Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość afo-dyta

Gdzie sa najlepsze kursy wizażu w POlsce - czy ktoś to wie ???

Polecane posty

Gość Bajka111
Jeśli ktoś poszukiwał by szkoły wizażu we Wrocku, to polecam Szkołę Marzeny Daleckiej :) Robiłam tam kurs jakieś pół roku temu i byłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapeluszniczkaaa
Bajka111 Ja też robiłam tam kurs :D Wizaż i techniki kamuflażu, świetnie zrobione zajęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbjhdcnjd
a jaka placowke polecanie w olsztynie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktos szuka szkoły w Warszawie albo mysli o zrobieniu kursu w tym miescie to na pewno zachecić moge do szkoły Select -słynie z wizażu od wielu lat, ale takze z innych szkolen . Kurs trwa trzy tygodnie robocze albo 7 weekendów, zalezy jak komu pasuje. Kurs prowadza wizażystki instruktorki z tej szkoły, jest ich kilka co powoduje ze mozna sę nauczyć róznych metod nakładania makeupu w czasie tego jednego kursu. Odnośnie sal to sa w pełni wyposazone w kosmetyki, z bogata paletą markowych typu Bobby Brown czy Mac. Szkoła w cenie kursu ma dla kursanów profesjonalna sesję zdjeciową, tak na koniec kursu,zeby mozna się było się sprawdzić w pracy wizazystki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esperanza-nie wyobrazam sobie zeby kursy były w głównej mierze teoretyczne,na pewno wszedzie w kazdej szkole są glównie ćwiczenia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w kilku szkołach wizażu w tym w akademii szkoleniowej w koszalinie i tam chyba najbardziej bym poleciła. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina mencik
Ja również naukę wizażu zaczynałam na szkoleniach. Później już uczyłam się już samodzielnie, w czasie pracy, obserwując to co robią koleżanki. Po prostu z czasem człowiek doskonali to wszystko co potrafi i wówczas efekty rzeczywiście są widoczne, ale żeby było o nie jakoś wybitnie łatwo to bym nie powiedziała... Wszystko to ciężka praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrą opcją są tez właśnie juz dla osób, które juz sa po podstawowym kursie pokazy czy warsztaty doszkalające, w select jednodniowe prowadzą Sobiśniewski i Gil.Wiadomo ze zmieniają się trendy, wchodzą nowe kosmetyki i na takim kilkugodzinnym pokazie czy kursie mozna podpatrzeć nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprykakorps
ja robilam kurs wizazu w goworku, potem zrobilam tez przydluzanie rzes. daja w prezencie etui z pedzelkami! niedawno mieli dzien otwarty, mozna bylo obejrzec sale szkoleniowe, kosmetyki na ktorych sie pracuje i porozmawiac z prowadzacymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellennna
Też byłam na tym kursie w GoWorku i naprawdę świetna kadra. Przemiłe panie, w końcu ogarnęłam wiele rzeczy, których uczyłam się z internetu, ale nie wychodziły mi perfekcyjnie, a teraz w końcu wszystko mi wychodzi ;) także serdecznie polecam ich kursy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankarka
ja byłam na kursie u http://maquillageart.pl, bardzo fajnie przedstawione tajniki makijażu, podobała mi się również atmosfera miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiul
Polecam kurs w Erudio w Łodzi. Robiłam tam kurs jakiś czas temu i naprawdę warto!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila015
Jeśli chodzi o konkrety i praktyczną naukę to ja chodziłam do Akademii Wizażu Agaty Świeckiej beauty-box .pl/school/. Świetne szkolenia. Można sobie dobrać coś dla siebie. Na pewno będziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruszka 87
Ja właśnie się przymierzam też do kursu w Beauty Box u p.Agaty Świeckiej.Moja koleżanka skończyła go dwa lata temu i przepięknie maluje do ślubów no i sporo zarabia.Mają teraz opcję kursu popołudniowego raz w tygodniu , więc bez problemu można chodzić bez zwalniania się z pracy.Jest w rozsądnej cenie i na raty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka333
Jestem w połowie kursu w E.rudio, coraz więcej się uczę, super atmosferka i wiele frajdy :D Zobaczymy jak będzie szło dalej i jakie będą moje postępy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosinka14
