Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwa grubaska

!!! uwaga ! zapraszam tu wszystkich mających Prawdziwą Nadwagę! więcej niż 15kg

Polecane posty

Gość prawdziwa grubaska..
argo trzymaj się! u mnie dalej lipa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa - Ty też się trzymaj, u mnie jeszcze gorzej niż wczoraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...prawdziwa grubaska.........
argo! trzymaj sie dzielnie jakikolwiek jest Twoj powód do smutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa grubaska...
zwiałyście mi ;) ??????????????????????? halooo gdzie kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Wyobraźcie sobie, że się ruszyło. Weszłam dzisiaj na wagę a tam -1kg! :D To pewnie przez ostatnie stresy, bo w takich chwilach praktycznie nie jem. Mam nadzieję, że to nie koniec spadku wagi, bo stresy jeszcze się nie skończyły :( Przynajmniej mam z tego jakiś pożytek :) Dietka utrzymana, ćwiczeń nie było, ale 4 godziny intensywnie biegałam po sklepach to kalorie się spaliły ;) Prawdziwa - jak tam dietka i efekty? Pozdrowionka dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam sorki ze mnie nie bylo ale moi panowie mieli wypadek samochodowy ,ale jest juz wszystko ok ,dietke chwilowo zastopowalam ( nerwy ) ale dzisiaj startuje na nowo ,odezwe sie potem buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa g
trzymam kciuki za wszystkich! nie poddajmy się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Avokado - współczuję i cieszę się, że jest już w porządku. U mnie dzionek przebiegł bez zakłóceń, mam na myśli dietkę oczywiście. Teraz popijam pu-erh i zaraz zabieram się za robótkę. Trzymajcie się cieplutko i dietkujcie pomyślnie. Pozdrowionka, paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Avokado - współczuję i cieszę się, że jest już w porządku. U mnie dzionek przebiegł bez zakłóceń, mam na myśli dietkę oczywiście. Teraz popijam pu-erh i zaraz zabieram się za robótkę. Trzymajcie się cieplutko i dietkujcie pomyślnie. Pozdrowionka, paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biala891
Oj ja miałam sporo nadwagę bo aż 32kg to dużo mając 168cm i 22 lata;/ strasznie się z tym czułam nie mogłam ubierać się tak jak koleżanki bo po prostu nie wchodziłam w takie ubrania;/ znajomi naśmiewali się ze grubas itp;/ ale ja w końcu zacisnęłam zęby i zaczęłam się odchudzać;) regularne posiłki noszenie do szkoły pojemników z jedzeniem plus suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl no i oczywiście ćwiczenia;) był to duży wysiłek ale było warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×