Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Własna firma/Dotacje z Unii

Własna firma/Dotacje z Unii

Polecane posty

Gość Własna firma/Dotacje z Unii

Byłam na forum Praca, ale poza 1 osobą nikt się nie odezwał, może tu... Witam Czy ktokolwiek z Was ma doświadczenia w zdobyciu dotacji z Unii? Jakieś rady, ostrzeżenia. Wiem, że na stronach podmiotów, które się tym zajmują można znaleźć info, ale chciałabym się czegoś dowiedzieć od kogoś, kto takei przejścia ma już za sobą Jak to wyglada w praktyce? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własna firma/Dotacje z Unii
up, up, up, etc. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to interesuje ..
też mnie to interesuje ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to interesuje ..
potrzebuję kasy . firma mi pada ---jednoosobowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mnie to interesuje ..
nie mam na zus,czynsz --o reszcie nie wspomnę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mnie to interesuje --> a nie jest tak że dotację dostajesz na konkretny projekt i musisz mieć wkład własny (np. 50%)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że o tego rodzaju dotacje można dowiadywać się w Urzędzie Pracy, o ile oczywiście jesteś osobą bezrobotną. Warunkiem otrzymania dotacji ok 12000zł było prowadzenie działalności 1 rok, a co za tym idzie regularne dokonywanie wszelkich opłat (ZUS, podatki itp.) Otrzymane pieniądze można było wydać tylko na trwałe środki, z których oczywiście trzeba było się szczegółowo rozliczyć czyli przedstawić wszystkie faktury. Trzeba też znaleźć dwóch poręczycieli, którzy będą wszystko spłacać w wypadku gdyby powinęła Ci się noga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wam napisze.... dta kwote 12000 zł mozna dostac pod warunkiem ze w chwili składania wniosku nie masz załozonej dzialalnosci, musisz zrobic biznesplan.mi kobieta powiedziala ze na 1 miejscu w przyznaniu tej kasy sa osoby co zakaldaj firmy produkcyjne, ja otwieralam bar i ona mi powiedziala ze handel jest na ostatnim miescu w przyznawaniu tej kasy. powiedzialam jej ze wyrobilam juz zezwolenie i czekam na regon, to mi powiedziala ze juz nicic z tego. nie moge zrobic nic w kierunku otwarcia dzialanosci dopoki nie przyznadza tej kasy. i dałam sobie z tym spokoj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasad

Jak chcecie dostac dotacje to obczajcie tego linka
dotacjenabiznes.com.pl/dotacje-po-raz-kolejny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×