A powiedz mi czy w Beauty Box można liczyć na indywidualne konsultacje? Chodziłam wcześniej do innej szkoły i poziom był strasznie niski. Zero zainteresowania kursantami. Z tego co widziałam na stronie Beauty Box to podchodzą z pełnym zaangażowaniem w to co robią. Spotkałam się z wieloma pozytywnymi opiniami na innych stronach. Mocno się zastanawiam nad tą szkołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapulkowa
Dziewczyny! a ja z czystym sercem polecam Wam Select! Profesjonalna kadra, fantastyczni ludzie a miejsce jak z filmu! Naprawdę mega! Skończyłam u nich kurs w zeszłym roku, dwoma rękami do dzisiaj podpisuję się pod referencjami dla nich. Od razu po byłam gotowa pracować w zawodzie a to wszystko dlatego że jest masa praktyki. Do tego teraz mają świetne promocje, kursy tanie a warto! Mam porównanie z inną szkołą Akademia Kreacji Wizerunku - raczej średnio a na tle Select-u gorzej niż średnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira40
Zapisałam się na szkolenie kosmetyczne do Pani Aleksandry Góreckiej. Jak sądzicie dobry wybór? Skusiły mnie opinie uczestniczek na innych forach. No i sama strona www dużo mówi i przekazuje pozytywny komunikat. :) Ktoś mi coś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepsze kursy wizażu są w http://www.zdz.lodz.pl/ - słyszalam o nich bardzo duzo pozytywnych opinii i sama się tez tam nie dawno zapisałam. Pozytywne opinie jak najbardziej potwierdzam i popieram! Warto zajrzeć na ich strone, mozna wiecej informacji zdobyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam kurs kosmetyczny I stopnia w szkole Nova i niedługo zamierzam zrobić u nich kolejny kurs.Polecam, świetna kadra i dużo praktyki a właśnie było dla mnie najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienowa
Ja byłam w Beauty Box! Zakres programowy jest bardzo obszerny. Fajnie łączy teorię i praktykę. Warto tam pójść na kurs - masz pewność, że nauczą Cię bardzo solidnie. Wiesz za co płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruszka 87
Ja już jestem po kursie w Beauty Box. Wybrałam kurs intensywny tygodniowy, bo chciałam szybko się nauczyć podstaw i teraz będę chodziła na doszkalanie i praktyki.Program był szeroki,taki sam jak na ich stronie:http://www.beauty-box.pl/school/kursy-wizazu, zawierał dokładnie wszystko tylko w nieco innej kolejności. Jestem bardzo zadowolona, chociaż jeszcze dużo muszę ćwiczyć. Zajęcia prowadzi głównie Daria, a p.Agata nadzoruje i uczy makijażu ust i brwi.Naprawdę zrobiłam duże postępy,chociaż kurs był dość krótki . Jeżeli masz możliwość to idz na kurs rozszerzony-jest tam więcej godzin i mniej intensywny a praktyki są w trakcie.Co do sposobu prowadzenia zajęć to nie mam zastrzeżeń, przystępny i indywidualny.Malowałyśmy na sobie nawzajem a na sesję dyplomową mogłyśmy przyprowadzić swoją modelkę lub p.Agata załatwiała ze swojej agencji. Planuję po wakacjach zapisać się na 2 st. kurs makijażu artystycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak robic kurs wizażu to tylko w NOVA Centrum Edukacyjne. Uczestniczyłam w różnych kursach i różnych miejscach, ale tam mają naprawdę profesjonalnie przygotowane szkolenia. Kosmetyki bardzo dobrej jakości podobnie jak wszelkiego rodzaju sprzęty, nauczyciele wykwalifikowani i doświadczeni. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adel30
Ja jednak stawiam na sprawdzone miejsce przez moje przyjaciółki w Koszalinie - u Pani Aleksandry Góreckiej. Jest tam podczas zajęć dużo pracy na żywych modelkach. Nie mogę się już doczekać zajęć praktycznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam szkołę NOVA Centrum Edukacyjne. Mają naprawdę świetne zaplecze kosmetyczne i wszystkie potrzebne sprzęty w cenie kursu. Zresztą wejdźcie sobie na ich stronę i pooglądajcie galerię zdjęć to się przekonacie jak to wygląda. Ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyka
Koszalin też znam :) Fajne miejsce i profesjonalne kursy. Pani Aleksandra Górecka trzyma tam światowy poziom. W sumie to chyba jedyne takie miejsce w Polsce - a mam porównanie bo byłam już w kilku innych na szkoleniach tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×