kobiety w ciąży mogą ich mieć makijaże. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość221
Super i godne polecenia bo mają kosmetyki najlepsze bo nie pochodzenia zwierzęcego, nie były testowana na zwierzętach wiec idealne dla węglan. Nawet dzieci czy kobiety w ciąży mogą ich mieć makijaże. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o kurs wizażu to moim zdaniem jednym z najlepszych ośrodków jest KURSAL http://www.kursal.pl/oferta/wizazystka/ . Ja kończylam tam kurs i wiele moich koleżanek po fachu. Naprawde warto, świetna kadra, dobrze ułożony program .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Centrum szkoleniowe Corio w Poznaniu. Bardzo fajnie i profesjonalnie prowadzone kursy. Zapewniaja modelki co jest rzadkością. Byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty lux ma szkolenie z wizażu, ale czy od razu zawodowe? To tak naprawdę sami musicie ocenić. Podejście jest bardzo różne. Moim zdaniem zależy od waszego poziomu. Jeśli nie macie żadnego doświadczenia, to lepiej zacząć od niższego szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietajcie, że zazwyczaj szkoleniem zrobicie zdecydowanie więcej, niż jakąkolwiek szkołą, bo zwyczajnie program będzie zdecydowanie konkretniejszy. Kwestia tylko taka, jakie macie oczekiwania i na jakim poziomie się aktualnie znajdujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria556
Szczecin, a dokładnie www.mmpasja.edu.pl w którym zrobiłam kurs jakiś czas temu. Nauczyłam się bardzo dużo, a co najważniejsza niedługo później znalazłam zawód. Perfekcyjne podejście do zainteresowanych osob, wiedza jak i praktyka jest przedstawiana w jasny i sensowny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×